Правила дорожнього руху в Польщі

Липень 27
Изображение
Средний рейтинг
0 из 5 звезд. 0 голосов.

Український посібник! Інформація для тих, хто подорожує автомобілем!

Місцева поліція міста Любліна розробила посібник з правилами дорожнього руху в Польщі українською мовою.

Так як місто знаходиться поруч з кордоном, це сприяє великій кількості ДТП, зокрема серед громадян України.

“Основні правила дорожнього руху в Польщі. Посібник для громадян України” містить 20 ілюстрованих сторінок. З посібника ви дізнаєтесь про:

Работа в Польше без посредниковосновні дорожні знаки;
Работа в Польше без посредниковобмеження швидкості та штрафи за її перевищення;
Работа в Польше без посредниковправила обгону;
Работа в Польше без посредниковнеобхідність використання ременів безпеки;
Работа в Польше без посредниковправила поводження з мобільними телефонами під час руху;
Работа в Польше без посредниковвимоги щодо використання світлових приладів

Ви дізнаєтесь, хто має право проводити перевірку на дорозі, чому у вас можуть забрати посвідчення водія або документ на машину, перелік необхідних документів тощо. Особливу увагу варто приділити останньому пункту про документи, які необхідно мати для перетину кордону на автомобілі.

Примітка. Над посібником працювали: Воєводська Комендатура Поліції у Любліні, Надбужанський Відділ Прикордонної Служби у Холмі, Генеральне консульство України у Любліні та Національний Центр Безпеки Дорожнього Руху.

Бажаємо вам приємних та безпечних подорожей!

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Листопад 12 Изображение Як закрити банківський рахунок в Польщі
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Якщо ви влаштувалися в Польщу на роботу, то напевно зіткнетеся з деякими питаннями щодо рахунку в банку. Це невід’ємна частина повсякденного життя, однак якщо з відкриттям проблем ніколи не виникає, то закрити його буде складніше. У кожного банку є свої особливості, і про це потрібно знати.

  ING Bank Śląski

  Закрити рахунок ви можете у відділенні або надіславши листа. На офіційному сайті банку є спеціальний шаблон для такої ситуації. Однак тут знадобиться підпис власника, яка обов’язково посвідчується нотаріусом, а це – платна послуга. Перед закриттям рахунку вам потрібно буде деактивувати банківську карту – зробити це набагато простіше за допомогою мобільного додатку.

  Банк Millennium

  Якщо ви вибрали працевлаштування в Польщі і відкрили рахунок у цьому банку, тоді закрити його можна:

  • за офіційним номером телефону;
  • у відділенні;
  • через інтернет-банкінг.

  Процедура може зайняти до 1 місяця і поки рахунок не буде закритий, потрібно проводити мінімальну активність по типу внесення 1000 злотих, безготівковий розрахунок і т. Д.

  Bank Pekao

  Цей банк дозволяє закрити рахунок через письмове звернення або в найближчому відділенні. Якщо віддати перевагу першому варіанту, то потрібно отримати стандартний формуляр і зателефонувати за офіційним номером для відключення карти. Після цього банківську карту розрізаєте, берете її і заповнений футляр, вкладаєте в конверт. Поки приводу не буде закрити, все одно буде стягуватися плата за карту.

  Bank BNP Paribas

  Закрити рахунок можна за допомогою дзвінка, листи або у відділенні. Останній варіант дозволяє зробити все відразу в один день, проте такий варіант вимагає вільного часу. Якщо віддаєте перевагу письму, то не забувайте, що в такому випадку вам потрібно буде ще завірити його у нотаріуса. Перед відправкою листа потрібно відключити карту, тобто заблокувати її.

  Переглянути
 • Листопад 10 Изображение Уряд Польщі збільшив мінімальну зарплату з 2021 року
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Заробітки в Польщі тепер будуть ще більш привабливими і привабливими, адже вже з наступного 2021 року мінімальна заробітна плата збільшиться! Причому така приємна новина стосується абсолютно всіх фахівців і для всіх типів трудових договорів. Уряд вже затвердив відповідні законодавчі проекти ще 15 вересня.

  Підвищення планується на 200 злотих – тепер це найнижча ставка. Як показує практика, 2021 рік четвертим роком поспіль, як Польща підвищує мінімальну зарплату для працівників.

  Отже, згідно з новим розпорядженням, нас чекають такі зміни:

  ● мінімалка – 2800 злотих при роботі по umowa o prace;
  ● мінімальна погодинна плата – 18,3 злотих.

  Правда, раніше планувалося підвищення до 3000 злотих, однак через негативного впливу пандемії на економіку, не вдалося втілити такі плани. Така новина – ще один привід знайти для себе підходящу вакансію через агентства з працевлаштування в Польщі.

  Переглянути
 • Как быстро найти работа Вроцлав и вакансии в Польше, лучшие предложения вакансии работы в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа в Быдгоще, а так же Слесарь Польша
 • В нашем агенстве не составит труда найти электрик в Польшу, а так же работа в Катовице для украинцев на самых выгодных условиях.
 • Познань вакансии, а так же работа сварщиком в Польше от компании Worklife.
 • Компания Worklife предлагает Быдгощ работа для украинцев, а так же найти горни÷ной в Польше сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.