Робота зварювальников в Польщі

Травень 14
Изображение
Средний рейтинг
0 из 5 звезд. 0 голосов.

Сьогодні Польща є найбільш популярною країною для трудової міграції, тому кваліфіковані фахівці зможуть легко знайти роботу на території даної держави. Особливо популярною сьогодні є робота в Польщі зварювальником, знайти яку не так складно, як може здатися на перший погляд, потрібно тільки знати про те, де і як її необхідно шукати.

Умови роботи і оплата

В сучасний час роботу зварювальника пропонує величезна кількість польських фірм, які займаються офіційним працевлаштуванням мігрантів з інших країн, і незважаючи на те, що працювати доведеться на різних фірмах і на різних роботодавців, умови роботи при цьому будуть приблизно однакові:

 • заробітна плата співробітника середньостатистичного зварювальника становить приблизно 15-17 злотих за годину (нескладно підрахувати, що в місяць вийде заробити близько 1000 доларів, що в сучасний час можна вважати відмінною заробітною платою);
 • графік роботи становить близько восьми годин в день, при цьому людина може розраховувати на один вихідний на тиждень, але обов’язки даної вакансії вважаються дуже важкими, тому розраховувати на те, що заробітна плата буде діставатися легко, точно не доводиться;
 • окремо варто сказати про те, що робота зварювальником в Польщі від прямого роботодавця передбачає проживання працівника в гуртожитку, яке оплачує роботодавець;
 • харчування зазвичай оплачується мігрантом самостійно (проте іноді з даного правила роблять винятки, але тоді якась та сума буде відніматися із заробітної плати співробітника);
 • соціальний пакет і страховку надає роботодавець, робочий одяг також надається за його рахунок;
 • зварювальники зазвичай укладають контракти на півроку (саме на такий термін надається віза).

Середня заробітна плата людини подібної професії в Польщі становить приблизно 1100-1300 доларів за місяць, але на такі гроші можуть розраховувати тільки люди з великим досвідом роботи і постійно зростаючої кваліфікацією, а також тим, хто знає польську мову, тому що знання мови полегшує процес спілкування між співробітником і роботодавцем, що покращує ефективність роботи.

Офіційний пакет документів

Відразу потрібно сказати про те, що свіжі вакансії на роботу в Польщі зварювальником вимагають від українців офіційного пакету документів, головним в якому є трудова віза. Співробітник отримує спеціальне запрошення від роботодавця, а тільки після цього може розраховувати на офіційне працевлаштування та отримання візи. Запрошення можна отримати самостійно, після пошуку роботи на спеціальному сайті, або за допомогою послуг фірми-посередника.

Потрібно відразу сказати про те, що робота в Польщі зварювальником для українців має на увазі одні й ті ж вимоги до претендентів, серед яких найбільш важливими вважаються наступні:

 • високі кваліфікаційні навички зварювання (вміння працювати на різних типах автоматів);
 • досвід роботи з різними типами металоконструкцій, особливості роботи металом різної товщини;
 • технічні навички, вміння читати креслення, без яких робота зварника просто неможлива;
 • досвід роботи зварювальником для ведення трудової діяльності за кордоном обов’язковий, тому потрібно отримати його у себе в країні (не менше двох років, які повинні бути зафіксовані в трудовій книжці);
 • відгуки зварювальників про роботу в Польщі додатково говорять про те, що сертифікати про освоєння різних технік зварювання вітаються роботодавцями;
 • документи, які підтверджують наявність вищої освіти (обов’язково легальні).

Дуже багато людей даної професії потрібні у великих промислових містах – Варшава, Гданськ, Щецин. Мігранти з України, Білорусії та інших країн СНД користуються популярністю в даних промислових центрах, але на найбільшу заробітну плату можуть претендувати тільки ті люди, які знають мову, тому перед поїздкою до даної держави на свята варто закінчити мовні курси.

