Як знайти вакансії на роботу в Польщі?

Жовтень 07
Изображение
Средний рейтинг
5 из 5 звезд. 1 голосов.

Польський ринок праці надзвичайно привабливий для жителів пострадянських країн. Зі вступом Польщі в ЄС багато польські фахівці переїхали в країни Західної Європи. Вивільнені вакантні місця можуть бути зайняті мігрантами з країн СНД, в тому числі України. Звичайно, рівень зарплат не зрівняється з такими країнами, як Франція, Німеччина або Норвегія, але він значно вище, ніж в Україні. Тим більше, що знайти вакансію для заробітку в Польщі не так складно.

Найбільшим попитом серед фахівців на польському ринку праці є: медичні працівники, економісти, електрики, інженери, а також працівники в області інформаційних технологій. Якщо ви є професіоналом в іншій області, це не означає, що знайти в Польщі підходящу вакансію буде неможливо. Практика показує, що хороші, відповідальні і старанні працівники необхідні практично в усіх областях.

Способи знайти роботу в Польщі

Є два варіанти успішно шукати вакансії для роботи в Польщі:
 • самостійне працевлаштування (минаючи посередників);
 • пошук через агентство.✅

Спроба влаштуватися на роботу самостійно дозволяє заощадити на послугах спеціальної компанії. В першу чергу на допомогу приходить інтернет. У мережі є чимало онлайн-майданчиків, на яких публікуються оголошення про роботу в Польщі. Хороший варіант – порадитися з людьми, які були працевлаштовані у того чи іншого роботодавця. Ефект «сарафанного радіо» в даному випадку доведеться дуже до речі.

Якщо ви розраховуєте на кваліфіковану високооплачувану роботу, доведеться потрудитися над складанням резюме, бажано на трьох мовах: рідному, польською та англійською. Якщо резюме добре продумано, це додаткові шанси на успіх. При самостійному працевлаштуванні не завадить також консультація грамотного юриста. «Лазівки» в робочому контракті, непомітні для недосвідченого здобувача, – справжній рай для шахраїв всіх мастей. Не менш важливо правильно підготувати документи. Але приступити до цього треба після того, як відповідна вакансія знайдена. Не можна підписувати контракт на роботу в Польщі до того, як закордонний паспорт буде повністю оформлений. В іншому випадку при форс-мажорі є ризик заплатити неустойку.

Звернення в спеціалізовану компанію, що займається працевлаштуванням, – більш витратний, але при цьому надійний метод. Тут важливо правильно вибрати агентство. Чим більше «стаж» перебування компанії на ринку, тим вона надійніше. Перевага такої фірми перед новачками – наявність досвіду працевлаштування і напрацьованої бази роботодавців в Польщі. Тому шанс, що вам буде підібрана добре оплачувана вакансія у сумлінного роботодавця, – набагато вище.

Що потрібно, щоб знайти в Польщі хорошу вакансію для роботи?

Далеко не всі перелічені пункти є обов’язковими, але вони істотно збільшують ймовірність вдалого працевлаштування:

 • Знання польської мови, хоча б на розмовному рівні. Спілкування в процесі роботи – не уникнути. Для роботи в Польщі за контрактом на кваліфікованої високооплачуваної посади цей пункт є обов’язковим.
 • Не слід вказувати номер мобільного телефону своєї країни, оскільки дзвінки з Польщі обходяться дорого. Правильне рішення – вказати скайп або вайбер. Саме ці канали найчастіше використовують польські роботодавці для зв’язку з потенційними претендентами.
 • Для того, щоб перевірити надійність посередника, потрібно поцікавитися наявністю ліцензії та інших дозвільних документів. Користування послугами неофіційних компаній – це додаткові ризики.
 • Необхідно уважно вивчити всі пункти контракту. Якщо щось незрозуміло, допоможе консультація кваліфікованого юриста.

Правила – нескладні, але вони допоможуть знайти підходящу вакансію в Польщі і не стати жертвою шахраїв.

