Робота автомеханіком в Польщі


 • Касири в мережу супермаркетів “Chata Polska”
  Касири в мережу супермаркетів “Chata Polska”
  • Познань
  • 3000 - 3228 zl
  • 200 зл в місяць
  Для чоловіків Для жінок Для сімейних пар
  ГАРЯЧА
  Обов’язки: До основних обов’язків належить: - зустріч клієнтів, надання необхідної інформації відносно продукції, виконання додаткових вказівок керівника; - правильне обслуговування каси і належне поводження з платежами (перевірка готівки, обслуговування терміналів для оплати безготівковими платежами); - щоденне ведення звітів по обліку каси; викладання товару на полиці зі складу перед відкриттям магазину; - заповнення полиць товаром у відповідному вигляді; постійна актуалізація цінників; - повідомлення керівника про наявність браків; приготування товарів до зберігання в холодильниках в кінці дня; -приймання участі в інвентаризаціях; праця в різних відділах магазину (риба/м’ясо) ; - дбання про чистоту обладнання під час цілого робочого дня; - дбання про чистоту полиць; використання наданого обладнання згідно з інструкцією; виконання інших вказівок керівника.
  Переглянути
 • Різноробочі в мережу супермаркетів “Eurocash”
  Різноробочі в мережу супермаркетів “Eurocash”
  • Шафляри (95 км від Кракова)
  • від 20 000 грн / 3000 zl
  • Проживання безкоштовно
  Для чоловіків Для жінок Для сімейних пар
  Обов’язки: Для чоловіків (польський не потрібний): розвантаження, вантаження, комплектація товарів; сортування, викладення продуктів харчування і товару на складі. Для жінок (потрібний розмовний польський): робота на касі, оформлення фактур, видача готівки.
  Переглянути
 • Співробітник торгового залу в супермаркеті “Biedronka”
  Співробітник торгового залу в супермаркеті “Biedronka”
  • міста по всій території Польщі
  • від 18 500 грн / від 3000 zl
  • Безкоштовне працевлаштування
  Для чоловіків Для жінок Для сімейних пар
  Додати иконку фотоапарату
  ГАРЯЧА
  Обов’язки: Робота в мережі супермаркетів Biedronka. До основних обов'язків співробітників входить розвантаження товару з автомобілів, переміщення піддонів з товаром по магазину за допомогою електричної гідравлічного візка. Підготовка торгового залу до продажів, перегляд актуальності цінників, перевірка продуктів по термінам споживання. Видалення прострочених і непридатних до продажу товарів, підтримання чистоти на робочих місцях. Температура в магазинах 20-22 градусів тепла. Чоловіки проходять курси на рохли, кошти курсу покриває роботодавець. Також є посада касира де обов'язкова вимога знання польської мови.
  Переглянути
Найчастіше обирають вакансії
Подати заявку на індивідуальний підбір роботи

Оцените удобство страницы

Средний рейтинг
4.5 из 5 звезд. 60 голосов.

img

Часто задаваемые вопросы про работу в Польше

Какие самые популярные вакансии в Польше в 2020 году?

Какие новые предложения работы в Польше есть в агенстве Worklife?

Какие вакансии в Польше самые актуальные?

Какая работа в Польше самая востребованная?

Предлагаем Вам выбрать и заказать Робота автомеханіком в Польщі с лучшим окладом на сайте работы в Польше worklife.com.ua в городах Ополе, Тарнув и других городах. Выгодные предложения на подработка в лодзи от лучших работодателей, например - SumiRiko, Bech Packaging - в нашем агенстве. работа валбжих - лучшие вакансии, а также наилучшие предложения на мысловице работа Вы сможете найти в каталоге. Для того чтобы узнать подробную информацию о Вакансії у Польщі - подайте заявку, укажите имя и номер телефона и наш менеджер свяжется с Вами. Хотим обратить Ваше внимание, что работа польше украинцев вакансии и подработка в ополе просматривайте у надежных работодателей которые помогут найти лучшие вакансии.
 • Как быстро найти работа в Польше и вакансии в Польше, лучшие предложения вакансии работы в Польше в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • В нашем агенстве не составит труда найти подработка во Вроцлаве, а так же работа Лодзь на самых выгодных условиях.
 • Вакансии в Польше для мужчин, а так же работа в Ополе для женщин от компании Worklife.
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа в Польше в Бельско, а так же Седльце работа
 • Компания Worklife предлагает работа в Быдгоще для украинцев, а так же найти слесарь Польша сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.