Вакансії в Польщі – гідна робота, європейські зарплати

Жовтень 09
Изображение
Средний рейтинг
5 из 5 звезд. 1 голосов.

Пошук роботи в Європі набув значного поширення в країнах СНД. На перший погляд, це складне завдання, але в дійсності виходить набагато простіше, ніж здавалося. Секрет популярності роботи в Польщі – територіальна близькість до України, налагоджене транспортне сполучення. Крім того, подолати мовний бар’єр дуже просто. Освоїти польську мову на базовому рівні нескладно, а вдосконалити його можна в процесі спілкування з місцевими людьми. Виняток становить висококваліфікована офісна робота – тут знання ділового польської мови є обов’язковою умовою.

Польська економіка розвивається гігантськими темпами. Ця причина, а також масовий відтік місцевого населення в країни Західної Європи привели до дефіциту робочої сили на ринку праці: від посад, які потребують спеціального навчання, до некваліфікованих робіт в різних галузях. Ця ніша заповнюється трудовими мігрантами з країн СНД, в тому числі українцями. Тим більше, що заробітки, умови роботи і рівень життя в Польщі значно краще, ніж в Україні.

Найбільш затребувані вакансії в Польщі

На сьогоднішній день в польській економіці існує дефіцит робочої сили практично у всіх областях. Розглянемо найдоступніші для іноземців робочі місця (є серед них і досить високооплачувані):

 • Будівельні професії. Тут знайдеться робота як для чоловіка, так і для жінки. Покрівельники, столяри, теслі, муляри – далеко не повний список будівельних професій, на які охоче беруть українців. Іноді в Польщу їдуть вже повністю укомплектовані бригади. Користуються попитом і фахівці з опоряджувальних робіт.
 • Фахівці для промислових підприємств. На сайтах, що публікують наявні вакансії в Польщі, можна зустріти пропозиції про роботу на меблевих виробництвах, швейних фабриках, деревообробних підприємствах. Особливо затребувані оператори верстатів, електрики, слюсарні спеціальності.
 • Працівники сфери громадського харчування і сфери обслуговування. У Польщі цінуються українські кухарі та кондитери. Різноманітна і дуже смачна українська кухня багато в чому нагадує польську, тому для професіонала завжди знайдеться робота в ресторані або кафе. Оскільки в країні швидкими темпами розвивається туристична галузь, є чимало вакансій офіціантів і покоївок.
 • Медичні працівники всіх рівнів. У Польщі затребувані українські лікарі, медичні сестри, доглядальниці, няні. Для лікаря і медсестри обов’язкова умова – вивчити мову і підтвердити професійні знання. Зате, якщо це вдасться, то ви отримаєте роботу в Польщі, яка вважається однією з найпрестижніших і добре оплачуваних.
 • Інженери на промислових підприємствах. Випускники українських політехнічних вузів в Польщі буквально на вагу золота. Працьовитість, знання, вміння знаходити оптимальне рішення – фахівці з України повністю задовольняють цим вимогам.
 • Фахівці IT. Програмісти і розробники штучного інтелекту впевнено тримають тут пальму першості. Звичайно, конкуренція висока і потрібно бути справжнім «профі», щоб отримати високооплачувану посаду. Обов’язковою також є знання не тільки англійської мови, але й польського.

Як бачите, вибір великий. Є також попит на сезонні роботи на фермах (збір ягід, фруктів, овочів). Така робота не вимагає знання мови і особливої ​​кваліфікації. Все, що потрібно від працівника для хорошого заробітку в Польщі, – це фізична витривалість і працьовитість.

Як знайти роботу в Польщі і не помилитися?

Варіантів для пошуку вакансій кілька. Багато починаючі здобувачі намагаються діяти самостійно: шукають спеціальні сайти, запитують більш досвідчених родичів і знайомих. Безумовно, може пощастити, і ви знайдете хорошу роботу на одному з польських підприємств. Але ризик стати жертвою шахраїв при цьому досить великий. Набагато розумніше шукати вакансію для заробітку в Польщі через спеціалізоване агентство. Це обійдеться дорожче, ніж самостійний пошук, зате підходяща робота в Польщі на офіційній основі буде знайдена. Особливо це вигідно для здобувачів, недостатньо добре знають польську мову. Всі переговори з роботодавцем бере на себе посередник.

