Робота для сімейних пар в Польщі

Травень 22
Изображение
Средний рейтинг
0 из 5 звезд. 0 голосов.

Економічна криза в Україні призводить до закриття багатьох підприємств, залишаючи співробітників без заробітку. Знайти іншу роботу – проблема, тому що через падіння купівельної спроможності споживача всюди скорочуються обсяги продажів і виробництва.  Робота для сімейних пар в Польщі а також легальний заробіток в сусідній країні – це умови які пропонує компанія Ворк Лайф.

Вакансії для сімейних пар в Польщі по біометрії

Вже довгий час Work Life направляє працівників на провідні польські підприємства різних галузей промисловості і сільського господарства. Всі вакансії для сімейних пар попередньо перевіряються. Компанія співпрацює з великими роботодавцями та фермерами на всій території країни, охоче приймають на роботу сімейні пари з-за кордону на сезонну і постійну роботу. Роботодавці пропонують роботу для сімейних пар в Польщі по біометрії та роботу для сімейних пар в Польщі по робочій візі.

Пакувальників печива, можна без досвіду роботи, чекають на фабриці Delicpol Sp. z o.o., що знаходиться в Каміон в 60-ти кілометрах від Варшави недалеко від міста Скерневице. Вона виготовляє бісквітне, пісочне печиво, інші кондитерські вироби, що поставляються в Європу, Азію і Північну Америку. Сімейним парам до 55 років надають безкоштовне повністю обладнане житло, робочий одяг, оплата від 13,70 злотих за годину (приблизно 2 800 злотих / місяць), двозмінний режим, 5 робочих днів на тиждень, оформлення офіційне по Umowa zlecenia – найзахищеніший контракт.

Монтери побутових приладів, а також представники інших професій, потрібні на завод гумових елементів внутрішніх систем охолодження Hutchinson (місто Живець). Офіційне працевлаштування по Umowa zlecenia, оплата 13,50 злотих за годину, надурочний і нічний час, недільна робота оплачуються за більш високим тарифом, тризмінний режим, надається житло, частково оплачуване підприємством, робочий одяг, медогляд. Лікарську і медичну страховку оплачує роботодавець.

У Польщі безліч робочих місць, де сім’ям з України буде працювати комфортно. Робота для сімейних пар в Польщі по біометрії – це гарна нагода поїхати на сезонну роботу, спробувати свої сили та заробити гроші. По всіх вакансіях компанія Ворклайф, що має ліцензію на працевлаштування за кордоном, проведе безкоштовну консультацію, допоможе відкрити робочу візу, отримати роботу для сімейних пар в Польщі.

Компанія Work Life надає сімейним парам знижку для оформлення.

Переваги роботи для сімейних пар в Польщі

Відсутність робочих місць, вимушена робота за кордоном поодинці – призводить до сімейних розладів. Українці, що працюють за кордоном, більшу частину часу не бачать свої родини, що тягне ослаблення сімейних уз. У кожного з подружжя вибудовується своя життя, вони вирішують різні проблеми, мають різне коло спілкування. Їм нелегко усвідомлювати, що вони живуть нарізно.

Керівники польських підприємств вирішують цю проблему своїх працівників з України. Вони розуміють, що співробітник, який проживає разом зі своєю сім’єю, стабільніший, прив’язаний до роботи, в робочий час його ніщо не відволікає від своїх обов’язків. Тому багато вакансій для сімейних пар в Польщі, а також робота для сімейних пар в Польщі по біометрії або на сезонну роботу.

Українці готові виїжджати для працевлаштування сім’ями, тому що бачать такі переваги:

 • удвох не так страшно їхати в чужу незнайому країну;
 • безкоштовне обладнане житло, разом простіше організувати побут;
 • разом можна заробити більше;
 • подружжя не втрачають емоційний зв’язок;
 • знайомство з новими людьми, красивими місцями, історією Польщі, спільне проживання навіть в чужій країні – викликає позитивні емоції, зміцнює відносини.

Відсутність роботи підштовхує українських громадян до її пошуку за кордоном, в тому числі на території найближчої сусідки Польщі. Активно розвивається польській економіці потрібні робочі руки. Необхідні фахівці в різні галузі і люди, що не володіють професійними навичками. Польські роботодавці створюють відмінні умови для легального працевлаштування українців.

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Жовтень 15 Изображение Заробіток в Польщі – основні переваги
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 1 голосов.

  Прямий роботодавець – Польща – є чи не єдиною країною Євросоюзу, яка практично беззастережно приймає на роботу українців та видає національні робочі візи D-категорії (переміщення без додаткових обмежень). Відштовхуючись від вакансії роботи в Польщі (продавець, різноробочий, прибиральник і інші), середня заробітна плата може становити орієнтовно близько 60 грн / год. Саме тому число українців, що бажають працевлаштуватися в цій країні, безупинно збільшується з кожним місяцем. Польща надає актуальні вакансії в дуже великому обсязі і практично будь-яка робота, обрана здобувачем, принесе бажану заробітну плату. У більшості випадків ринок зайнятості в Україні на даний момент не може запропонувати гідну оплату праці для наших громадян. Виходячи з такого факту, потік людей, які тільки відправляються на заробітки або вже перебувають в Польщі, невблаганно зростає.

  Робота в Польщі – зимовий період

  Працевлаштування в Польщі взимку можливо, але таку привабливу пропозицію рекомендується оцінити і обдумати заздалегідь. Багато хто вважає, що займатися пошуком роботи в зимову пору року не слід з таких причин:

  • святкові дні – велика кількість свят випадає на цей сезон, що тягне за собою припинення дрібних робіт в Польщі;
  • мала кількість вакансій – ускладнюється пошук підходящої трудової діяльності;
  • оформлення візи – видача дозволу може зайняти від одного місяця до трьох (випадаючи на свято, термін збільшиться).

  Щоб працювати в Польщі зімойч слід попередньо (в осінній період) не тільки оформити документи для роботи, але і знайти підходящу посаду на цей сезон. При відкритій робочій візі і наявності завчасно закріпленого робочого місця вдале працевлаштування в Польщі забезпечено. Люди, які планують не залежати від сезонності виконуваних робіт, знаходять трудову діяльність в осінньо-зимовий період. Безліч вакансій для таких сезонів актуальні для українців з зайнятістю в опалювальних приміщеннях. Робота в Польщі покоївки, на кондитерській фабриці, вахтовим методом – ідеальний вибір для жінок, які хочуть працевлаштуватися на зимовий період і не тільки. У холодну пору року робота в Польщі для чоловіків буде прийнятною на складі, заводах і фабриках, станціях технічного обслуговування та інших теплих об’єктах.

  Переваги роботи взимку

  Розцінки оплати праці повністю залежать від сфери зайнятості людини. Таким чином, швачка може отримувати більшу в 1.5 рази заробітну плату, ніж працівник заводу. Їхати взимку в Польщу на роботу слід як мінімум через високого рівня зарплати, меншої вартості оформлення документів і перспектив для подальшого проживання в будь-якій країні Євросоюзу. Відповідальність співробітника підприємств в даній приймаючій країні винагороджується гідною заробітною платою.

  На нашому сайті польського агентства праці WorkLife, представництво якого знаходиться в Україні, можна знайти індивідуально відповідну сферу діяльності. Високооплачувана робота в Польщі на осінньо-зимовий період для жінок, чоловіків і сімейних пар є в місті Білосток, Гдиня, Глівіце та інших населених пунктах. Компанія WorkLife надає детальну інформацію по вакансіях, умовами перебування та роботі (безкоштовне харчування, проживання, наявність візи).

  Переглянути
 • Жовтень 13 Изображение Робота в Польщі для жінок – шанс хорошого заробітку!
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 1 голосов.

