Які особи можуть в’їжджати до Польщі без відбування карантинного ізолювання?

Червень 15
Изображение
Средний рейтинг
5 из 5 звезд. 1 голосов.

Які особи можуть в’їжджати до Польщі без відбування карантинного ізолювання? Саме ці питання ми розглянемо у нашій статті:

 1. Жителі інших країн, які мають польську карту;
 2. Громадяни, які проживають на території Республіки Польща;
 3. Іноземні мешканці, які мають чоловіка або дружину, які є громадянинами Польщі;
 4. Іноземці , які є дітьми громадян Польщі
 5. Жителі інших країн, які постійно або тимчасово проживають на території Польщі;
 6. Особи, які відповідають за дипломатичні роботи та члени їх сімей, а також особи, які перетинають кордон маючи дипломатичний паспорт;
 7. Особи, які мають спеціальний документ на виконання роботи у Польщі або мають довідку про працевлаштуванню на сезонній роботі;
 8. Громадяни інших країн, які займаються транспортним перевезенням людей або товарів, а причина перетину кордону полягає у їх професійній діяльності;
 9. Водії, які керують транспортом і діють у  рамках міжнародних автомобільних перевезень, що подорожують транзитом через територію Республіки Польща;
 10. Члени екіпажу повітряних суден;
 11. Моряки та інші члени морського судна, а також деякі фахівці суден;
 12. Члени екіпажу поїздів та інші працівники, які виконують необхідну роботу для здійснення перевезень в рамках міжнародних залізничних перевезень.
 13. Водії автомобільного транспорту, які дотримуються норми допустимого навантаження не більше 3,5 т. у дорожньому транспорті, які здійснюють некомерційну діяльність;
 14. Особи, які перетинають кордон на основі своєї професійної або комерційної діяльності;
 15. Учні середньої і старшої школи та студенти університетів, які навчаються на території Польщі і перетинають кордон з метою подальшого навчання;
 16. Діти, які отримують дошкільну освіту на території Польщі або в інших сусідніх країнах та опікуни, які несуть відповідальність за них;
 17. Особи, які приїжджають у Польщу з метою виконання сільськогосподарських робіт;
 18. Солдати, які несуть службу у Польщі, офіцери поліції та члени прикордонних служб;
 19. Члени, які працюють у складі дипломатичної комісії, консульських установ та особи міжнародної комісії і члени їх родини.

 

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Листопад 12 Изображение Як закрити банківський рахунок в Польщі
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Якщо ви влаштувалися в Польщу на роботу, то напевно зіткнетеся з деякими питаннями щодо рахунку в банку. Це невід’ємна частина повсякденного життя, однак якщо з відкриттям проблем ніколи не виникає, то закрити його буде складніше. У кожного банку є свої особливості, і про це потрібно знати.

  ING Bank Śląski

  Закрити рахунок ви можете у відділенні або надіславши листа. На офіційному сайті банку є спеціальний шаблон для такої ситуації. Однак тут знадобиться підпис власника, яка обов’язково посвідчується нотаріусом, а це – платна послуга. Перед закриттям рахунку вам потрібно буде деактивувати банківську карту – зробити це набагато простіше за допомогою мобільного додатку.

  Банк Millennium

  Якщо ви вибрали працевлаштування в Польщі і відкрили рахунок у цьому банку, тоді закрити його можна:

  • за офіційним номером телефону;
  • у відділенні;
  • через інтернет-банкінг.

  Процедура може зайняти до 1 місяця і поки рахунок не буде закритий, потрібно проводити мінімальну активність по типу внесення 1000 злотих, безготівковий розрахунок і т. Д.

  Bank Pekao

  Цей банк дозволяє закрити рахунок через письмове звернення або в найближчому відділенні. Якщо віддати перевагу першому варіанту, то потрібно отримати стандартний формуляр і зателефонувати за офіційним номером для відключення карти. Після цього банківську карту розрізаєте, берете її і заповнений футляр, вкладаєте в конверт. Поки приводу не буде закрити, все одно буде стягуватися плата за карту.

  Bank BNP Paribas

  Закрити рахунок можна за допомогою дзвінка, листи або у відділенні. Останній варіант дозволяє зробити все відразу в один день, проте такий варіант вимагає вільного часу. Якщо віддаєте перевагу письму, то не забувайте, що в такому випадку вам потрібно буде ще завірити його у нотаріуса. Перед відправкою листа потрібно відключити карту, тобто заблокувати її.

  Переглянути
 • Листопад 10 Изображение Уряд Польщі збільшив мінімальну зарплату з 2021 року
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Заробітки в Польщі тепер будуть ще більш привабливими і привабливими, адже вже з наступного 2021 року мінімальна заробітна плата збільшиться! Причому така приємна новина стосується абсолютно всіх фахівців і для всіх типів трудових договорів. Уряд вже затвердив відповідні законодавчі проекти ще 15 вересня.

  Підвищення планується на 200 злотих – тепер це найнижча ставка. Як показує практика, 2021 рік четвертим роком поспіль, як Польща підвищує мінімальну зарплату для працівників.

  Отже, згідно з новим розпорядженням, нас чекають такі зміни:

  ● мінімалка – 2800 злотих при роботі по umowa o prace;
  ● мінімальна погодинна плата – 18,3 злотих.

  Правда, раніше планувалося підвищення до 3000 злотих, однак через негативного впливу пандемії на економіку, не вдалося втілити такі плани. Така новина – ще один привід знайти для себе підходящу вакансію через агентства з працевлаштування в Польщі.

  Переглянути
 • Катовице работа, а так же работа в Польше Быдгощ от компании Worklife.
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа в городе Сважендз, а так же Электрик Польша
 • В нашем агенстве не составит труда найти седльце работа, а так же работа в Польше Варшава на самых выгодных условиях.
 • Как быстро найти работа в Тыхы и вакансии в Польше, лучшие предложения вакансии Быдгощ в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • Компания Worklife предлагает работа слесарем, а так же найти Сосновец работа сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.