Робота у Польщі: Забже


 • Пакувальник на виробництво пластикових деталей Plas co tech
  Пакувальник на виробництво пластикових деталей Plas co tech
  • Забже (22 км від Катовіце)
  • 3700 zl
  Для чоловіків Для жінок Для сімейних пар
  Обов’язки: Виробництво продукції відповідно до вимог якості, перевірка обладнання і робочого місця відповідно до списку обладнання при передачі робочого місця, підготовка звітів про роботу, нагляд за правильним ідентифікацією деталей і компонентів CKD і їх підрахунок після виробництва, введення даних в систему МES при виробництві. Контроль якості продукції.
  Переглянути
Найчастіше обирають вакансії
Подати заявку на індивідуальний підбір роботи

Оцените удобство страницы

Средний рейтинг
4.5 из 5 звезд. 123 голосов.

Що потрібно знати перед поїздкою на роботу в Польщу?

Польща є одним з найпопулярніших напрямків, куди українці виїжджають на роботу, що пов'язано з великою кількістю підприємств і заводів, які потребують на постійну або сезонну роботу кваліфікованих фахівців в різних областях. Це хороший варіант працювати за фахом, відточуючи вміння та отримуючи за це гарну винагороду, або можливість придбати нові навички, заробити на покупку житла, машини, утримання сім'ї в Україні.

Перед виїздом необхідно врахувати кілька основних правил, обов'язкових для безпроблемного працевлаштування:

 • наявність робочої візи - це дасть можливість офіційного оформлення на роботу на період, що перевищує 3 місяці по безвізу;
 • медична страховка - в іншій країні це гарантія того, що ви зможете отримати необхідну медичну допомогу;
 • офіційне працевлаштування - воно дасть гарантію того, що ви отримаєте обіцяну заробітну плату та умови праці.

Для того щоб правильно оформити всі документи та знайти офіційного роботодавця, ми рекомендуємо звернутися в компанію WORK LIFE Україна - міжнародне агентство, що займається працевлаштуванням українців в Польщі.

Робота в Польщі: Забже

Працевлаштування в Польщі можливо як в мегаполісах, так і в невеликих містах з меншою кількістю людей і затишною атмосферою. Забже - саме таке невелике польське місто в Сілезькому воєводстві. Має добре розвинену інфраструктуру, комфортне для проживання, доїхати сюди можна на поїзді або автобусі. Найближчий аеропорт знаходиться в місті Катовіце в 32 км від Забже.

Є великим промисловим центром. Забже - відмінний варіант для тих, хто не любить шум великого міста, варіанти для працевлаштування ви вибираєте самі: довгострокова робота або підробіток. На цей час йде активний набір на виробництво лакових автомобільних деталей. Роботодавець надає офіційне працевлаштування, робочу форму, перед початком роботи всі співробітники обов'язково проходять медичне обстеження та інструктаж.

Вакансія підійде для чоловіків і жінок, є можливість працевлаштування сімейної пари. Для проживання надається кілька локацій з можливістю швидкого безпроблемного доїзду на транспорті або пішки. Для працевлаштування не потрібні спеціальні навички або кваліфікація, мінімальний термін візи - 5 місяців. У разі рішення про продовження співпраці на більш тривалий період роботодавець своїм коштом оформляє Карту Побуту або Воєводське запрошення.

WORK LIFE Україна: чому ми?

Основною метою поїздки до Польщі для громадян України є заробіток. Це складний момент, коли необхідно на якийсь час покинути будинок для того, щоб забезпечити себе і свою сім'ю. На жаль, є маса шахраїв, які обманом намагаються нажитися на таких важливих цілях.

Для того щоб уникнути неприємностей і отримати бажану роботу, ми рекомендуємо звертатися тільки в професійні агентства, у яких є ліцензія. Міжнародне агентство WORK LIFE Україна має ліцензію Міністерства соціальної політики України та офіційні представництва в Україні та Польщі. У нас є великий досвід працевлаштування українських громадян на різні посади в компаніях по всій Польщі.

Ми не тільки консультуємо наших клієнтів, але і допомагаємо на всіх етапах працевлаштування: при отриманні робочої візи, виборі роботодавця і відповідної вакансії, оформленні медичної страховки, банківської карти в польському банку. При необхідності, організовуємо переїзд і допомагаємо підібрати житло.
img

Часто задаваемые вопросы про работу в Польше

Какие самые популярные вакансии в Польше в 2020 году?

🚨ТОП-3 самых популярных вакансий в Польше от Worklife - , , .

Какие новые предложения работы в Польше есть в агенстве Worklife?

🤟 3 новые вакансии от Worklife - , , .

Какие вакансии в Польше самые актуальные?

☘️ Самая актуальная работа в Польше от Worklife - , , ,

Какая работа в Польше самая востребованная?

😎 ТОП-3 востребованных вакансий в Польше от Worklife - , , ,
 • Как быстро найти работа в Гданьске и вакансии в Польше, лучшие предложения сварщик Польша в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • Помощник электрика Польша, а так же работа в Польше на кондитерской от компании Worklife.
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа в Кракове Польша, а так же Карщик Польша
 • В нашем агенстве не составит труда найти Польша Вроцлав работа, а так же работа во Вроцлаве на самых выгодных условиях.
 • Компания Worklife предлагает работа Польша Вроцлав, а так же найти подработка в Бельско Бяла сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.