Робота у Польщі: Радомско


 • Оператор вилочного навантажувача / склад “Yusk”
  Оператор вилочного навантажувача / склад “Yusk”
  • Радомско (біля Пьотркув-Трибунальський
  • від 19 000 грн / 3000-4000 zl
  • Проживання безкоштовно
  Для чоловіків
  Обов’язки: До основних обов’язків належить комплектація замовлень за допомогою термінала і вилочного навантажувача. Робота на навантаженні і розвантаженні (не всі працюють на вилочному навантажувачі). Досвід роботи не вимагається, фірма проводить навчання роботі на карах. Та інші складські роботи.
  Переглянути
 • Карщик на склад компанії “Whirlpool”
  Карщик на склад компанії “Whirlpool”
  • Радомсько
  • від 22 500 грн / 3400 zl
  • Проживання безкоштовно
  Для чоловіків
  ГАРЯЧА
  ТОП
  Обов’язки: • вивіз непотрібних елементів, коробок; • поставка необхідних матеріалів на робочі місця; • перевезення готової продукції на складі; • інші складські роботи.
  Переглянути
Найчастіше обирають вакансії
Подати заявку на індивідуальний підбір роботи

Оцените удобство страницы

Средний рейтинг
4.5 из 5 звезд. 125 голосов.

Пошук роботи за кордоном

Багато українців, не знайшовши відповідної роботи з гідним заробітком на батьківщині, замислюються про працевлаштування за кордоном, як в державах Європи, так і в інших країнах світу. Найбільша кількість охочих заробити громадян України відправляється в сусідню Польщу, що пояснюється її географічною близькістю, великою кількістю вакансій, пропонованих для наших співгромадян, заробітною платою, яка значно вище, ніж в Україні, а також хорошими умовами праці.

Багато хто шукає роботу самостійно, переглядаючи інтернет-сайти, або за допомогою знайомих, які вже працюють в Польщі, а також користуючись послугами спеціалізованих агентств з працевлаштування. Польське агентство праці WORK LIFE Україна має офіційні представництва в Україні та надає послуги з працевлаштування кваліфікованих фахівців і тих, хто не має досвіду роботи та певної спеціальності.

Робота в польському місті Радомско

За допомогою агентства WORK LIFE Україна можна безкоштовно знайти підходящу роботу в різних містах країни. Хтось вважає за краще жити та працювати у великих містах, вважаючи, що там вищий рівень заробітної плати, що, в принципі, відповідає дійсності, але слід врахувати, що оренда житла, оплата проїзду та інші витрати в невеликому місті будуть значно нижче, ніж, наприклад, у Варшаві.

На сайті агентства worklife.com.ua можна шукати роботу не тільки за спеціальностями, але і за місцем розташування роботодавця. Польське місто Радомско, яке знаходиться за 42 кілометри від відомого Чехонстова, населяють близько п'ятдесяти тисяч жителів. Місто входить в Лодзінскє воєводство і має значну історію, яка починається в одинадцятому столітті.

Сучасний Радомсько має статус міського центру, в ньому розташовані кілька заводів, на які потрібні співробітники. Так, на завод з виробництва скла потрібні різнороби, яким не потрібно мати певних навичок і умінь. Пропонована робота пов'язана з обслуговуванням устаткування, мийкою, сортуванням і пакуванням скла. Відкрита також вакансія для роботи в Радомско для оператора навантажувача, для отримання якої потрібно мати водійські права. Роботодавець оплачує проживання, проїзд до місця роботи, забезпечує спецодягом, навіть надає можливість отримати сертифікат на водіння кара. Знання польської або англійської мови не потрібно, але, природно, не буде зайвим, адже це спростить розв'язання багатьох побутових питань і робочих моментів.

Агентство WORK LIFE Україна - велика кількість актуальних вакансій

Якщо ви переглядаєте сторінки сайту worklife.com.ua в пошуках відповідних вакансій, завдання можна спростити, застосовуючи додаткові фільтри, які сприяють підбору вакансії на підставі даних про бажану посаду, наявного досвіду роботи та додаткових умов. На сайті також можна залишити заявку на індивідуальний підбір роботи.

Агентство WORK LIFE Україна співпрацює з великими польськими підприємствами, підбираючи для них персонал. Крім пошуку відповідних вакансій, агентство допомагає в підготовці необхідних документів, отриманні візи, оформленні страховки та надає допомогу протягом всього періоду працевлаштування. Почніть пошук нового робочого місця з дзвінка в агентство WORK LIFE Україна, якій довіряють тисячі українців, і ви зможете отримати безкоштовну консультацію, а також допомогу з працевлаштування.
img

Часто задаваемые вопросы про работу в Польше

Какие самые популярные вакансии в Польше в 2020 году?

🚨ТОП-3 самых популярных вакансий в Польше от Worklife - Карщик на склад компанії “Whirlpool”, Оператор вилочного навантажувача / склад “Yusk”, .

Какие новые предложения работы в Польше есть в агенстве Worklife?

🤟 3 новые вакансии от Worklife - , , .

Какие вакансии в Польше самые актуальные?

☘️ Самая актуальная работа в Польше от Worklife - , , ,

Какая работа в Польше самая востребованная?

😎 ТОП-3 востребованных вакансий в Польше от Worklife - , , ,
 • Компания Worklife предлагает работа Краков, а так же найти вакансии во Вроцлав сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • Вакансии в Польше для женщин, а так же работа для женщин Польша от компании Worklife.
 • Как быстро найти работа в городе Сважендз и вакансии в Польше, лучшие предложения рабочие вакансии в Польше в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа фасовщиком в Польше, а так же Гнезно работа
 • В нашем агенстве не составит труда найти Мысловице работа, а так же работа в радомско на самых выгодных условиях.