Вакансії в Польщі – гідна робота, європейські зарплати

Жовтень 09
Изображение
Средний рейтинг
5 из 5 звезд. 1 голосов.

Пошук роботи в Європі набув значного поширення в країнах СНД. На перший погляд, це складне завдання, але в дійсності виходить набагато простіше, ніж здавалося. Секрет популярності роботи в Польщі – територіальна близькість до України, налагоджене транспортне сполучення. Крім того, подолати мовний бар’єр дуже просто. Освоїти польську мову на базовому рівні нескладно, а вдосконалити його можна в процесі спілкування з місцевими людьми. Виняток становить висококваліфікована офісна робота – тут знання ділового польської мови є обов’язковою умовою.

Польська економіка розвивається гігантськими темпами. Ця причина, а також масовий відтік місцевого населення в країни Західної Європи привели до дефіциту робочої сили на ринку праці: від посад, які потребують спеціального навчання, до некваліфікованих робіт в різних галузях. Ця ніша заповнюється трудовими мігрантами з країн СНД, в тому числі українцями. Тим більше, що заробітки, умови роботи і рівень життя в Польщі значно краще, ніж в Україні.

Найбільш затребувані вакансії в Польщі

На сьогоднішній день в польській економіці існує дефіцит робочої сили практично у всіх областях. Розглянемо найдоступніші для іноземців робочі місця (є серед них і досить високооплачувані):

 • Будівельні професії. Тут знайдеться робота як для чоловіка, так і для жінки. Покрівельники, столяри, теслі, муляри – далеко не повний список будівельних професій, на які охоче беруть українців. Іноді в Польщу їдуть вже повністю укомплектовані бригади. Користуються попитом і фахівці з опоряджувальних робіт.
 • Фахівці для промислових підприємств. На сайтах, що публікують наявні вакансії в Польщі, можна зустріти пропозиції про роботу на меблевих виробництвах, швейних фабриках, деревообробних підприємствах. Особливо затребувані оператори верстатів, електрики, слюсарні спеціальності.
 • Працівники сфери громадського харчування і сфери обслуговування. У Польщі цінуються українські кухарі та кондитери. Різноманітна і дуже смачна українська кухня багато в чому нагадує польську, тому для професіонала завжди знайдеться робота в ресторані або кафе. Оскільки в країні швидкими темпами розвивається туристична галузь, є чимало вакансій офіціантів і покоївок.
 • Медичні працівники всіх рівнів. У Польщі затребувані українські лікарі, медичні сестри, доглядальниці, няні. Для лікаря і медсестри обов’язкова умова – вивчити мову і підтвердити професійні знання. Зате, якщо це вдасться, то ви отримаєте роботу в Польщі, яка вважається однією з найпрестижніших і добре оплачуваних.
 • Інженери на промислових підприємствах. Випускники українських політехнічних вузів в Польщі буквально на вагу золота. Працьовитість, знання, вміння знаходити оптимальне рішення – фахівці з України повністю задовольняють цим вимогам.
 • Фахівці IT. Програмісти і розробники штучного інтелекту впевнено тримають тут пальму першості. Звичайно, конкуренція висока і потрібно бути справжнім «профі», щоб отримати високооплачувану посаду. Обов’язковою також є знання не тільки англійської мови, але й польського.

Як бачите, вибір великий. Є також попит на сезонні роботи на фермах (збір ягід, фруктів, овочів). Така робота не вимагає знання мови і особливої ​​кваліфікації. Все, що потрібно від працівника для хорошого заробітку в Польщі, – це фізична витривалість і працьовитість.

Як знайти роботу в Польщі і не помилитися?

Варіантів для пошуку вакансій кілька. Багато починаючі здобувачі намагаються діяти самостійно: шукають спеціальні сайти, запитують більш досвідчених родичів і знайомих. Безумовно, може пощастити, і ви знайдете хорошу роботу на одному з польських підприємств. Але ризик стати жертвою шахраїв при цьому досить великий. Набагато розумніше шукати вакансію для заробітку в Польщі через спеціалізоване агентство. Це обійдеться дорожче, ніж самостійний пошук, зате підходяща робота в Польщі на офіційній основі буде знайдена. Особливо це вигідно для здобувачів, недостатньо добре знають польську мову. Всі переговори з роботодавцем бере на себе посередник.

