Робота зварювальников в Польщі

May 14
Изображение

Сьогодні Польща є найбільш популярною країною для трудової міграції, тому кваліфіковані фахівці зможуть легко знайти роботу на території даної держави. Особливо популярною сьогодні є робота в Польщі зварювальником, знайти яку не так складно, як може здатися на перший погляд, потрібно тільки знати про те, де і як її необхідно шукати.

Умови роботи і оплата

В сучасний час роботу зварювальника пропонує величезна кількість польських фірм, які займаються офіційним працевлаштуванням мігрантів з інших країн, і незважаючи на те, що працювати доведеться на різних фірмах і на різних роботодавців, умови роботи при цьому будуть приблизно однакові:

 • заробітна плата співробітника середньостатистичного зварювальника становить приблизно 15-17 злотих за годину (нескладно підрахувати, що в місяць вийде заробити близько 1000 доларів, що в сучасний час можна вважати відмінною заробітною платою);
 • графік роботи становить близько восьми годин в день, при цьому людина може розраховувати на один вихідний на тиждень, але обов’язки даної вакансії вважаються дуже важкими, тому розраховувати на те, що заробітна плата буде діставатися легко, точно не доводиться;
 • окремо варто сказати про те, що робота зварювальником в Польщі від прямого роботодавця передбачає проживання працівника в гуртожитку, яке оплачує роботодавець;
 • харчування зазвичай оплачується мігрантом самостійно (проте іноді з даного правила роблять винятки, але тоді якась та сума буде відніматися із заробітної плати співробітника);
 • соціальний пакет і страховку надає роботодавець, робочий одяг також надається за його рахунок;
 • зварювальники зазвичай укладають контракти на півроку (саме на такий термін надається віза).

Середня заробітна плата людини подібної професії в Польщі становить приблизно 1100-1300 доларів за місяць, але на такі гроші можуть розраховувати тільки люди з великим досвідом роботи і постійно зростаючої кваліфікацією, а також тим, хто знає польську мову, тому що знання мови полегшує процес спілкування між співробітником і роботодавцем, що покращує ефективність роботи.

Офіційний пакет документів

Відразу потрібно сказати про те, що свіжі вакансії на роботу в Польщі зварювальником вимагають від українців офіційного пакету документів, головним в якому є трудова віза. Співробітник отримує спеціальне запрошення від роботодавця, а тільки після цього може розраховувати на офіційне працевлаштування та отримання візи. Запрошення можна отримати самостійно, після пошуку роботи на спеціальному сайті, або за допомогою послуг фірми-посередника.

Потрібно відразу сказати про те, що робота в Польщі зварювальником для українців має на увазі одні й ті ж вимоги до претендентів, серед яких найбільш важливими вважаються наступні:

 • високі кваліфікаційні навички зварювання (вміння працювати на різних типах автоматів);
 • досвід роботи з різними типами металоконструкцій, особливості роботи металом різної товщини;
 • технічні навички, вміння читати креслення, без яких робота зварника просто неможлива;
 • досвід роботи зварювальником для ведення трудової діяльності за кордоном обов’язковий, тому потрібно отримати його у себе в країні (не менше двох років, які повинні бути зафіксовані в трудовій книжці);
 • відгуки зварювальників про роботу в Польщі додатково говорять про те, що сертифікати про освоєння різних технік зварювання вітаються роботодавцями;
 • документи, які підтверджують наявність вищої освіти (обов’язково легальні).

Дуже багато людей даної професії потрібні у великих промислових містах – Варшава, Гданськ, Щецин. Мігранти з України, Білорусії та інших країн СНД користуються популярністю в даних промислових центрах, але на найбільшу заробітну плату можуть претендувати тільки ті люди, які знають мову, тому перед поїздкою до даної держави на свята варто закінчити мовні курси.

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • June 14 Изображение Підвищення зарплати в Польщі

  Міністр праці та соціальної політики Ельжбета Рафальська запропонувала польському уряду збільшити мінімальну зарплату та погодинну ставку у 2020 році.

  Мінімальна зарплата – 2450 злотих брутто, погодинна ставка – 16 злотих брутто.

  Такі результати міністр оголосила засобам масової інформації Польській Пресовій Агенції.

  Пропозиція уряду – це нижчі ставки, ніж очікували профспілки. Натомість національна угода про профспілки надала спільну пропозицію щодо мінімальної зарплати у розмірі – 2520 злотих брутто (1822,8 нетто).

  Переглянути
 • June 13 Изображение “ПОДАРУНОК ВІД БОГА”

  Український герой врятував постраждалих і тепер буде нагороджений від самого президента Польщі.

  В неділю, в районі міста Щецин, сталось серйозне ДТП із зіткненням семи автомобілів та пожежею. Як повідомляють польські ЗМІ громадянин України Андрій врятував декілька чоловік в цій аварії.

  Свідки аварії стверджують, що відразу після зіткнення українець вибіг з вогнегасником зі свого автомобіля на допомогу постраждалим. ЗМІ пишуть, що він врятував в меншій мірі двох жінок та двох дітей.

  Одна з учасниць ДТП назвала вчинок українця “подарунком від Бога”, а польські ЗМІ назвали чоловіка справжнім героєм.

  “Мій автомобіль горів. Пан Андрій витягнув мене через вікно, оскільки я не могла вийти. Власне, цей чоловік спасав всіх кого міг”, – повідомила одна з учасниць ДТП.

  За героїчний вчинок Андрія хочуть нагородити в Польщі. А нагороду може вручити сам президент Анджей Дуда.

  Пишаємось нашим героєм!

  ukrayntsy-v-Polshe
  Украинцы в Польше становятся героями

  Більше інформації можна знайти за посиланням на польське ЗМІ:
  https://bit.ly/2KiPweA

  Переглянути