Як переїхати в Польщу з дитиною?

Червень 19
Изображение
Средний рейтинг
0 из 5 звезд. 0 голосов.

Якщо ви плануєте залишатися на тривалий час в Польщі та забрати до себе дітей, ознайомтесь зі списком, що потрібно для цього. Приготували для вас невелике нагадування в картинках

Сюди додамо тільки два пункти:

Льготи для батьків-іноземців
— повернення податку на дитину (оформляється під час складання річного податкового звіту РІТ-37 та стосується навіть дітей, які знаходяться на утримання за межами Польщі)
— щомісячні виплати на дитину до 18 років за програмою уряду 500+
— щорічна допомога на дитину-школяра 300+
— пільги на проїзд дітей в громадському транспорті (у деяких містах – безкоштовний проїзд)
— компенсація витрат на оплату приватних ясель або няні (програми діють в деяких містах)

Що обов’язково потрібно знати
— шкільна освіта в Польщі – обов’язкова! Навіть якщо дитина перебуває в країні нелегально
— в Польщі заборонені будь-які тілесні покарання дітей
— до 16 років дитина може працювати тільки в галузях культури, мистецтва, спорту чи реклами
— до 18 років дитина може працювати тільки з письмової згоди батьків

 

Документи в ПольщуЯк отримати візу дитині та скільки часу вона може перебувати в Польщі легально

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Листопад 12 Изображение Як закрити банківський рахунок в Польщі
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Якщо ви влаштувалися в Польщу на роботу, то напевно зіткнетеся з деякими питаннями щодо рахунку в банку. Це невід’ємна частина повсякденного життя, однак якщо з відкриттям проблем ніколи не виникає, то закрити його буде складніше. У кожного банку є свої особливості, і про це потрібно знати.

  ING Bank Śląski

  Закрити рахунок ви можете у відділенні або надіславши листа. На офіційному сайті банку є спеціальний шаблон для такої ситуації. Однак тут знадобиться підпис власника, яка обов’язково посвідчується нотаріусом, а це – платна послуга. Перед закриттям рахунку вам потрібно буде деактивувати банківську карту – зробити це набагато простіше за допомогою мобільного додатку.

  Банк Millennium

  Якщо ви вибрали працевлаштування в Польщі і відкрили рахунок у цьому банку, тоді закрити його можна:

  • за офіційним номером телефону;
  • у відділенні;
  • через інтернет-банкінг.

  Процедура може зайняти до 1 місяця і поки рахунок не буде закритий, потрібно проводити мінімальну активність по типу внесення 1000 злотих, безготівковий розрахунок і т. Д.

  Bank Pekao

  Цей банк дозволяє закрити рахунок через письмове звернення або в найближчому відділенні. Якщо віддати перевагу першому варіанту, то потрібно отримати стандартний формуляр і зателефонувати за офіційним номером для відключення карти. Після цього банківську карту розрізаєте, берете її і заповнений футляр, вкладаєте в конверт. Поки приводу не буде закрити, все одно буде стягуватися плата за карту.

  Bank BNP Paribas

  Закрити рахунок можна за допомогою дзвінка, листи або у відділенні. Останній варіант дозволяє зробити все відразу в один день, проте такий варіант вимагає вільного часу. Якщо віддаєте перевагу письму, то не забувайте, що в такому випадку вам потрібно буде ще завірити його у нотаріуса. Перед відправкою листа потрібно відключити карту, тобто заблокувати її.

  Переглянути
 • Листопад 10 Изображение Уряд Польщі збільшив мінімальну зарплату з 2021 року
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Заробітки в Польщі тепер будуть ще більш привабливими і привабливими, адже вже з наступного 2021 року мінімальна заробітна плата збільшиться! Причому така приємна новина стосується абсолютно всіх фахівців і для всіх типів трудових договорів. Уряд вже затвердив відповідні законодавчі проекти ще 15 вересня.

  Підвищення планується на 200 злотих – тепер це найнижча ставка. Як показує практика, 2021 рік четвертим роком поспіль, як Польща підвищує мінімальну зарплату для працівників.

  Отже, згідно з новим розпорядженням, нас чекають такі зміни:

  ● мінімалка – 2800 злотих при роботі по umowa o prace;
  ● мінімальна погодинна плата – 18,3 злотих.

  Правда, раніше планувалося підвищення до 3000 злотих, однак через негативного впливу пандемії на економіку, не вдалося втілити такі плани. Така новина – ще один привід знайти для себе підходящу вакансію через агентства з працевлаштування в Польщі.

  Переглянути
 • Как быстро найти срочная работа в Польше и вакансии в Польше, лучшие предложения горничная Польша в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • Компания Worklife предлагает работа во Вроцлаве вакансии, а так же найти карщиком в Польше сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • Быдгощ подработка, а так же работа Краков от компании Worklife.
 • В нашем агенстве не составит труда найти вакансии работы, а так же работа в Польше слесарь на самых выгодных условиях.
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа Катовице Польша, а так же Вроцлав вакансии