Робота в Бельско Бяла


 • Складальник автозапчастин Hyundai, KIA
  Складальник автозапчастин Hyundai, KIA
  • Скочув (25 км від Бельсько-Бяла)
  • 3900 zl
  • 200 zl
  Для чоловіків Для жінок
  Обов’язки: Для жінок - пресування і комплектація пластикових і гумових деталей для автомобілів. Для чоловіків - обтягування шкірою підлокітників і підголівників для авто. Робота нескладна, які не потребують спеціальних навичок (проводиться попереднє навчання працівника).
  Переглянути
 • Контроль якості деталей на завод Koam
  Контроль якості деталей на завод Koam
  • Скочув (20 км від Бельско-Бяла)
  • 3800 zl
  • Проживання безкоштовно
  Для чоловіків Для сімейних пар
  Обов’язки: Обслуговування автоматичних машин для виробництва невеликих пластикових деталей для автомобілів, контроль якості деталей, упаковка і складання готових виробів, підтримка в чистоті робоче місце. Робота не складна, в сучасному і обладнаному приміщенні. Підприємство стабільне, робота не сезонна, працюють цілий рік.
  Переглянути
 • Збір кабельних систем в компанії “ECI”
  Збір кабельних систем в компанії “ECI”
  • Бельсько-Бяла
  • від 23 000 грн / 3100 zl
  • 100 злотих (перший місяць), 50 злотих (з другого місяця)
  Для чоловіків Для жінок Для сімейних пар
  ГАРЯЧА
  Обов’язки: Робота стояча на виробничій лінії. Є декілька процесів роботи. До основних обов’язків належить монтаж Поєднання дротів згідно схеми. Збірка кабельних систем для автомобілів та побутової техніки. Дрібний монтаж елементів. Мануальна робота, немає перенесень вантажу (максимально – перенести деталі між лініями). Вставлення проводів в роз'єми. Обмотка дротів, збірка в комплекти. Розкладання проводів по кольору. Розкладання комплектації дротів на спеціальних дошках. Формування пучка, обв'язування дротів між собою, укладання дротів в гофровані трубки.
  Переглянути
 • Працівник на виробництво дротів і кабелів Ecw
  Працівник на виробництво дротів і кабелів Ecw
  • Бельско-Бяла (59 км від Катовіце)
  • 3700 zl
  • Проживання безкоштовно
  Для чоловіків Для жінок Для сімейних пар
  Обов’язки: Обслуговування машин по виготовленню дротів згідно з схемою/замовленням; збірка, скручування і спайка кабелю; монтаж дрібних компонентів на дротах різних типів і кольорів; формування пучка, укладання в гофровані трубки; стікеровка, маркування і упаковка готового продукту; робота із сканером; підтримка чистоти свого робочого місця. Робота в приміщенні в комфортних умовах, фізично не складна, стоячи.
  Переглянути
Найчастіше обирають вакансії
Подати заявку на індивідуальний підбір роботи

Оцените удобство страницы

Средний рейтинг
4.5 из 5 звезд. 129 голосов.

Робота в Польщі Бельсько Бяла на легальних умовах для українців

Можливість виїхати за межі України для того, щоб поправити своє матеріальне становище, стала доступною всім охочим. Багато наших земляків із задоволенням використовують цю можливість в пошуках не тільки постійної роботи, але і як тимчасовий підробіток в сусідній Польщі. Підробка зручна для студентів або тих, хто знаходиться в тривалій відпустці. У цьому випадку є можливість виїхати на термін до трьох місяців для збору врожаю або іншої недовгострокової роботи.

Польща як країна, яка пропонує безліч різних вакансій, приваблива для наших земляків за багатьма параметрами. Це і налагоджене транспортне сполучення, і схожа мовп, і однакові кліматичні умови.

Ще один важливий плюс - можливість знайти роботу з гідною оплатою, навіть не маючи спеціальної освіти та практичного досвіду. Польські підприємства проводять навчання за необхідною спеціальністю за свої кошти. Агентство WORK LIFE Україна є офіційним представництвом польської компанії WORK LIFE Polska Sp.z o.o., що спеціалізується на пошуку і працевлаштуванні фахівців і людей, які не мають спеціальності та досвіду роботи.

Вакансії вся робота в Бельсько Бяла

Географія польських підприємств, які зацікавлені в українських працівниках, дуже широка, знайти роботу можна в будь-якому куточку країни.

Польське місто Бельсько Бяла розташувалося на півдні Польщі, для українців місцеві підприємства пропонують постійну роботу і підробіток за різними спеціальностями. Робота зі збору кабельних систем на виробничій лінії пропонується в декількох варіантах. Цей процес буде цікавий жінкам, чоловікам і сімейним парам.

Для того щоб якісно виконувати потрібні операції зі збору кабельних систем для автомобілів і побутової техніки, потрібна уважність. Поєднувати дроти різних кольорів, виконувати їх монтаж і установку в роз'єми, формувати пучки згідно зі схемами - всім цим операціям вас навчать на місці, для цього не потрібно мати спеціальну освіту і володіти польською мовою. Особливість запропонованих вакансій для роботи в Бельсько Бялі в тому, що потрібно довгострокове стояння на лінії або біля стенду. Тому бажано мати гарне фізичне здоров'я.

Більш детально з обов'язками, графіком роботи, умовами оплати та проживання ви можете ознайомитися на сайті агентства WORK LIFE Україна.

Безпечний і легальний виїзд на роботу в Польщу

Агентство WORK LIFE Україна пропонує безкоштовні послуги з працевлаштування українців на польські підприємства. Робота нашої компанії регламентується установчими документами Польщі та України, всі послуги виконуються на підставі чинних законодавчих нормативів двох країн.

Наші фахівці підберуть для вас роботу, керуючись вашими індивідуальними уподобаннями, підготують пакет документів, необхідних для працевлаштування та проїзду, забезпечать робочою візою і допоможуть підібрати житло.

Співпрацюючи з агентством WORK LIFE Україна, ви будете почувати себе в безпеці, маючи на руках страховий поліс. Крім цього, наші співробітники допоможуть відкрити рахунок в будь-якому польському банку для того, щоб ви могли отримувати зарплату на картку.

Агентство WORK LIFE Україна - ваш надійний партнер і провідник, що забезпечує легальне працевлаштування і безпечне перебування в Польщі.
img

Часто задаваемые вопросы про работу в Польше

Какие самые популярные вакансии в Польше в 2020 году?

Какие новые предложения работы в Польше есть в агенстве Worklife?

🤟 3 новые вакансии от Worklife - , , .

Какие вакансии в Польше самые актуальные?

☘️ Самая актуальная работа в Польше от Worklife - , , ,

Какая работа в Польше самая востребованная?

😎 ТОП-3 востребованных вакансий в Польше от Worklife - , , ,
 • Как быстро найти работа в Кракове и вакансии в Польше, лучшие предложения Польша работа в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • Компания Worklife предлагает работа в Бельско Бяла, а так же найти Гданьск работа сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете срочная работа в Польше, а так же Катовице работа
 • В нашем агенстве не составит труда найти трудоустройство в Польше для женщин, а так же работа сварщиком в Польше на самых выгодных условиях.
 • Подработка во Вроцлаве, а так же работа Варшава от компании Worklife.