Робота в Польщі по біометрії: що потрібно знати?

Жовтень 01
Изображение
Средний рейтинг
5 из 5 звезд. 2 голосов.

Щорічно кількість громадян, які зацікавлені у працевлаштуванні за кордоном, збільшується.

Особливо великий попит на робочі місця в сусідній державі – Польщі. Ця країна приваблює близьким розташуванням, великою різноманітністю вакансій, комфортними умовами праці та високою заробітною платою.

Влаштуватися сюди набагато простіше, ніж в інші країни. Саме тому багато українців приїжджають сюди на заробітки або в якості постійного місця роботи, щоб надалі переїхати назовсім, тим більше, що є вакансії в Польщі по біометрії. Поява можливості в’їжджати в країни ЄС без наявності візи значно спростило процес працевлаштування.

Особливості роботи в Польщі по біометрії

Польща – єдина європейська країна, в яку можна офіційно влаштуватися на роботу без робочої візи. Однак не все так просто, як може здатися на перший погляд, адже все-таки потрібно врахувати деякі нюанси і заздалегідь розпочати підготовку документів і необхідних паперів. Щоб влаштуватися на роботу в Польщі по біометрії, є два способи:
– наявне заяву від роботодавця про подальше намір вас влаштувати в свою компанію;
– поїздка в країну без дозволу на роботу, в якості туриста.

Зберігаються також і інші умови:
– наявність страховки;
– місце проживання на час поїздки;
– фінансове забезпечення.

Якщо вас цікавить робота по біометрії в Польщі, вам необхідно оформити дозвіл на роботу протягом 9 місяців для діяльності в сфері туризму, громадського харчування, садівництва або с / г. В інших сферах на запрошення можна працювати не більше 1 місяця.

Для роботи в Польщі по біометрії по приїзду необхідно укласти договір, щоб в першу чергу убезпечити себе від неправомірних звільнень або не виплатити обумовленої заробітної плати. Крім цього, роботодавець зобов’язується подати заяву, щоб надати страховку кандидату і сплатити податки.

Якщо договір не був зовсім підписаний або оформлений неправильно, то така співпраця не рахується офіційним і тому обкладається штрафом. Робота в Польщі по біометрії більше 90 днів можлива при наявності дозволу від воєводи, подачі документів на карту побиту.

Рекомендації для роботи в Польщі по біометрії

Перш ніж знайти роботу в Польщі по біометрії, потрібно врахувати безліч нюансів, щоб всі ваші дії були правомірними. Користуйтеся наступними рекомендаціями:
визначте, на який термін ви хочете поїхати на заробітки;
чим менше у вас є часу для роботи, тим меншу цінність ви надаєте для роботодавця;
завжди заздалегідь обговорюйте з роботодавцем можливість оформлення запрошення та інші нюанси.

Пошук вакансії для роботи в Польщі по біометрії – процес досить складний і довгий, адже потрібно перевіряти роботодавця, уточнювати всі деталі заздалегідь. Найкраще довірити цей процес професіоналам – агентству працевлаштування Work Life. Команда постійно відстежує зміни на ринку і може зібрати для вас тільки актуальні та вигідні пропозиції, орієнтуючись на наявні навички, досвід роботи в минулому і побажання щодо оплати та умов. Фахівці готові взяти оформлення вашого працевлаштування під ключ – від пошуку підходящої пропозиції до безпосередньо роботи. Звертайтеся за безкоштовною консультацією та знайдете всі відповіді на питання, що цікавлять.

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Жовтень 15 Изображение Заробіток в Польщі – основні переваги
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 1 голосов.

  Прямий роботодавець – Польща – є чи не єдиною країною Євросоюзу, яка практично беззастережно приймає на роботу українців та видає національні робочі візи D-категорії (переміщення без додаткових обмежень). Відштовхуючись від вакансії роботи в Польщі (продавець, різноробочий, прибиральник і інші), середня заробітна плата може становити орієнтовно близько 60 грн / год. Саме тому число українців, що бажають працевлаштуватися в цій країні, безупинно збільшується з кожним місяцем. Польща надає актуальні вакансії в дуже великому обсязі і практично будь-яка робота, обрана здобувачем, принесе бажану заробітну плату. У більшості випадків ринок зайнятості в Україні на даний момент не може запропонувати гідну оплату праці для наших громадян. Виходячи з такого факту, потік людей, які тільки відправляються на заробітки або вже перебувають в Польщі, невблаганно зростає.

  Робота в Польщі – зимовий період

  Працевлаштування в Польщі взимку можливо, але таку привабливу пропозицію рекомендується оцінити і обдумати заздалегідь. Багато хто вважає, що займатися пошуком роботи в зимову пору року не слід з таких причин:

  • святкові дні – велика кількість свят випадає на цей сезон, що тягне за собою припинення дрібних робіт в Польщі;
  • мала кількість вакансій – ускладнюється пошук підходящої трудової діяльності;
  • оформлення візи – видача дозволу може зайняти від одного місяця до трьох (випадаючи на свято, термін збільшиться).

  Щоб працювати в Польщі зімойч слід попередньо (в осінній період) не тільки оформити документи для роботи, але і знайти підходящу посаду на цей сезон. При відкритій робочій візі і наявності завчасно закріпленого робочого місця вдале працевлаштування в Польщі забезпечено. Люди, які планують не залежати від сезонності виконуваних робіт, знаходять трудову діяльність в осінньо-зимовий період. Безліч вакансій для таких сезонів актуальні для українців з зайнятістю в опалювальних приміщеннях. Робота в Польщі покоївки, на кондитерській фабриці, вахтовим методом – ідеальний вибір для жінок, які хочуть працевлаштуватися на зимовий період і не тільки. У холодну пору року робота в Польщі для чоловіків буде прийнятною на складі, заводах і фабриках, станціях технічного обслуговування та інших теплих об’єктах.

  Переваги роботи взимку

  Розцінки оплати праці повністю залежать від сфери зайнятості людини. Таким чином, швачка може отримувати більшу в 1.5 рази заробітну плату, ніж працівник заводу. Їхати взимку в Польщу на роботу слід як мінімум через високого рівня зарплати, меншої вартості оформлення документів і перспектив для подальшого проживання в будь-якій країні Євросоюзу. Відповідальність співробітника підприємств в даній приймаючій країні винагороджується гідною заробітною платою.

  На нашому сайті польського агентства праці WorkLife, представництво якого знаходиться в Україні, можна знайти індивідуально відповідну сферу діяльності. Високооплачувана робота в Польщі на осінньо-зимовий період для жінок, чоловіків і сімейних пар є в місті Білосток, Гдиня, Глівіце та інших населених пунктах. Компанія WorkLife надає детальну інформацію по вакансіях, умовами перебування та роботі (безкоштовне харчування, проживання, наявність візи).

  Переглянути
 • Жовтень 13 Изображение Робота в Польщі для жінок – шанс хорошого заробітку!
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 1 голосов.

  Польський ринок праці дуже привабливий не тільки для чоловіків, але і для жінок. Причина в тому, що відсоток безробіття в країні невеликий. Відносно це пов’язано з частковою міграцією місцевого працездатного населення в інші країни ЄС. Друга причина великої кількості вакансій в Польщі – швидкі темпи розвитку економіки. Робочі руки потрібні на промислових і сільськогосподарських підприємствах по всій країні. Крім того, якщо жінка – «профі», вона може розраховувати на високооплачувану роботу викладача, IT-фахівця, медичного працівника. Розглянемо ТОП вакансій для роботи в Польщі для жінок, які особливо цінуються на польському ринку.

  Робота в Польщі: найбільш затребувані жіночі професії

  На сьогоднішній день, найбільш затребувані професії на польському ринку серед жінок:

  • швачки;
  • медичні сестри;
  • пакувальники;
  • офіціантки, покоївки.

  Професія швачки займає в списку почесне перше місце. Кваліфікованих швачок із задоволенням запрошують на польські швейні фабрики. При цьому умови роботи в Польщі досить хороші. Багато жінок можуть безкоштовно обідати на підприємстві. Важливий момент – кар’єрні перспективи, реальна можливість очолити зміну або цех, якщо швачка продемонструє хороші робочі якості. Жінки в швейних цехах працюють позмінно, тому вільний час є завжди. Є у роботи швачкою і ряд недоліків. Перш за все це висока конкуренція, настільки ж високі вимоги до якості роботи. Крім цього, на багатьох підприємствах тривалість робочого дня перевищує 8 годин, до яких звикли українські робітниці.

  Вакансію медсестри в Польщі може зайняти жінка зі спеціальною освітою та документально підтвердженим досвідом роботи за фахом від 1 року. Обов’язковими умовами також є проходження конкурсу та підтвердження знань. Робота медичної сестри вважається в Польщі престижною, оплачується високо. Медична сестра, працюючи в Польщі, може розраховувати на додаткове навчання. Надалі це дозволить їй працювати в інших країнах за більш високу заробітну плату.

  Робота офіціантками і покоївками в Польщі – переважно для молодих жінок. Ця робота популярна серед студенток, яким необхідні гроші на оплату проживання і навчання. Особливої ​​кваліфікації тут не потрібно, але вимог чимало: знання польської (і бажано англійської) мови, комунікабельність, ввічливість. Безумовний плюс – можливість поєднати роботу з відпочинком, якщо кафе або ресторан розташований в курортній зоні (робота офіціанткою в Польщі на літо – відмінний варіант для учнів). З недоліків можна назвати порівняно низьку заробітну плату. Ще один варіант затребуваною некваліфікованої роботи в Польщі – прибиральниця.

  Робота пакувальницею на підприємстві не вимагає високої кваліфікації. Крім того, добре знання польської мови не обов’язково. Умови праці пакувальниць непогані, зарплата досить висока. Це стосується легального працевлаштування. З мінусів можна відзначити високу конкуренцію.

  Як влаштуватися на роботу?

  Шукати вакансію на польському ринку праці як для жінки, так і для чоловіка, можна самостійно. У мережі є чимало сайтів з оголошеннями про роботу в Польщі. Однак не факт, що такий варіант працевлаштування буде легальним. У більшості випадків розраховувати на будь-які соціальні гарантії не доводиться. Розраховувати на допомогу досвідчених знайомих або навіть родичів – навряд чи реально, хоча б тому, що ви – потенційний конкурент.

  Більш надійний варіант – звернення в спеціалізоване агентство для пошуку роботи в Польщі. За послугу фахівців потрібно платити, але витрати окупаються досить швидко. За інших рівних умов варто віддавати перевагу агентствам, які конкурують на ринку досить довго – це ознака надійності і професіоналізму.

  Переглянути
 • Познань вакансии, а так же работа на заводах в Польше от компании Worklife.
 • Как быстро найти работа во Вроцлаве и вакансии в Польше, лучшие предложения Ченстохова работа в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • Компания Worklife предлагает работа сварщиком в Польше, а так же найти подработка Лодзь сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • В нашем агенстве не составит труда найти Быдгощ вакансии, а так же работа водителем в Польшу на самых выгодных условиях.
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа водителем в Польшу, а так же Катовице работа