Куди не варто їхати в Польщі

Серпень 07
Изображение
Средний рейтинг
5 из 5 звезд. 1 голосов.

Ми завжди пишемо вам про цікаві туристичні або мало знайомі місця в Польщі, куди можна сходити або поїхати на вихідні. Та цього разу все буде інакше. Ми розкажемо вам про декілька місць в  Польщі куди поки що не варто їхати,  адже вони тимчасово закриті для відвідування.

Якщо якийсь із цих об’єктів вже відкрили для туристів, пишіть в коментарях! Будемо виправляти публікацію.

Варшавська газова станція.
Це промислова підприємство, яке виконує функцію Музею газової промисловості. Щорічно його відвідують численні гості. Але з 30 січня 2019 року музей зачинений на реконструкцію. дата відкриття поки невідома.

Планетарій в Хожуві.
Найбільший і найстаріший планетарій в Польщі. Зараз також знаходиться на реконструкції. Нова сучасна будівля буде збудована поруч. А відкриття заплановане на кінець 2020 року.

Національний технічний музей у Варшаві.
Зачинений на реконструкцію. Об’єкт містить в собі безліч колекцій, серед яких транспортні засоби, друкарські машини, першу у світі ручну камеру з плівкою з автоматичним приводом, а також прибори, пов’язані з космонавтикою.

Частина замку Огродзенець в Підзамче.
На ремонт зачинена частина, яка носить назву Старий Замок, де розташований місцевий музей. Інша частина історичної фортеці відкрита для відвідувачів. Спеціально для туристів на час реконструкції був розроблений безпечний туристичний маршрут.

Замок к Кентшині.
Ця тевтонська фортеця 14 століття була колись резиденцією прокурора ордену. Зараз в будівлі реконструкції, тому туристичний об’єкт поки що зачинений.

Частина музею польської авіації в Кракові.
Це один із найпопулярніших музеїв Кракова. Його колекція налічує більше 30 тисяч експонатів, в основному літаків. Деякі експонати можна подивитись і сьогодні, так як зачинена тільки частина музею

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Листопад 12 Изображение Як закрити банківський рахунок в Польщі
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Якщо ви влаштувалися в Польщу на роботу, то напевно зіткнетеся з деякими питаннями щодо рахунку в банку. Це невід’ємна частина повсякденного життя, однак якщо з відкриттям проблем ніколи не виникає, то закрити його буде складніше. У кожного банку є свої особливості, і про це потрібно знати.

  ING Bank Śląski

  Закрити рахунок ви можете у відділенні або надіславши листа. На офіційному сайті банку є спеціальний шаблон для такої ситуації. Однак тут знадобиться підпис власника, яка обов’язково посвідчується нотаріусом, а це – платна послуга. Перед закриттям рахунку вам потрібно буде деактивувати банківську карту – зробити це набагато простіше за допомогою мобільного додатку.

  Банк Millennium

  Якщо ви вибрали працевлаштування в Польщі і відкрили рахунок у цьому банку, тоді закрити його можна:

  • за офіційним номером телефону;
  • у відділенні;
  • через інтернет-банкінг.

  Процедура може зайняти до 1 місяця і поки рахунок не буде закритий, потрібно проводити мінімальну активність по типу внесення 1000 злотих, безготівковий розрахунок і т. Д.

  Bank Pekao

  Цей банк дозволяє закрити рахунок через письмове звернення або в найближчому відділенні. Якщо віддати перевагу першому варіанту, то потрібно отримати стандартний формуляр і зателефонувати за офіційним номером для відключення карти. Після цього банківську карту розрізаєте, берете її і заповнений футляр, вкладаєте в конверт. Поки приводу не буде закрити, все одно буде стягуватися плата за карту.

  Bank BNP Paribas

  Закрити рахунок можна за допомогою дзвінка, листи або у відділенні. Останній варіант дозволяє зробити все відразу в один день, проте такий варіант вимагає вільного часу. Якщо віддаєте перевагу письму, то не забувайте, що в такому випадку вам потрібно буде ще завірити його у нотаріуса. Перед відправкою листа потрібно відключити карту, тобто заблокувати її.

  Переглянути
 • Листопад 10 Изображение Уряд Польщі збільшив мінімальну зарплату з 2021 року
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Заробітки в Польщі тепер будуть ще більш привабливими і привабливими, адже вже з наступного 2021 року мінімальна заробітна плата збільшиться! Причому така приємна новина стосується абсолютно всіх фахівців і для всіх типів трудових договорів. Уряд вже затвердив відповідні законодавчі проекти ще 15 вересня.

  Підвищення планується на 200 злотих – тепер це найнижча ставка. Як показує практика, 2021 рік четвертим роком поспіль, як Польща підвищує мінімальну зарплату для працівників.

  Отже, згідно з новим розпорядженням, нас чекають такі зміни:

  ● мінімалка – 2800 злотих при роботі по umowa o prace;
  ● мінімальна погодинна плата – 18,3 злотих.

  Правда, раніше планувалося підвищення до 3000 злотих, однак через негативного впливу пандемії на економіку, не вдалося втілити такі плани. Така новина – ще один привід знайти для себе підходящу вакансію через агентства з працевлаштування в Польщі.

  Переглянути
 • Как быстро найти работа в Польше Познань и вакансии в Польше, лучшие предложения подработка в Щецине в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • В нашем агенстве не составит труда найти вакансии во Вроцлаве, а так же работа в Лодзе вакансии на самых выгодных условиях.
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа поваром, а так же Тыхы работа
 • Компания Worklife предлагает работа в Быдгоще, а так же найти Тыхы работа сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • Вакансии в Катовице, а так же работа водителем в Польше от компании Worklife.