Робота в Польщі для чоловіків старше 55 років – які спеціальності популярні?

Жовтень 21
Изображение
Средний рейтинг
0 из 5 звезд. 0 голосов.

Польща не тільки розташована територіально близько до України, в цій країні пропонується багато вакансій для українців. Робота в Польщі призначається для: жінок, чоловіків, сімейних пар. Чоловіки часто шукають більш гідну оплату праці, тому відправляються за кордон. Більшість вакансій призначені для людей у ​​віці до 45 років, так як в такому віці у працівників міцніше здоров’я, вони менше хворіють. З іншого боку, співробітники віком вище 55 років – також дуже вигідний варіант для роботодавців. Як правило, у більшості з них вже виросли діти, до того ж вони є професіоналами в своїй справі.

Для дорослих чоловіків вакансії на роботу в Польщі частіше представлені технічними спеціальностями, не меншою популярністю користуються сфери обслуговування і виробництва, інженерна діяльність. Польським роботодавцям завжди потрібні працівники, які відрізняються інтелектуальним розумом, фізичною силою і міцним здоров’ям.

Яка робота в Польщі пропонується для чоловіків з України?

Нестабільна ситуація в Україні призводить до того, що все частіше робоча віза в Польщу відкривається чоловіками старше п’ятдесяти років. Вакансій для такого віку значно менше, але вони є. Найчастіше польські роботодавці шукають вузькопрофільних фахівців:

 • зварників;
 • настройщиків ЧПУ обладнання;
 • енергетиків;
 • електриків;
 • токарів на верстати з ЧПУ.

Кандидати на посаду повинні пам’ятати, що вони мають переваги перед більш молодими здобувачами. Перш за все вони мають достатній досвід роботи для того, щоб впоратися з усіма найскладнішими проблемами. Крім того, співробітник старшого віку володіє спеціальними навичками і напрацьованими знаннями. Великою перевагою буде володіння польською мовою. Щоб отримати гарну посаду, кандидат не повинен мати судимостей.

Завдяки роботі в Польщі українці можуть не тільки офіційно працевлаштуватися, а й отримувати високу зарплату. При укладенні договору необхідно звертати увагу на всі умови праці та оплати.

Працевлаштування в Польщі – як знайти вакансію?

Ще кілька років тому частину українців вибирала нелегальну роботу. Тепер же вигідно працювати за офіційним працевлаштування, тим більше, що з оформленням документів проблем зазвичай не виникає. Є кілька варіантів пошуку підходящої роботи. Деякі вважають за краще приїхати на місце, а потім вже займатися пошуками вакансії. Але знайти її можна заздалегідь, ще перебуваючи в Україні. Робота в Польщі може бути знайдена через агентство. Цей варіант досить вигідний, так як фахівці не тільки підберуть роботу, але і допоможуть оформити всі необхідні документи. Також є люди-посередники, які знаходять підходящу вакансію. Вони працюють за тим же принципом, що і агентства, їх послуги також оплачуються.

Одним з варіантів є самостійний пошук. Для цього можна відправитися на спеціальні сайти з вакансіями, там знайти підходящий варіант і зв’язатися з роботодавцем. Щоб шанс на отримання високооплачуваної роботи став вище, необхідно скласти грамотне резюме. Після цього слід дочекатися від польського роботодавця запрошення на роботу, яке необхідно, щоб оформити робочу візу. Протягом тижня після приїзду до Польщі необхідно офіційно зареєструватися, це робить роботодавець. Далі можна спокійно працювати і оформляти карту побиту. +

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Листопад 12 Изображение Як закрити банківський рахунок в Польщі
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Якщо ви влаштувалися в Польщу на роботу, то напевно зіткнетеся з деякими питаннями щодо рахунку в банку. Це невід’ємна частина повсякденного життя, однак якщо з відкриттям проблем ніколи не виникає, то закрити його буде складніше. У кожного банку є свої особливості, і про це потрібно знати.

  ING Bank Śląski

  Закрити рахунок ви можете у відділенні або надіславши листа. На офіційному сайті банку є спеціальний шаблон для такої ситуації. Однак тут знадобиться підпис власника, яка обов’язково посвідчується нотаріусом, а це – платна послуга. Перед закриттям рахунку вам потрібно буде деактивувати банківську карту – зробити це набагато простіше за допомогою мобільного додатку.

  Банк Millennium

  Якщо ви вибрали працевлаштування в Польщі і відкрили рахунок у цьому банку, тоді закрити його можна:

  • за офіційним номером телефону;
  • у відділенні;
  • через інтернет-банкінг.

  Процедура може зайняти до 1 місяця і поки рахунок не буде закритий, потрібно проводити мінімальну активність по типу внесення 1000 злотих, безготівковий розрахунок і т. Д.

  Bank Pekao

  Цей банк дозволяє закрити рахунок через письмове звернення або в найближчому відділенні. Якщо віддати перевагу першому варіанту, то потрібно отримати стандартний формуляр і зателефонувати за офіційним номером для відключення карти. Після цього банківську карту розрізаєте, берете її і заповнений футляр, вкладаєте в конверт. Поки приводу не буде закрити, все одно буде стягуватися плата за карту.

  Bank BNP Paribas

  Закрити рахунок можна за допомогою дзвінка, листи або у відділенні. Останній варіант дозволяє зробити все відразу в один день, проте такий варіант вимагає вільного часу. Якщо віддаєте перевагу письму, то не забувайте, що в такому випадку вам потрібно буде ще завірити його у нотаріуса. Перед відправкою листа потрібно відключити карту, тобто заблокувати її.

  Переглянути
 • Листопад 10 Изображение Уряд Польщі збільшив мінімальну зарплату з 2021 року
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Заробітки в Польщі тепер будуть ще більш привабливими і привабливими, адже вже з наступного 2021 року мінімальна заробітна плата збільшиться! Причому така приємна новина стосується абсолютно всіх фахівців і для всіх типів трудових договорів. Уряд вже затвердив відповідні законодавчі проекти ще 15 вересня.

  Підвищення планується на 200 злотих – тепер це найнижча ставка. Як показує практика, 2021 рік четвертим роком поспіль, як Польща підвищує мінімальну зарплату для працівників.

  Отже, згідно з новим розпорядженням, нас чекають такі зміни:

  ● мінімалка – 2800 злотих при роботі по umowa o prace;
  ● мінімальна погодинна плата – 18,3 злотих.

  Правда, раніше планувалося підвищення до 3000 злотих, однак через негативного впливу пандемії на економіку, не вдалося втілити такі плани. Така новина – ще один привід знайти для себе підходящу вакансію через агентства з працевлаштування в Польщі.

  Переглянути