Робота у Польщі: Седльце


 • Пакувальник м’ясних виробів в компанії Drosed
  Пакувальник м’ясних виробів в компанії Drosed
  • Седльце (100 км від Варшави)
  • 3700 zl
  Для чоловіків Для жінок Для сімейних пар
  Обов’язки: Робота на розділці курятини. Стояча робота. Обвалка курячих стегон. Чищення курячого філе. Складання філе на підноси. Приготування курячих шашликів. Розвішання курятини на стрічці. Огляд і відокремлення курячих субпродуктів (серця, шлунки, лапи). Викладення четвертин курятини на підноси. Миття піддонів. Дотримання порядку, чистоти і безпеки на робочому місці.
  Переглянути
Найчастіше обирають вакансії
Подати заявку на індивідуальний підбір роботи

Оцените удобство страницы

Средний рейтинг
4.5 из 5 звезд. 124 голосов.

Робота в Седльце (Польща)

Не секрет, що життєві обставини та складні соціально-економічні умови в регіонах, особливо в сільській місцевості, змушують багатьох українців на пошуки більш оплачуваної роботи, звернути свою увагу на закордоння. І одним з найпопулярніших маршрутів для поїздок на заробітки вже давно є Польща.

Цьому є просте пояснення. По-перше, географічна близькість. Польща - наш сусід, і поїздка туди не асоціюється з подорожжю на край світу. А в разі необхідності, завжди можна швидко повернутися в Україну. По-друге, умови роботи і юридична захищеність. Давно пройшли часи, коли робота за кордоном була схожа на лотерею: пощастить - не пощастить, заплатять - не заплатять. Згідно з польським законодавством, праця іноземних працівників оплачується, так само як і праця поляків. Мінімальна ставка в 8-10 злотих на годину для некваліфікованих вакансій або 12-18 злотих для фахівців дозволяє заробляти чистими від 25 до 39 тисяч гривень щомісяця цілком законно і з офіційним оформленням. Компанія WORK LIFE Україна займається тільки легальним працевлаштуванням

Вакансії на підприємствах переробної промисловості

Сідлець - невелике містечко за 100 кілометрів від Варшави. Характеризується великою кількістю підприємств, що займаються перероблюванням сільськогосподарської продукції. Здобувачам пропонується робота по обробленні курятини. Робота позмінна, зміни по 10-12 годин, п'ять або шість днів на тиждень. Ставка становить 10,8 злотих/год. Працівникам надається житло в сімейному будинку з усіма зручностями, кімнати на 3, 4 або 5 осіб. За комунальні послуги стягується 50 злотих щомісяця.

Робота легальна, з оформленням за системою Umowa zlecenia. Проводиться обов'язковий медичний огляд і інструктаж з техніки безпеки. Роботодавець надає робочий одяг. Відстань від житла до підприємства становить близько двох кілометрів і знаходиться в межах пішої доступності.

Працевлаштування в Польщі - не проблема з компанією WORK LIFE Україна

Ми є українським представництвом великої польської компанії з працевлаштування. Займаємося тільки легальним працевлаштуванням і не маємо обмежень за статтю, віком. Також працюємо з сімейними парами. У нашій базі присутні найбільші польські компанії, а список вакансій постійно оновлюється.

Ми допомагаємо знайти роботу в Польщі як висококласним фахівцям, так і претендентам без досвіду. Нашою компанією накопичено великий досвід працевлаштування, що дозволяє нам допомогти знайти роботу будь-якому клієнту, виходячи з його переваг, можливостей і бажаної винагороди. Ми дбаємо про безпеку наших клієнтів, тому оформляємо страховий поліс, що дозволяє отримати необхідну допомогу в разі виникнення непередбачених ситуацій.
img

Часто задаваемые вопросы про работу в Польше

Какие самые популярные вакансии в Польше в 2020 году?

🚨ТОП-3 самых популярных вакансий в Польше от Worklife - Обробка м’ясних виробів в компанії “Drosed”, , .

Какие новые предложения работы в Польше есть в агенстве Worklife?

🤟 3 новые вакансии от Worklife - , , .

Какие вакансии в Польше самые актуальные?

☘️ Самая актуальная работа в Польше от Worklife - , , ,

Какая работа в Польше самая востребованная?

😎 ТОП-3 востребованных вакансий в Польше от Worklife - , , ,
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа карщиком в Польше, а так же Вакансии на работу в Польшу
 • В нашем агенстве не составит труда найти вакансии Краков, а так же работа Польша в Катовице на самых выгодных условиях.
 • Как быстро найти работа украинцам в Польше и вакансии в Польше, лучшие предложения подработка в Щецине в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • Лодзь работа, а так же работа в Польше женщинам от компании Worklife.
 • Компания Worklife предлагает работа для мужчин в Польше, а так же найти Познань работа сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.