Робота в Польщі для жінок 2019

May 18
Изображение

Літо відкриває для жінок України нові перспективи заробітку і розвитку в Польщі. З усіх європейських країн лише поляки дозволяють працювати українцям, які в’їхали по біометричного паспорту без отримання робочої візи. З початку поточного року в польське законодавство в черговий раз внесено зміни, передумови, що спрощують легальне отримання роботи в Польщі громадянам шести держав-нечленів Євросоюзу, що не входять до Шенгенської зони.

Які є вакансії для жінок в Польщі / Робота в Польщі для жінок сидяча

Work Life готова допомогти отримати роботу в Польщі для жінок сидяча 2019. Директор компанії Володимир Ольоленко розповів про найбільш затребувані, популярні вакансії для жінок в Польщі. Ми пропонуємо вакансії для сімейних пар, жінок сидачі. Актуальними є вакансії: монтажник динаміків, пакувальники печива, посуду, текстилю, контролери якості, працівники на виробництво ламп, освітлювальних приладів Philips. Постійно потрібні також будівельники, зварювальники, Карщики, флористи, оператори. Запрошують робочих з досвідом за фахом і не мають його. Пропонована зарплата від 2 300 польських злотих до 670 євро. Тоді як українська мінімальна заробітна плата 3 000 гривень. Працівники забезпечуються житлом, робочим одягом, створені умови для повноцінного харчування і відпочинку. Передбачена доплата за понаднормову діяльність. В основному це робота в Польщі для жінок сидяча.

Робота в Польщі, що змінилося

У січні цього року були відкориговані правила оформлення на роботу іноземців. Роботодавець погоджує декларацію про намір працевлаштувати іноземця, відправляє його майбутнього співробітника поштою. Потенційні співробітники, вже після приїзду, оформляють договір.

В’їзд по безвізу уможливлює і іншу послідовність дій. Поїхати як турист, виконавши всі вимоги при перетині кордону: підтвердження бронювання готелю або місця проживання, страховка, грошове забезпечення, зворотний квиток. Метою поїздки можна назвати:

 1. Співбесіда з потенційним наймачем. При цьому висувають його контактні дані та інформацію про заплановану зустріч.
 2. Ознайомлення з пропонованими вакансіями. Необхідно видати зобов’язання повернутися на батьківщину або, в разі успішного пошуку, підтвердити право на подальше перебування.

Оскільки плани не підтверджені документально, існує велика ймовірність відправитися додому. Якщо візит планується з розрахунком працевлаштуватися, на кордоні слід пред’явити один з польських документів:

 • Декларація про намір працевлаштувати іноземця;
 • Дозвіл на роботу.

Така схема має недоліки, хоч і дає право офіційно отримати роботу в Польщі для жінок. Приступити до виконання обов’язків і раніше можна тільки після укладення трудового або цивільно-правової угоди.

Рідко вдається швидко знайти потрібну роботу самостійно. Керівники неохоче беруть іноземців практично з вулиці, без рекомендацій. Незнання мови, правових нюансів створюють для кандидатів додаткові труднощі на етапі пошуку вакансії і затвердження зобов’язань. Протягом часу, витраченого на походи по інтерв’ю і очікування результату, треба витрачати раніше зароблені гроші на їжу та нічліг. Мінімальна добова плата за найдешевший хостел 20 злотих. Часто це закінчується нелегальним працевлаштуванням до непорядних наймачів.

Економічно вигідніше і безпечніше шукати роботу з України, звернувшись в агентства, які мають ліцензію. Потім в’їжджати за робочою візою. Тільки так можна захистити себе. В агентстві Ворклайф Вам підберуть роботу, що дозволить заощадити гроші і час. Агентство має вакансії по всій території Польщі, а також багаторічні зв’язки з кадровими службами підприємств і власниками дрібного бізнесу в різних галузях промисловості і сільського господарства. Легко підберуть вакансію, відповідну критеріям здобувача. Проконтролюють дотримання юридичних норм контракту, оформлять робочу візу. Грамотне оформлення документів – відмінний фундамент, щоб відчувати себе захищеним, збільшити дохід, отримати нові приємні враження, а не спогади про проблеми та шляхи їх вирішення.

Економіці потрібні працівники різних професій і кваліфікації. Польські законодавці змінюють нормативні документи, що регулюють працевлаштування іноземних громадян, щоб залучити працездатних, законослухняних людей. Підприємці охоче приймають на роботу сім’ї. Компанія Work Life стежить за всіма змінами на ринку праці, підбирає кращі вакансії для жінок в Польщі і сімейних пар.

Діє акція «Разом дешевше».

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • June 14 Изображение Підвищення зарплати в Польщі

  Міністр праці та соціальної політики Ельжбета Рафальська запропонувала польському уряду збільшити мінімальну зарплату та погодинну ставку у 2020 році.

  Мінімальна зарплата – 2450 злотих брутто, погодинна ставка – 16 злотих брутто.

  Такі результати міністр оголосила засобам масової інформації Польській Пресовій Агенції.

  Пропозиція уряду – це нижчі ставки, ніж очікували профспілки. Натомість національна угода про профспілки надала спільну пропозицію щодо мінімальної зарплати у розмірі – 2520 злотих брутто (1822,8 нетто).

  Переглянути
 • June 13 Изображение “ПОДАРУНОК ВІД БОГА”

  Український герой врятував постраждалих і тепер буде нагороджений від самого президента Польщі.

  В неділю, в районі міста Щецин, сталось серйозне ДТП із зіткненням семи автомобілів та пожежею. Як повідомляють польські ЗМІ громадянин України Андрій врятував декілька чоловік в цій аварії.

  Свідки аварії стверджують, що відразу після зіткнення українець вибіг з вогнегасником зі свого автомобіля на допомогу постраждалим. ЗМІ пишуть, що він врятував в меншій мірі двох жінок та двох дітей.

  Одна з учасниць ДТП назвала вчинок українця “подарунком від Бога”, а польські ЗМІ назвали чоловіка справжнім героєм.

  “Мій автомобіль горів. Пан Андрій витягнув мене через вікно, оскільки я не могла вийти. Власне, цей чоловік спасав всіх кого міг”, – повідомила одна з учасниць ДТП.

  За героїчний вчинок Андрія хочуть нагородити в Польщі. А нагороду може вручити сам президент Анджей Дуда.

  Пишаємось нашим героєм!

  ukrayntsy-v-Polshe
  Украинцы в Польше становятся героями

  Більше інформації можна знайти за посиланням на польське ЗМІ:
  https://bit.ly/2KiPweA

  Переглянути