Відібрані вакансії

Зварювальник з мінімальним досвідом/Працівник продукції “Vitkovice Milmet”

  • Шемяновице-Шльонске (100 км від Катовіце)
  • від 20 000 грн / 2700-4200 zl
  • 100 злотих
Для чоловіків
Зварювальник з мінімальним досвідом/Працівник продукції “Vitkovice Milmet”
Обов’язки:

Обов'язки на посаді ЗВАРЮВАЛЬНИК з мінімальним досвідом (ПРАЦІВНИК на даній посаді поєднує обов’язки ЗВАРЮВАЛЬНИКА та ПРАЦІВНИКА ПРОДУКЦІЇ) До основних обов’язків належить зварювання частин газових балонів (ручки, з’єднання двух днищ, з’єднання дна балону з основою), чищення швів. Досвід роботи в зварюванні MAG-135 (1-2 місяці). Обов'язки на посаді ПРАЦІВНИК ПРОДУКЦІЇ (робота на продукції) До основних обов’язків належить очищення, упаковка, маркування виробів, зважування балонів і перевірка їх на щільність, фарбування балонів, нанесення написів та стикірування; транспортування балонів з відділу зварювання; завантаження балонів на палети, завантаження та розвантаження балонів з печі, записування ідентифікаційного номеру.

Vitkovice Milmet S.A.- робота для чоловіків на виробництво газових балонів. Потрібні ЧОЛОВІКИ на роботу у виробничому центрі компанії Vitkovice Milmet S.A., яка є одним з найбільших у світі виробників сталевих циліндрів і зварених безшовних циліндрів. Vitkovice Milmet S.A. є компанією, що належить до групи капіталу холдингу. Звертайтеся, Ми проведемо БЕЗКОШТОВНУ консультацію, надамо допомогу у відкритті робочої візи і отриманні БЕЗКОШТОВНОГО працевлаштування
Фото/Відео
  • В нашем агенстве не составит труда найти работе в Польше для женщин, а так же работа сварщиком на самых выгодных условиях.
  • Вакансии Щецин, а так же работа карщик от компании Worklife.
  • Как быстро найти работа на складах и вакансии в Польше, лучшие предложения вакансии Быдгощ в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
  • Компания Worklife предлагает работа в Польше Быдгощ, а так же найти вакансии сварщика в Польше сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
  • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа разнорабочим в Польше, а так же Сварщик Польша