Робота зварювальников в Польщі

Травень 14
Изображение
Средний рейтинг
5 из 5 звезд. 1 голосов.

Сьогодні Польща є найбільш популярною країною для трудової міграції, тому кваліфіковані фахівці зможуть легко знайти роботу на території даної держави. Особливо популярною сьогодні є робота в Польщі зварювальником, знайти яку не так складно, як може здатися на перший погляд, потрібно тільки знати про те, де і як її необхідно шукати.

Умови роботи і оплата

В сучасний час роботу зварювальника пропонує величезна кількість польських фірм, які займаються офіційним працевлаштуванням мігрантів з інших країн, і незважаючи на те, що працювати доведеться на різних фірмах і на різних роботодавців, умови роботи при цьому будуть приблизно однакові:

 • заробітна плата співробітника середньостатистичного зварювальника становить приблизно 15-17 злотих за годину (нескладно підрахувати, що в місяць вийде заробити близько 1000 доларів, що в сучасний час можна вважати відмінною заробітною платою);
 • графік роботи становить близько восьми годин в день, при цьому людина може розраховувати на один вихідний на тиждень, але обов’язки даної вакансії вважаються дуже важкими, тому розраховувати на те, що заробітна плата буде діставатися легко, точно не доводиться;
 • окремо варто сказати про те, що робота зварювальником в Польщі від прямого роботодавця передбачає проживання працівника в гуртожитку, яке оплачує роботодавець;
 • харчування зазвичай оплачується мігрантом самостійно (проте іноді з даного правила роблять винятки, але тоді якась та сума буде відніматися із заробітної плати співробітника);
 • соціальний пакет і страховку надає роботодавець, робочий одяг також надається за його рахунок;
 • зварювальники зазвичай укладають контракти на півроку (саме на такий термін надається віза).

Середня заробітна плата людини подібної професії в Польщі становить приблизно 1100-1300 доларів за місяць, але на такі гроші можуть розраховувати тільки люди з великим досвідом роботи і постійно зростаючої кваліфікацією, а також тим, хто знає польську мову, тому що знання мови полегшує процес спілкування між співробітником і роботодавцем, що покращує ефективність роботи.

Офіційний пакет документів

Відразу потрібно сказати про те, що свіжі вакансії на роботу в Польщі зварювальником вимагають від українців офіційного пакету документів, головним в якому є трудова віза. Співробітник отримує спеціальне запрошення від роботодавця, а тільки після цього може розраховувати на офіційне працевлаштування та отримання візи. Запрошення можна отримати самостійно, після пошуку роботи на спеціальному сайті, або за допомогою послуг фірми-посередника.

Потрібно відразу сказати про те, що робота в Польщі зварювальником для українців має на увазі одні й ті ж вимоги до претендентів, серед яких найбільш важливими вважаються наступні:

 • високі кваліфікаційні навички зварювання (вміння працювати на різних типах автоматів);
 • досвід роботи з різними типами металоконструкцій, особливості роботи металом різної товщини;
 • технічні навички, вміння читати креслення, без яких робота зварника просто неможлива;
 • досвід роботи зварювальником для ведення трудової діяльності за кордоном обов’язковий, тому потрібно отримати його у себе в країні (не менше двох років, які повинні бути зафіксовані в трудовій книжці);
 • відгуки зварювальників про роботу в Польщі додатково говорять про те, що сертифікати про освоєння різних технік зварювання вітаються роботодавцями;
 • документи, які підтверджують наявність вищої освіти (обов’язково легальні).

Дуже багато людей даної професії потрібні у великих промислових містах – Варшава, Гданськ, Щецин. Мігранти з України, Білорусії та інших країн СНД користуються популярністю в даних промислових центрах, але на найбільшу заробітну плату можуть претендувати тільки ті люди, які знають мову, тому перед поїздкою до даної держави на свята варто закінчити мовні курси.

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Листопад 12 Изображение Як закрити банківський рахунок в Польщі
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Якщо ви влаштувалися в Польщу на роботу, то напевно зіткнетеся з деякими питаннями щодо рахунку в банку. Це невід’ємна частина повсякденного життя, однак якщо з відкриттям проблем ніколи не виникає, то закрити його буде складніше. У кожного банку є свої особливості, і про це потрібно знати.

  ING Bank Śląski

  Закрити рахунок ви можете у відділенні або надіславши листа. На офіційному сайті банку є спеціальний шаблон для такої ситуації. Однак тут знадобиться підпис власника, яка обов’язково посвідчується нотаріусом, а це – платна послуга. Перед закриттям рахунку вам потрібно буде деактивувати банківську карту – зробити це набагато простіше за допомогою мобільного додатку.

  Банк Millennium

  Якщо ви вибрали працевлаштування в Польщі і відкрили рахунок у цьому банку, тоді закрити його можна:

  • за офіційним номером телефону;
  • у відділенні;
  • через інтернет-банкінг.

  Процедура може зайняти до 1 місяця і поки рахунок не буде закритий, потрібно проводити мінімальну активність по типу внесення 1000 злотих, безготівковий розрахунок і т. Д.

  Bank Pekao

  Цей банк дозволяє закрити рахунок через письмове звернення або в найближчому відділенні. Якщо віддати перевагу першому варіанту, то потрібно отримати стандартний формуляр і зателефонувати за офіційним номером для відключення карти. Після цього банківську карту розрізаєте, берете її і заповнений футляр, вкладаєте в конверт. Поки приводу не буде закрити, все одно буде стягуватися плата за карту.

  Bank BNP Paribas

  Закрити рахунок можна за допомогою дзвінка, листи або у відділенні. Останній варіант дозволяє зробити все відразу в один день, проте такий варіант вимагає вільного часу. Якщо віддаєте перевагу письму, то не забувайте, що в такому випадку вам потрібно буде ще завірити його у нотаріуса. Перед відправкою листа потрібно відключити карту, тобто заблокувати її.

  Переглянути
 • Листопад 10 Изображение Уряд Польщі збільшив мінімальну зарплату з 2021 року
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Заробітки в Польщі тепер будуть ще більш привабливими і привабливими, адже вже з наступного 2021 року мінімальна заробітна плата збільшиться! Причому така приємна новина стосується абсолютно всіх фахівців і для всіх типів трудових договорів. Уряд вже затвердив відповідні законодавчі проекти ще 15 вересня.

  Підвищення планується на 200 злотих – тепер це найнижча ставка. Як показує практика, 2021 рік четвертим роком поспіль, як Польща підвищує мінімальну зарплату для працівників.

  Отже, згідно з новим розпорядженням, нас чекають такі зміни:

  ● мінімалка – 2800 злотих при роботі по umowa o prace;
  ● мінімальна погодинна плата – 18,3 злотих.

  Правда, раніше планувалося підвищення до 3000 злотих, однак через негативного впливу пандемії на економіку, не вдалося втілити такі плани. Така новина – ще один привід знайти для себе підходящу вакансію через агентства з працевлаштування в Польщі.

  Переглянути
 • Вакансии на работу в Польше, а так же работа в Польше Сосновец от компании Worklife.
 • В нашем агенстве не составит труда найти подработка в Тыхы, а так же работа в Мысловице на самых выгодных условиях.
 • Компания Worklife предлагает работа украинцам в Польше, а так же найти Польша вакансии сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • Как быстро найти работа в городе Лодзь и вакансии в Польше, лучшие предложения Краков работа в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа в Сосновце, а так же Горничная в Польшу