Робота Касиром у Польщі


 • Різноробочі в мережу супермаркетів “Eurocash”
  Різноробочі в мережу супермаркетів “Eurocash”
  • Шафляри (95 км від Кракова)
  • від 20 000 грн / 3000 zl
  • Проживання безкоштовно
  Для чоловіків Для жінок Для сімейних пар
  Обов’язки: Для чоловіків (польський не потрібний): розвантаження, вантаження, комплектація товарів; сортування, викладення продуктів харчування і товару на складі. Для жінок (потрібний розмовний польський): робота на касі, оформлення фактур, видача готівки.
  Переглянути
 • Касир в мережу польських супермаркетів “Chata Polska”
  Касир в мережу польських супермаркетів “Chata Polska”
  • Гожув-Велькопольский (між Познаню та кордоном з Німеччиною)
  • від 19 800 грн / 2 800 zł
  • Проживання безкоштовно
  Для жінок
  ГАРЯЧА
  ТОП
  Обов’язки: До основних обов’язків належить надання клієнтам необхідної інформації відносно продукції, виконання додаткових вказівок керівника; правильне обслуговування касси і належне поводження з платежами (перевірка готівки, обслуга терміналів для оплати безготівковими платежами); щоденне ведення звітів по обліку каси; викладання товару на полиці зі складу перед відкриттям магазину; заповнення полиць товаром у відповідному вигляді; постійна актуалізація цінників; повідомлення керівника про наявність браків; приготування товарів до зберігання в холодильниках в кінці дня; приймання участі в інвентаризаціях; праця в різних відділах магазину (риба м’ясо) ; дбання про чистоту обладнання під час цілого робочого дня; дбання про чистоту полиць; використання наданого обладнання згідно з інструкцією; виконання інших вказівок керівника.
  Переглянути
 • Співробітник торгового залу в супермаркеті “Biedronka”
  Співробітник торгового залу в супермаркеті “Biedronka”
  • міста по всій території Польщі
  • від 18 500 грн / від 3000 zl
  • Безкоштовне працевлаштування
  Для чоловіків Для жінок Для сімейних пар
  Додати иконку фотоапарату
  ГАРЯЧА
  Обов’язки: Робота в мережі супермаркетів Biedronka. До основних обов'язків співробітників входить розвантаження товару з автомобілів, переміщення піддонів з товаром по магазину за допомогою електричної гідравлічного візка. Підготовка торгового залу до продажів, перегляд актуальності цінників, перевірка продуктів по термінам споживання. Видалення прострочених і непридатних до продажу товарів, підтримання чистоти на робочих місцях. Температура в магазинах 20-22 градусів тепла. Чоловіки проходять курси на рохли, кошти курсу покриває роботодавець. Також є посада касира де обов'язкова вимога знання польської мови.
  Переглянути
 • Касири в мережу супермаркетів “Chata Polska”
  Касири в мережу супермаркетів “Chata Polska”
  • Познань
  • від 19 000 грн / від 3300 zl
  • Проживання безкоштовно
  Для чоловіків Для жінок Для сімейних пар
  ГАРЯЧА
  ТОП
  Обов’язки: До основних обов’язків належить зустріч клієнтів, надання необхідної інформації відносно продукції, виконання додаткових вказівок керівника; правильне обслуговування каси і належне поводження з платежами (перевірка готівки, обслуговування терміналів для оплати безготівковими платежами); щоденне ведення звітів по обліку каси; викладання товару на полиці зі складу перед відкриттям магазину; заповнення полиць товаром у відповідному вигляді; постійна актуалізація цінників; повідомлення керівника про наявність браків; приготування товарів до зберігання в холодильниках в кінці дня; приймання участі в інвентаризаціях; праця в різних відділах магазину (риба/м’ясо) ; дбання про чистоту обладнання під час цілого робочого дня; дбання про чистоту полиць; використання наданого обладнання згідно з інструкцією; виконання інших вказівок керівника.
  Переглянути
Найчастіше обирають вакансії
Подати заявку на індивідуальний підбір роботи

img

Часто задаваемые вопросы про работу в Польше

Какие самые популярные вакансии в Польше в 2020 году?

🚨ТОП-3 самых популярных вакансий в Польше от Worklife - Касири в мережу супермаркетів “Chata Polska”, , .

Какие новые предложения работы в Польше есть в агенстве Worklife?

🤟 3 новые вакансии от Worklife - , , .

Какие вакансии в Польше самые актуальные?

☘️ Самая актуальная работа в Польше от Worklife - , , ,

Какая работа в Польше самая востребованная?

😎 ТОП-3 востребованных вакансий в Польше от Worklife - , , ,