Робота для сімейних пар в Польщі

May 22
Изображение

Економічна криза в Україні призводить до закриття багатьох підприємств, залишаючи співробітників без заробітку. Знайти іншу роботу – проблема, тому що через падіння купівельної спроможності споживача всюди скорочуються обсяги продажів і виробництва.  Робота для сімейних пар в Польщі а також легальний заробіток в сусідній країні – це умови які пропонує компанія Ворк Лайф.

Вакансії для сімейних пар в Польщі по біометрії

Вже довгий час Work Life направляє працівників на провідні польські підприємства різних галузей промисловості і сільського господарства. Всі вакансії для сімейних пар попередньо перевіряються. Компанія співпрацює з великими роботодавцями та фермерами на всій території країни, охоче приймають на роботу сімейні пари з-за кордону на сезонну і постійну роботу. Роботодавці пропонують роботу для сімейних пар в Польщі по біометрії та роботу для сімейних пар в Польщі по робочій візі.

Пакувальників печива, можна без досвіду роботи, чекають на фабриці Delicpol Sp. z o.o., що знаходиться в Каміон в 60-ти кілометрах від Варшави недалеко від міста Скерневице. Вона виготовляє бісквітне, пісочне печиво, інші кондитерські вироби, що поставляються в Європу, Азію і Північну Америку. Сімейним парам до 55 років надають безкоштовне повністю обладнане житло, робочий одяг, оплата від 13,70 злотих за годину (приблизно 2 800 злотих / місяць), двозмінний режим, 5 робочих днів на тиждень, оформлення офіційне по Umowa zlecenia – найзахищеніший контракт.

Монтери побутових приладів, а також представники інших професій, потрібні на завод гумових елементів внутрішніх систем охолодження Hutchinson (місто Живець). Офіційне працевлаштування по Umowa zlecenia, оплата 13,50 злотих за годину, надурочний і нічний час, недільна робота оплачуються за більш високим тарифом, тризмінний режим, надається житло, частково оплачуване підприємством, робочий одяг, медогляд. Лікарську і медичну страховку оплачує роботодавець.

У Польщі безліч робочих місць, де сім’ям з України буде працювати комфортно. Робота для сімейних пар в Польщі по біометрії – це гарна нагода поїхати на сезонну роботу, спробувати свої сили та заробити гроші. По всіх вакансіях компанія Ворклайф, що має ліцензію на працевлаштування за кордоном, проведе безкоштовну консультацію, допоможе відкрити робочу візу, отримати роботу для сімейних пар в Польщі.

Компанія Work Life надає сімейним парам знижку для оформлення.

Переваги роботи для сімейних пар в Польщі

Відсутність робочих місць, вимушена робота за кордоном поодинці – призводить до сімейних розладів. Українці, що працюють за кордоном, більшу частину часу не бачать свої родини, що тягне ослаблення сімейних уз. У кожного з подружжя вибудовується своя життя, вони вирішують різні проблеми, мають різне коло спілкування. Їм нелегко усвідомлювати, що вони живуть нарізно.

Керівники польських підприємств вирішують цю проблему своїх працівників з України. Вони розуміють, що співробітник, який проживає разом зі своєю сім’єю, стабільніший, прив’язаний до роботи, в робочий час його ніщо не відволікає від своїх обов’язків. Тому багато вакансій для сімейних пар в Польщі, а також робота для сімейних пар в Польщі по біометрії або на сезонну роботу.

Українці готові виїжджати для працевлаштування сім’ями, тому що бачать такі переваги:

 • удвох не так страшно їхати в чужу незнайому країну;
 • безкоштовне обладнане житло, разом простіше організувати побут;
 • разом можна заробити більше;
 • подружжя не втрачають емоційний зв’язок;
 • знайомство з новими людьми, красивими місцями, історією Польщі, спільне проживання навіть в чужій країні – викликає позитивні емоції, зміцнює відносини.

Відсутність роботи підштовхує українських громадян до її пошуку за кордоном, в тому числі на території найближчої сусідки Польщі. Активно розвивається польській економіці потрібні робочі руки. Необхідні фахівці в різні галузі і люди, що не володіють професійними навичками. Польські роботодавці створюють відмінні умови для легального працевлаштування українців.

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • September 11 Изображение Робота в Польщі для чоловіків 2019

  Ви дізнаєтесь:
  як знайти роботу в Польщі для чоловіківяк знайти роботу в Польщі для чоловіків
  яка зарплата в Польщі для чоловіків яка зарплата в Польщі для чоловіків
  яка компанія з працевлаштування в Польщі пропонує легальну роботу для чоловіків в Польщі яка компанія з працевлаштування в Польщі пропонує легальну роботу для чоловіків в Польщі
  вакансії для чоловіків в Польщі де шукати вакансії для чоловіків в Польщі або робота в Польщі для чоловіків

  Поки самі поляки виїжджають на заробітки в інші країни ЄС, в українців є хороша можливість зайняти вільні вакансії і заробити немалі кошти. Польща досі залишається найпопулярнішою країною для заробітків. Робота в Польщі для чоловіків представлена великою кількістю вакансій за будь-якими спеціальностями. Робота для чоловіків без досвіду роботи надає найширший вибір вакансій.

  Вакансії для чоловіків в Польщі.

  На постійну зайнятість потрібні чоловіки на будівництво – арматурники, муляри та інші.
  Робота водієм далекобійником в країнах ЄС вважається найбільш вигідною. Але потрібні обов’язкові права категорії С + Е.
  Робота для чоловіків електриком, механіком. Якщо ви знаєте польську мову, можете сміливо відправляти резюме у сферу медицини або IT-компаніям. Зі знанням польської мови чоловіки потрібні на заводи лідером групи або бригадиром команди.  Без досвіду роботи для чоловіків є вакансії на складах крупних компаній.

  Найбільш затребувана вакансія для чоловіків в Польщі – робота на складі, доставка посилок, електрики, слюсарі, шліфувальники.

  Вимоги до чоловіків.

  Робота в Польщі для чоловіків потребує наступних вимог: хороше фізичне здоров’я, відсутність шкідливих звичок, відсутність судимостей, висока працьовитість, швидке освоєння нових навиків. Робота для чоловіків зі знанням мови, навіть на мінімальному рівні, вже підвищує ваші шанси на роботу і отримання більшої зарплати.

  Робота для чоловіків 50+ років.

  Робота в Польщі для чоловіків старше 50 років більш затребувана, ніж в Україні, але вакансій не так багато. Якщо ви володієте професійними навиками, для вас підійде робота в Польщі для чоловіків зварювальником, електромонтажником, токарем, фрезерувальником або робота в Польщі шліфувальником.

  Зарплата для чоловіків в Польщі.

  По даним статистичного управління середня зарплата для чоловіків в Польщі на початку 2018 року складає 2950 злотих брутто. В 2019 році мінімальна зарплата для чоловіків в Польщі зросла на декілька відсотків, тепер вона складає 3300 злотих брутто.

  Найвища зарплата у Варшаві – 4850 злотих.

  Щоб працювати в Польщі на законних підставах вступив у силу 1 січня 2018 року «Правила працевлаштування іноземців в Польщі». Закон передбачає необхідність отримання дозволу на роботу. Для працівників з України оформленням даного документу займається польський роботодавець. Після обговорення і узгодження вимог з працівником, роботодавець подає в місцеве воєводство заяву з проханням видати дозвіл на роботу або сезонну роботу для конкретної особи.

  работа в польше для мужчинПослуга платна. Роботодавець вносить на спеціальний рахунок 30 zl.

  Після отримання дозволу на роботу кандидат на вакансію готує документи для відкриття національної робочої візи (список уточнюйте на офіційному сайті Посольства) і особисто подає в Консульство або Посольство Польщі в Україні. Після закінчення терміну візу можна продовжити на території Польщі.

