Робота у Польщі: Блонє


 • Склад нового одягу “Rhenus”
  Склад нового одягу “Rhenus”
  • Баранув (12 км від Блоне, 40 км від Варшави)
  • від 17 000 грн / 2200-3200 zl
  • 210 злотих в місяць
  Для чоловіків Для жінок Для сімейних пар
  ГАРЯЧА
  Обов’язки: Жінки: комплектація замовлення згідно з накладної; пакування одягу в коробки. Чоловіки: розкладання товару на складі, розвантаження та завантаження товару в машини, робота на електровізку.
  Переглянути
 • Комплектація косметики на складі мережі “Natura”
  Комплектація косметики на складі мережі “Natura”
  • Блоне (30 км від Варшави)
  • від 18 500 грн / від 3000 zl
  • Проживання безкоштовно
  Для жінок Для сімейних пар
  Обов’язки: Робота на складі мережі магазинів Natura (косметика, побутова хімія). До основних обов’язків належить сканування та комплектування косметики відповідно до наданого списку, пакування та укладання товару на візок, на якому знаходиться коробка для пакування. Перенесення упаковок вагою до 20 кг. Після завершення комплектації замовлення передається до пункту прийому замовлень. Потім інший співробітник відправляє замовлення клієнту. Робота вимагає фізичної сили і витривалості для підняття коробок з товаром.
  Переглянути
Найчастіше обирають вакансії
Подати заявку на індивідуальний підбір роботи

Оцените удобство страницы

Средний рейтинг
4.5 из 5 звезд. 123 голосов.

Легальне працевлаштування за кордоном від агентства WORK LIFE Україна

Польща - приваблива країна для українців, які бажають знайти хорошу роботу з гідною оплатою праці. Ця країна має величезну потребу в робочих руках на багатьох підприємствах, тому що корінне населення масово виїжджає на заробітки в інші європейські держави.

На цей час в нашій країні спостерігається спад економіки, тому багато працездатних громадян України змушені шукати можливість заробітку за кордоном. В цьому випадку Польща є найбільш привабливою країною, бо має з нами спільний кордон, налагоджене транспортне сполучення і великий вибір вакансій. Важливу роль відіграє той факт, що польські підприємства зацікавлені в працевлаштуванні не тільки кваліфікованих фахівців, а й осіб, які не мають профільної освіти. Тому знайти роботу в Польщі зможе кожен охочий, для цього достатньо звернутися в агентство WORK LIFE Україна та ознайомитися з пропонованими вакансіями.

Робота в польському місті Блоне для українських фахівців

Територія Польщі велика, тому знайти роботу українці зможуть в різних містах - від узбережжя Балтійського моря на півночі до кордону зі Словаччиною на півдні.

Жінок, чоловіків і сімейні пари може зацікавити вакансія комплектувальника косметики, яка пропонується в місті Блоне. Це польське містечко знаходиться всього в 30 км від Варшави, воно зручно облаштоване, має розвинену інфраструктуру, тому стане відмінним місцем для проживання і роботи.

Вакансія фасувальника, комплектувальника в місті Блоне передбачає роботу на складі мережі магазинів косметики та побутової хімії Natura. Більш детально з вимогами до здобувача, обов'язками, графіком роботи, умовами проживання та оформлення зручно ознайомитися на нашому сайті. З усіх питань, що цікавлять, ви отримаєте вичерпну консультацію нашого фахівця, якщо скористаєтеся Кнопкою зв'язку, або зверніться по телефону. Номери телефонів для зв'язку вказані тут же.

Для роботи комплектувальником в місті Блоне не потрібно знання польської мови, але володіння нею стане додатковою перевагою. Пропонована робота вимагає фізичної сили та витривалості.

WORK LIFE Україна - надійний помічник і гарант вашої безпеки

Працевлаштування за кордоном - відповідальний крок для кожної людини, тому довірити оформлення документів можна тільки надійним компаніям, таким як WORK LIFE Україна.

Агентство WORK LIFE Україна є офіційним представництвом польської компанії WORK LIFE Polska Sp.z o.o.в Україні. Ми маємо всі необхідні установчі документи Польщі та України, працюємо безпосередньо з польськими роботодавцями, наші послуги повністю легальні і безкоштовні для українців.

Наша компанія не тільки підшукує відповідну вакансію, але і допомагає в оформленні візи, всіх необхідних документів для роботи, проїзду і проживання. Крім цього, ми оформляємо страховий поліс, що є для кожного важливим засобом безпеки в чужій країні. Наші співробітники допоможуть відкрити банківський рахунок в будь-якому польському банку для того, щоб ви змогли зручно отримувати зароблені гроші.

З компанією WORK LIFE Україна ваше працевлаштування в Польщі займе мінімум часу і створить максимум зручностей, ви будете почувати себе захищеним в будь-якій ситуації.
img

Часто задаваемые вопросы про работу в Польше

Какие самые популярные вакансии в Польше в 2020 году?

🚨ТОП-3 самых популярных вакансий в Польше от Worklife - Склад нового одягу “Rhenus”, Комплектація косметики на складі мережі “Natura”, .

Какие новые предложения работы в Польше есть в агенстве Worklife?

🤟 3 новые вакансии от Worklife - , , .

Какие вакансии в Польше самые актуальные?

☘️ Самая актуальная работа в Польше от Worklife - , , ,

Какая работа в Польше самая востребованная?

😎 ТОП-3 востребованных вакансий в Польше от Worklife - , , ,
 • Как быстро найти работа в Польше электриком и вакансии в Польше, лучшие предложения водитель работа в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа в Быдгощ, а так же Вакансии Лодзь
 • Компания Worklife предлагает работа карщиком в Польше, а так же найти вакансии Познань сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • В Польше горничной, а так же работа в слупске от компании Worklife.
 • В нашем агенстве не составит труда найти водитель в Польшу, а так же работа в Чеховице на самых выгодных условиях.