В Польщі знижується ставка податку на прибуток (PIT)

Вересень 19
Изображение
Средний рейтинг
0 из 5 звезд. 0 голосов.

Згідно з новим законом Польського Сейму ставка податку на дохід знизиться з 18 до 17%. Рішення вступає в силу 1 жовтня 2019 року.

За словами прем’єр-міністра Матеуша Моравецького, цей проект поляки чекали не менше 10 років. “Проект загального зниження прибуткового податку надзвичайно важливий не менше ніж для 25 мільйонів громадян. Він спрямований на прискорення будівництва середнього класу в Польщі через створення групи людей, які зможуть заробляти більше на європейському рівні. Це найголовніша мета”.

Він також додав, що заробітки поляків “повинні перевищувати ріст ВВП”.

Даний проект повинен допомогти підвищити привабливість для більшості людей, щоб розвивати ринок праці в Польщі.

Прем’єр-міністр зазначає, що зниження податку – дороге задоволення для бюджету, але “вигідне по соціальним причинам”.

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Листопад 12 Изображение Як закрити банківський рахунок в Польщі
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Якщо ви влаштувалися в Польщу на роботу, то напевно зіткнетеся з деякими питаннями щодо рахунку в банку. Це невід’ємна частина повсякденного життя, однак якщо з відкриттям проблем ніколи не виникає, то закрити його буде складніше. У кожного банку є свої особливості, і про це потрібно знати.

  ING Bank Śląski

  Закрити рахунок ви можете у відділенні або надіславши листа. На офіційному сайті банку є спеціальний шаблон для такої ситуації. Однак тут знадобиться підпис власника, яка обов’язково посвідчується нотаріусом, а це – платна послуга. Перед закриттям рахунку вам потрібно буде деактивувати банківську карту – зробити це набагато простіше за допомогою мобільного додатку.

  Банк Millennium

  Якщо ви вибрали працевлаштування в Польщі і відкрили рахунок у цьому банку, тоді закрити його можна:

  • за офіційним номером телефону;
  • у відділенні;
  • через інтернет-банкінг.

  Процедура може зайняти до 1 місяця і поки рахунок не буде закритий, потрібно проводити мінімальну активність по типу внесення 1000 злотих, безготівковий розрахунок і т. Д.

  Bank Pekao

  Цей банк дозволяє закрити рахунок через письмове звернення або в найближчому відділенні. Якщо віддати перевагу першому варіанту, то потрібно отримати стандартний формуляр і зателефонувати за офіційним номером для відключення карти. Після цього банківську карту розрізаєте, берете її і заповнений футляр, вкладаєте в конверт. Поки приводу не буде закрити, все одно буде стягуватися плата за карту.

  Bank BNP Paribas

  Закрити рахунок можна за допомогою дзвінка, листи або у відділенні. Останній варіант дозволяє зробити все відразу в один день, проте такий варіант вимагає вільного часу. Якщо віддаєте перевагу письму, то не забувайте, що в такому випадку вам потрібно буде ще завірити його у нотаріуса. Перед відправкою листа потрібно відключити карту, тобто заблокувати її.

  Переглянути
 • Листопад 10 Изображение Уряд Польщі збільшив мінімальну зарплату з 2021 року
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Заробітки в Польщі тепер будуть ще більш привабливими і привабливими, адже вже з наступного 2021 року мінімальна заробітна плата збільшиться! Причому така приємна новина стосується абсолютно всіх фахівців і для всіх типів трудових договорів. Уряд вже затвердив відповідні законодавчі проекти ще 15 вересня.

  Підвищення планується на 200 злотих – тепер це найнижча ставка. Як показує практика, 2021 рік четвертим роком поспіль, як Польща підвищує мінімальну зарплату для працівників.

  Отже, згідно з новим розпорядженням, нас чекають такі зміни:

  ● мінімалка – 2800 злотих при роботі по umowa o prace;
  ● мінімальна погодинна плата – 18,3 злотих.

  Правда, раніше планувалося підвищення до 3000 злотих, однак через негативного впливу пандемії на економіку, не вдалося втілити такі плани. Така новина – ще один привід знайти для себе підходящу вакансію через агентства з працевлаштування в Польщі.

  Переглянути
 • Польша работа, а так же работа водителем в Польшу от компании Worklife.
 • В нашем агенстве не составит труда найти горни÷ной в Польше, а так же работа в Польше для водителей на самых выгодных условиях.
 • Компания Worklife предлагает работа на складе в Польше, а так же найти подработка в Щецине сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • Как быстро найти работа в Лодзи и вакансии в Польше, лучшие предложения подработка в Тыхы Польша в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа в Кракове, а так же Разнорабочие в Польшу