Робота у Польщі: Щєцин

Фильтры +
 • Посада

  +
 • Стать

  +
 • Досвід

  +
 • Умови

  +
Нічого не знайдено
Найчастіше обирають вакансії
Подати заявку на індивідуальний підбір роботи

Оцените удобство страницы

Средний рейтинг
4.5 из 5 звезд. 127 голосов.

Робота в Польщі: Щецин - легально і безпечно

Для українців, які бажають поправити своє матеріальне становище, Польща є найбільш привабливою країною. У нас схожі мови, менталітет, кліматичні умови. Важливе значення має розташування наших країн і спільний кордон - це значить, що можна за короткий час дістатися до роботи, а в разі необхідності, повернутися додому. Тому багато наших земляки розглядають не тільки вакансії для тривалого або постійного перебування в Польщі, але і такий варіант, як підробіток на короткий час. Так, студенти на час канікул підбирають для себе вакансії, де потрібні сезонні або тимчасові працівники.

Сьогодні економіка Польщі стрімко розвивається, відкриваються нові підприємства, але багато поляків залишають свою країну в пошуках вищих заробітків. Тому польські підприємства, фермерські господарства зацікавлені в припливі робочих рук. Вони оплачують пошук і працевлаштування українців, які бажають у них попрацювати.

Щецин робота для українців, вакансії в Польщі для всіх охочих

Якщо ви вирішили знайти вакансію в Польщі, звертайтеся в надійні агентства, такі як WORK LIFE Україна. Ми забезпечимо ваше легальне працевлаштування і безпеку, бо наше агентство має всі необхідні установчі документи України та Польщі, які регламентують діяльність компанії.

Підбираючи вакансію в Польщі, можна орієнтуватися на два критерії - спеціальність і місце проживання. Агентство з працевлаштування WORK LIFE Україна пропонує для українців свіжі вакансії для роботи в Польщі в Щецині.

Щецин - одне з великих міст Польщі, яке розташоване в західній частині країни, недалеко від балтійського узбережжя. Це сучасне місто - важливий промисловий і торговий центр, тому тут завжди є потреба в робочих руках.

На нашому сайті представлені вакансії працівників на склад інтернет-магазину AMAZON. Склади розташовані в безпосередній близькості від Щецина, в декількох хвилинах їзди. Запропоновані вакансії прибиральників, комплектувальників, сортувальників, фасувальників товару не вимагають володіння польською мовою і спеціальних знань, вас навчать всього необхідного на місці. На сайті докладно описані умови роботи, проживання та оплати.

Наше агентство безпосередньо співпрацює з польськими щецинськими підприємствами, тому список вакансій регулярно оновлюється і поповнюється. Заходячи на сторінку нашого сайту регулярно, ви обов'язково знайдете саме ту вакансію, яка вам потрібна.

Довіряйте своє працевлаштування професіоналам

Агентство WORK LIFE Україна є офіційним представництвом польської компанії WORK LIFE Polska Sp.z o.o.в Україні. Ми працюємо безпосередньо з польськими роботодавцями, які оплачують всі послуги, пов'язані з пошуком, працевлаштуванням, проїздом і проживанням працівника. Ми допоможемо знайти для українців постійну роботу або підробіток в Щецині, Варшаві, Катовіце або будь-якому іншому місті Польщі.

Наше агентство подбає про оформлення візи, всіх необхідних документів для легального працевлаштування, організовує проїзд до місця роботи та забезпечить житлом.

Для того щоб отримати консультацію нашого фахівця, ви можете скористатися Кнопкою зв'язку або звернутися до нас за телефоном. Номери для зв'язку вказані на сайті.

Довіряючи своє працевлаштування агентству WORK LIFE Україна, ви будете надійно захищені при роботі на території іншої держави.
img

Часто задаваемые вопросы про работу в Польше

Какие самые популярные вакансии в Польше в 2020 году?

🚨ТОП-3 самых популярных вакансий в Польше от Worklife - , , .

Какие новые предложения работы в Польше есть в агенстве Worklife?

🤟 3 новые вакансии от Worklife - , , .

Какие вакансии в Польше самые актуальные?

☘️ Самая актуальная работа в Польше от Worklife - , , ,

Какая работа в Польше самая востребованная?

😎 ТОП-3 востребованных вакансий в Польше от Worklife - , , ,
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа в Ченстохово, а так же Вакансии Варшава
 • В нашем агенстве не составит труда найти сварщик в Польшу, а так же работа Катовице Польша на самых выгодных условиях.
 • Быдгощ работа, а так же работа в Варшаве сварщиком от компании Worklife.
 • Как быстро найти работа в Польше на кондитерской и вакансии в Польше, лучшие предложения Тыхы работа в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • Компания Worklife предлагает срочная работа в Польше, а так же найти дзедзице работа сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.