Робота в Польщі – чи дійсно це вигідно?

Листопад 09
Изображение
Средний рейтинг
5 из 5 звезд. 1 голосов.

Кожен прагне до фінансового благополуччя і для цього намагається знайти роботу, яка б оплачувалася гідно. На жаль, в Україні зробити це досить складно, особливо тим, хто досяг пенсійного віку або не має гарної спеціальності. Тому заробіток в Польщі часто є чудовим вирішенням  зі скрутного стану, тим більше що для отримання роботи за кордоном досить звернутися в надійне агентство праці. Самостійний пошук часто закінчується невдачею через незнання всіх тонкощів або невміння грамотно скласти резюме.

У порівнянні із заробітною платою, яку отримують люди робочих спеціальностей в Україні, в Польщі вони можуть розраховувати на набагато більш високу зарплату. Наприклад, робота прибиральниці в Польщі найчастіше відбувається позмінно, оплата розраховується погодинно, при цьому переробки оплачуються окремо. Умови праці дозволяють користуватися сучасним обладнанням, що значно полегшує прибирання, в цілому навіть без певного досвіду є можливість заробити гідні гроші.

Робота та проживання в Польщі – які умови пропонують роботодавці?

Багатьох наших співвітчизників лякає невідомість, за розповідями родичів або знайомих може скластися невірне уявлення про умови проживання і вимогам до працівникам. Міжнародне польське агентство праці Work Life пропонує взаємовигідні умови співпраці для шукачів. Ми візьмемо на себе всі турботи, надамо:

 • допомога в оформленні всіх необхідних для виїзду за кордон і влаштування на роботу документів;
 • послуги з відкриття банківського рахунку в Польщі для щомісячного нарахування заробітної плати;
 • офіційне працевлаштування, доїзд до місця роботи, комфортне житло в хостелах, квартирах або будинках.

Протягом всього періоду працевлаштування та роботи на території Польщі наші співробітники надають усіляку інформаційну та правову підтримку, виключаючи порушення умов трудового договору.

 • Оплата праці відбувається відповідно до трудового договору, налічується вона за кожну годину. При цьому нічні зміни і робота понаднормово оплачується окремо.
 • Заробітна плата нараховується один раз на місяць на банківську карту.
 • Житло часто оплачує роботодавець, деякі підприємства надають обіди або хорошу знижку на них, що дозволяє істотно зменшити витрати.

Які професії найбільш затребувані в Польщі?

Ринок праці нашого географічного сусіда з Євросоюзу постійно потребує різноробочих і людей робітничих спеціальностей, а також сфери обслуговування. Схожість наших мов роблять період адаптації коротким, якщо працівник показує старанність і бажання навчатися, він може розраховувати на підвищення по службі з більш високою оплатою праці. Здобувачі з України завжди можуть знайти підходящу для себе вакансію. Робота в місті Сважендз, Ченстохова, Щецін на виробництві, сільськогосподарських роботах і в сфері обслуговування принесе стабільний дохід і впевненість у завтрашньому дні.

Працевлаштування в Польщі – відмінний шанс для тих категорій населення України, які не можуть знайти гідну оплату своєї праці в нашій країні. До них відносяться пенсіонери, люди без досвіду роботи, студенти і т.д. У Польщі вони можуть розраховувати на хорошу зарплату і перспективи подальшого її підвищення. Важливо звернутися до перевіреного агентству з бездоганною репутацією. В Україні це компанія Work Life, яка має великий досвід роботи на ринку праці.

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Листопад 12 Изображение Як закрити банківський рахунок в Польщі
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Якщо ви влаштувалися в Польщу на роботу, то напевно зіткнетеся з деякими питаннями щодо рахунку в банку. Це невід’ємна частина повсякденного життя, однак якщо з відкриттям проблем ніколи не виникає, то закрити його буде складніше. У кожного банку є свої особливості, і про це потрібно знати.

  ING Bank Śląski

  Закрити рахунок ви можете у відділенні або надіславши листа. На офіційному сайті банку є спеціальний шаблон для такої ситуації. Однак тут знадобиться підпис власника, яка обов’язково посвідчується нотаріусом, а це – платна послуга. Перед закриттям рахунку вам потрібно буде деактивувати банківську карту – зробити це набагато простіше за допомогою мобільного додатку.

  Банк Millennium

  Якщо ви вибрали працевлаштування в Польщі і відкрили рахунок у цьому банку, тоді закрити його можна:

  • за офіційним номером телефону;
  • у відділенні;
  • через інтернет-банкінг.

  Процедура може зайняти до 1 місяця і поки рахунок не буде закритий, потрібно проводити мінімальну активність по типу внесення 1000 злотих, безготівковий розрахунок і т. Д.

  Bank Pekao

  Цей банк дозволяє закрити рахунок через письмове звернення або в найближчому відділенні. Якщо віддати перевагу першому варіанту, то потрібно отримати стандартний формуляр і зателефонувати за офіційним номером для відключення карти. Після цього банківську карту розрізаєте, берете її і заповнений футляр, вкладаєте в конверт. Поки приводу не буде закрити, все одно буде стягуватися плата за карту.

  Bank BNP Paribas

  Закрити рахунок можна за допомогою дзвінка, листи або у відділенні. Останній варіант дозволяє зробити все відразу в один день, проте такий варіант вимагає вільного часу. Якщо віддаєте перевагу письму, то не забувайте, що в такому випадку вам потрібно буде ще завірити його у нотаріуса. Перед відправкою листа потрібно відключити карту, тобто заблокувати її.

  Переглянути
 • Листопад 10 Изображение Уряд Польщі збільшив мінімальну зарплату з 2021 року
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Заробітки в Польщі тепер будуть ще більш привабливими і привабливими, адже вже з наступного 2021 року мінімальна заробітна плата збільшиться! Причому така приємна новина стосується абсолютно всіх фахівців і для всіх типів трудових договорів. Уряд вже затвердив відповідні законодавчі проекти ще 15 вересня.

  Підвищення планується на 200 злотих – тепер це найнижча ставка. Як показує практика, 2021 рік четвертим роком поспіль, як Польща підвищує мінімальну зарплату для працівників.

  Отже, згідно з новим розпорядженням, нас чекають такі зміни:

  ● мінімалка – 2800 злотих при роботі по umowa o prace;
  ● мінімальна погодинна плата – 18,3 злотих.

  Правда, раніше планувалося підвищення до 3000 злотих, однак через негативного впливу пандемії на економіку, не вдалося втілити такі плани. Така новина – ще один привід знайти для себе підходящу вакансію через агентства з працевлаштування в Польщі.

  Переглянути
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа Сосновец, а так же Сварщик в Польшу
 • Как быстро найти работа горничной в Польше и вакансии в Польше, лучшие предложения вакансии для женщин в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • Подработка в Щецин Польша, а так же срочная работа в Польше от компании Worklife.
 • В нашем агенстве не составит труда найти вакансии сварщика в Польше, а так же работа на заводе Польша на самых выгодных условиях.
 • Компания Worklife предлагает работа слесарем в Польше, а так же найти вакансии Познань сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.