Відібрані вакансії

Обробка м’ясних виробів в компанії “Drosed”

  • Седльце (100 км від Варшави)
  • від 18 000 грн / 2300-2500 zl
  • 50 злотих/місяць - комунальні послуги
Для чоловіків Для жінок Для сімейних пар
Обробка м’ясних виробів в компанії “Drosed”
Обов’язки:

Робота на розділці курятини. Стояча робота. Обвалка курячих стегон. Чищення курячого філе. Складання філе на підноси. Приготування курячих шашликів. Розвішання курятини на стрічці. Огляд і відокремлення курячих субпродуктів (серця, шлунки, лапи). Викладення четвертин курятини на підноси. Миття піддонів. Дотримання порядку, чистоти і безпеки на робочому місці.

Drosed S.A. виробляє консерви, включаючи знакову марку Podlaski, та куряче м'ясо від бренду Drosed. Компанія систематично розширює свою діяльність, розширюючи продуктовий асортимент, як у категоріях консервованих, так і готових до приготування, враховуючи потреби споживачів.  На фірмі працюють 3000 співробітників і виробляє понад 111 тисяч. тон готової продукції щорічно. З 2000 року DROSED належить до групи LDC, французького виробника свіжої птиці та європейського лідера в цій галузі, з оборотом 3,6 млрд євро. Група DROSED включає такі компанії: Drosed S.A., Roldrob S.A., Sedar S.A., Drop S.A., Drosed Surowiec Sp. z o.o., Pol-Pasz Sp. z o.o. Звертайтеся, Ми проведемо БЕЗКОШТОВНУ консультацію, надамо допомогу у відкритті робочої візи і отриманні БЕЗКОШТОВНОГО працевлаштування.
Фото/Відео
  • В нашем агенстве не составит труда найти вакансии во Вроцлаве, а так же работа в Польше на складах на самых выгодных условиях.
  • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа в Бельско Бяле, а так же Вакансии электрика Польше
  • Сварщик в Польшу, а так же работа в Польше уборщица от компании Worklife.
  • Компания Worklife предлагает работа в Польше для женщин, а так же найти найти работу в Щецине сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
  • Как быстро найти работа в Щецине и вакансии в Польше, лучшие предложения подработка в Сосновце в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua