Робота в Польщі по біометрії: що потрібно знати?

Жовтень 01
Изображение
Средний рейтинг
5 из 5 звезд. 2 голосов.

Щорічно кількість громадян, які зацікавлені у працевлаштуванні за кордоном, збільшується.

Особливо великий попит на робочі місця в сусідній державі – Польщі. Ця країна приваблює близьким розташуванням, великою різноманітністю вакансій, комфортними умовами праці та високою заробітною платою.

Влаштуватися сюди набагато простіше, ніж в інші країни. Саме тому багато українців приїжджають сюди на заробітки або в якості постійного місця роботи, щоб надалі переїхати назовсім, тим більше, що є вакансії в Польщі по біометрії. Поява можливості в’їжджати в країни ЄС без наявності візи значно спростило процес працевлаштування.

Особливості роботи в Польщі по біометрії

Польща – єдина європейська країна, в яку можна офіційно влаштуватися на роботу без робочої візи. Однак не все так просто, як може здатися на перший погляд, адже все-таки потрібно врахувати деякі нюанси і заздалегідь розпочати підготовку документів і необхідних паперів. Щоб влаштуватися на роботу в Польщі по біометрії, є два способи:
– наявне заяву від роботодавця про подальше намір вас влаштувати в свою компанію;
– поїздка в країну без дозволу на роботу, в якості туриста.

Зберігаються також і інші умови:
– наявність страховки;
– місце проживання на час поїздки;
– фінансове забезпечення.

Якщо вас цікавить робота по біометрії в Польщі, вам необхідно оформити дозвіл на роботу протягом 9 місяців для діяльності в сфері туризму, громадського харчування, садівництва або с / г. В інших сферах на запрошення можна працювати не більше 1 місяця.

Для роботи в Польщі по біометрії по приїзду необхідно укласти договір, щоб в першу чергу убезпечити себе від неправомірних звільнень або не виплатити обумовленої заробітної плати. Крім цього, роботодавець зобов’язується подати заяву, щоб надати страховку кандидату і сплатити податки.

Якщо договір не був зовсім підписаний або оформлений неправильно, то така співпраця не рахується офіційним і тому обкладається штрафом. Робота в Польщі по біометрії більше 90 днів можлива при наявності дозволу від воєводи, подачі документів на карту побиту.

Рекомендації для роботи в Польщі по біометрії

Перш ніж знайти роботу в Польщі по біометрії, потрібно врахувати безліч нюансів, щоб всі ваші дії були правомірними. Користуйтеся наступними рекомендаціями:
визначте, на який термін ви хочете поїхати на заробітки;
чим менше у вас є часу для роботи, тим меншу цінність ви надаєте для роботодавця;
завжди заздалегідь обговорюйте з роботодавцем можливість оформлення запрошення та інші нюанси.

Пошук вакансії для роботи в Польщі по біометрії – процес досить складний і довгий, адже потрібно перевіряти роботодавця, уточнювати всі деталі заздалегідь. Найкраще довірити цей процес професіоналам – агентству працевлаштування Work Life. Команда постійно відстежує зміни на ринку і може зібрати для вас тільки актуальні та вигідні пропозиції, орієнтуючись на наявні навички, досвід роботи в минулому і побажання щодо оплати та умов. Фахівці готові взяти оформлення вашого працевлаштування під ключ – від пошуку підходящої пропозиції до безпосередньо роботи. Звертайтеся за безкоштовною консультацією та знайдете всі відповіді на питання, що цікавлять.

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Листопад 12 Изображение Як закрити банківський рахунок в Польщі
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Якщо ви влаштувалися в Польщу на роботу, то напевно зіткнетеся з деякими питаннями щодо рахунку в банку. Це невід’ємна частина повсякденного життя, однак якщо з відкриттям проблем ніколи не виникає, то закрити його буде складніше. У кожного банку є свої особливості, і про це потрібно знати.

  ING Bank Śląski

  Закрити рахунок ви можете у відділенні або надіславши листа. На офіційному сайті банку є спеціальний шаблон для такої ситуації. Однак тут знадобиться підпис власника, яка обов’язково посвідчується нотаріусом, а це – платна послуга. Перед закриттям рахунку вам потрібно буде деактивувати банківську карту – зробити це набагато простіше за допомогою мобільного додатку.

  Банк Millennium

  Якщо ви вибрали працевлаштування в Польщі і відкрили рахунок у цьому банку, тоді закрити його можна:

  • за офіційним номером телефону;
  • у відділенні;
  • через інтернет-банкінг.

  Процедура може зайняти до 1 місяця і поки рахунок не буде закритий, потрібно проводити мінімальну активність по типу внесення 1000 злотих, безготівковий розрахунок і т. Д.

  Bank Pekao

  Цей банк дозволяє закрити рахунок через письмове звернення або в найближчому відділенні. Якщо віддати перевагу першому варіанту, то потрібно отримати стандартний формуляр і зателефонувати за офіційним номером для відключення карти. Після цього банківську карту розрізаєте, берете її і заповнений футляр, вкладаєте в конверт. Поки приводу не буде закрити, все одно буде стягуватися плата за карту.

  Bank BNP Paribas

  Закрити рахунок можна за допомогою дзвінка, листи або у відділенні. Останній варіант дозволяє зробити все відразу в один день, проте такий варіант вимагає вільного часу. Якщо віддаєте перевагу письму, то не забувайте, що в такому випадку вам потрібно буде ще завірити його у нотаріуса. Перед відправкою листа потрібно відключити карту, тобто заблокувати її.

  Переглянути
 • Листопад 10 Изображение Уряд Польщі збільшив мінімальну зарплату з 2021 року
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Заробітки в Польщі тепер будуть ще більш привабливими і привабливими, адже вже з наступного 2021 року мінімальна заробітна плата збільшиться! Причому така приємна новина стосується абсолютно всіх фахівців і для всіх типів трудових договорів. Уряд вже затвердив відповідні законодавчі проекти ще 15 вересня.

  Підвищення планується на 200 злотих – тепер це найнижча ставка. Як показує практика, 2021 рік четвертим роком поспіль, як Польща підвищує мінімальну зарплату для працівників.

  Отже, згідно з новим розпорядженням, нас чекають такі зміни:

  ● мінімалка – 2800 злотих при роботі по umowa o prace;
  ● мінімальна погодинна плата – 18,3 злотих.

  Правда, раніше планувалося підвищення до 3000 злотих, однак через негативного впливу пандемії на економіку, не вдалося втілити такі плани. Така новина – ще один привід знайти для себе підходящу вакансію через агентства з працевлаштування в Польщі.

  Переглянути
 • Познань вакансии, а так же работа на заводах в Польше от компании Worklife.
 • Как быстро найти работа во Вроцлаве и вакансии в Польше, лучшие предложения Ченстохова работа в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • Компания Worklife предлагает работа сварщиком в Польше, а так же найти подработка Лодзь сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • В нашем агенстве не составит труда найти Быдгощ вакансии, а так же работа водителем в Польшу на самых выгодных условиях.
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа водителем в Польшу, а так же Катовице работа