  По приїзду до місця роботи в Польщі, працівник протягом 7 днів повинен зареєструватися:
  оформити дозвіл на тимчасове перебування;

  – зареєструватися в податковій інспекції.

  З роботодавцем також потрібно укласти трудовий контракт. Договір може бути укладений відразу ж після бесіди з роботодавцем або після прибуття до місця роботи.

  Економічно вигідніше і безпечніше шукати роботу з України, звернувшись в агентства, які мають ліцензію. Потім в’їжджати за робочою візою. Тільки так можна захистити себе. В агентстві Ворклайф Вам підберуть роботу, що дозволить заощадити гроші і час. Агентство має вакансії по всій території Польщі, а також багаторічні зв’язки з кадровими службами підприємств і власниками дрібного бізнесу в різних галузях промисловості і сільського господарства. Легко підберуть вакансію, відповідну критеріям здобувача. Проконтролюють дотримання юридичних норм контракту, оформлять робочу візу. Грамотне оформлення документів – відмінний фундамент, щоб відчувати себе захищеним, збільшити дохід, отримати нові приємні враження, а не спогади про проблеми та шляхи їх вирішення.

  Економіці потрібні працівники різних професій і кваліфікації. Польські законодавці змінюють нормативні документи, що регулюють працевлаштування іноземних громадян, щоб залучити працездатних, законослухняних людей. Підприємці охоче приймають на роботу сім’ї. Компанія Work Life стежить за всіма змінами на ринку праці, підбирає кращі вакансії для жінок в Польщі і сімейних пар.

  Переглянути
 • September 11 Изображение Польща відмінила податок, які вигоди для заробітчан?

  З 1 серпня 2019 року в Польщі вступив в силу закон, що звільняє молодь до 26 років
  від сплати податків на дохід фізичних осіб (РІТ). Такий же закон вже існує у Франції,
  Бельгії та Чехії.

  Завдяки новим нормам, особи до 26 років отримуватимуть більш високу зарплату.
  Як зазначає експерт з працевлаштування в Польщі, директор представництва в Україні
  компанії Ворк Лайф Володимир Ольоленко: “За підрахунками компанії з
  працевлаштування в Польщі – Ворк Лайф – особи до 26 років будуть отримувати на
  1,20 злотих більше, ніж отримують зараз при мінімальній ставці в 14,70 злотих брутто.
  Це означає, що молодь буде отримувати на 10-15% більше, ніж особи старші 26 років”.
  Вигоди для заробітчан, котрі їдуть на роботу в Польщу, однозначно будуть, можливо
  не дуже захмарні, але відчутні в загальному заробітку. Робота в Польщі все більше
  приваблює молодь України, адже різниця навіть у мінімальній зарплатні велика, не
  говорячи про загальний рівень життя.

  За даними польського правління, дію нового податкового закону відчують близько двох
  мільйонів осіб. Нульовий РІТ поширюється на молодь, яка працевлаштована як на
  основі трудових договорів (Umowa o pracę), так і договорів доручення (Umowa
  zlecenie).

  Із серпня до кінця 2019 року податок для осіб молодших 26 років перестане
  стягуватись тільки на основі отриманих від них заяв. Для цього достатньо роздрукувати
  (Oświadczenie podatnika do 26), вказати свої дані та віддати роботодавцю. Якщо цього
  не зробити, до кінця року податок продовжуватиме свою дію, але стягнені кошти
  повернуть на початку 2020 року після подачі працівником декларації про доходи
  (zeznanie roczne PIT).

  А вже з 1 січня 2020 року з усіх працівників до 26 років РІТ автоматично перестане
  стягуватись, без заповнення спеціальних заяв.
  Варто зазначити, що положення Закону про прибутковий податок для фізичних осіб не
  діє у разі отримання спадщини і пожертвувань.

  Переглянути