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Жовтень 15 Изображение Заробіток в Польщі – основні переваги
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 1 голосов.

  Прямий роботодавець – Польща – є чи не єдиною країною Євросоюзу, яка практично беззастережно приймає на роботу українців та видає національні робочі візи D-категорії (переміщення без додаткових обмежень). Відштовхуючись від вакансії роботи в Польщі (продавець, різноробочий, прибиральник і інші), середня заробітна плата може становити орієнтовно близько 60 грн / год. Саме тому число українців, що бажають працевлаштуватися в цій країні, безупинно збільшується з кожним місяцем. Польща надає актуальні вакансії в дуже великому обсязі і практично будь-яка робота, обрана здобувачем, принесе бажану заробітну плату. У більшості випадків ринок зайнятості в Україні на даний момент не може запропонувати гідну оплату праці для наших громадян. Виходячи з такого факту, потік людей, які тільки відправляються на заробітки або вже перебувають в Польщі, невблаганно зростає.

  Робота в Польщі – зимовий період

  Працевлаштування в Польщі взимку можливо, але таку привабливу пропозицію рекомендується оцінити і обдумати заздалегідь. Багато хто вважає, що займатися пошуком роботи в зимову пору року не слід з таких причин:

  • святкові дні – велика кількість свят випадає на цей сезон, що тягне за собою припинення дрібних робіт в Польщі;
  • мала кількість вакансій – ускладнюється пошук підходящої трудової діяльності;
  • оформлення візи – видача дозволу може зайняти від одного місяця до трьох (випадаючи на свято, термін збільшиться).

  Щоб працювати в Польщі зімойч слід попередньо (в осінній період) не тільки оформити документи для роботи, але і знайти підходящу посаду на цей сезон. При відкритій робочій візі і наявності завчасно закріпленого робочого місця вдале працевлаштування в Польщі забезпечено. Люди, які планують не залежати від сезонності виконуваних робіт, знаходять трудову діяльність в осінньо-зимовий період. Безліч вакансій для таких сезонів актуальні для українців з зайнятістю в опалювальних приміщеннях. Робота в Польщі покоївки, на кондитерській фабриці, вахтовим методом – ідеальний вибір для жінок, які хочуть працевлаштуватися на зимовий період і не тільки. У холодну пору року робота в Польщі для чоловіків буде прийнятною на складі, заводах і фабриках, станціях технічного обслуговування та інших теплих об’єктах.

  Переваги роботи взимку

  Розцінки оплати праці повністю залежать від сфери зайнятості людини. Таким чином, швачка може отримувати більшу в 1.5 рази заробітну плату, ніж працівник заводу. Їхати взимку в Польщу на роботу слід як мінімум через високого рівня зарплати, меншої вартості оформлення документів і перспектив для подальшого проживання в будь-якій країні Євросоюзу. Відповідальність співробітника підприємств в даній приймаючій країні винагороджується гідною заробітною платою.

  На нашому сайті польського агентства праці WorkLife, представництво якого знаходиться в Україні, можна знайти індивідуально відповідну сферу діяльності. Високооплачувана робота в Польщі на осінньо-зимовий період для жінок, чоловіків і сімейних пар є в місті Білосток, Гдиня, Глівіце та інших населених пунктах. Компанія WorkLife надає детальну інформацію по вакансіях, умовами перебування та роботі (безкоштовне харчування, проживання, наявність візи).

  Переглянути
 • Жовтень 13 Изображение Робота в Польщі для жінок – шанс хорошого заробітку!
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 1 голосов.

  Польський ринок праці дуже привабливий не тільки для чоловіків, але і для жінок. Причина в тому, що відсоток безробіття в країні невеликий. Відносно це пов’язано з частковою міграцією місцевого працездатного населення в інші країни ЄС. Друга причина великої кількості вакансій в Польщі – швидкі темпи розвитку економіки. Робочі руки потрібні на промислових і сільськогосподарських підприємствах по всій країні. Крім того, якщо жінка – «профі», вона може розраховувати на високооплачувану роботу викладача, IT-фахівця, медичного працівника. Розглянемо ТОП вакансій для роботи в Польщі для жінок, які особливо цінуються на польському ринку.

