Робота для сімейних пар в Польщі

May 22
Изображение

Економічна криза в Україні призводить до закриття багатьох підприємств, залишаючи співробітників без заробітку. Знайти іншу роботу – проблема, тому що через падіння купівельної спроможності споживача всюди скорочуються обсяги продажів і виробництва. Компанія Ворклайф пропонує хороший, а найголовніше легальний, заробіток в сусідній країні.

Вакансії для сімейних пар в Польщі по біометрії

Вже довгий час Work Life направляє працівників на провідні польські підприємства різних галузей промисловості і сільського господарства. Всі вакансії для сімейних пар попередньо перевіряються. Компанія співпрацює з великими роботодавцями та фермерами на всій території країни, охоче приймають на роботу сімейні пари з-за кордону на сезонну і постійну роботу. Роботодавці пропонують роботу для сімейних пар в Польщі по біометрії та роботу для сімейних пар в Польщі по робочій візі.

Пакувальників печива, можна без досвіду роботи, чекають на фабриці Delicpol Sp. z o.o., що знаходиться в Каміон в 60-ти кілометрах від Варшави недалеко від міста Скерневице. Вона виготовляє бісквітне, пісочне печиво, інші кондитерські вироби, що поставляються в Європу, Азію і Північну Америку. Сімейним парам до 55 років надають безкоштовне повністю обладнане житло, робочий одяг, оплата від 13,70 злотих за годину (приблизно 2 800 злотих / місяць), двозмінний режим, 5 робочих днів на тиждень, оформлення офіційне по Umowa zlecenia – найзахищеніший контракт.

Монтери побутових приладів, а також представники інших професій, потрібні на завод гумових елементів внутрішніх систем охолодження Hutchinson (місто Живець). Офіційне працевлаштування по Umowa zlecenia, оплата 13,50 злотих за годину, надурочний і нічний час, недільна робота оплачуються за більш високим тарифом, тризмінний режим, надається житло, частково оплачуване підприємством, робочий одяг, медогляд. Лікарську і медичну страховку оплачує роботодавець.

У Польщі безліч робочих місць, де сім’ям з України буде працювати комфортно. Робота для сімейних пар в Польщі по біометрії – це гарна нагода поїхати на сезонну роботу, спробувати свої сили та заробити гроші. По всіх вакансіях компанія Ворклайф, що має ліцензію на працевлаштування за кордоном, проведе безкоштовну консультацію, допоможе відкрити робочу візу, отримати роботу для сімейних пар в Польщі.

Компанія Work Life надає сімейним парам знижку для оформлення.

Переваги роботи для сімейних пар в Польщі

Відсутність робочих місць, вимушена робота за кордоном поодинці – призводить до сімейних розладів. Українці, що працюють за кордоном, більшу частину часу не бачать свої родини, що тягне ослаблення сімейних уз. У кожного з подружжя вибудовується своя життя, вони вирішують різні проблеми, мають різне коло спілкування. Їм нелегко усвідомлювати, що вони живуть нарізно.

Керівники польських підприємств вирішують цю проблему своїх працівників з України. Вони розуміють, що співробітник, який проживає разом зі своєю сім’єю, стабільніший, прив’язаний до роботи, в робочий час його ніщо не відволікає від своїх обов’язків. Тому багато вакансій для сімейних пар в Польщі, а також робота для сімейних пар в Польщі по біометрії або на сезонну роботу.

Українці готові виїжджати для працевлаштування сім’ями, тому що бачать такі переваги:

 • удвох не так страшно їхати в чужу незнайому країну;
 • безкоштовне обладнане житло, разом простіше організувати побут;
 • разом можна заробити більше;
 • подружжя не втрачають емоційний зв’язок;
 • знайомство з новими людьми, красивими місцями, історією Польщі, спільне проживання навіть в чужій країні – викликає позитивні емоції, зміцнює відносини.

Відсутність роботи підштовхує українських громадян до її пошуку за кордоном, в тому числі на території найближчої сусідки Польщі. Активно розвивається польській економіці потрібні робочі руки. Необхідні фахівці в різні галузі і люди, що не володіють професійними навичками. Польські роботодавці створюють відмінні умови для легального працевлаштування українців.

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • June 18 Изображение Скільки нерухомості придбали іммігранти в Польщі

  Стабільне працевлаштування в Польщі дає можливість отримати іпотечний кредит на придбання нерухомості. І все більше українців наважуються на цей крок.

  За результатами минулорічного дослідження ARC Rynek i Opinia 82% українців – працюють в Польщі, з них 75% – мають постійну роботу. А чим більше осіб мають постійну роботу, тим більше з них наважується на придбання нерухомості. 45% українців планують придбати житло в Польщі, 65% – декларують бажання оформлення іпотечного кредиту на придбання житла.

  В 2018 році за дослідженням Expander виявили, що іноземці в Польщі взяли іпотек на 200 млн злотих. А в 2017 році іноземці придбали 4 822 квартири та 1563 комерційних приміщення. Кожна четверта з них – власність українця.

  Найчастіше купували нерухомість в таких містах, як Варшава, Краків та Вроцлав.

  Для придбання нерухомості в Польщі без кредиту, українцям не потрібні дозволи чи документи, або фізичне знаходження в Польщі. Всі формальності можна владнати через довірену особу.

   

  Нагадуємо, що придбання нерухомості в Польщі не дає права на отримання дозволу на перебування або роботу в країні.
  А також. наголошуємо на тому, що українцям, які планують придбати нерухомість із земельною ділянкою (дім або квартиру біля прикордонної зони), потрібно отримати дозвіл від Міністерства внутрішніх справ та адміністрації Польщі.
  Переглянути
 • June 18 Изображение Оновлена система контролю в аеропорту
  На польському порталі rynek-lotniczy.pl з’явилась інформація про те, що в обох аеропортах Варшави встановлять “біометричні ворота”.

  Що це означає?

  Це прилади для сканування біометричних паспортів.. Завдяки цьому нововведенню пасажири зможуть проходити контроль без залучення персоналу. 20 таких пристроїв встановлять в аеропорту Варшава-Шопена, 5 – у Варшава-Модлін.

  Що потрібно робити?
  Вам необхідно прикласти першу сторінку біометричного паспорту до сканера. Після цього, двері воріт самостійно відчиняються.

  “Біометричні ворота” повинні спростити процес прикордонного контролю. Вони будуть з’єднані з базою даних польських служб, що дозволить відразу виявляти порушників або осіб, перебування яких в Польщі небажане. Також нову технологію неможливо обдурити, використовуючи фальшиві паспорти.

  Така ж система прикордонного контролю вже успішно працює в аеропортах Німеччини, Франції, Іспанії, Великобританії та Нідерландів.

  Переглянути