Робота Касиром у Польщі


 • Мерчендайзер в супермаркеті Biedronka
  Мерчендайзер в супермаркеті Biedronka
  • Гданьск, Познань, Варшава
  • 3900 zl
  • Безкоштовне працевлаштування
  Для чоловіків Для жінок Для сімейних пар
  Обов’язки: Выкладка товаров на полке, обслуживание клиента, предоставление информации клиентам о продуктах и ​​их нахождения. Контроль качества свежих продуктов, контроль срока годности продуктов, устранение просроченных продуктов, продуктов плохого качества, поврежденных продуктов с полок и холодильников.
  Переглянути
 • Касири в мережу супермаркетів Chata Polska
  Касири в мережу супермаркетів Chata Polska
  • Познань
  • 3844 zl
  • 200 zl
  Для чоловіків Для жінок Для сімейних пар
  Обов’язки: До основних обов’язків належить: - зустріч клієнтів, надання необхідної інформації відносно продукції, виконання додаткових вказівок керівника; - правильне обслуговування каси і належне поводження з платежами (перевірка готівки, обслуговування терміналів для оплати безготівковими платежами); - щоденне ведення звітів по обліку каси; викладання товару на полиці зі складу перед відкриттям магазину; - заповнення полиць товаром у відповідному вигляді; постійна актуалізація цінників; - повідомлення керівника про наявність браків; приготування товарів до зберігання в холодильниках в кінці дня; -приймання участі в інвентаризаціях; праця в різних відділах магазину (риба/м’ясо) ; - дбання про чистоту обладнання під час цілого робочого дня; - дбання про чистоту полиць; використання наданого обладнання згідно з інструкцією; виконання інших вказівок керівника.
  Переглянути
 • Різноробочі в мережу супермаркетів Eurocash
  Різноробочі в мережу супермаркетів Eurocash
  • Шафляри (95 км від Кракова)
  • 3800 zl
  • Проживання безкоштовно
  Для чоловіків Для жінок Для сімейних пар
  Обов’язки: Для чоловіків (польський не потрібний): розвантаження, вантаження, комплектація товарів; сортування, викладення продуктів харчування і товару на складі. Для жінок (потрібний розмовний польський): робота на касі, оформлення фактур, видача готівки.
  Переглянути
Найчастіше обирають вакансії
Подати заявку на індивідуальний підбір роботи

Оцените удобство страницы

Средний рейтинг
4.5 из 5 звезд. 115 голосов.

Працевлаштування з гідною оплатою в Польщі

У зв'язку з високими темпами зростання економіки Польщі та зростаючим відтоком працездатного населення в розвинені європейські країни величезна кількість польських підприємств має вакансії. Робочі руки потрібні не тільки на великих підприємствах. У них потребують фермерські господарства, готелі, супермаркети, лікарні та інші підприємства державної та приватної власності.

Одночасно в Україні ситуація складається зовсім навпаки - у нас є кваліфіковані працівники, які не можуть знайти роботу з гідною оплатою праці. Це відбувається через те, що багато підприємств закриваються або знаходяться на межі закриття. Як вихід із ситуації багато українців починають шукати роботу за межами своєї країни.

Польща є привабливою для українців з багатьох причин. По-перше, це сусідня країна, до якої легко дістатися, бо транспортне сполучення добре налагоджено. По-друге, у нас схожий менталітет і мова. А той факт, що в Польщі багато вакансій і заробітна плата вище, ніж на українських підприємствах, стає вирішальним для тих, хто вирішив заробити.

Приваблива вакансія - касир в польському супермаркеті

Якщо ви вирішили, що робота касиром в Польщі - це те, що ви шукаєте, агентство WORK LIFE Україна допоможе вам підібрати відповідну вакансію в будь-якому польському місті. Які вимоги пред'являються до здобувача на посаду касира? Природно, що ви обов'язково повинні знати польську мову на рівні побутового спілкування. Досвід роботи в даній сфері стане додатковим бонусом.

Крім цього, роботодавець звертає увагу на особисті якості претендента. Безсумнівним плюсом стане вміння спілкуватися, працювати в колективі, бути емоційно стійким, акуратним і уважним. Щоденна робота з великою кількістю грошей вимагає особливої уважності та чесності. Робота касира передбачає багатогодинне сидіння на одному місці, тому потрібно гарне фізичне здоров'я.

Агентство WORK LIFE Україна може запропонувати вам роботу касиром в Польщі з гідною заробітною платою і наданням житла в будь-якому місті країни.

Гідна робота відповідно до ваших індивідуальних переваг

WORK LIFE Україна - це агентство, яке є офіційним міжнародним представництвом в Україні польської компанії WORK LIFE Polska Sp.z o.o., що спеціалізується на пошуку трудових мігрантів і їх працевлаштуванні. Ми забезпечуємо легальною роботою не тільки фахівців, а й тих, хто не має досвіду роботи. Агентство безпосередньо співпрацює з різними польськими підприємствами, тому в нашій базі представлений величезний вибір вакансій.

WORK LIFE Україна подбає не тільки про ваше працевлаштуванні в Польщі, а й надасть повну підтримку під час всього процесу. Ви отримаєте безкоштовну консультацію нашого менеджера з усіх питань, що цікавлять. На нашому сайті можна дізнатися про всі послуги максимально докладно.

Агентство WORK LIFE Україна забезпечує необхідною роботою українців абсолютно безкоштовно, тому що ми працюємо безпосередньо з польськими роботодавцями, які оплачують послугу підбору персоналу. Крім цього, наше агентство надає повний пакет документів, необхідних для роботи на території Польщі. Ви будете почувати себе захищеним в чужій країні, маючи на руках страховий поліс, оформлений в нашій компанії.

Поїздка на роботу в Польщу - це відповідальний крок, тому довіртеся професіоналу своєї справи, агентству WORK LIFE Україна, яке забезпечить вам підтримку і безпеку.
img

Часто задаваемые вопросы про работу в Польше

Какие самые популярные вакансии в Польше в 2020 году?

🚨ТОП-3 самых популярных вакансий в Польше от Worklife - Касири в мережу супермаркетів “Chata Polska”, , .

Какие новые предложения работы в Польше есть в агенстве Worklife?

🤟 3 новые вакансии от Worklife - , , .

Какие вакансии в Польше самые актуальные?

☘️ Самая актуальная работа в Польше от Worklife - , , ,

Какая работа в Польше самая востребованная?

😎 ТОП-3 востребованных вакансий в Польше от Worklife - , , ,