Солодка Польща

Липень 25
Изображение
Средний рейтинг
0 из 5 звезд. 0 голосов.

Якщо запитати у пересічного жителя Польщі, який шоколад купити, більшість назвуть марку Wedel.

Вважається, що солодощі сприятливо впливають на серце і судини, покращують настрій та підвищують розумову і фізичну працездатність. Найпопулярніша марка шоколаду в Польщі – Wedel. Познайомимось з її історією?

Wedel, напевно, є найстарішим та найбільш польським брендом шоколаду, історія якого починається в 1851 році. Кондитер Кароль Ведель разом з дружиною заснували у Варшаві фабрику, а у 1865 році вона перейшла до рук їхнього сина – Еміля. Шоколад мав настільки величезну славу, що у світі почали з’являтись підробки. Тоді Еміль Ведель почав вручну підписувати кожну плитку – так і з’явився офіційний логотип.

Завод працював і під час Другої Світової війни, а після її закінчення виробництво відновилось. До 1949 року фабрика та всі магазини належали родині Веделя. Але згодом компанія була націоналізована і перейменована.

На початку 90-х років фабрику приватизував американський концерн PepsiCo, після чого власники неодноразово змінювались. Зараз, згідно з інформацією польських ЗМІ, марка належить японсько-корейській компанії Lotte.

Постійна зміна власників не знизила любов поляків до даної марки, вона досі залишається однією з найулюбленіших. Більш того, за даними експертів банку BGŻ BNP Paribas, середньостатистичний поляк з’їдає в рік 6.3 кг виробів з шоколаду, а це на 30% більше, ніж 7 років тому.

Виробництво шоколаду марки Wedel досі знаходиться у самому серці Польщі – Варшаві.

Компанія Work Life безкоштовно працевлаштовує на дану фабрику в столиці. У вас є можливість бути частиною величезного шоколадного світу, взяти участь у створенні шедевру польського шоколаду. Ви зможете побачити, як створюється найпопулярніший шоколад в Польщі.

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Листопад 12 Изображение Як закрити банківський рахунок в Польщі
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Якщо ви влаштувалися в Польщу на роботу, то напевно зіткнетеся з деякими питаннями щодо рахунку в банку. Це невід’ємна частина повсякденного життя, однак якщо з відкриттям проблем ніколи не виникає, то закрити його буде складніше. У кожного банку є свої особливості, і про це потрібно знати.

  ING Bank Śląski

  Закрити рахунок ви можете у відділенні або надіславши листа. На офіційному сайті банку є спеціальний шаблон для такої ситуації. Однак тут знадобиться підпис власника, яка обов’язково посвідчується нотаріусом, а це – платна послуга. Перед закриттям рахунку вам потрібно буде деактивувати банківську карту – зробити це набагато простіше за допомогою мобільного додатку.

  Банк Millennium

  Якщо ви вибрали працевлаштування в Польщі і відкрили рахунок у цьому банку, тоді закрити його можна:

  • за офіційним номером телефону;
  • у відділенні;
  • через інтернет-банкінг.

  Процедура може зайняти до 1 місяця і поки рахунок не буде закритий, потрібно проводити мінімальну активність по типу внесення 1000 злотих, безготівковий розрахунок і т. Д.

  Bank Pekao

  Цей банк дозволяє закрити рахунок через письмове звернення або в найближчому відділенні. Якщо віддати перевагу першому варіанту, то потрібно отримати стандартний формуляр і зателефонувати за офіційним номером для відключення карти. Після цього банківську карту розрізаєте, берете її і заповнений футляр, вкладаєте в конверт. Поки приводу не буде закрити, все одно буде стягуватися плата за карту.

  Bank BNP Paribas

  Закрити рахунок можна за допомогою дзвінка, листи або у відділенні. Останній варіант дозволяє зробити все відразу в один день, проте такий варіант вимагає вільного часу. Якщо віддаєте перевагу письму, то не забувайте, що в такому випадку вам потрібно буде ще завірити його у нотаріуса. Перед відправкою листа потрібно відключити карту, тобто заблокувати її.

  Переглянути
 • Листопад 10 Изображение Уряд Польщі збільшив мінімальну зарплату з 2021 року
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Заробітки в Польщі тепер будуть ще більш привабливими і привабливими, адже вже з наступного 2021 року мінімальна заробітна плата збільшиться! Причому така приємна новина стосується абсолютно всіх фахівців і для всіх типів трудових договорів. Уряд вже затвердив відповідні законодавчі проекти ще 15 вересня.

  Підвищення планується на 200 злотих – тепер це найнижча ставка. Як показує практика, 2021 рік четвертим роком поспіль, як Польща підвищує мінімальну зарплату для працівників.

  Отже, згідно з новим розпорядженням, нас чекають такі зміни:

  ● мінімалка – 2800 злотих при роботі по umowa o prace;
  ● мінімальна погодинна плата – 18,3 злотих.

  Правда, раніше планувалося підвищення до 3000 злотих, однак через негативного впливу пандемії на економіку, не вдалося втілити такі плани. Така новина – ще один привід знайти для себе підходящу вакансію через агентства з працевлаштування в Польщі.

  Переглянути
 • В нашем агенстве не составит труда найти работе в Польше для женщин, а так же работа в Щецине на самых выгодных условиях.
 • Как быстро найти работа в Гданьске Польша и вакансии в Польше, лучшие предложения подработка в Лодзи в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа в Польше Щецин, а так же Сосновец работа
 • Компания Worklife предлагает работа в Польше для водителей, а так же найти подработка Забже сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • Фасовщиком в Польше, а так же работа в Варшаве сварщиком от компании Worklife.