Робота в Польщі для білорусів

May 29
Изображение

Кількість робочих віз, виданих владою Польщі громадянам Білорусі, значно збільшується.

Найчастіше польський кордони білоруси перетинали влітку. Тільки в липні, 813 000 раз білоруси перетнули кордони Польщі. Польська влада прагне максимально полегшити процес працевлаштування білорусам. Більшість підприємств готові працювати з білорусами.

Найчастіше робота в Польщі для громадян Білорусі це:

 • сільськогосподарські роботи
 • сезонна робота
 • робота в сфері будівництва (різноробочі, муляри, теслі, облицовщики)
 • робота на виробництві
 • сфера обслуговування
 • водії-далекобійники
 • працівники харчової промисловості

Які умови. Строгих вікових обмежень немає, але на заводи більше шансів влаштуватися у претендентів до 50 років. Працювати доведеться 6 днів на тиждень: у будні – по 10 годин, а в суботу – за скороченим графіком. Деякі роботодавці надають житло.

Яка зарплата. Оплата будівельних робіт погодинна. В середньому – 2,5-3 долари за годину. За місяць можна заробити від 600 доларів. Робота складальників овочів, ягід і грибів може оплачуватися по годинах (близько 2,5 доларів за годину).

Як влаштуватися на роботу. Необхідно звернутися в кадрове агентство і укласти договір. Там допоможуть зібрати і оформити всі необхідні документи і відправлять їх роботодавцю. Якщо резюме наймачеві сподобається, він відправить запрошення на роботу. З цим запрошенням у візовому центрі потрібно оформити робочу візу.

Компанія Ворк Лайф надає якісні послуги працевлаштування для громадян Білорусії. Шукати роботу з Ворк Лайф – це просто, легко і надійно! Ми підберемо кращу роботу в Польщі і надамо безкоштовну консультацію про документи для роботи в Польщі для білорусів!

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • June 14 Изображение Підвищення зарплати в Польщі

  Міністр праці та соціальної політики Ельжбета Рафальська запропонувала польському уряду збільшити мінімальну зарплату та погодинну ставку у 2020 році.

  Мінімальна зарплата – 2450 злотих брутто, погодинна ставка – 16 злотих брутто.

  Такі результати міністр оголосила засобам масової інформації Польській Пресовій Агенції.

  Пропозиція уряду – це нижчі ставки, ніж очікували профспілки. Натомість національна угода про профспілки надала спільну пропозицію щодо мінімальної зарплати у розмірі – 2520 злотих брутто (1822,8 нетто).

  Переглянути
 • June 13 Изображение “ПОДАРУНОК ВІД БОГА”

  Український герой врятував постраждалих і тепер буде нагороджений від самого президента Польщі.

  В неділю, в районі міста Щецин, сталось серйозне ДТП із зіткненням семи автомобілів та пожежею. Як повідомляють польські ЗМІ громадянин України Андрій врятував декілька чоловік в цій аварії.

  Свідки аварії стверджують, що відразу після зіткнення українець вибіг з вогнегасником зі свого автомобіля на допомогу постраждалим. ЗМІ пишуть, що він врятував в меншій мірі двох жінок та двох дітей.

  Одна з учасниць ДТП назвала вчинок українця “подарунком від Бога”, а польські ЗМІ назвали чоловіка справжнім героєм.

  “Мій автомобіль горів. Пан Андрій витягнув мене через вікно, оскільки я не могла вийти. Власне, цей чоловік спасав всіх кого міг”, – повідомила одна з учасниць ДТП.

  За героїчний вчинок Андрія хочуть нагородити в Польщі. А нагороду може вручити сам президент Анджей Дуда.

  Пишаємось нашим героєм!

  ukrayntsy-v-Polshe
  Украинцы в Польше становятся героями

  Більше інформації можна знайти за посиланням на польське ЗМІ:
  https://bit.ly/2KiPweA

  Переглянути