Робота у Польщі: Сважендз

Фильтры +
 • Посада

  +
 • Стать

  +
 • Досвід

  +
 • Умови

  +
Нічого не знайдено
Найчастіше обирають вакансії
Подати заявку на індивідуальний підбір роботи

Оцените удобство страницы

Средний рейтинг
4.5 из 5 звезд. 126 голосов.

Робота в Польщі

Пошук вакансій за кордоном зазвичай починається з вибору країни, в якій здобувач хотів би працювати. Українські громадяни дуже часто шукають відповідні вакансії в Польщі, яка є сусідами з Україною. Польща є членом Євросоюзу і саме її ставлять в приклад, коли говорять про економічні успіхи країн, які завдяки ефективним реформам змогли досягти високого рівня розвитку.

Заробітна плата в Польщі в кілька разів перевищує зарплату в Україні, тому досвідчені кваліфіковані фахівці та люди, які не мають високої кваліфікації і досвіду роботи, розглядають роботу в Польщі, як можливість заробити на будь-які великі придбання або на відкриття власного бізнесу.

Приймаючи рішення про пошук місця роботи в Польщі, багато хто звертається до знайомих, які вже працюють в цій країні, або шукають агентства з працевлаштування, які допоможуть підібрати відповідну вакансію та оформити потрібні документи. Одним з найбільш надійних агентств є польське агентство праці WORK LIFE Україна, що має українські представництва.

Робота в польському місті Сважендз

Сважендз - невелике місто на заході Польщі, яке входить до Великопольського воєводства. Населення міста становить близько 30 тисяч осіб. Сважендз розташований всього за 13 кілометрів від Познані. Якщо ви не любите великі та галасливі міста, то можете подивитися доступні вакансії для роботи або підробітку у Сважендзе.

На склад автозапчастин Volkswagen потрібні співробітники, в чиї обов'язки буде входить сортування запчастин, перевірка якості контейнерів, перевірка вантажу, є можливість працювати на вилковому навантажувачі та на інших робочих процесах. Роботодавець забезпечує безкоштовним житлом, робочим одягом. Працевлаштування офіційне по Umowa zlecenie - даний вид договору полягає в виконанні певного обсягу робіт або роботі на обмежений час роботи. Його укладають також при сумісництві або якщо передбачається підробіток, додаткове виконання будь-яких робіт.

Співробітникам для роботи в Сважендз можуть оформити Карту Побуту (тимчасовий вид на проживання на термін до трьох років) або Воєводське запрошення коштом роботодавця. До претендентів також пред'являються деякі вимоги, як, наприклад, досвід у водінні автомобілів або навантажувачів, задовільний стан здоров'я, вікові рамки. Знання польської мови не обов'язково, але вітається. Співробітники зі знанням польської мають більше перспектив для професійного зростання.

Якщо вам підходять умови роботодавця і ви відповідаєте вимогам, які він висуває, телефонуйте в агентство WORK LIFE Україна за телефонами, зазначеним на сайті, не упускайте можливість знайти вигідну роботу з хорошими умовами.

Агентство WORK LIFE Україна - надійність і компетентність

В пошуках роботи ви можете самостійно переглянути наявні вакансії або звернутися за допомогою до співробітників агентства, які виконають індивідуальний пошук відповідних варіантів відповідно до ваших вимог і можливостей. Звертаючись в агентство, ви зможете отримати безкоштовну консультацію, допомогу в працевлаштуванні, оформленні необхідних документів, страховки, отриманні візи та інші послуги, що значно полегшать проходження бюрократичних процедур.

WORK LIFE Україна забезпечує високий рівень якості обслуговування клієнтів, користується заслуженою довірою і має великий досвід в процесі працевлаштування.
img

Часто задаваемые вопросы про работу в Польше

Какие самые популярные вакансии в Польше в 2020 году?

🚨ТОП-3 самых популярных вакансий в Польше от Worklife - , , .

Какие новые предложения работы в Польше есть в агенстве Worklife?

🤟 3 новые вакансии от Worklife - , , .

Какие вакансии в Польше самые актуальные?

☘️ Самая актуальная работа в Польше от Worklife - , , ,

Какая работа в Польше самая востребованная?

😎 ТОП-3 востребованных вакансий в Польше от Worklife - , , ,
 • В нашем агенстве не составит труда найти вакансии в Быдгоще, а так же работа в Польше сварщиком на самых выгодных условиях.
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа электриком, а так же Подработка в Бельско
 • Как быстро найти работа Польша в Катовице и вакансии в Польше, лучшие предложения Польше для семейных пар в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • Компания Worklife предлагает работа на складах, а так же найти заработки в Польше сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • Катовице работа, а так же работа в Сважендзе от компании Worklife.