Робота в Польщі – високооплачувані вакансії

Жовтень 19
Изображение
Средний рейтинг
0 из 5 звезд. 0 голосов.

На сьогоднішній день українські працівники в Польщі стали аж ніяк не дешевою робочою силою. За мінімальну заробітну плату готові працювати лише деякі. Робота в такій країні, як Польща, актуальна всесезонно, що є привабливим для бажаючих в ній працевлаштуватися українців. Логістика, транспорт, будівництво та промисловість – найпоширеніші сфери зайнятості, де задіяна велика частина приїжджих працівників з України.

Агентства з працевлаштування в Польщі пропонують величезний вибір високооплачуваних вакансій. Українці, які задіяні в будівництві, отримують близько 120 гривень на годину (без вирахування податків). Сфера логістики пропонує вікансії із заробітною платою 90 гривень / година (з урахуванням податків). Найбільш оплачуваною є промислова спрямованість (в ній працюють близько 15% приїжджих). Мінімальна погодинна ставка не виплачується співробітникам, які вільно або добре володіють польською мовою, такі працівники отримують більше 120 грн / год.

Причини для трудової діяльності в Польщі

Польща – країна Євросоюзу, яка видає українцям національні робочі візи D-категорії. У зв’язку з цим фактором переміщення співробітників можуть відбуватися без додаткових обмежень. Близько 65% українських трудових мігрантів отримують оплату праці в розмірі 2500 злотих на місяць. Беручи за основу вакансії роботи в Польщі (різноробочі, продавці, співробітники фабрик, заводів та ін.), Середня заробітна плата може становити близько 90 гривень на годину.

Основні причини для поїздки:

 • географічна і мовна близькість з Польщею;
 • гідна оплата праці у всіх сферах;
 • всесезонное наявність актуальних вакансій.

Сумлінні і відповідальні працівники завжди затребувані на польських підприємствах. Багато роботодавців Польщі вважають за доцільне платити високу заробітну плату українцям, які якісно виконують покладені на них обов’язки. Майже половина підприємців приймаючої країни пропонують залагодити формальності, пов’язані з працевлаштуванням. Близько 40% бізнесменів допомагають з отриманням соціальних виплат і житла. Все частіше робота в Польщі супроводжується мовними курсами і підвищення кваліфікації співробітника.

Як знайти роботу в Польщі?

Працевлаштування в Польщі, тим більше на високооплачувану посаду, без ризиків і обману – трудомісткий процес. Тому перед поїздкою українцям рекомендується враховувати всі можливі моменти, які можуть виникнути в даному випадку і під час перебування в іншій країні. Робота в Польщі (Гдині, Глівіце, Гожув і інших містах) представлена ​​на сайті WorkLife – офіційного представництва польського агентства нерухомості в Україні, на якому представлені тільки актуальні вакансії від перевірених виробників. Компанія WorkLife надає детальну інформацію по вакансіях, умовами роботи і перебування в Польщі, а також підтримує клієнтів перед поїздкою і під час знаходження за кордоном України.

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Листопад 12 Изображение Як закрити банківський рахунок в Польщі
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Якщо ви влаштувалися в Польщу на роботу, то напевно зіткнетеся з деякими питаннями щодо рахунку в банку. Це невід’ємна частина повсякденного життя, однак якщо з відкриттям проблем ніколи не виникає, то закрити його буде складніше. У кожного банку є свої особливості, і про це потрібно знати.

  ING Bank Śląski

  Закрити рахунок ви можете у відділенні або надіславши листа. На офіційному сайті банку є спеціальний шаблон для такої ситуації. Однак тут знадобиться підпис власника, яка обов’язково посвідчується нотаріусом, а це – платна послуга. Перед закриттям рахунку вам потрібно буде деактивувати банківську карту – зробити це набагато простіше за допомогою мобільного додатку.

  Банк Millennium

  Якщо ви вибрали працевлаштування в Польщі і відкрили рахунок у цьому банку, тоді закрити його можна:

  • за офіційним номером телефону;
  • у відділенні;
  • через інтернет-банкінг.

  Процедура може зайняти до 1 місяця і поки рахунок не буде закритий, потрібно проводити мінімальну активність по типу внесення 1000 злотих, безготівковий розрахунок і т. Д.

  Bank Pekao

  Цей банк дозволяє закрити рахунок через письмове звернення або в найближчому відділенні. Якщо віддати перевагу першому варіанту, то потрібно отримати стандартний формуляр і зателефонувати за офіційним номером для відключення карти. Після цього банківську карту розрізаєте, берете її і заповнений футляр, вкладаєте в конверт. Поки приводу не буде закрити, все одно буде стягуватися плата за карту.

  Bank BNP Paribas

  Закрити рахунок можна за допомогою дзвінка, листи або у відділенні. Останній варіант дозволяє зробити все відразу в один день, проте такий варіант вимагає вільного часу. Якщо віддаєте перевагу письму, то не забувайте, що в такому випадку вам потрібно буде ще завірити його у нотаріуса. Перед відправкою листа потрібно відключити карту, тобто заблокувати її.

  Переглянути
 • Листопад 10 Изображение Уряд Польщі збільшив мінімальну зарплату з 2021 року
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Заробітки в Польщі тепер будуть ще більш привабливими і привабливими, адже вже з наступного 2021 року мінімальна заробітна плата збільшиться! Причому така приємна новина стосується абсолютно всіх фахівців і для всіх типів трудових договорів. Уряд вже затвердив відповідні законодавчі проекти ще 15 вересня.

  Підвищення планується на 200 злотих – тепер це найнижча ставка. Як показує практика, 2021 рік четвертим роком поспіль, як Польща підвищує мінімальну зарплату для працівників.

  Отже, згідно з новим розпорядженням, нас чекають такі зміни:

  ● мінімалка – 2800 злотих при роботі по umowa o prace;
  ● мінімальна погодинна плата – 18,3 злотих.

  Правда, раніше планувалося підвищення до 3000 злотих, однак через негативного впливу пандемії на економіку, не вдалося втілити такі плани. Така новина – ще один привід знайти для себе підходящу вакансію через агентства з працевлаштування в Польщі.

  Переглянути
 • Вакансии Краков, а так же работа для мужчин в Польше от компании Worklife.
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа сварщиком, а так же Вакансии Щецин
 • Как быстро найти работа в Польше в Бельско и вакансии в Польше, лучшие предложения Познань вакансии в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • В нашем агенстве не составит труда найти Катовице работа, а так же работа в городе Щецин на самых выгодных условиях.
 • Компания Worklife предлагает работа официальная в Польше, а так же найти вакансии для семейных пар сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.