Робота Садівником у Польщі

Фильтры +
 • Стать

  +
 • Досвід

  +
 • Умови

  +
 • Місто

  +
Нічого не знайдено
Найчастіше обирають вакансії
Подати заявку на індивідуальний підбір роботи

Оцените удобство страницы

Средний рейтинг
4.5 из 5 звезд. 118 голосов.

Робота в Польщі садівник: свобода дій

У багатьох з нас є улюблене хобі, яке хотілося б перетворити в джерело доходу. Це може бути що завгодно: малювання, моделювання одягу або прикрас, створення ландшафтів, догляд за рослинами. Робота садівником - досить творча, вона вимагає знань про різні рослини, правильний догляд за ними, підтримання відмінного зовнішнього вигляду як окремих культур, так і всієї території.

В Україні є безліч парків, а також приватних, державних територій, що вимагають постійного догляду, підтримки здорового стану рослин, надання їм форми, висаджування нових видів. Попри затребуваність професії садівника, рівень заробітної плати залишає бажати кращого. Це штовхає талановитих фахівців на зміну діяльності або на виїзд в іншу країну.

Робота садівником в Польщі

Польща - одна з найближчих країн, де гідно оцінюється робота українців. Країна активно розвивається в різних напрямках, у зв'язку з чим з кожним роком зростає попит на фахівців в різних областях. Це той випадок, коли можна знайти роботу до душі і отримувати за неї гідну винагороду.

Садівники потрібні для роботи на великих територіях або в приватних володіннях. Рівень кваліфікації може бути абсолютно різним: як досвідчені фахівці з поглибленими знаннями ботаніки, практичними навичками, так і початківці садівники як помічники. Сама робота може полягати як в елементарному догляді за рослинами: поливі, прополюванні, прибирання, обробці від шкідників, так і в наданні форм кронам дерев і чагарників, сезонному обрізанню гілок, висаджуванні різних видів рослин, що вимагають спеціального догляду, схрещуванні різних видів і виведенні нових і ін.

Це унікальна робота, яка дозволяє зберегти види рослин, що зникають, в заповідниках і парках, взяти участь у виведенні нових видів і культур або оформити затишну територію саду, проявивши всі свої таланти.

Робота в Польщі має ряд переваг:

 • великий вибір роботодавців і вакансій;
 • гідна заробітна плата;
 • ціни на харчові продукти та проживання сумірні з цифрами в Україні;
 • багато роботодавців забезпечують безкоштовне проживання і робочий одяг;
 • робота може бути як сезонною, так і постійною;
 • можливість виїзду всією сім'єю.

Для комфортної роботи не зайвим буде знання польської мови хоча б на початковому рівні. Якщо таких навичок немає, їх можна буде швидко придбати внаслідок того, що польська та українська мови дуже схожі, а польська мова інтуїтивно зрозуміла навіть без базових знань.

Як знайти роботу?

Якщо ви тільки розглядаєте перший виїзд на роботу в Польщу або вже були там, але хочете знайти надійних роботодавців, хорошу зарплату, ми рекомендуємо звернутися в компанію WORK LIFE Україна. Це польське міжнародне агентство праці з представництвами в Україні.

Ми працюємо за ліцензією Міністерства соціальної політики України, допомагаючи нашим землякам влаштуватися на високооплачувану роботу в Польщі, підбираючи роботодавців і вакансії, виходячи з ваших побажань і можливостей.

Компанія надає повний супровід на всіх етапах: консультації при збиранні пакета документів для робочої візи, виборі роботодавця і вакансії, доїзді в місто проживання і заселення, оформленні банківської карти для отримання зарплати. Такий варіант є найбільш безпечним, бо ви виїжджаєте на роботу абсолютно легально, маєте медичну страховку та офіційне оформлення з усіма гарантіями. Довіривши організацію всього працевлаштування професіоналам, вам буде простіше облаштуватися та адаптуватися на новому місці.
img

Часто задаваемые вопросы про работу в Польше

Какие самые популярные вакансии в Польше в 2020 году?

🚨ТОП-3 самых популярных вакансий в Польше от Worklife - , , .

Какие новые предложения работы в Польше есть в агенстве Worklife?

🤟 3 новые вакансии от Worklife - , , .

Какие вакансии в Польше самые актуальные?

☘️ Самая актуальная работа в Польше от Worklife - , , ,

Какая работа в Польше самая востребованная?

😎 ТОП-3 востребованных вакансий в Польше от Worklife - , , ,
 • Компания Worklife предлагает работа в Польше Сосновец, а так же найти подработка для украинцев в Бельско сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • Как быстро найти работа в Катовице и вакансии в Польше, лучшие предложения вакансии для семейных пар в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • Садовником в Польше, а так же работа в Познане от компании Worklife.
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа водителем, а так же Вакансии Варшава
 • В нашем агенстве не составит труда найти рабочие вакансии в Польше, а так же работа Гданьск на самых выгодных условиях.