Музеї воскових фігур в Польщі

Липень 25
Изображение
Средний рейтинг
0 из 5 звезд. 0 голосов.

Музей воскових фігур – один із найпопулярніших місць для відвідування туристами в будь-якій країні. Польща може похвалитись одразу кількома такими музеями. Зберігайте інформацію, щоб не загубити

Мендзиздроє
Музей в цьому місті вважається найстарішим закладом такого стилю в Польщі (відкритий в 1998 році). Спочатку в ньому було 13 фігур польських акторів, тепер тут можна побачити Леонардо да Вінчі, Барака Обаму, Фредеріка Шопена, Вінстона Черчилля.
Вартість – 15 злотих, знаходиться недалеко від Алеї Зірок.

Закопане
Розташований в самому центрі Закопаного, музей здивує вас восковими фігурами Мерлін Монро, Брюса Уілліса, Ліонеля Мессі та багато іншими.
Тільки в цьому музеї знаходиться фігура найтовстішої людини у світі в масштабі 1:1 і людини з найбільшими ногами.
Вартість – 20 злотих.

Сопот
Розташований на алеї Монтяк. Музей не великий, тому вам знадобиться не так багато часу. Тут можна зробити фото із такими зірками, як Елтон Джон, Леді Гага, Джастін Бібер, Бред Пітт, Анджеліна Джолі, Білл Гейтс, Марк Цукенберг та інші.
Вартість – 20 злотих, пільговий – 15 злотих, діти до 6 років – безкоштовно.

Устка
В музеї воскових фігур ви побачите вчених, політиків, музикантів, акторів. Окрім того, тут ви знайдете Гаррі Поттера, Шрека та професорку МакГонагалл.
Вартість – 18 злотих, пільговий – 15 злотих.

Краків
В самому центрі Старого міста ви знайдете Polonia Wax Museum Figury Woskowe. Тут знаходяться фігури важливих історичних особистостей. Музей розташований в багатоквартирному будинку, де жив імператор Франциск Іосиф І, цар Микола Романов і польський король Ян Собеський.
Вартість – 20 злотих.

Ястшембя Гура
Музей розташований на набережній. Музей новий, тому про нього знають небагато. Але тут ви побачите Рембо, Девіда Бекхема, Брюса Лі, Мать Терезу та інших знаменитостей.
Вартість – 18 злотих.

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Листопад 12 Изображение Як закрити банківський рахунок в Польщі
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Якщо ви влаштувалися в Польщу на роботу, то напевно зіткнетеся з деякими питаннями щодо рахунку в банку. Це невід’ємна частина повсякденного життя, однак якщо з відкриттям проблем ніколи не виникає, то закрити його буде складніше. У кожного банку є свої особливості, і про це потрібно знати.

  ING Bank Śląski

  Закрити рахунок ви можете у відділенні або надіславши листа. На офіційному сайті банку є спеціальний шаблон для такої ситуації. Однак тут знадобиться підпис власника, яка обов’язково посвідчується нотаріусом, а це – платна послуга. Перед закриттям рахунку вам потрібно буде деактивувати банківську карту – зробити це набагато простіше за допомогою мобільного додатку.

  Банк Millennium

  Якщо ви вибрали працевлаштування в Польщі і відкрили рахунок у цьому банку, тоді закрити його можна:

  • за офіційним номером телефону;
  • у відділенні;
  • через інтернет-банкінг.

  Процедура може зайняти до 1 місяця і поки рахунок не буде закритий, потрібно проводити мінімальну активність по типу внесення 1000 злотих, безготівковий розрахунок і т. Д.

  Bank Pekao

  Цей банк дозволяє закрити рахунок через письмове звернення або в найближчому відділенні. Якщо віддати перевагу першому варіанту, то потрібно отримати стандартний формуляр і зателефонувати за офіційним номером для відключення карти. Після цього банківську карту розрізаєте, берете її і заповнений футляр, вкладаєте в конверт. Поки приводу не буде закрити, все одно буде стягуватися плата за карту.

  Bank BNP Paribas

  Закрити рахунок можна за допомогою дзвінка, листи або у відділенні. Останній варіант дозволяє зробити все відразу в один день, проте такий варіант вимагає вільного часу. Якщо віддаєте перевагу письму, то не забувайте, що в такому випадку вам потрібно буде ще завірити його у нотаріуса. Перед відправкою листа потрібно відключити карту, тобто заблокувати її.

  Переглянути
 • Листопад 10 Изображение Уряд Польщі збільшив мінімальну зарплату з 2021 року
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Заробітки в Польщі тепер будуть ще більш привабливими і привабливими, адже вже з наступного 2021 року мінімальна заробітна плата збільшиться! Причому така приємна новина стосується абсолютно всіх фахівців і для всіх типів трудових договорів. Уряд вже затвердив відповідні законодавчі проекти ще 15 вересня.

  Підвищення планується на 200 злотих – тепер це найнижча ставка. Як показує практика, 2021 рік четвертим роком поспіль, як Польща підвищує мінімальну зарплату для працівників.

  Отже, згідно з новим розпорядженням, нас чекають такі зміни:

  ● мінімалка – 2800 злотих при роботі по umowa o prace;
  ● мінімальна погодинна плата – 18,3 злотих.

  Правда, раніше планувалося підвищення до 3000 злотих, однак через негативного впливу пандемії на економіку, не вдалося втілити такі плани. Така новина – ще один привід знайти для себе підходящу вакансію через агентства з працевлаштування в Польщі.

  Переглянути