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Листопад 12 Изображение Як закрити банківський рахунок в Польщі
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Якщо ви влаштувалися в Польщу на роботу, то напевно зіткнетеся з деякими питаннями щодо рахунку в банку. Це невід’ємна частина повсякденного життя, однак якщо з відкриттям проблем ніколи не виникає, то закрити його буде складніше. У кожного банку є свої особливості, і про це потрібно знати.

  ING Bank Śląski

  Закрити рахунок ви можете у відділенні або надіславши листа. На офіційному сайті банку є спеціальний шаблон для такої ситуації. Однак тут знадобиться підпис власника, яка обов’язково посвідчується нотаріусом, а це – платна послуга. Перед закриттям рахунку вам потрібно буде деактивувати банківську карту – зробити це набагато простіше за допомогою мобільного додатку.

  Банк Millennium

  Якщо ви вибрали працевлаштування в Польщі і відкрили рахунок у цьому банку, тоді закрити його можна:

  • за офіційним номером телефону;
  • у відділенні;
  • через інтернет-банкінг.

  Процедура може зайняти до 1 місяця і поки рахунок не буде закритий, потрібно проводити мінімальну активність по типу внесення 1000 злотих, безготівковий розрахунок і т. Д.

  Bank Pekao

  Цей банк дозволяє закрити рахунок через письмове звернення або в найближчому відділенні. Якщо віддати перевагу першому варіанту, то потрібно отримати стандартний формуляр і зателефонувати за офіційним номером для відключення карти. Після цього банківську карту розрізаєте, берете її і заповнений футляр, вкладаєте в конверт. Поки приводу не буде закрити, все одно буде стягуватися плата за карту.

  Bank BNP Paribas

  Закрити рахунок можна за допомогою дзвінка, листи або у відділенні. Останній варіант дозволяє зробити все відразу в один день, проте такий варіант вимагає вільного часу. Якщо віддаєте перевагу письму, то не забувайте, що в такому випадку вам потрібно буде ще завірити його у нотаріуса. Перед відправкою листа потрібно відключити карту, тобто заблокувати її.

  Переглянути
 • Листопад 10 Изображение Уряд Польщі збільшив мінімальну зарплату з 2021 року
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Заробітки в Польщі тепер будуть ще більш привабливими і привабливими, адже вже з наступного 2021 року мінімальна заробітна плата збільшиться! Причому така приємна новина стосується абсолютно всіх фахівців і для всіх типів трудових договорів. Уряд вже затвердив відповідні законодавчі проекти ще 15 вересня.

  Підвищення планується на 200 злотих – тепер це найнижча ставка. Як показує практика, 2021 рік четвертим роком поспіль, як Польща підвищує мінімальну зарплату для працівників.

  Отже, згідно з новим розпорядженням, нас чекають такі зміни:

  ● мінімалка – 2800 злотих при роботі по umowa o prace;
  ● мінімальна погодинна плата – 18,3 злотих.

  Правда, раніше планувалося підвищення до 3000 злотих, однак через негативного впливу пандемії на економіку, не вдалося втілити такі плани. Така новина – ще один привід знайти для себе підходящу вакансію через агентства з працевлаштування в Польщі.

  Переглянути
 • Карщиком в Польше, а так же Польша работа сварщиком от компании Worklife.
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа на заводе в Польше, а так же Вакансии для женщин
 • Компания Worklife предлагает работа в Щецине, а так же найти подработка в Ополе сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • Как быстро найти Польша работа на заводе и вакансии в Польше, лучшие предложения Мысловице работа в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • В нашем агенстве не составит труда найти подработка в Щецине, а так же работа водителем в Польше на самых выгодных условиях.