  Польський ринок праці дуже привабливий не тільки для чоловіків, але і для жінок. Причина в тому, що відсоток безробіття в країні невеликий. Відносно це пов’язано з частковою міграцією місцевого працездатного населення в інші країни ЄС. Друга причина великої кількості вакансій в Польщі – швидкі темпи розвитку економіки. Робочі руки потрібні на промислових і сільськогосподарських підприємствах по всій країні. Крім того, якщо жінка – «профі», вона може розраховувати на високооплачувану роботу викладача, IT-фахівця, медичного працівника. Розглянемо ТОП вакансій для роботи в Польщі для жінок, які особливо цінуються на польському ринку.

  Робота в Польщі: найбільш затребувані жіночі професії

  На сьогоднішній день, найбільш затребувані професії на польському ринку серед жінок:

  • швачки;
  • медичні сестри;
  • пакувальники;
  • офіціантки, покоївки.

  Професія швачки займає в списку почесне перше місце. Кваліфікованих швачок із задоволенням запрошують на польські швейні фабрики. При цьому умови роботи в Польщі досить хороші. Багато жінок можуть безкоштовно обідати на підприємстві. Важливий момент – кар’єрні перспективи, реальна можливість очолити зміну або цех, якщо швачка продемонструє хороші робочі якості. Жінки в швейних цехах працюють позмінно, тому вільний час є завжди. Є у роботи швачкою і ряд недоліків. Перш за все це висока конкуренція, настільки ж високі вимоги до якості роботи. Крім цього, на багатьох підприємствах тривалість робочого дня перевищує 8 годин, до яких звикли українські робітниці.

  Вакансію медсестри в Польщі може зайняти жінка зі спеціальною освітою та документально підтвердженим досвідом роботи за фахом від 1 року. Обов’язковими умовами також є проходження конкурсу та підтвердження знань. Робота медичної сестри вважається в Польщі престижною, оплачується високо. Медична сестра, працюючи в Польщі, може розраховувати на додаткове навчання. Надалі це дозволить їй працювати в інших країнах за більш високу заробітну плату.

  Робота офіціантками і покоївками в Польщі – переважно для молодих жінок. Ця робота популярна серед студенток, яким необхідні гроші на оплату проживання і навчання. Особливої ​​кваліфікації тут не потрібно, але вимог чимало: знання польської (і бажано англійської) мови, комунікабельність, ввічливість. Безумовний плюс – можливість поєднати роботу з відпочинком, якщо кафе або ресторан розташований в курортній зоні (робота офіціанткою в Польщі на літо – відмінний варіант для учнів). З недоліків можна назвати порівняно низьку заробітну плату. Ще один варіант затребуваною некваліфікованої роботи в Польщі – прибиральниця.

  Робота пакувальницею на підприємстві не вимагає високої кваліфікації. Крім того, добре знання польської мови не обов’язково. Умови праці пакувальниць непогані, зарплата досить висока. Це стосується легального працевлаштування. З мінусів можна відзначити високу конкуренцію.

  Як влаштуватися на роботу?

  Шукати вакансію на польському ринку праці як для жінки, так і для чоловіка, можна самостійно. У мережі є чимало сайтів з оголошеннями про роботу в Польщі. Однак не факт, що такий варіант працевлаштування буде легальним. У більшості випадків розраховувати на будь-які соціальні гарантії не доводиться. Розраховувати на допомогу досвідчених знайомих або навіть родичів – навряд чи реально, хоча б тому, що ви – потенційний конкурент.

  Більш надійний варіант – звернення в спеціалізоване агентство для пошуку роботи в Польщі. За послугу фахівців потрібно платити, але витрати окупаються досить швидко. За інших рівних умов варто віддавати перевагу агентствам, які конкурують на ринку досить довго – це ознака надійності і професіоналізму.

  Переглянути
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа во Вроцлаве для украинцев, а так же Дзедзице работа
 • Вакансии на работу, а так же работа карщиком от компании Worklife.
 • Компания Worklife предлагает работа Сосновец, а так же найти подработка в Тыхы сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • В нашем агенстве не составит труда найти вакансии для семейных пар, а так же работа Познань на самых выгодных условиях.
 • Как быстро найти Польша работа сварщиком и вакансии в Польше, лучшие предложения подработка в Бельско в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua