Робота Слюсарем у Польщі

Фильтры +

 • Шліфувальник чавунних деталей для камінів DHT
  Шліфувальник чавунних деталей для камінів DHT
  • Вжешня
  • 4200 zl
  • 200 zl
  Для чоловіків
  ГОРЯЧАЯ
  Worklife Polska
  Обов’язки: Шліфування чавунних деталей для виготовлення камінів, камінних вставок. Використовуються два основних способи шліфування: • Пневматичні ручні шліфувальні машини • Обробка на стрічкових шліфувальних верстатах У процесі шліфування чавуну використовується спеціальна система видалення пилу з фільтрацією, яка не забруднює навколишнє середовище і забезпечує відповідні умови праці.
  Переглянути
 • Слюсар / працівник складу Pzl Swidnik
  Слюсар / працівник складу Pzl Swidnik
  • Свіднік (13 км від Любліна)
  • 3800 zl
  • Проживання безкоштовно
  Для чоловіків
  Обов’язки: До основних обов’язків належать монтажні та виробничі роботи в авіаційній промисловості. Праця передбачає використання технічного креслення. Робота полягає в складанні конструкцій літальних апаратів, свердлінні отворів, з’єднанні металевих конструкцій та механічній обробці елементів. Робота передбачає використання ручних інструментів, дрелі та пневматичних інструментів, вимірювальних приладів (каверномеру, мікрометру).
  Переглянути
Найчастіше обирають вакансії
Подати заявку на індивідуальний підбір роботи

Оцените удобство страницы

Средний рейтинг
4.5 из 5 звезд. 117 голосов.

Робота слюсаря в Польщі

Робота слюсаря передбачає виконання різних видів робіт, пов'язаних з обробкою металів за допомогою ручних або механічних інструментів. У його обов'язки входить складання, регулювання, ремонт різних механізмів і систем. Існує понад десять напрямків в даній спеціальності, таких як слюсар-складальник, слюсар-ремонтник, слюсар-сантехнік та інші. Кваліфікований слюсар володіє технічним складом розуму, визначеними знаннями та вміннями, які затребувані на ринку праці.

В Україні існують труднощі з працевлаштуванням навіть кваліфікованих робітників, не кажучи вже про тих, хто тільки починає трудову діяльність і не має великого досвіду роботи. При наявності відкритих вакансій за фахом вітчизняні роботодавці, найчастіше, не можуть запропонувати високу оплату праці. У зв'язку з цим багато хто замислюється про пошук роботи за кордоном, в тому числі про поїздку до Польщі, яка є сусідами з Україною.

Знайти роботу в Польщі за фахом слюсар-ремонтник або слюсар-сантехнік, а також за іншими робітничими спеціальностями можна за допомогою агентств і компаній, які співпрацюють з польськими роботодавцями та надають послуги, пов'язані з працевлаштуванням за кордоном.

Робота слюсар в Польщі за кордоном допомога в працевлаштуванні

Багато компаній пропонують допомогу в працевлаштуванні за кордоном, але важливо вибрати найбільш надійну, щоб не опинитися без коштів і без роботи. Польське агентство з працевлаштування WORK LIFE Україна має представництва в Україні та допомагає знайти роботу в Польщі кваліфікованим фахівцям і тим, хто не має спеціальності та досвіду роботи.

Агентство підбирає вакансії, які відповідають вашим вимогам, допомагає з оформленням необхідних документів і візи. Багато польських роботодавців забезпечують приїжджих співробітників безкоштовним житлом, але, в разі необхідності, співробітники агентства допоможуть знайти місце для проживання, а також оформити банківську карту для отримання заробітної плати.

Знайти роботу слюсарем можна на великих підприємствах і в маленьких компаніях, які можуть розташовуватися в Варшаві, Вроцлаві, Кракові та інших містах країни. Польща - країна, близька українцям не тільки за місцем розташування, але і по культурі. Українська та польська мова мають багато спільного, що полегшить вивчення мови та спілкування в побуті. З огляду на географічну близькість Польщі, вартість проїзду не буде занадто високою, а дістатися до місця працевлаштування можна дуже швидко - поїздом, літаком або за допомогою автобусного маршруту.

Великий вибір вакансій

Ви можете ознайомитися з відкритими актуальними вакансіями в Польщі на сайті агентства WORK LIFE Україна, вибрати з них найбільш відповідні вашим побажанням, визначитися з умовами роботи, що стосуються тривалості робочого дня, оплати праці, забезпечення житлом і спецодягом, а також з вимогами роботодавця щодо кваліфікації, знання польської або англійської мови та іншими. Зв'язатися зі співробітниками агентства можна за телефонами, зазначеним на сайті, а також замовивши зворотний дзвінок. Ви також можете залишити заявку на сайті на підбір відповідної вакансії.

Якщо ви хочете змінити своє життя на краще, отримувати гідну заробітну плату, зробіть перший крок до пошуку робота в Польщі слюсарем гідний варіант. Зателефонуйте в агентство WORK LIFE Україна. Ви отримаєте всю необхідну інформацію про можливості працевлаштування і допомогу протягом всього періоду пошуку роботи.
img

Часто задаваемые вопросы про работу в Польше

Какие самые популярные вакансии в Польше в 2020 году?

🚨ТОП-3 самых популярных вакансий в Польше от Worklife - Слюсар / працівник складу “Pzl Swidnik”, , .

Какие новые предложения работы в Польше есть в агенстве Worklife?

🤟 3 новые вакансии от Worklife - , , .

Какие вакансии в Польше самые актуальные?

☘️ Самая актуальная работа в Польше от Worklife - , , ,

Какая работа в Польше самая востребованная?

😎 ТОП-3 востребованных вакансий в Польше от Worklife - , , ,
 • Как быстро найти работа в Быдгоще для студентов и вакансии в Польше, лучшие предложения подработка Лодзь в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • Подработка Забже, а так же работа в блоне от компании Worklife.
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете Быдгощ работа для украинцев, а так же Польша работа
 • Компания Worklife предлагает работа в Варшаве, а так же найти помощник электрика Польша сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • В нашем агенстве не составит труда найти срочные вакансии, а так же работа горничной на самых выгодных условиях.