Робота в Польщі електриком

Фильтры +

 • Автоелектрик по обслуговуванню легкових автомобілів
  Автоелектрик по обслуговуванню легкових автомобілів
  • Рибник
  • 4100 zl
  • Проживання безкоштовно
  Для чоловіків
  Обов’язки: Пошук обривів і коротких замикань в проводці; Діагностика та ремонт стартерів, генераторів, систем охолодження, опалення, вентиляції; Діагностика та ремонт електрообладнання та електромеханічних систем автомобіля; Програмування та ремонт блоків управління і електропроводки; Перевірка на точність, випробування і регулювання електроприладів; Проведення технічного обслуговування автомобілів на автосервісі; Випробування і регулювання електричних систем дистанційного керування.
  Переглянути
 • Електрик в будівельну компанію Deminet
  Електрик в будівельну компанію Deminet
  • Люблін
  • 3800 zl
  • Проживання безкоштовно
  Для чоловіків
  Обов’язки: Установка електричних систем на новозбудованих об'єктах.
  Переглянути
 • Електрик на вагонобудівний завод Alstom Konstal
  Електрик на вагонобудівний завод Alstom Konstal
  • Хорожув (7 км. від Катовице)
  • 4000 zl
  • Житло безкоштовно
  Для чоловіків
  ГАРЯЧА
  Обов’язки: До основних обов'язків належить: монтаж обладнання та підключення освітлювального обладнання ( підсвічування інформаційних написів та табло , підключення світильників і т.д.)
  Переглянути
Найчастіше обирають вакансії
Подати заявку на індивідуальний підбір роботи

Оцените удобство страницы

Средний рейтинг
4.5 из 5 звезд. 118 голосов.

Робота електрик Польща як варіант гарного заробітку

Електрик - це важлива і завжди затребувана спеціальність в будь-якій країні. Хороший фахівець в будь-якій компанії на вагу золота. Від правильності роботи електропроводки залежить занадто багато, і для професіонала своєї справи завжди та всюди знайдеться місце, і не важливо, наскільки насичений ринок праці пропозиціями від тих, хто хоче працювати електриком.

Вакансії для роботи електрика в Польщі ви можете знайти на нашому сайті, і тут же отримати найдетальнішу інформацію про все, що вас цікавить. Електрики потрібні на будівництвах і на заводах, на багатьох інших підприємствах, і часто це не одна вакансія на всіх охочих, а набір цілого штату постійних співробітників. Ви можете запланувати не просто підробити пару місяців, а влаштуватися надовго та отримувати за це дійсно хороші гроші. На відміну від некваліфікованої праці, робота електриком в Польщі для українців оплачується дуже добре. Робота позмінна, одна зміна триває вісім годин, але ви завжди можете взяти собі додаткові години, які, природно, теж оплачуються.

Кого беруть на роботу в Польщі електриком?

Для влаштування на будь-яку роботу потрібно пройти співбесіду. І чим вищої кваліфікації вимагає робота, тим більше етапів співбесіди й тим вони суворіше. Електрик в Польщі повинен мати стаж роботи за фахом не менше двох років, тоді у нього є шанс пройти попередній відбір. Остаточне рішення приймає безпосереднє керівництво вже на об'єкті, де здобувач проходить тестування перед допуском до роботи.

Не забудьте також взяти з собою диплом про спеціальну освіту для пред'явлення роботодавцю. Основні завдання в роботі електрика в Польщі - монтаж обладнання, електропроводки, підключення освітлювальної техніки та інші роботи за фахом. За якістю роботи стежать дуже строго, але і платять добре і вчасно, так що все більш ніж справедливо. Навіть помічник електрика в Польщі отримує набагато більше свого українського колеги в рідній країні.

Електрик (Польща): робота умови та проживання

Підприємство надає своїм працівникам безкоштовне житло у вигляді комфортабельного хостелу з усіма зручностями. Проживають там по 2-6 осіб в кімнаті, а в разі, якщо до роботи потрібно добиратися транспортом, співробітнику оформляють проїзний квиток, вартість якого дорівнює ціні всього однієї робочої зміни, так що ці витрати відчутно не позначаться на вашому чистому доході. Робочих днів в тиждень може бути 5 або 6, а у вільний час ви можете брати додаткові зміни, щоб максимально ефективно провести кожен день далеко від дому.

Спецодяг та інструменти надаються компанією, так само як і медогляд і страховка, так що все, що вам потрібно, - бути в задовільному стані здоров'я і мати достатній ступінь кваліфікації. Робота в Польщі для електрика постійна, сезонності немає, так що сміливо оформляйте робочу візу на будь-який прийнятний термін і заробляйте гідно в комфортних умовах. Ми завжди надамо вам повну інформаційну підтримку і допоможемо підготувати всі необхідні документи, якщо ви шукаєте роботу для електриків в Польщі, або будь-які інші пропозиції.
img

Часто задаваемые вопросы про работу в Польше

Какие самые популярные вакансии в Польше в 2020 году?

Какие новые предложения работы в Польше есть в агенстве Worklife?

🤟 3 новые вакансии от Worklife - , , .

Какие вакансии в Польше самые актуальные?

☘️ Самая актуальная работа в Польше от Worklife - , , ,

Какая работа в Польше самая востребованная?

😎 ТОП-3 востребованных вакансий в Польше от Worklife - , , ,
 • Щецин подработка, а так же работа в Польше Лодзь от компании Worklife.
 • Компания Worklife предлагает работа в Ченстохово, а так же найти Познань вакансии сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа электриком, а так же Подработка Забже
 • В нашем агенстве не составит труда найти Щецин работа, а так же срочная работа в Польше на самых выгодных условиях.
 • Как быстро найти работа в польковице и вакансии в Польше, лучшие предложения подработка Вроцлав в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua