Робота для сімейних пар в Польщі

Травень 22
Изображение
Средний рейтинг
0 из 5 звезд. 0 голосов.

Економічна криза в Україні призводить до закриття багатьох підприємств, залишаючи співробітників без заробітку. Знайти іншу роботу – проблема, тому що через падіння купівельної спроможності споживача всюди скорочуються обсяги продажів і виробництва.  Робота для сімейних пар в Польщі а також легальний заробіток в сусідній країні – це умови які пропонує компанія Ворк Лайф.

Вакансії для сімейних пар в Польщі по біометрії

Вже довгий час Work Life направляє працівників на провідні польські підприємства різних галузей промисловості і сільського господарства. Всі вакансії для сімейних пар попередньо перевіряються. Компанія співпрацює з великими роботодавцями та фермерами на всій території країни, охоче приймають на роботу сімейні пари з-за кордону на сезонну і постійну роботу. Роботодавці пропонують роботу для сімейних пар в Польщі по біометрії та роботу для сімейних пар в Польщі по робочій візі.

Пакувальників печива, можна без досвіду роботи, чекають на фабриці Delicpol Sp. z o.o., що знаходиться в Каміон в 60-ти кілометрах від Варшави недалеко від міста Скерневице. Вона виготовляє бісквітне, пісочне печиво, інші кондитерські вироби, що поставляються в Європу, Азію і Північну Америку. Сімейним парам до 55 років надають безкоштовне повністю обладнане житло, робочий одяг, оплата від 13,70 злотих за годину (приблизно 2 800 злотих / місяць), двозмінний режим, 5 робочих днів на тиждень, оформлення офіційне по Umowa zlecenia – найзахищеніший контракт.

Монтери побутових приладів, а також представники інших професій, потрібні на завод гумових елементів внутрішніх систем охолодження Hutchinson (місто Живець). Офіційне працевлаштування по Umowa zlecenia, оплата 13,50 злотих за годину, надурочний і нічний час, недільна робота оплачуються за більш високим тарифом, тризмінний режим, надається житло, частково оплачуване підприємством, робочий одяг, медогляд. Лікарську і медичну страховку оплачує роботодавець.

У Польщі безліч робочих місць, де сім’ям з України буде працювати комфортно. Робота для сімейних пар в Польщі по біометрії – це гарна нагода поїхати на сезонну роботу, спробувати свої сили та заробити гроші. По всіх вакансіях компанія Ворклайф, що має ліцензію на працевлаштування за кордоном, проведе безкоштовну консультацію, допоможе відкрити робочу візу, отримати роботу для сімейних пар в Польщі.

Компанія Work Life надає сімейним парам знижку для оформлення.

Переваги роботи для сімейних пар в Польщі

Відсутність робочих місць, вимушена робота за кордоном поодинці – призводить до сімейних розладів. Українці, що працюють за кордоном, більшу частину часу не бачать свої родини, що тягне ослаблення сімейних уз. У кожного з подружжя вибудовується своя життя, вони вирішують різні проблеми, мають різне коло спілкування. Їм нелегко усвідомлювати, що вони живуть нарізно.

Керівники польських підприємств вирішують цю проблему своїх працівників з України. Вони розуміють, що співробітник, який проживає разом зі своєю сім’єю, стабільніший, прив’язаний до роботи, в робочий час його ніщо не відволікає від своїх обов’язків. Тому багато вакансій для сімейних пар в Польщі, а також робота для сімейних пар в Польщі по біометрії або на сезонну роботу.

Українці готові виїжджати для працевлаштування сім’ями, тому що бачать такі переваги:

 • удвох не так страшно їхати в чужу незнайому країну;
 • безкоштовне обладнане житло, разом простіше організувати побут;
 • разом можна заробити більше;
 • подружжя не втрачають емоційний зв’язок;
 • знайомство з новими людьми, красивими місцями, історією Польщі, спільне проживання навіть в чужій країні – викликає позитивні емоції, зміцнює відносини.

Відсутність роботи підштовхує українських громадян до її пошуку за кордоном, в тому числі на території найближчої сусідки Польщі. Активно розвивається польській економіці потрібні робочі руки. Необхідні фахівці в різні галузі і люди, що не володіють професійними навичками. Польські роботодавці створюють відмінні умови для легального працевлаштування українців.

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Листопад 12 Изображение Як закрити банківський рахунок в Польщі
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Якщо ви влаштувалися в Польщу на роботу, то напевно зіткнетеся з деякими питаннями щодо рахунку в банку. Це невід’ємна частина повсякденного життя, однак якщо з відкриттям проблем ніколи не виникає, то закрити його буде складніше. У кожного банку є свої особливості, і про це потрібно знати.

  ING Bank Śląski

  Закрити рахунок ви можете у відділенні або надіславши листа. На офіційному сайті банку є спеціальний шаблон для такої ситуації. Однак тут знадобиться підпис власника, яка обов’язково посвідчується нотаріусом, а це – платна послуга. Перед закриттям рахунку вам потрібно буде деактивувати банківську карту – зробити це набагато простіше за допомогою мобільного додатку.

  Банк Millennium

  Якщо ви вибрали працевлаштування в Польщі і відкрили рахунок у цьому банку, тоді закрити його можна:

  • за офіційним номером телефону;
  • у відділенні;
  • через інтернет-банкінг.

  Процедура може зайняти до 1 місяця і поки рахунок не буде закритий, потрібно проводити мінімальну активність по типу внесення 1000 злотих, безготівковий розрахунок і т. Д.

  Bank Pekao

  Цей банк дозволяє закрити рахунок через письмове звернення або в найближчому відділенні. Якщо віддати перевагу першому варіанту, то потрібно отримати стандартний формуляр і зателефонувати за офіційним номером для відключення карти. Після цього банківську карту розрізаєте, берете її і заповнений футляр, вкладаєте в конверт. Поки приводу не буде закрити, все одно буде стягуватися плата за карту.

  Bank BNP Paribas

  Закрити рахунок можна за допомогою дзвінка, листи або у відділенні. Останній варіант дозволяє зробити все відразу в один день, проте такий варіант вимагає вільного часу. Якщо віддаєте перевагу письму, то не забувайте, що в такому випадку вам потрібно буде ще завірити його у нотаріуса. Перед відправкою листа потрібно відключити карту, тобто заблокувати її.

  Переглянути
 • Листопад 10 Изображение Уряд Польщі збільшив мінімальну зарплату з 2021 року
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Заробітки в Польщі тепер будуть ще більш привабливими і привабливими, адже вже з наступного 2021 року мінімальна заробітна плата збільшиться! Причому така приємна новина стосується абсолютно всіх фахівців і для всіх типів трудових договорів. Уряд вже затвердив відповідні законодавчі проекти ще 15 вересня.

  Підвищення планується на 200 злотих – тепер це найнижча ставка. Як показує практика, 2021 рік четвертим роком поспіль, як Польща підвищує мінімальну зарплату для працівників.

  Отже, згідно з новим розпорядженням, нас чекають такі зміни:

  ● мінімалка – 2800 злотих при роботі по umowa o prace;
  ● мінімальна погодинна плата – 18,3 злотих.

  Правда, раніше планувалося підвищення до 3000 злотих, однак через негативного впливу пандемії на економіку, не вдалося втілити такі плани. Така новина – ще один привід знайти для себе підходящу вакансію через агентства з працевлаштування в Польщі.

  Переглянути
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа во Вроцлаве для украинцев, а так же Дзедзице работа
 • Вакансии на работу, а так же работа карщиком от компании Worklife.
 • Компания Worklife предлагает работа Сосновец, а так же найти подработка в Тыхы сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • В нашем агенстве не составит труда найти вакансии для семейных пар, а так же работа Познань на самых выгодных условиях.
 • Как быстро найти Польша работа сварщиком и вакансии в Польше, лучшие предложения подработка в Бельско в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua