Робота в Польщі для білорусів

Травень 29
Изображение
Средний рейтинг
0 из 5 звезд. 0 голосов.

Кількість робочих віз, виданих владою Польщі громадянам Білорусі, значно збільшується.

Найчастіше польський кордони білоруси перетинали влітку. Тільки в липні, 813 000 раз білоруси перетнули кордони Польщі. Польська влада прагне максимально полегшити процес працевлаштування білорусам. Більшість підприємств готові працювати з білорусами.

Найчастіше робота в Польщі для громадян Білорусі це:

 • сільськогосподарські роботи
 • сезонна робота
 • робота в сфері будівництва (різноробочі, муляри, теслі, облицовщики)
 • робота на виробництві
 • сфера обслуговування
 • водії-далекобійники
 • працівники харчової промисловості

Які умови. Строгих вікових обмежень немає, але на заводи більше шансів влаштуватися у претендентів до 50 років. Працювати доведеться 6 днів на тиждень: у будні – по 10 годин, а в суботу – за скороченим графіком. Деякі роботодавці надають житло.

Яка зарплата. Оплата будівельних робіт погодинна. В середньому – 2,5-3 долари за годину. За місяць можна заробити від 600 доларів. Робота складальників овочів, ягід і грибів може оплачуватися по годинах (близько 2,5 доларів за годину).

Як влаштуватися на роботу. Необхідно звернутися в кадрове агентство і укласти договір. Там допоможуть зібрати і оформити всі необхідні документи і відправлять їх роботодавцю. Якщо резюме наймачеві сподобається, він відправить запрошення на роботу. З цим запрошенням у візовому центрі потрібно оформити робочу візу.

Компанія Ворк Лайф надає якісні послуги працевлаштування для громадян Білорусії. Шукати роботу з Ворк Лайф – це просто, легко і надійно! Ми підберемо кращу роботу в Польщі і надамо безкоштовну консультацію про документи для роботи в Польщі для білорусів!

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Листопад 12 Изображение Як закрити банківський рахунок в Польщі
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Якщо ви влаштувалися в Польщу на роботу, то напевно зіткнетеся з деякими питаннями щодо рахунку в банку. Це невід’ємна частина повсякденного життя, однак якщо з відкриттям проблем ніколи не виникає, то закрити його буде складніше. У кожного банку є свої особливості, і про це потрібно знати.

  ING Bank Śląski

  Закрити рахунок ви можете у відділенні або надіславши листа. На офіційному сайті банку є спеціальний шаблон для такої ситуації. Однак тут знадобиться підпис власника, яка обов’язково посвідчується нотаріусом, а це – платна послуга. Перед закриттям рахунку вам потрібно буде деактивувати банківську карту – зробити це набагато простіше за допомогою мобільного додатку.

  Банк Millennium

  Якщо ви вибрали працевлаштування в Польщі і відкрили рахунок у цьому банку, тоді закрити його можна:

  • за офіційним номером телефону;
  • у відділенні;
  • через інтернет-банкінг.

  Процедура може зайняти до 1 місяця і поки рахунок не буде закритий, потрібно проводити мінімальну активність по типу внесення 1000 злотих, безготівковий розрахунок і т. Д.

  Bank Pekao

  Цей банк дозволяє закрити рахунок через письмове звернення або в найближчому відділенні. Якщо віддати перевагу першому варіанту, то потрібно отримати стандартний формуляр і зателефонувати за офіційним номером для відключення карти. Після цього банківську карту розрізаєте, берете її і заповнений футляр, вкладаєте в конверт. Поки приводу не буде закрити, все одно буде стягуватися плата за карту.

  Bank BNP Paribas

  Закрити рахунок можна за допомогою дзвінка, листи або у відділенні. Останній варіант дозволяє зробити все відразу в один день, проте такий варіант вимагає вільного часу. Якщо віддаєте перевагу письму, то не забувайте, що в такому випадку вам потрібно буде ще завірити його у нотаріуса. Перед відправкою листа потрібно відключити карту, тобто заблокувати її.

  Переглянути
 • Листопад 10 Изображение Уряд Польщі збільшив мінімальну зарплату з 2021 року
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Заробітки в Польщі тепер будуть ще більш привабливими і привабливими, адже вже з наступного 2021 року мінімальна заробітна плата збільшиться! Причому така приємна новина стосується абсолютно всіх фахівців і для всіх типів трудових договорів. Уряд вже затвердив відповідні законодавчі проекти ще 15 вересня.

  Підвищення планується на 200 злотих – тепер це найнижча ставка. Як показує практика, 2021 рік четвертим роком поспіль, як Польща підвищує мінімальну зарплату для працівників.

  Отже, згідно з новим розпорядженням, нас чекають такі зміни:

  ● мінімалка – 2800 злотих при роботі по umowa o prace;
  ● мінімальна погодинна плата – 18,3 злотих.

  Правда, раніше планувалося підвищення до 3000 злотих, однак через негативного впливу пандемії на економіку, не вдалося втілити такі плани. Така новина – ще один привід знайти для себе підходящу вакансію через агентства з працевлаштування в Польщі.

  Переглянути
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа в слупске, а так же Познань работа
 • Как быстро найти работа в Польше Щецин и вакансии в Польше, лучшие предложения Ополе работа в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • Подработка во Вроцлаве, а так же работа электриком от компании Worklife.
 • В нашем агенстве не составит труда найти вакансии Быдгощ, а так же работа Польша Вроцлав на самых выгодных условиях.
 • Компания Worklife предлагает работа во Вроцлаве, а так же найти Быдгощ подработка сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.