Відібрані вакансії

Збір кабельних систем в компанії “ECI”

  • Бельсько-Бяла
  • від 23 000 грн / 3100 zl
  • 100 злотих (перший місяць), 50 злотих (з другого місяця)
Для чоловіків Для жінок Для сімейних пар
Збір кабельних систем в компанії “ECI”
Обов’язки:

Робота стояча на виробничій лінії. Є декілька процесів роботи. До основних обов’язків належить монтаж Поєднання дротів згідно схеми. Збірка кабельних систем для автомобілів та побутової техніки. Дрібний монтаж елементів. Мануальна робота, немає перенесень вантажу (максимально – перенести деталі між лініями). Вставлення проводів в роз'єми. Обмотка дротів, збірка в комплекти. Розкладання проводів по кольору. Розкладання комплектації дротів на спеціальних дошках. Формування пучка, обв'язування дротів між собою, укладання дротів в гофровані трубки.

Electrical Components International Sp. z o. o.- є виробником пучків електричних дротів для побутової та автоматичної< промисловості. З 2006 року є частиною групи ECI (Electrical Components International), однієї з найбільших виробників електричних компонентів у світі. Висока автоматизація виробничих процесів, застосування складних приладів для управління виробництвом, складом і логістикою дозволяють компанії задовольнити навіть самі екстремальні завдання найбільших виробників побутової техніки та секторів автомобільної промисловості. 9 грудня 2010 року компанія була нагороджена номінацією на конкурсі "Pracodawca Podbeskidzia 2009". Звертайтеся, Ми проведемо БЕЗКОШТОВНУ консультацію, надамо допомогу у відкритті робочої візи і отриманні БЕЗКОШТОВНОГО працевлаштування
Фото/Відео
  • Как быстро найти работа в Ополе для женщин и вакансии в Польше, лучшие предложения вакансии в Польше водителем в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
  • В нашем агенстве не составит труда найти вакансии во Вроцлав, а так же срочная работа в Польше на самых выгодных условиях.
  • Компания Worklife предлагает работа Лодзь Польша, а так же найти водитель в Польшу сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
  • Монтажником в Польше, а так же работа в седльце от компании Worklife.
  • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа в Польше, а так же Мысловице работа