Робота Покоївкою у Польщі


 • Покоївки в готель Sheraton
  Покоївки в готель Sheraton
  • Унеюв (60 км від Лодзі)
  • 3600 zl
  • 200 злотих комунальні послуги
  Для жінок
  Обов’язки: Прибирання номерів: поверхнева прибирання номерів, капітальне прибирання номерів, прибирання ванних кімнат, зміна постільної білизни та інше.Робота не складна, проводиться попереднє оплачуване навчання. Оплата навчання становить 10 зл /год і виплачується в другу зарплату, тільки за умови повністю відпрацьованого місяця. Навчання займає від 2 до 5 днів, в залежності від індивідуальної швидкості освоєння навичок.
  Переглянути
 • Покоївка в отель “Sheraton”
  Покоївка в отель “Sheraton”
  • Познань
  • від 20 000 грн / 3000-3500 zl
  • 400 злотих комунальні послуги
  Для жінок
  Обов’язки: Прибирання номерів: поверхнева прибирання номерів, капітальне прибирання номерів, прибирання ванних кімнат, зміна постільної білизни та інше.Робота не складна, проводиться попереднє оплачуване навчання. Оплата навчання становить 10 зл /год і виплачується в другу зарплату, тільки за умови повністю відпрацьованого місяця. Навчання займає від 2 до 5 днів, в залежності від індивідуальної швидкості освоєння навичок.
  Переглянути
 • Покоївка в мережу готелів “MARRIOTT”, “InterContinental” та “HILTON”
  Покоївка в мережу готелів “MARRIOTT”, “InterContinental” та “HILTON”
  • Варшава, Познань
  • від 18 400 / від 3000 zl
  • Вартість 400 - 500 злотих/ міс
  Для жінок
  Додати иконку фотоапарату
  ГАРЯЧА
  ТОП
  Обов’язки: Прибирання номерів: поверхневе прибирання номерів, капітальне прибирання номерів, прибирання ванних кімнат, зміна постільної білизни та інше. Робота не складна, проводиться попереднє оплачуване навчання. Оплата навчання становить 10 злотих / год і виплачується в другу зарплату, тільки за умови повністю відпрацьованого місяця. Навчання займає від 2 до 5 днів, в залежності від індивідуальної швидкості освоєння навичок. Видають обід безкоштовний.
  Переглянути
Найчастіше обирають вакансії
Подати заявку на індивідуальний підбір роботи

Оцените удобство страницы

Средний рейтинг
4.5 из 5 звезд. 118 голосов.

Робота за кордоном для всіх охочих

Тимчасові економічні труднощі в Україні змушують багатьох людей шукати можливість заробити гроші за межами не тільки свого населеного пункту, а й країни. Для тих, хто вирішив виїхати за межі України, найбільш привабливою країною є сусідня Польща.

Такому вибору є просте пояснення - близькість до кордону, схожість менталітету, налагоджене транспортне сполучення. Крім цього, існують і інші причини - польські підприємства зацікавлені в залученні великої кількості працездатного населення різних спеціальностей. Тому багато українців вважають за краще шукати роботу саме в цій країні.

Робота: покоївка - Польща як популярний варіант працевлаштування для жінок

Робота покоївкою в Польщі не вимагає спеціальної освіти, досить володіти навичками ведення господарства, бути фізично витривалою та не мати медичних протипоказань. Як правило, роботодавці не встановлюють вікових обмежень, тому на таку роботу можуть претендувати жінки будь-якого віку.

Робота в Польщі покоївкою пропонується готелями, пансіонатами, розташованими в різних містах, в тому числі в курортних на березі Балтійського моря. Знання мови та наявність досвіду роботи покоївки буде безсумнівним плюсом.

Крім цього, потенційний роботодавець звертає увагу і на особисті якості претендентки на вакансію покоївки в Польщі. Це стосується комунікабельності, акуратності, емоційної стійкості, сумлінного ставлення до виконання своїх обов'язків. Якщо ви вважаєте, що така робота - для вас, пора розглянути вакансії покоївки в Польщі.

Агентство WORK LIFE Україна пропонує широкий вибір вакансій в Польщі для жінок, чоловіків і сімейних пар. Це не тільки робота в Польщі на позиції “покоївка”. Наше агентство є міжнародним офіційним представництвом польської компанії WORK LIFE Polska Sp.z o.o. та надає послуги легального працевлаштування по всій території Польщі. Тому, якщо ви вирішили виїхати в цю країну на роботу покоївкою, але не хочете залишати сім'ю, ми знайдемо відповідну вакансію також для вашого чоловіка.

Які послуги надає агентство WORK LIFE Україна

Польське міжнародне агентство з працевлаштування з представництвом в Україні - WORK LIFE Україна - надає допомогу в легальному працевлаштуванні на великих і відомих підприємствах Польщі. Наші менеджери можуть запропонувати вам найширший вибір вакансій за всіма спеціальностями. Крім цього, ми знайдемо роботу для тих, хто не має профільної освіти або хоче освоїти нову професію. Наше агентство працює з прямими роботодавцями, тому вибір вакансій завжди дуже широкий.

Звернувшись за допомогою до нас, ви отримаєте безкоштовну консультацію з усіх питань, що цікавлять. Ми підберемо вакансію згідно з вашими індивідуальними побажаннями, забезпечимо необхідним пакетом документів для роботи. Ми не тільки організуємо проїзд до місця роботи, але і забезпечимо вас житлом. Крім цього, допоможемо відкрити банківський рахунок для отримання заробітної плати в будь-якому польському банку. З повним переліком послуг WORK LIFE Україна зручно ознайомитися на нашому сайті.

Оформляючи документи на роботу в Польщу покоївкою в готель через наше агентство, ви отримуєте легальне працевлаштування, страховий поліс і соціальну захищеність.
img

Часто задаваемые вопросы про работу в Польше

Какие самые популярные вакансии в Польше в 2020 году?

Какие новые предложения работы в Польше есть в агенстве Worklife?

🤟 3 новые вакансии от Worklife - , , .

Какие вакансии в Польше самые актуальные?

☘️ Самая актуальная работа в Польше от Worklife - , , ,

Какая работа в Польше самая востребованная?

😎 ТОП-3 востребованных вакансий в Польше от Worklife - , , ,
 • Подработка в Ополе, а так же работа в Познане от компании Worklife.
 • Как быстро найти работа водителем и вакансии в Польше, лучшие предложения Гданьск работа в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • Компания Worklife предлагает работа в Польше на заводе, а так же найти Сважендз работа сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • В нашем агенстве не составит труда найти вакансии горничной в Польше, а так же работа Сосновец Польша на самых выгодных условиях.
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа в Чеховице дзедзице, а так же Подработка Сважендз