Робота в Польщі для чоловіків 2019

May 28
Изображение

Поки самі поляки їдуть на заробітки в інші країни ЄС, в українців є шанс зайняти вільні вакансії та заробити немалі кошти. Робота в Польщі для чоловіків представлена великою кількістю вакансій за будь-якими спеціальностями. Поляки готові приймати українців на роботу як з досвідом роботи, так і без досвіду.

Вакансії для чоловіків в Польщі

На постійну зайнятість потрібні чоловіки на будівництво. Це робота арматурщиком, муляром тощо.

Робота водієм далекобійником в країнах ЄС вважається найбільш вигідною. Але потрібні обов’язкові права категорії С+Е.

Чоловіки потрібні і у сфері м’ясокомбінатів, ресторанів, готелів та сфери послуг.

Багато компаній приймають на роботу електриків та механіків.

Якщо ви знаєте польську мову, можете сміливо випробовувати свої сили в медицині або IT компаніях. Також, зі знанням польської мови чоловіки потрібні на заводи лідером групи або бригадиром команди.

Без досвіду роботи для чоловіків знайдеться вакансія на складах великих компаній.

Вимоги до чоловіків

Загальною вимогою для роботи в Польщі для чоловіків є здоров’я, відсутність шкідливих звичок і судимостей, висока працездатність, швидке освоєння нових навичок і знань, наявність закордонного паспорта. Знання польської мови навіть на мінімальному рівні незаперечна перевага. Для шукачів професіоналів бажаний досвід роботи по спеціальності не менше 10 років.

Робота на чоловіків 50+ років.

Людям старшого віку складно знайти роботу в Україні, а в Польщі співробітники з великим професійним досвідом затребувані. Роботи в Польщі для чоловіків старше 50 років не так багато, як для молоді, але є вакансії, які потребують відмінного володіння професійними навичками. Потрібні зварювальники, електромонтажники, наладчики верстатів з ЧПУ і складного обладнання, токарі, фрезерувальники.

Головна перевага шукачів у поверненні — професійний досвід, напрацьовані навички і знання тонкощів виконання технологічних операцій. Обов’язково вказуйте досвід роботи в резюме.

Скільки отримують чоловіки українці в Польщі

За даними статистичного управління середня заробітна плата брутто українців у Польщі на початку 2018 року склала 2950 злотих. До кінця року прогнозують збільшення середнього показника до 3300 zl. Найнижчий рівень оплати праці в початку 2018 року спостерігався в провінційних і прикордонних регіонах.

Висока заробітна плата у Варшаві 4850 zl, Шльонском, Поморському і Дольношленському воєводствах 4120 zl в місяць.

Що б працювати в Польщі на законних підставах згідно набрав чинності 1 січня 2018 року “Правил працевлаштування іноземців в Польщі” здобувачеві слід отримати дозволів на роботу. Для працівника з України оформленням цього документа займається польський роботодавець. Після обговорення і узгодження умов з відгукнулися на вакансію працівником, роботодавець подає в місцевий Воєводство заяву з проханням видати дозволи на роботу або сезонну роботу для конкретної людини.

Послуга платна. Роботодавець вносить на спеціальний рахунок 30 zl.

Після отримання дозволу на роботу кандидат на вакансію готує документи для відкриття національної робочої візи (список уточнюйте на офіційному сайті Посольства) і особисто подає в Консульство або Посольство Польщі в Україні. Після закінчення терміну візу можна продовжити на території Польщі.

По приїзду до місця роботи в Польщі в 7 днів працівник повинен зареєструватися:

 • оформити дозвіл на тимчасове перебування;
 • зареєструватися в податковій інспекції.

З роботодавцем також потрібно укласти трудовий контракт. Договір може бути укладений відразу ж після бесіди з роботодавцем або після прибуття до місця роботи.

 

Економічно вигідніше і безпечніше шукати роботу з України, звернувшись в агентства, які мають ліцензію. Потім в’їжджати за робочою візою. Тільки так можна захистити себе. В агентстві Ворклайф Вам підберуть роботу, що дозволить заощадити гроші і час. Агентство має вакансії по всій території Польщі, а також багаторічні зв’язки з кадровими службами підприємств і власниками дрібного бізнесу в різних галузях промисловості і сільського господарства. Легко підберуть вакансію, відповідну критеріям здобувача. Проконтролюють дотримання юридичних норм контракту, оформлять робочу візу. Грамотне оформлення документів – відмінний фундамент, щоб відчувати себе захищеним, збільшити дохід, отримати нові приємні враження, а не спогади про проблеми та шляхи їх вирішення.

Економіці потрібні працівники різних професій і кваліфікації. Польські законодавці змінюють нормативні документи, що регулюють працевлаштування іноземних громадян, щоб залучити працездатних, законослухняних людей. Підприємці охоче приймають на роботу сім’ї. Компанія Work Life стежить за всіма змінами на ринку праці, підбирає кращі вакансії для жінок в Польщі і сімейних пар.

Діє акція «Разом дешевше».

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • June 18 Изображение Скільки нерухомості придбали іммігранти в Польщі

  Стабільне працевлаштування в Польщі дає можливість отримати іпотечний кредит на придбання нерухомості. І все більше українців наважуються на цей крок.

  За результатами минулорічного дослідження ARC Rynek i Opinia 82% українців – працюють в Польщі, з них 75% – мають постійну роботу. А чим більше осіб мають постійну роботу, тим більше з них наважується на придбання нерухомості. 45% українців планують придбати житло в Польщі, 65% – декларують бажання оформлення іпотечного кредиту на придбання житла.

  В 2018 році за дослідженням Expander виявили, що іноземці в Польщі взяли іпотек на 200 млн злотих. А в 2017 році іноземці придбали 4 822 квартири та 1563 комерційних приміщення. Кожна четверта з них – власність українця.

  Найчастіше купували нерухомість в таких містах, як Варшава, Краків та Вроцлав.

  Для придбання нерухомості в Польщі без кредиту, українцям не потрібні дозволи чи документи, або фізичне знаходження в Польщі. Всі формальності можна владнати через довірену особу.

   

  Нагадуємо, що придбання нерухомості в Польщі не дає права на отримання дозволу на перебування або роботу в країні.
  А також. наголошуємо на тому, що українцям, які планують придбати нерухомість із земельною ділянкою (дім або квартиру біля прикордонної зони), потрібно отримати дозвіл від Міністерства внутрішніх справ та адміністрації Польщі.
  Переглянути
 • June 18 Изображение Оновлена система контролю в аеропорту
  На польському порталі rynek-lotniczy.pl з’явилась інформація про те, що в обох аеропортах Варшави встановлять “біометричні ворота”.

  Що це означає?

  Це прилади для сканування біометричних паспортів.. Завдяки цьому нововведенню пасажири зможуть проходити контроль без залучення персоналу. 20 таких пристроїв встановлять в аеропорту Варшава-Шопена, 5 – у Варшава-Модлін.

  Що потрібно робити?
  Вам необхідно прикласти першу сторінку біометричного паспорту до сканера. Після цього, двері воріт самостійно відчиняються.

  “Біометричні ворота” повинні спростити процес прикордонного контролю. Вони будуть з’єднані з базою даних польських служб, що дозволить відразу виявляти порушників або осіб, перебування яких в Польщі небажане. Також нову технологію неможливо обдурити, використовуючи фальшиві паспорти.

  Така ж система прикордонного контролю вже успішно працює в аеропортах Німеччини, Франції, Іспанії, Великобританії та Нідерландів.

  Переглянути