Нелегальна історія. Більше 20-ти затриманих українців

Серпень 20
Изображение
Средний рейтинг
5 из 5 звезд. 1 голосов.

На сайті  прикордонної служби з’явилась інформація про затримання українських нелегалів. 13 чоловік затримали на півдні Польщі.

П’ятеро з них, маючи польську візу,  працювали в Чехії, двоє – протермінували час перебування, а один фігурував у базі як небажана персона в Польщі.

На території тарногурського повіту три жінки працювали без “освядчень”. Ще двоє українців працювали водієм та на будівництві без необхідних документів. Всі отримали зобов’язання до виїзду.

В Лодзі було затримано п’ятьох громадян України.  Одного з них затримали за виконання роботи “на чорно”, його покарали забороною поїздок  до Шенгенської зони на 1 рік, а також зобов’язали протягом 15 днів залишити Польщу.

Інші четверо не мали документів для легального  перебування на території ЄС.  Вони зізнались, що приїхали в Польщу в пошуках роботи, але так і не змогли вчасно легалізувати перебування.

Надоджанський відділ прикордонної служби затримав ще  чотирьох українців. Всі порушники протермінували перебування на території Польщі.

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Листопад 12 Изображение Як закрити банківський рахунок в Польщі
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Якщо ви влаштувалися в Польщу на роботу, то напевно зіткнетеся з деякими питаннями щодо рахунку в банку. Це невід’ємна частина повсякденного життя, однак якщо з відкриттям проблем ніколи не виникає, то закрити його буде складніше. У кожного банку є свої особливості, і про це потрібно знати.

  ING Bank Śląski

  Закрити рахунок ви можете у відділенні або надіславши листа. На офіційному сайті банку є спеціальний шаблон для такої ситуації. Однак тут знадобиться підпис власника, яка обов’язково посвідчується нотаріусом, а це – платна послуга. Перед закриттям рахунку вам потрібно буде деактивувати банківську карту – зробити це набагато простіше за допомогою мобільного додатку.

  Банк Millennium

  Якщо ви вибрали працевлаштування в Польщі і відкрили рахунок у цьому банку, тоді закрити його можна:

  • за офіційним номером телефону;
  • у відділенні;
  • через інтернет-банкінг.

  Процедура може зайняти до 1 місяця і поки рахунок не буде закритий, потрібно проводити мінімальну активність по типу внесення 1000 злотих, безготівковий розрахунок і т. Д.

  Bank Pekao

  Цей банк дозволяє закрити рахунок через письмове звернення або в найближчому відділенні. Якщо віддати перевагу першому варіанту, то потрібно отримати стандартний формуляр і зателефонувати за офіційним номером для відключення карти. Після цього банківську карту розрізаєте, берете її і заповнений футляр, вкладаєте в конверт. Поки приводу не буде закрити, все одно буде стягуватися плата за карту.

  Bank BNP Paribas

  Закрити рахунок можна за допомогою дзвінка, листи або у відділенні. Останній варіант дозволяє зробити все відразу в один день, проте такий варіант вимагає вільного часу. Якщо віддаєте перевагу письму, то не забувайте, що в такому випадку вам потрібно буде ще завірити його у нотаріуса. Перед відправкою листа потрібно відключити карту, тобто заблокувати її.

  Переглянути
 • Листопад 10 Изображение Уряд Польщі збільшив мінімальну зарплату з 2021 року
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Заробітки в Польщі тепер будуть ще більш привабливими і привабливими, адже вже з наступного 2021 року мінімальна заробітна плата збільшиться! Причому така приємна новина стосується абсолютно всіх фахівців і для всіх типів трудових договорів. Уряд вже затвердив відповідні законодавчі проекти ще 15 вересня.

  Підвищення планується на 200 злотих – тепер це найнижча ставка. Як показує практика, 2021 рік четвертим роком поспіль, як Польща підвищує мінімальну зарплату для працівників.

  Отже, згідно з новим розпорядженням, нас чекають такі зміни:

  ● мінімалка – 2800 злотих при роботі по umowa o prace;
  ● мінімальна погодинна плата – 18,3 злотих.

  Правда, раніше планувалося підвищення до 3000 злотих, однак через негативного впливу пандемії на економіку, не вдалося втілити такі плани. Така новина – ще один привід знайти для себе підходящу вакансію через агентства з працевлаштування в Польщі.

  Переглянути
 • Компания Worklife предлагает работа садовником, а так же найти вакансии Лодзь сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • В нашем агенстве не составит труда найти Сважендз работа, а так же работа на складе на самых выгодных условиях.
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа в Щецине для украинцев, а так же Тыхы работа
 • Польше на складе, а так же работа в Польше в Ополе от компании Worklife.
 • Как быстро найти работа в Польше Сосновец и вакансии в Польше, лучшие предложения подработка в Тыхы Польша в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua