Робота в Польщі по безвізу – хороший спосіб отримати гідний заробіток

Жовтень 29
Изображение
Средний рейтинг
5 из 5 звезд. 1 голосов.

Для багатьох українців регулярні поїздки за кордон з метою знайти високооплачувану роботу вже давно стали буденною справою. Дійсно, в країнах Євросоюзу існує потреба в працівниках для виконання самих різних видів робіт, починаючи від сезонних і закінчуючи вакансіями на великих міжнародних концернах. При цьому як умови праці, так і оплата разюче відрізняються в кращу сторону в порівнянні з українськими реаліями.

Якщо раніше для того, щоб влаштуватися на роботу, необхідно було отримати робочу візу в Польщу, то з 2017 року польський уряд прийняв рішення про надання українцям можливості офіційно працевлаштуватися за безвізу. Саме Польща є країною, в яку найчастіше виїжджають наші співгромадяни. Це пояснюється як схожістю наших мов, так і географічним сусідством двох країн. Робота в Польщі по біометрії дозволяє уникнути тривалих бюрократичних процедур, а перелік доступних вакансій при цьому досить значний.

Особливості працевлаштування в Польщі за безвізу

Власне основним документом, який дає право в’їзду на територію сусідньої країни Євросоюзу, є біометричний паспорт. За документом старого зразка легально залишитися в країні на роботу не вийде. Крім цього, необхідно мати при собі:

 • запрошення від роботодавця з підтвердженням його намірів влаштувати іноземця до себе на роботу або дозвіл, яке діє на строк до трьох років з
 • можливістю продовження;
 • медичну страховку, незважаючи на те, що вона не є обов’язковою, краще заздалегідь подбати про її наявності, тоді в разі виникнення проблем зі здоров’ям ви зможете отримати своєчасну медичну допомогу.

Робота в Польщі по біометрії передбачає легальне перебування українців на території країни протягом 90 днів. Перевищення цього терміну може вилитися в штраф, депортацією і забороною в’їзду в країну до трьох років. До кінця легального терміну перебування в країні працівник може подати документи на його продовження до відповідних польські держслужби.

Переваги поїздки на роботу в Польщу по безвізу

Варто зауважити, що особливі умови надаються виключно українським громадянам, у жителів інших країн пострадянського простору таких привілеїв немає. Сезонна робота в місті Зелена Гура, Гдині, Валбжіхе, Бидгощі та інших польських населених пунктах надає можливість заробити нашим студентам, представникам робітничих спеціальностей і пенсіонерам. Мінімум документів, необхідних для працевлаштування, а також гідна оплата праці роблять цей спосіб заробітку дуже привабливим. Багато хто не знає, з чого почати пошук підходящої роботи за кордоном, як отримати запрошення від роботодавця і уберегти себе від дій шахраїв. Щоб убезпечить себе від непередбачених неприємностей, варто звернутися за допомогою до професіоналів.

В Україні давно плідно працює польське міжнародне агентство праці Work Life. Ми надаємо можливість отримати високооплачувану роботу за кордоном для будь-якого претендента. Якщо ви – автомеханік, автослюсар, мебляр або різноробочий, Польща стане тією країною, в якій ваша праця буде високо оцінений. До кожного здобувачеві у нас індивідуальний підхід, навіть без досвіду роботи ви можете розраховувати на позитивне рішення про своє працевлаштування в Польщі.

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Листопад 12 Изображение Як закрити банківський рахунок в Польщі
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Якщо ви влаштувалися в Польщу на роботу, то напевно зіткнетеся з деякими питаннями щодо рахунку в банку. Це невід’ємна частина повсякденного життя, однак якщо з відкриттям проблем ніколи не виникає, то закрити його буде складніше. У кожного банку є свої особливості, і про це потрібно знати.

  ING Bank Śląski

  Закрити рахунок ви можете у відділенні або надіславши листа. На офіційному сайті банку є спеціальний шаблон для такої ситуації. Однак тут знадобиться підпис власника, яка обов’язково посвідчується нотаріусом, а це – платна послуга. Перед закриттям рахунку вам потрібно буде деактивувати банківську карту – зробити це набагато простіше за допомогою мобільного додатку.

  Банк Millennium

  Якщо ви вибрали працевлаштування в Польщі і відкрили рахунок у цьому банку, тоді закрити його можна:

  • за офіційним номером телефону;
  • у відділенні;
  • через інтернет-банкінг.

  Процедура може зайняти до 1 місяця і поки рахунок не буде закритий, потрібно проводити мінімальну активність по типу внесення 1000 злотих, безготівковий розрахунок і т. Д.

  Bank Pekao

  Цей банк дозволяє закрити рахунок через письмове звернення або в найближчому відділенні. Якщо віддати перевагу першому варіанту, то потрібно отримати стандартний формуляр і зателефонувати за офіційним номером для відключення карти. Після цього банківську карту розрізаєте, берете її і заповнений футляр, вкладаєте в конверт. Поки приводу не буде закрити, все одно буде стягуватися плата за карту.

  Bank BNP Paribas

  Закрити рахунок можна за допомогою дзвінка, листи або у відділенні. Останній варіант дозволяє зробити все відразу в один день, проте такий варіант вимагає вільного часу. Якщо віддаєте перевагу письму, то не забувайте, що в такому випадку вам потрібно буде ще завірити його у нотаріуса. Перед відправкою листа потрібно відключити карту, тобто заблокувати її.

  Переглянути
 • Листопад 10 Изображение Уряд Польщі збільшив мінімальну зарплату з 2021 року
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Заробітки в Польщі тепер будуть ще більш привабливими і привабливими, адже вже з наступного 2021 року мінімальна заробітна плата збільшиться! Причому така приємна новина стосується абсолютно всіх фахівців і для всіх типів трудових договорів. Уряд вже затвердив відповідні законодавчі проекти ще 15 вересня.

  Підвищення планується на 200 злотих – тепер це найнижча ставка. Як показує практика, 2021 рік четвертим роком поспіль, як Польща підвищує мінімальну зарплату для працівників.

  Отже, згідно з новим розпорядженням, нас чекають такі зміни:

  ● мінімалка – 2800 злотих при роботі по umowa o prace;
  ● мінімальна погодинна плата – 18,3 злотих.

  Правда, раніше планувалося підвищення до 3000 злотих, однак через негативного впливу пандемії на економіку, не вдалося втілити такі плани. Така новина – ще один привід знайти для себе підходящу вакансію через агентства з працевлаштування в Польщі.

  Переглянути