Робота у Польщі: Ополє


 • Виробництво підшипників для авто на заводі “IFA”
  Виробництво підшипників для авто на заводі “IFA”
  • Зімна-Вудка (50 км від Ополе)
  • від 18 500 грн / от 3000 zl
  • Проживання безкоштовно
  Для чоловіків
  Обов’язки: На підприємстві виготовляють підшипники та осі для автомобілів. Робота автоматизована. Працівники обслуговують виробничі машини які виготовляють автомобільні деталі, викладають та виймають компоненти з машин. Працівники мають перевіряти якість готових деталей. В відділі лакування працівники викладають деталь (осі) в форму та відправляють її до машини. Кінцевий етап -пакування готових автомобільних компонентів. На підприємстві існує декілька процесів роботи, вони періодично змінюються в залежності від потреб на підприємстві. Фізична робота в рамках норм БХП.
  Переглянути
Найчастіше обирають вакансії
Подати заявку на індивідуальний підбір роботи

Оцените удобство страницы

Средний рейтинг
4.5 из 5 звезд. 123 голосов.

Ополе робота: чим цікаво?

Місто Ополе - це столиця Опольського воєводства, одного з найбільш розвинених регіонів Польщі. Ополе займає третє місце в країні за показниками якості життя. Це регіон з високорозвиненою економікою і інфраструктурою, завдяки чому протягом багатьох років є надзвичайно привабливим для інвесторів з усього світу.

Сьогодні в регіоні активно розвивається харчопереробна, хімічна, металообробна і будівельна промисловість. Але за прогнозами міжнародних експертів, вже найближчим часом тут можна очікувати сплеск розвитку інших галузей індустрії, зокрема, автомобільної, машинобудівної, продовольчої, хімічної, скляної, паперової. А це хороший знак для всіх, кому цікава робота в Польщі та, зокрема, місті Ополе.

Відстань від Львова до Ополе - близько 530 км, це приблизно 6-7 годин їзди на авто. І цей факт робить даний промисловий центр Польщі ще більш привабливим для українців, які бажають знайти добре оплачувану роботу за кордоном.

Ще один аргумент на користь працевлаштування українців в Опольському воєводстві - практично відсутність мовного бар'єра. Жителі прикордонних районів України володіють польською мовою, а багато поляків розуміють українську та російську.

Кому варто шукати тут роботу в Польщі (місто Ополе)?

Ринок праці в Ополе розвинений досить добре, а зарплата в регіоні утримується в межах середнього рівня для Польщі. Крім того, свого часу експерти відзначили Ополе як регіон з «високою трудовою етикою» і толерантним ставленням до працівників-іноземців. А це ще одна відповідь на питання про те, чому підробіток в Ополе є кращим для українців.

Тут функціонує досить багато підприємств - малих, середніх і великих, які постійно потребують кваліфікованих працівників, тому список вакансій в даному регіоні завжди досить великий. У Ополе (Польща) практично цілий рік є робота для жінок і чоловіків різного віку. Хороші шанси на працевлаштування мають як люди з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією, так і початківці фахівці або студенти.

Шукати вільні місця в столиці Опольського воєводства можуть люди, які претендують на посаду:

 • водія;
 • працівника заводу;
 • різнороба;
 • покоївки;
 • помічника;
 • працівника складу;
 • монтера;
 • будівельника;
 • електрика;
 • зварювальника;
 • шліфувальника.

І це тільки найпоширеніші вакансії для цього регіону. Насправді список затребуваних фахівців набагато більше.

Робота в Ополе (Польща) для українців: як легально влаштуватися на роботу за кордоном?

Польща і, зокрема, Ополе розглядається багатьма українцями як вельми перспективний регіон в плані пошуку роботи. І, треба сказати, небезпідставно. Але, якщо ви бажаєте знайти легальну роботу з офіційною зарплатою і соціальним пакетом, радимо скористатися послугами нашого агентства з працевлаштування українців в Ополе та інших містах Польщі.

Звертаючись за послугами до WORK LIFE Україна, ви отримуєте багато переваг в порівнянні з особами, які займаються пошуком вакансій за кордоном самостійно.

По-перше, наші клієнти отримують доступ до бази даних з актуальними вакансіями від роботодавців з хорошою репутацією.

По-друге, агентство WorkLife пропонує офіційне працевлаштування за кордоном.

По-третє, наші клієнти отримують детальну консультацію з приводу правильного оформлення документів, необхідних для легального працевлаштування за кордоном.

Звичайно, ви завжди можете спробувати знайти відповідну вакансію за кордоном самостійно. Але з нашою допомогою влаштуватися на роботу вийде набагато швидше, легше і без проблем. Звертайтеся - ми завжди до ваших послуг!
img

Часто задаваемые вопросы про работу в Польше

Какие самые популярные вакансии в Польше в 2020 году?

🚨ТОП-3 самых популярных вакансий в Польше от Worklife - Виробництво підшипників для авто на заводі “IFA”, , .

Какие новые предложения работы в Польше есть в агенстве Worklife?

🤟 3 новые вакансии от Worklife - , , .

Какие вакансии в Польше самые актуальные?

☘️ Самая актуальная работа в Польше от Worklife - , , ,

Какая работа в Польше самая востребованная?

😎 ТОП-3 востребованных вакансий в Польше от Worklife - , , ,
 • Познань вакансии, а так же работа в Польше Ченстохова от компании Worklife.
 • В нашем агенстве не составит труда найти вакансии Лодзь, а так же работа в Щецине на самых выгодных условиях.
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа Вроцлав, а так же Вакансии Варшава
 • Компания Worklife предлагает работа уборщиком Польше, а так же найти вакансии горничной в Польше сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • Как быстро найти работа в Познане Польша и вакансии в Польше, лучшие предложения Польша вакансии в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua