Солодка Польща

Липень 25
Изображение

Якщо запитати у пересічного жителя Польщі, який шоколад купити, більшість назвуть марку Wedel.

Вважається, що солодощі сприятливо впливають на серце і судини, покращують настрій та підвищують розумову і фізичну працездатність. Найпопулярніша марка шоколаду в Польщі – Wedel. Познайомимось з її історією?

Wedel, напевно, є найстарішим та найбільш польським брендом шоколаду, історія якого починається в 1851 році. Кондитер Кароль Ведель разом з дружиною заснували у Варшаві фабрику, а у 1865 році вона перейшла до рук їхнього сина – Еміля. Шоколад мав настільки величезну славу, що у світі почали з’являтись підробки. Тоді Еміль Ведель почав вручну підписувати кожну плитку – так і з’явився офіційний логотип.

Завод працював і під час Другої Світової війни, а після її закінчення виробництво відновилось. До 1949 року фабрика та всі магазини належали родині Веделя. Але згодом компанія була націоналізована і перейменована.

На початку 90-х років фабрику приватизував американський концерн PepsiCo, після чого власники неодноразово змінювались. Зараз, згідно з інформацією польських ЗМІ, марка належить японсько-корейській компанії Lotte.

Постійна зміна власників не знизила любов поляків до даної марки, вона досі залишається однією з найулюбленіших. Більш того, за даними експертів банку BGŻ BNP Paribas, середньостатистичний поляк з’їдає в рік 6.3 кг виробів з шоколаду, а це на 30% більше, ніж 7 років тому.

Виробництво шоколаду марки Wedel досі знаходиться у самому серці Польщі – Варшаві.

Компанія Work Life безкоштовно працевлаштовує на дану фабрику в столиці. У вас є можливість бути частиною величезного шоколадного світу, взяти участь у створенні шедевру польського шоколаду. Ви зможете побачити, як створюється найпопулярніший шоколад в Польщі.

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Червень 16 Изображение Де отримати консультацію з питань нечесної роботи у Польщі?
  Нечесний работодавець? Ми підготували список з усіма адресами та телефонами на які можна відправити скаргу при проблемах з роботодавцем, який не виплачує заробітну плату, або виплачує її не у повному обсязі.
  Куди дзвонити українським робітникам і де отримати консультацію з питань нечесної роботи у Польщі?
   Адреса, телефон, e-mail міста Варшава:

  Адреса, телефон, e-mail міста Кельце:

  • Алея Тисячоліття Польської держави 4
  • тел. 41 343 82 76
  • e-mail: [email protected]
  Адреса, телефон, e-mail міста Жешув:

  Адреса, телефон, e-mail міста Гданськ:

  Адреса, телефон, e-mail міста Вроцлав:

  Адреса, телефон, e-mail міста Краків:

  Адреса, телефон, e-mail міста Щецин:

  Адреса, телефон, e-mail міста Познань:

  Адреса, телефон, e-mail міста Лодзь:

  Адреса, телефон, e-mail міста Люблін:

  Адреса, телефон, e-mail міста Катовіце:

  Адреса, телефон, e-mail міста Зелена Гура:

  Адреса, телефон, e-mail міста Ополе:

  Адреса, телефон, e-mail міста Бялосток:

  Адреса, телефон, e-mail міста Ольштин:

  Адреса, телефон, e-mail міста Бидгощ:

   

  Переглянути
 • Червень 15 Изображение Які особи можуть в’їжджати до Польщі без відбування карантинного ізолювання?

  Які особи можуть в’їжджати до Польщі без відбування карантинного ізолювання? Саме ці питання ми розглянемо у нашій статті: (more…)

  Переглянути
 • В нашем агенстве не составит труда найти работе в Польше для женщин, а так же работа в Щецине на самых выгодных условиях.
 • Как быстро найти работа в Гданьске Польша и вакансии в Польше, лучшие предложения подработка в Лодзи в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа в Польше Щецин, а так же Сосновец работа
 • Компания Worklife предлагает работа в Польше для водителей, а так же найти подработка Забже сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • Фасовщиком в Польше, а так же работа в Варшаве сварщиком от компании Worklife.