  Робота в Польщі: найбільш затребувані жіночі професії

  На сьогоднішній день, найбільш затребувані професії на польському ринку серед жінок:

  • швачки;
  • медичні сестри;
  • пакувальники;
  • офіціантки, покоївки.

  Професія швачки займає в списку почесне перше місце. Кваліфікованих швачок із задоволенням запрошують на польські швейні фабрики. При цьому умови роботи в Польщі досить хороші. Багато жінок можуть безкоштовно обідати на підприємстві. Важливий момент – кар’єрні перспективи, реальна можливість очолити зміну або цех, якщо швачка продемонструє хороші робочі якості. Жінки в швейних цехах працюють позмінно, тому вільний час є завжди. Є у роботи швачкою і ряд недоліків. Перш за все це висока конкуренція, настільки ж високі вимоги до якості роботи. Крім цього, на багатьох підприємствах тривалість робочого дня перевищує 8 годин, до яких звикли українські робітниці.

  Вакансію медсестри в Польщі може зайняти жінка зі спеціальною освітою та документально підтвердженим досвідом роботи за фахом від 1 року. Обов’язковими умовами також є проходження конкурсу та підтвердження знань. Робота медичної сестри вважається в Польщі престижною, оплачується високо. Медична сестра, працюючи в Польщі, може розраховувати на додаткове навчання. Надалі це дозволить їй працювати в інших країнах за більш високу заробітну плату.

  Робота офіціантками і покоївками в Польщі – переважно для молодих жінок. Ця робота популярна серед студенток, яким необхідні гроші на оплату проживання і навчання. Особливої ​​кваліфікації тут не потрібно, але вимог чимало: знання польської (і бажано англійської) мови, комунікабельність, ввічливість. Безумовний плюс – можливість поєднати роботу з відпочинком, якщо кафе або ресторан розташований в курортній зоні (робота офіціанткою в Польщі на літо – відмінний варіант для учнів). З недоліків можна назвати порівняно низьку заробітну плату. Ще один варіант затребуваною некваліфікованої роботи в Польщі – прибиральниця.

  Робота пакувальницею на підприємстві не вимагає високої кваліфікації. Крім того, добре знання польської мови не обов’язково. Умови праці пакувальниць непогані, зарплата досить висока. Це стосується легального працевлаштування. З мінусів можна відзначити високу конкуренцію.

  Як влаштуватися на роботу?

  Шукати вакансію на польському ринку праці як для жінки, так і для чоловіка, можна самостійно. У мережі є чимало сайтів з оголошеннями про роботу в Польщі. Однак не факт, що такий варіант працевлаштування буде легальним. У більшості випадків розраховувати на будь-які соціальні гарантії не доводиться. Розраховувати на допомогу досвідчених знайомих або навіть родичів – навряд чи реально, хоча б тому, що ви – потенційний конкурент.

  Більш надійний варіант – звернення в спеціалізоване агентство для пошуку роботи в Польщі. За послугу фахівців потрібно платити, але витрати окупаються досить швидко. За інших рівних умов варто віддавати перевагу агентствам, які конкурують на ринку досить довго – це ознака надійності і професіоналізму.

  Переглянути
 • Вакансии на работу в Польше, а так же работа в Польше Сосновец от компании Worklife.
 • В нашем агенстве не составит труда найти подработка в Тыхы, а так же работа в Мысловице на самых выгодных условиях.
 • Компания Worklife предлагает работа украинцам в Польше, а так же найти Польша вакансии сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • Как быстро найти работа в городе Лодзь и вакансии в Польше, лучшие предложения Краков работа в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа в Сосновце, а так же Горничная в Польшу