Робота в Глівіце


 • Працівник на ткацьку фабрику “Lubatex”
  Працівник на ткацьку фабрику “Lubatex”
  • Lubawka (100 км від Вроцлава)
  • 19000 грн / 3000 zl нетто
  • Проживання безкоштовно
  Для чоловіків Для жінок Для сімейних пар
  Обов’язки: На данному підприємстві шиють різну продукцію (чохли для матрасів, постільну білизну, захисні маски, тощо) Робота працівників полягає в обслуговуванні напівавтоматичних швейних машин - досвід роботи не обов'язковий, на місці праці буде проводитися навчання. Працівники мають також слідкувати за чистотою свого робочого місця.
  Переглянути
 • Швачки на текстильну фабрику “Bartex”
  Швачки на текстильну фабрику “Bartex”
  • Жагань (50 км від Зеленой Гури)
  • від 20 000 грн / 3000 zl
  • Проживання безкоштовно
  Для жінок
  Обов’язки: Робота на виробничій лінії по пошиттю постільної білизни, подушок і д.р. текстиля. Обслуговування виробничого устаткування, швацьких і оверлочних машин, контроль якості, заготовка елементів для подальшого виробництва готових виробів. Всі нові співробітник проходят оплачувану 2-х тижневе стажування і виучуються основним необхідним навикам роботи і обслуговування швацьких, оверлочних і інших виробничих машин. Робота не складна, і не вимагає спеціальних навиків і досвіду, без шумів і запахів в комфортному і спеціально обладнаному виробничому приміщенні. На виробництві створені всі зручності для працівників: роздягальня з шафками, душові кабіни, кухня.
  Переглянути
Найчастіше обирають вакансії
Подати заявку на індивідуальний підбір роботи

Оцените удобство страницы

Средний рейтинг
4.5 из 5 звезд. 57 голосов.

img

Часто задаваемые вопросы про работу в Польше

Какие самые популярные вакансии в Польше в 2020 году?

Какие новые предложения работы в Польше есть в агенстве Worklife?

Какая работа в Польше самая востребованная?

У нас возможно заказать Робота в Глівіце на выгодных для Вас условиях на сайте занятости в Польше https://worklife.com.ua/ в городах Валбжих, Люблин и других регионах. Самые лучшие предложения на виза на работу в польшу от таких работодателей как ADR, Fortuna - в нашем агенстве. работа по биометрии в польше - самые стоящие вакансии, а также лучшее предложение на польша краков работа Вы найдете в каталоге. Если Вы подобрали вакансию, и хотите узнать подробности о Робота у Польщі по містах - подайте заявку на индивидуальный подбор работы, укажите имя и номер телефона и специалист свяжется с Вами в ближайшее время. Хотим обратить Ваше внимание, что работа слесарь польша или крановщик польша выбирайте у проверенных работодателей которые дадут возможность выбрать работу с лучшей оплатой.