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Жовтень 15 Изображение Заробіток в Польщі – основні переваги
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 1 голосов.

  Прямий роботодавець – Польща – є чи не єдиною країною Євросоюзу, яка практично беззастережно приймає на роботу українців та видає національні робочі візи D-категорії (переміщення без додаткових обмежень). Відштовхуючись від вакансії роботи в Польщі (продавець, різноробочий, прибиральник і інші), середня заробітна плата може становити орієнтовно близько 60 грн / год. Саме тому число українців, що бажають працевлаштуватися в цій країні, безупинно збільшується з кожним місяцем. Польща надає актуальні вакансії в дуже великому обсязі і практично будь-яка робота, обрана здобувачем, принесе бажану заробітну плату. У більшості випадків ринок зайнятості в Україні на даний момент не може запропонувати гідну оплату праці для наших громадян. Виходячи з такого факту, потік людей, які тільки відправляються на заробітки або вже перебувають в Польщі, невблаганно зростає.

  Робота в Польщі – зимовий період

  Працевлаштування в Польщі взимку можливо, але таку привабливу пропозицію рекомендується оцінити і обдумати заздалегідь. Багато хто вважає, що займатися пошуком роботи в зимову пору року не слід з таких причин:

  • святкові дні – велика кількість свят випадає на цей сезон, що тягне за собою припинення дрібних робіт в Польщі;
  • мала кількість вакансій – ускладнюється пошук підходящої трудової діяльності;
  • оформлення візи – видача дозволу може зайняти від одного місяця до трьох (випадаючи на свято, термін збільшиться).

  Щоб працювати в Польщі зімойч слід попередньо (в осінній період) не тільки оформити документи для роботи, але і знайти підходящу посаду на цей сезон. При відкритій робочій візі і наявності завчасно закріпленого робочого місця вдале працевлаштування в Польщі забезпечено. Люди, які планують не залежати від сезонності виконуваних робіт, знаходять трудову діяльність в осінньо-зимовий період. Безліч вакансій для таких сезонів актуальні для українців з зайнятістю в опалювальних приміщеннях. Робота в Польщі покоївки, на кондитерській фабриці, вахтовим методом – ідеальний вибір для жінок, які хочуть працевлаштуватися на зимовий період і не тільки. У холодну пору року робота в Польщі для чоловіків буде прийнятною на складі, заводах і фабриках, станціях технічного обслуговування та інших теплих об’єктах.

  Переваги роботи взимку

  Розцінки оплати праці повністю залежать від сфери зайнятості людини. Таким чином, швачка може отримувати більшу в 1.5 рази заробітну плату, ніж працівник заводу. Їхати взимку в Польщу на роботу слід як мінімум через високого рівня зарплати, меншої вартості оформлення документів і перспектив для подальшого проживання в будь-якій країні Євросоюзу. Відповідальність співробітника підприємств в даній приймаючій країні винагороджується гідною заробітною платою.

  На нашому сайті польського агентства праці WorkLife, представництво якого знаходиться в Україні, можна знайти індивідуально відповідну сферу діяльності. Високооплачувана робота в Польщі на осінньо-зимовий період для жінок, чоловіків і сімейних пар є в місті Білосток, Гдиня, Глівіце та інших населених пунктах. Компанія WorkLife надає детальну інформацію по вакансіях, умовами перебування та роботі (безкоштовне харчування, проживання, наявність візи).

  Переглянути
 • Жовтень 13 Изображение Робота в Польщі для жінок – шанс хорошого заробітку!
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 1 голосов.

  Польський ринок праці дуже привабливий не тільки для чоловіків, але і для жінок. Причина в тому, що відсоток безробіття в країні невеликий. Відносно це пов’язано з частковою міграцією місцевого працездатного населення в інші країни ЄС. Друга причина великої кількості вакансій в Польщі – швидкі темпи розвитку економіки. Робочі руки потрібні на промислових і сільськогосподарських підприємствах по всій країні. Крім того, якщо жінка – «профі», вона може розраховувати на високооплачувану роботу викладача, IT-фахівця, медичного працівника. Розглянемо ТОП вакансій для роботи в Польщі для жінок, які особливо цінуються на польському ринку.

  Робота в Польщі: найбільш затребувані жіночі професії

  На сьогоднішній день, найбільш затребувані професії на польському ринку серед жінок:

  • швачки;
  • медичні сестри;
  • пакувальники;
  • офіціантки, покоївки.

  Професія швачки займає в списку почесне перше місце. Кваліфікованих швачок із задоволенням запрошують на польські швейні фабрики. При цьому умови роботи в Польщі досить хороші. Багато жінок можуть безкоштовно обідати на підприємстві. Важливий момент – кар’єрні перспективи, реальна можливість очолити зміну або цех, якщо швачка продемонструє хороші робочі якості. Жінки в швейних цехах працюють позмінно, тому вільний час є завжди. Є у роботи швачкою і ряд недоліків. Перш за все це висока конкуренція, настільки ж високі вимоги до якості роботи. Крім цього, на багатьох підприємствах тривалість робочого дня перевищує 8 годин, до яких звикли українські робітниці.

  Вакансію медсестри в Польщі може зайняти жінка зі спеціальною освітою та документально підтвердженим досвідом роботи за фахом від 1 року. Обов’язковими умовами також є проходження конкурсу та підтвердження знань. Робота медичної сестри вважається в Польщі престижною, оплачується високо. Медична сестра, працюючи в Польщі, може розраховувати на додаткове навчання. Надалі це дозволить їй працювати в інших країнах за більш високу заробітну плату.

  Робота офіціантками і покоївками в Польщі – переважно для молодих жінок. Ця робота популярна серед студенток, яким необхідні гроші на оплату проживання і навчання. Особливої ​​кваліфікації тут не потрібно, але вимог чимало: знання польської (і бажано англійської) мови, комунікабельність, ввічливість. Безумовний плюс – можливість поєднати роботу з відпочинком, якщо кафе або ресторан розташований в курортній зоні (робота офіціанткою в Польщі на літо – відмінний варіант для учнів). З недоліків можна назвати порівняно низьку заробітну плату. Ще один варіант затребуваною некваліфікованої роботи в Польщі – прибиральниця.

  Робота пакувальницею на підприємстві не вимагає високої кваліфікації. Крім того, добре знання польської мови не обов’язково. Умови праці пакувальниць непогані, зарплата досить висока. Це стосується легального працевлаштування. З мінусів можна відзначити високу конкуренцію.

  Як влаштуватися на роботу?

  Шукати вакансію на польському ринку праці як для жінки, так і для чоловіка, можна самостійно. У мережі є чимало сайтів з оголошеннями про роботу в Польщі. Однак не факт, що такий варіант працевлаштування буде легальним. У більшості випадків розраховувати на будь-які соціальні гарантії не доводиться. Розраховувати на допомогу досвідчених знайомих або навіть родичів – навряд чи реально, хоча б тому, що ви – потенційний конкурент.

  Більш надійний варіант – звернення в спеціалізоване агентство для пошуку роботи в Польщі. За послугу фахівців потрібно платити, але витрати окупаються досить швидко. За інших рівних умов варто віддавати перевагу агентствам, які конкурують на ринку досить довго – це ознака надійності і професіоналізму.

  Переглянути
 • Карщиком в Польше, а так же Польша работа сварщиком от компании Worklife.
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа на заводе в Польше, а так же Вакансии для женщин
 • Компания Worklife предлагает работа в Щецине, а так же найти подработка в Ополе сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • Как быстро найти Польша работа на заводе и вакансии в Польше, лучшие предложения Мысловице работа в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • В нашем агенстве не составит труда найти подработка в Щецине, а так же работа водителем в Польше на самых выгодных условиях.