Робота для жінок похилого віку в Польщі – хороший шанс поліпшити матеріальне становище

Жовтень 25
Изображение
Средний рейтинг
0 из 5 звезд. 0 голосов.

В Україні знайти роботу непросто навіть людям працездатного віку, а про тих, кому більше 55 років, і говорити не доводиться. Часто для них доступний тільки важка праця, який, до того ж, дуже низько оплачується. Тому робота в Польщі жінкам старше 55 років дає шанс відчути себе потрібними, отримати за свою роботу хороші гроші. Працьовитість наших людей дуже цінується за кордоном, тому робота в Польщі для українських жінок похилого віку знайдеться завжди.

Найчастіше ця категорія претендентів вибирає сільськогосподарські види робіт, сферу обслуговування або виробничі лінії. Роботодавці пропонують різні вакансії, тому знайти посильну роботу в Польщі жінкам старше 55 років можна в будь-який час року. Деякі вважають за краще виїжджати на сезонні роботи, інших цікавлять довготривалі вакансії, агентство праці WORK LIFE пропонує взаємовигідне співробітництво, завдяки якому ви отримаєте гідну роботу.

Які вакансії найбільш затребувані для літніх жінок в Польщі?

Польський ринок праці постійно потребує припливу робочої сили, для здобувачів пропонують вигідні умови, часто роботодавець оплачує проживання та харчування, що дозволяє значно заощадити на поточних витратах. Дуже часто можна зустріти оголошення – терміново робота в Польщі для українців для жінок, чоловіків і сімейних пар. Найбільший попит спостерігається на наступні посади:

 • робочі на виробничі лінії – є можливість знайти особливі умови праці (сидячу роботу, на неповний робочий день і т.п.);
 • працівники сфери обслуговування – прибиральниці, доглядальниці, посудомийки, вітається базове знання польської мови;
 • сільськогосподарські працівники – теплиці, збір врожаю на полях і в садах, догляд за прибудинковою територією і т.д.

 

Завжди знайдеться робота в Польщі на сайті worklife.com.ua, актуальні вакансії для жінок від 55 років у можна знайти мешканкам міст Київ, Львів, Дніпро, з будь-якого іншого населеного пункту України. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці, завдяки яким будь-які вакансії роботи в Польщі для жінок у віці принесуть їм стабільно високий дохід.

Польща – країна, в якій завжди знайдеться робота для жінок 55 років і старше

Щоб уберегти себе від неправомірних дій шахраїв, яких чимало на ринку праці, необхідно звернутися в перевірене агентство. Численні позитивні відгуки про роботу в Польщі для жінок на сайті worklife.com.ua підтверджують благонадійність агентства. Ми пропонуємо офіційне працевлаштування з легальною зарплатою, робота в Польщі для жінок з України принесе їм стабільний дохід і впевненість у завтрашньому дні. Надаємо допомогу в оформленні всіх необхідних документів, включаючи страховий поліс. По приїзду на місце роботи допомагаємо оформити банківську карту для щомісячного нарахування заробітної плати.

Актуальні вакансії, в тому числі термінова і сезонна робота в містах Катовіце, Щецін, Варшава (Польща) для жінок від 55 років на нашому сайті постійно оновлюються. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними роботодавцями, тому випадки несумлінного ставлення до працівників виключені. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного здобувачеві і враховуємо всі його запити та побажання. Будь-яка робота для жінок у віці від 55 років на території республіки Польща, яку вибере здобувач, гарантовано буде гідно оплачуватися з хорошими умови праці та проживання.

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Листопад 12 Изображение Як закрити банківський рахунок в Польщі
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Якщо ви влаштувалися в Польщу на роботу, то напевно зіткнетеся з деякими питаннями щодо рахунку в банку. Це невід’ємна частина повсякденного життя, однак якщо з відкриттям проблем ніколи не виникає, то закрити його буде складніше. У кожного банку є свої особливості, і про це потрібно знати.

  ING Bank Śląski

  Закрити рахунок ви можете у відділенні або надіславши листа. На офіційному сайті банку є спеціальний шаблон для такої ситуації. Однак тут знадобиться підпис власника, яка обов’язково посвідчується нотаріусом, а це – платна послуга. Перед закриттям рахунку вам потрібно буде деактивувати банківську карту – зробити це набагато простіше за допомогою мобільного додатку.

  Банк Millennium

  Якщо ви вибрали працевлаштування в Польщі і відкрили рахунок у цьому банку, тоді закрити його можна:

  • за офіційним номером телефону;
  • у відділенні;
  • через інтернет-банкінг.

  Процедура може зайняти до 1 місяця і поки рахунок не буде закритий, потрібно проводити мінімальну активність по типу внесення 1000 злотих, безготівковий розрахунок і т. Д.

  Bank Pekao

  Цей банк дозволяє закрити рахунок через письмове звернення або в найближчому відділенні. Якщо віддати перевагу першому варіанту, то потрібно отримати стандартний формуляр і зателефонувати за офіційним номером для відключення карти. Після цього банківську карту розрізаєте, берете її і заповнений футляр, вкладаєте в конверт. Поки приводу не буде закрити, все одно буде стягуватися плата за карту.

  Bank BNP Paribas

  Закрити рахунок можна за допомогою дзвінка, листи або у відділенні. Останній варіант дозволяє зробити все відразу в один день, проте такий варіант вимагає вільного часу. Якщо віддаєте перевагу письму, то не забувайте, що в такому випадку вам потрібно буде ще завірити його у нотаріуса. Перед відправкою листа потрібно відключити карту, тобто заблокувати її.

  Переглянути
 • Листопад 10 Изображение Уряд Польщі збільшив мінімальну зарплату з 2021 року
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Заробітки в Польщі тепер будуть ще більш привабливими і привабливими, адже вже з наступного 2021 року мінімальна заробітна плата збільшиться! Причому така приємна новина стосується абсолютно всіх фахівців і для всіх типів трудових договорів. Уряд вже затвердив відповідні законодавчі проекти ще 15 вересня.

  Підвищення планується на 200 злотих – тепер це найнижча ставка. Як показує практика, 2021 рік четвертим роком поспіль, як Польща підвищує мінімальну зарплату для працівників.

  Отже, згідно з новим розпорядженням, нас чекають такі зміни:

  ● мінімалка – 2800 злотих при роботі по umowa o prace;
  ● мінімальна погодинна плата – 18,3 злотих.

  Правда, раніше планувалося підвищення до 3000 злотих, однак через негативного впливу пандемії на економіку, не вдалося втілити такі плани. Така новина – ще один привід знайти для себе підходящу вакансію через агентства з працевлаштування в Польщі.

  Переглянути
 • Как быстро найти работа в Польше горничная и вакансии в Польше, лучшие предложения подработка Сважендз в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • Подработка во Вроцлаве, а так же работа поваром от компании Worklife.
 • В нашем агенстве не составит труда найти Польша работа, а так же работа в Варшаве сварщиком на самых выгодных условиях.
 • Компания Worklife предлагает работа фасовщиком в Польше, а так же найти подработка Вроцлав сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа Ченстохова для украинцев, а так же Подработка Забже