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Жовтень 15 Изображение Заробіток в Польщі – основні переваги
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 1 голосов.

  Прямий роботодавець – Польща – є чи не єдиною країною Євросоюзу, яка практично беззастережно приймає на роботу українців та видає національні робочі візи D-категорії (переміщення без додаткових обмежень). Відштовхуючись від вакансії роботи в Польщі (продавець, різноробочий, прибиральник і інші), середня заробітна плата може становити орієнтовно близько 60 грн / год. Саме тому число українців, що бажають працевлаштуватися в цій країні, безупинно збільшується з кожним місяцем. Польща надає актуальні вакансії в дуже великому обсязі і практично будь-яка робота, обрана здобувачем, принесе бажану заробітну плату. У більшості випадків ринок зайнятості в Україні на даний момент не може запропонувати гідну оплату праці для наших громадян. Виходячи з такого факту, потік людей, які тільки відправляються на заробітки або вже перебувають в Польщі, невблаганно зростає.

  Робота в Польщі – зимовий період

  Працевлаштування в Польщі взимку можливо, але таку привабливу пропозицію рекомендується оцінити і обдумати заздалегідь. Багато хто вважає, що займатися пошуком роботи в зимову пору року не слід з таких причин:

  • святкові дні – велика кількість свят випадає на цей сезон, що тягне за собою припинення дрібних робіт в Польщі;
  • мала кількість вакансій – ускладнюється пошук підходящої трудової діяльності;
  • оформлення візи – видача дозволу може зайняти від одного місяця до трьох (випадаючи на свято, термін збільшиться).

  Щоб працювати в Польщі зімойч слід попередньо (в осінній період) не тільки оформити документи для роботи, але і знайти підходящу посаду на цей сезон. При відкритій робочій візі і наявності завчасно закріпленого робочого місця вдале працевлаштування в Польщі забезпечено. Люди, які планують не залежати від сезонності виконуваних робіт, знаходять трудову діяльність в осінньо-зимовий період. Безліч вакансій для таких сезонів актуальні для українців з зайнятістю в опалювальних приміщеннях. Робота в Польщі покоївки, на кондитерській фабриці, вахтовим методом – ідеальний вибір для жінок, які хочуть працевлаштуватися на зимовий період і не тільки. У холодну пору року робота в Польщі для чоловіків буде прийнятною на складі, заводах і фабриках, станціях технічного обслуговування та інших теплих об’єктах.

  Переваги роботи взимку

  Розцінки оплати праці повністю залежать від сфери зайнятості людини. Таким чином, швачка може отримувати більшу в 1.5 рази заробітну плату, ніж працівник заводу. Їхати взимку в Польщу на роботу слід як мінімум через високого рівня зарплати, меншої вартості оформлення документів і перспектив для подальшого проживання в будь-якій країні Євросоюзу. Відповідальність співробітника підприємств в даній приймаючій країні винагороджується гідною заробітною платою.

  На нашому сайті польського агентства праці WorkLife, представництво якого знаходиться в Україні, можна знайти індивідуально відповідну сферу діяльності. Високооплачувана робота в Польщі на осінньо-зимовий період для жінок, чоловіків і сімейних пар є в місті Білосток, Гдиня, Глівіце та інших населених пунктах. Компанія WorkLife надає детальну інформацію по вакансіях, умовами перебування та роботі (безкоштовне харчування, проживання, наявність візи).

  Переглянути
 • Жовтень 13 Изображение Робота в Польщі для жінок – шанс хорошого заробітку!
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 1 голосов.

  Польський ринок праці дуже привабливий не тільки для чоловіків, але і для жінок. Причина в тому, що відсоток безробіття в країні невеликий. Відносно це пов’язано з частковою міграцією місцевого працездатного населення в інші країни ЄС. Друга причина великої кількості вакансій в Польщі – швидкі темпи розвитку економіки. Робочі руки потрібні на промислових і сільськогосподарських підприємствах по всій країні. Крім того, якщо жінка – «профі», вона може розраховувати на високооплачувану роботу викладача, IT-фахівця, медичного працівника. Розглянемо ТОП вакансій для роботи в Польщі для жінок, які особливо цінуються на польському ринку.

  Робота в Польщі: найбільш затребувані жіночі професії

  На сьогоднішній день, найбільш затребувані професії на польському ринку серед жінок:

  • швачки;
  • медичні сестри;
  • пакувальники;
  • офіціантки, покоївки.

  Професія швачки займає в списку почесне перше місце. Кваліфікованих швачок із задоволенням запрошують на польські швейні фабрики. При цьому умови роботи в Польщі досить хороші. Багато жінок можуть безкоштовно обідати на підприємстві. Важливий момент – кар’єрні перспективи, реальна можливість очолити зміну або цех, якщо швачка продемонструє хороші робочі якості. Жінки в швейних цехах працюють позмінно, тому вільний час є завжди. Є у роботи швачкою і ряд недоліків. Перш за все це висока конкуренція, настільки ж високі вимоги до якості роботи. Крім цього, на багатьох підприємствах тривалість робочого дня перевищує 8 годин, до яких звикли українські робітниці.

  Вакансію медсестри в Польщі може зайняти жінка зі спеціальною освітою та документально підтвердженим досвідом роботи за фахом від 1 року. Обов’язковими умовами також є проходження конкурсу та підтвердження знань. Робота медичної сестри вважається в Польщі престижною, оплачується високо. Медична сестра, працюючи в Польщі, може розраховувати на додаткове навчання. Надалі це дозволить їй працювати в інших країнах за більш високу заробітну плату.

  Робота офіціантками і покоївками в Польщі – переважно для молодих жінок. Ця робота популярна серед студенток, яким необхідні гроші на оплату проживання і навчання. Особливої ​​кваліфікації тут не потрібно, але вимог чимало: знання польської (і бажано англійської) мови, комунікабельність, ввічливість. Безумовний плюс – можливість поєднати роботу з відпочинком, якщо кафе або ресторан розташований в курортній зоні (робота офіціанткою в Польщі на літо – відмінний варіант для учнів). З недоліків можна назвати порівняно низьку заробітну плату. Ще один варіант затребуваною некваліфікованої роботи в Польщі – прибиральниця.

  Робота пакувальницею на підприємстві не вимагає високої кваліфікації. Крім того, добре знання польської мови не обов’язково. Умови праці пакувальниць непогані, зарплата досить висока. Це стосується легального працевлаштування. З мінусів можна відзначити високу конкуренцію.

  Як влаштуватися на роботу?

  Шукати вакансію на польському ринку праці як для жінки, так і для чоловіка, можна самостійно. У мережі є чимало сайтів з оголошеннями про роботу в Польщі. Однак не факт, що такий варіант працевлаштування буде легальним. У більшості випадків розраховувати на будь-які соціальні гарантії не доводиться. Розраховувати на допомогу досвідчених знайомих або навіть родичів – навряд чи реально, хоча б тому, що ви – потенційний конкурент.

  Більш надійний варіант – звернення в спеціалізоване агентство для пошуку роботи в Польщі. За послугу фахівців потрібно платити, але витрати окупаються досить швидко. За інших рівних умов варто віддавати перевагу агентствам, які конкурують на ринку досить довго – це ознака надійності і професіоналізму.

  Переглянути
 • В нашем агенстве не составит труда найти вакансии в Польше водителем, а так же работа электросварщиком на самых выгодных условиях.
 • Как быстро найти работа во Вроцлаве Польша и вакансии в Польше, лучшие предложения срочные вакансии в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • Компания Worklife предлагает работа в радомско, а так же найти Гданьск работа сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа для женщин Польша, а так же Подработка во Вроцлаве
 • Гнезно работа, а так же работа в Польше Щецин от компании Worklife.