З Австрії в Україну потягом

Вересень 13
Изображение
Средний рейтинг
0 из 5 звезд. 0 голосов.

Федеральна залізниця Австрії планує запустити потяг Eurocity 104 сполученням Грац (Австрія) – Пшемисль (Польща), що буде підстроєний під пересадку на потяги до Львова чи Одеси.

Перші рейси заплановано протестувати 15 грудня. Потяг буде складатись з вагонів 1 та 2 класів. У місті Богумін у напрямку Граца до поїзда чіплятимуть додаткові чеські вагони. А повне обслуговування поїзда будуть здійснювати дві залізничні компанії – польська та чеська.

➡️ З Граца потяг виїжджатиме о 5:28 ранку ➡️ прибуватиме на головний залізничний вокзал Відня о 8:02 ➡️ далі до Острави – 11:02 ➡️ до Кракова – 15:00 ➡️ кінцева зупинка в Пшемислі – о 17:56.

У зворотному напрямку потяг ➡️ вирушатиме о 10:14 ➡️ о 19:49 буде у Відні ➡️ а о 22:33 прибуватиме у Грац.

Федеральна залізниця Австрії зазначила, що такий графік дозволятиме робити пересадки в Пшемислі на потяги в Україну. Потяг №36 “Одеса-Пшемисль”, який прямує через Львів, прибуває до польського міста о 9:50 (за 25 хвилин до відправлення поїзда “Пшемисль-Грац”).

А у зворотному напрямку з Пшемисля потяг до Одеси через Львів йде о 18:39 (за 42 хвилини після прибування поїзда “Грац-Пшемисль”).

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Листопад 12 Изображение Як закрити банківський рахунок в Польщі
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Якщо ви влаштувалися в Польщу на роботу, то напевно зіткнетеся з деякими питаннями щодо рахунку в банку. Це невід’ємна частина повсякденного життя, однак якщо з відкриттям проблем ніколи не виникає, то закрити його буде складніше. У кожного банку є свої особливості, і про це потрібно знати.

  ING Bank Śląski

  Закрити рахунок ви можете у відділенні або надіславши листа. На офіційному сайті банку є спеціальний шаблон для такої ситуації. Однак тут знадобиться підпис власника, яка обов’язково посвідчується нотаріусом, а це – платна послуга. Перед закриттям рахунку вам потрібно буде деактивувати банківську карту – зробити це набагато простіше за допомогою мобільного додатку.

  Банк Millennium

  Якщо ви вибрали працевлаштування в Польщі і відкрили рахунок у цьому банку, тоді закрити його можна:

  • за офіційним номером телефону;
  • у відділенні;
  • через інтернет-банкінг.

  Процедура може зайняти до 1 місяця і поки рахунок не буде закритий, потрібно проводити мінімальну активність по типу внесення 1000 злотих, безготівковий розрахунок і т. Д.

  Bank Pekao

  Цей банк дозволяє закрити рахунок через письмове звернення або в найближчому відділенні. Якщо віддати перевагу першому варіанту, то потрібно отримати стандартний формуляр і зателефонувати за офіційним номером для відключення карти. Після цього банківську карту розрізаєте, берете її і заповнений футляр, вкладаєте в конверт. Поки приводу не буде закрити, все одно буде стягуватися плата за карту.

  Bank BNP Paribas

  Закрити рахунок можна за допомогою дзвінка, листи або у відділенні. Останній варіант дозволяє зробити все відразу в один день, проте такий варіант вимагає вільного часу. Якщо віддаєте перевагу письму, то не забувайте, що в такому випадку вам потрібно буде ще завірити його у нотаріуса. Перед відправкою листа потрібно відключити карту, тобто заблокувати її.

  Переглянути
 • Листопад 10 Изображение Уряд Польщі збільшив мінімальну зарплату з 2021 року
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Заробітки в Польщі тепер будуть ще більш привабливими і привабливими, адже вже з наступного 2021 року мінімальна заробітна плата збільшиться! Причому така приємна новина стосується абсолютно всіх фахівців і для всіх типів трудових договорів. Уряд вже затвердив відповідні законодавчі проекти ще 15 вересня.

  Підвищення планується на 200 злотих – тепер це найнижча ставка. Як показує практика, 2021 рік четвертим роком поспіль, як Польща підвищує мінімальну зарплату для працівників.

  Отже, згідно з новим розпорядженням, нас чекають такі зміни:

  ● мінімалка – 2800 злотих при роботі по umowa o prace;
  ● мінімальна погодинна плата – 18,3 злотих.

  Правда, раніше планувалося підвищення до 3000 злотих, однак через негативного впливу пандемії на економіку, не вдалося втілити такі плани. Така новина – ще один привід знайти для себе підходящу вакансію через агентства з працевлаштування в Польщі.

  Переглянути
 • В нашем агенстве не составит труда найти фасовщиком в Польше, а так же работа в Польше в Бельско на самых выгодных условиях.
 • Как быстро найти работа в Щецине для украинцев и вакансии в Польше, лучшие предложения вакансии Варшава в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа на заводах в Польше, а так же Седльце работа
 • Компания Worklife предлагает работа во Вроцлаве, а так же найти подработка Лодзь сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • Сважендз работа, а так же работа во Вроцлаве Польша от компании Worklife.