Як знайти вакансії на роботу в Польщі?

Жовтень 07
Изображение
Средний рейтинг
5 из 5 звезд. 1 голосов.

Польський ринок праці надзвичайно привабливий для жителів пострадянських країн. Зі вступом Польщі в ЄС багато польські фахівці переїхали в країни Західної Європи. Вивільнені вакантні місця можуть бути зайняті мігрантами з країн СНД, в тому числі України. Звичайно, рівень зарплат не зрівняється з такими країнами, як Франція, Німеччина або Норвегія, але він значно вище, ніж в Україні. Тим більше, що знайти вакансію для заробітку в Польщі не так складно.

Найбільшим попитом серед фахівців на польському ринку праці є: медичні працівники, економісти, електрики, інженери, а також працівники в області інформаційних технологій. Якщо ви є професіоналом в іншій області, це не означає, що знайти в Польщі підходящу вакансію буде неможливо. Практика показує, що хороші, відповідальні і старанні працівники необхідні практично в усіх областях.

Способи знайти роботу в Польщі

Є два варіанти успішно шукати вакансії для роботи в Польщі:
 • самостійне працевлаштування (минаючи посередників);
 • пошук через агентство.✅

Спроба влаштуватися на роботу самостійно дозволяє заощадити на послугах спеціальної компанії. В першу чергу на допомогу приходить інтернет. У мережі є чимало онлайн-майданчиків, на яких публікуються оголошення про роботу в Польщі. Хороший варіант – порадитися з людьми, які були працевлаштовані у того чи іншого роботодавця. Ефект «сарафанного радіо» в даному випадку доведеться дуже до речі.

Якщо ви розраховуєте на кваліфіковану високооплачувану роботу, доведеться потрудитися над складанням резюме, бажано на трьох мовах: рідному, польською та англійською. Якщо резюме добре продумано, це додаткові шанси на успіх. При самостійному працевлаштуванні не завадить також консультація грамотного юриста. «Лазівки» в робочому контракті, непомітні для недосвідченого здобувача, – справжній рай для шахраїв всіх мастей. Не менш важливо правильно підготувати документи. Але приступити до цього треба після того, як відповідна вакансія знайдена. Не можна підписувати контракт на роботу в Польщі до того, як закордонний паспорт буде повністю оформлений. В іншому випадку при форс-мажорі є ризик заплатити неустойку.

Звернення в спеціалізовану компанію, що займається працевлаштуванням, – більш витратний, але при цьому надійний метод. Тут важливо правильно вибрати агентство. Чим більше «стаж» перебування компанії на ринку, тим вона надійніше. Перевага такої фірми перед новачками – наявність досвіду працевлаштування і напрацьованої бази роботодавців в Польщі. Тому шанс, що вам буде підібрана добре оплачувана вакансія у сумлінного роботодавця, – набагато вище.

Що потрібно, щоб знайти в Польщі хорошу вакансію для роботи?

Далеко не всі перелічені пункти є обов’язковими, але вони істотно збільшують ймовірність вдалого працевлаштування:

 • Знання польської мови, хоча б на розмовному рівні. Спілкування в процесі роботи – не уникнути. Для роботи в Польщі за контрактом на кваліфікованої високооплачуваної посади цей пункт є обов’язковим.
 • Не слід вказувати номер мобільного телефону своєї країни, оскільки дзвінки з Польщі обходяться дорого. Правильне рішення – вказати скайп або вайбер. Саме ці канали найчастіше використовують польські роботодавці для зв’язку з потенційними претендентами.
 • Для того, щоб перевірити надійність посередника, потрібно поцікавитися наявністю ліцензії та інших дозвільних документів. Користування послугами неофіційних компаній – це додаткові ризики.
 • Необхідно уважно вивчити всі пункти контракту. Якщо щось незрозуміло, допоможе консультація кваліфікованого юриста.

Правила – нескладні, але вони допоможуть знайти підходящу вакансію в Польщі і не стати жертвою шахраїв.

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Листопад 12 Изображение Як закрити банківський рахунок в Польщі
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Якщо ви влаштувалися в Польщу на роботу, то напевно зіткнетеся з деякими питаннями щодо рахунку в банку. Це невід’ємна частина повсякденного життя, однак якщо з відкриттям проблем ніколи не виникає, то закрити його буде складніше. У кожного банку є свої особливості, і про це потрібно знати.

  ING Bank Śląski

  Закрити рахунок ви можете у відділенні або надіславши листа. На офіційному сайті банку є спеціальний шаблон для такої ситуації. Однак тут знадобиться підпис власника, яка обов’язково посвідчується нотаріусом, а це – платна послуга. Перед закриттям рахунку вам потрібно буде деактивувати банківську карту – зробити це набагато простіше за допомогою мобільного додатку.

  Банк Millennium

  Якщо ви вибрали працевлаштування в Польщі і відкрили рахунок у цьому банку, тоді закрити його можна:

  • за офіційним номером телефону;
  • у відділенні;
  • через інтернет-банкінг.

  Процедура може зайняти до 1 місяця і поки рахунок не буде закритий, потрібно проводити мінімальну активність по типу внесення 1000 злотих, безготівковий розрахунок і т. Д.

  Bank Pekao

  Цей банк дозволяє закрити рахунок через письмове звернення або в найближчому відділенні. Якщо віддати перевагу першому варіанту, то потрібно отримати стандартний формуляр і зателефонувати за офіційним номером для відключення карти. Після цього банківську карту розрізаєте, берете її і заповнений футляр, вкладаєте в конверт. Поки приводу не буде закрити, все одно буде стягуватися плата за карту.

  Bank BNP Paribas

  Закрити рахунок можна за допомогою дзвінка, листи або у відділенні. Останній варіант дозволяє зробити все відразу в один день, проте такий варіант вимагає вільного часу. Якщо віддаєте перевагу письму, то не забувайте, що в такому випадку вам потрібно буде ще завірити його у нотаріуса. Перед відправкою листа потрібно відключити карту, тобто заблокувати її.

  Переглянути
 • Листопад 10 Изображение Уряд Польщі збільшив мінімальну зарплату з 2021 року
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Заробітки в Польщі тепер будуть ще більш привабливими і привабливими, адже вже з наступного 2021 року мінімальна заробітна плата збільшиться! Причому така приємна новина стосується абсолютно всіх фахівців і для всіх типів трудових договорів. Уряд вже затвердив відповідні законодавчі проекти ще 15 вересня.

  Підвищення планується на 200 злотих – тепер це найнижча ставка. Як показує практика, 2021 рік четвертим роком поспіль, як Польща підвищує мінімальну зарплату для працівників.

  Отже, згідно з новим розпорядженням, нас чекають такі зміни:

  ● мінімалка – 2800 злотих при роботі по umowa o prace;
  ● мінімальна погодинна плата – 18,3 злотих.

  Правда, раніше планувалося підвищення до 3000 злотих, однак через негативного впливу пандемії на економіку, не вдалося втілити такі плани. Така новина – ще один привід знайти для себе підходящу вакансію через агентства з працевлаштування в Польщі.

  Переглянути
 • В нашем агенстве не составит труда найти вакансии в Польше водителем, а так же работа электросварщиком на самых выгодных условиях.
 • Как быстро найти работа во Вроцлаве Польша и вакансии в Польше, лучшие предложения срочные вакансии в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • Компания Worklife предлагает работа в радомско, а так же найти Гданьск работа сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа для женщин Польша, а так же Подработка во Вроцлаве
 • Гнезно работа, а так же работа в Польше Щецин от компании Worklife.