В Польщу на роботу – де шукати інформацію?

Листопад 02
Изображение
Средний рейтинг
5 из 5 звезд. 1 голосов.

Саме в цю країну Євросоюзу щорічно виїжджають багато наших співвітчизників у пошуках гідної оплати за свою працю. Більшість при виборі роботи покладаються на досвід своїх знайомих або родичів, вже не раз побували за кордоном. Але не завжди ці відомості можуть бути корисними, так як у кожного свої переваги за умовами праці та проживання. У пошуках інформації багато відвідують форуми і сайти, на яких діляться своїм досвідом побували за кордоном люди. Така інформація також не завжди достовірна, тому для отримання відповідей на всі питання, що цікавлять питання, що стосуються роботи і проживання в Польщі краще звернутися до фахівців агентства з працевлаштування Work Life, що мають великий досвід в сфері надання подібного роду послуг. Ми надаємо вакансії для українців з досвідом роботи і без нього, працевлаштування офіційне на великих польських підприємствах, оплата праці гідна.

Основні питання, що цікавлять хто шукає роботу в Польщі

Якщо узагальнити найбільш часто виникають питання у тих, хто перший раз їде на роботу в Польщу, то вони виглядають приблизно так:

 • Чи потрібно оформлення робочої візи до Польщі? До 2017 року це було обов’язковою умовою для працевлаштування в цій країні. Зараз працівники мають можливість виїжджати на місце роботи по біометричного паспорту на період до 90 днів.
 • Де краще шукати оголошення про роботу в Польщі? В інтернеті можна знайти дуже багато пропозицій про вакантні місця за кордоном. Не всі вони відповідають реальному стану речей, варто розглядати тільки ті з них, які можуть підтвердити законність надання своїх послуг.
 • Чи затребувана робота різноробочим в Польщі? Так, в цій країні користуються попитом люди, які не мають досвіду роботи. Вони можуть бути зайняті як на зборі врожаю, так і на виробничих лініях або інших видах робіт, які не вимагають наявності спеціальних навичок.
 • Чи завжди є робота в Польщі для жінок і чоловіків або сімейних пар з України? Про те, що наших працівників цінують в цій європейській країні, свідчить той факт, що в’їзд на її територію з метою працевлаштування за безвізу доступний виключно українським громадянам.

Важливо звернутися в офіційне агентство, яке має ліцензію Мінсоцполітики України на свою діяльність. Work Life працює на ринку праці не перший рік і має бездоганну репутацію у претендентів.

Які документи потрібні для працевлаштування в Польщі?

Щоб влаштуватися на довгострокову роботу за кордоном, необхідно обов’язково оформити робочу візу. Зробити це можна самостійно, подавши пакет документів в найближчий від вас візовий центр або ж довірити оформлення професіоналам. Якщо робота сезонна або ви плануєте підробіток на термін до 90 днів, можна поїхати по біометричного паспорту. При перетині кордону ви повинні надати запрошення від роботодавця. Краще також оформити медичну страховку, це буде запорукою того, що при необхідності вам нададуть кваліфіковану медичну допомогу.

На сайті міжнародного агентства з працевлаштування в Польщі worklife.com.ua ви знайдете відповіді на всі питання, а також розгляньте створення успішної кар’єри в Польщі для чоловіків жінок і сімейних пар в різних містах країни. Ви можете ознайомитися з умовами роботи, проживання та оплати праці, а ми візьмемо на себе всі питання, пов’язані з оформленням, проїздом на роботу і супроводом протягом усього періоду трудового договору.

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Листопад 12 Изображение Як закрити банківський рахунок в Польщі
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Якщо ви влаштувалися в Польщу на роботу, то напевно зіткнетеся з деякими питаннями щодо рахунку в банку. Це невід’ємна частина повсякденного життя, однак якщо з відкриттям проблем ніколи не виникає, то закрити його буде складніше. У кожного банку є свої особливості, і про це потрібно знати.

  ING Bank Śląski

  Закрити рахунок ви можете у відділенні або надіславши листа. На офіційному сайті банку є спеціальний шаблон для такої ситуації. Однак тут знадобиться підпис власника, яка обов’язково посвідчується нотаріусом, а це – платна послуга. Перед закриттям рахунку вам потрібно буде деактивувати банківську карту – зробити це набагато простіше за допомогою мобільного додатку.

  Банк Millennium

  Якщо ви вибрали працевлаштування в Польщі і відкрили рахунок у цьому банку, тоді закрити його можна:

  • за офіційним номером телефону;
  • у відділенні;
  • через інтернет-банкінг.

  Процедура може зайняти до 1 місяця і поки рахунок не буде закритий, потрібно проводити мінімальну активність по типу внесення 1000 злотих, безготівковий розрахунок і т. Д.

  Bank Pekao

  Цей банк дозволяє закрити рахунок через письмове звернення або в найближчому відділенні. Якщо віддати перевагу першому варіанту, то потрібно отримати стандартний формуляр і зателефонувати за офіційним номером для відключення карти. Після цього банківську карту розрізаєте, берете її і заповнений футляр, вкладаєте в конверт. Поки приводу не буде закрити, все одно буде стягуватися плата за карту.

  Bank BNP Paribas

  Закрити рахунок можна за допомогою дзвінка, листи або у відділенні. Останній варіант дозволяє зробити все відразу в один день, проте такий варіант вимагає вільного часу. Якщо віддаєте перевагу письму, то не забувайте, що в такому випадку вам потрібно буде ще завірити його у нотаріуса. Перед відправкою листа потрібно відключити карту, тобто заблокувати її.

  Переглянути
 • Листопад 10 Изображение Уряд Польщі збільшив мінімальну зарплату з 2021 року
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Заробітки в Польщі тепер будуть ще більш привабливими і привабливими, адже вже з наступного 2021 року мінімальна заробітна плата збільшиться! Причому така приємна новина стосується абсолютно всіх фахівців і для всіх типів трудових договорів. Уряд вже затвердив відповідні законодавчі проекти ще 15 вересня.

  Підвищення планується на 200 злотих – тепер це найнижча ставка. Як показує практика, 2021 рік четвертим роком поспіль, як Польща підвищує мінімальну зарплату для працівників.

  Отже, згідно з новим розпорядженням, нас чекають такі зміни:

  ● мінімалка – 2800 злотих при роботі по umowa o prace;
  ● мінімальна погодинна плата – 18,3 злотих.

  Правда, раніше планувалося підвищення до 3000 злотих, однак через негативного впливу пандемії на економіку, не вдалося втілити такі плани. Така новина – ще один привід знайти для себе підходящу вакансію через агентства з працевлаштування в Польщі.

  Переглянути
 • Ченстохова работа, а так же работа во Вроцлаве вакансии от компании Worklife.
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа в Лодзи для украинцев, а так же Подработка в Лодзи
 • Как быстро найти работа электросварщиком и вакансии в Польше, лучшие предложения Познань работа в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • В нашем агенстве не составит труда найти подработка в Щецин Польша, а так же работа Сосновец Польша на самых выгодных условиях.
 • Компания Worklife предлагает работа в Польшу, а так же найти рабочие вакансии сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.