Електронна реєстрація на перетин кордону

Вересень 05
Изображение
Средний рейтинг
0 из 5 звезд. 0 голосов.

З 2022 року країни Європи перейдуть на систему електронної реєстрації перетину кордону. Таким чином, власникам шенгенських віз перестануть вручну ставити штампи на в’їзді та виїзді.

Сьогодні пройти кордон Шенгена в автоматичному режимі можуть тільки громадяни ЄС, Європейського економічного співтовариства, Швейцарії, Японії, Південної Кореї, Канади, США, Австралії та Нової Зеландії.

Нововведення дозволить скоротити час проходження прикордонного контролю та підвищити його якість. Впровадження нової системи Рада ЄС погодила ще в 2017 році.

В аеропорту Хельсінки-Вантаа 20 нових приладів для автоматичного проходження кордону вже проходять стадію налагодження.

Як це буде працювати?
Работа в Польше без посредниковПрилад представляє собою агрегат, до якого потрібно підійти та відсканувати титульну сторінку біометричного паспорту.
Работа в Польше без посредниковПісля цього відкриваються перші автоматичні ворота і запалюється посилене освітлення.
Работа в Польше без посредниковВам потрібно повернутися обличчям до камери та зробити фотографію.
Работа в Польше без посредниковКомп’ютер порівняє фізичні параметри з базою даних.
Работа в Польше без посредниковПісля чого відкриваються другі автоматичні ворота, що означає, що в’їзд/виїзд дозволено!

Вся процедура буде займати не більше однієї хвилини.

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Листопад 12 Изображение Як закрити банківський рахунок в Польщі
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Якщо ви влаштувалися в Польщу на роботу, то напевно зіткнетеся з деякими питаннями щодо рахунку в банку. Це невід’ємна частина повсякденного життя, однак якщо з відкриттям проблем ніколи не виникає, то закрити його буде складніше. У кожного банку є свої особливості, і про це потрібно знати.

  ING Bank Śląski

  Закрити рахунок ви можете у відділенні або надіславши листа. На офіційному сайті банку є спеціальний шаблон для такої ситуації. Однак тут знадобиться підпис власника, яка обов’язково посвідчується нотаріусом, а це – платна послуга. Перед закриттям рахунку вам потрібно буде деактивувати банківську карту – зробити це набагато простіше за допомогою мобільного додатку.

  Банк Millennium

  Якщо ви вибрали працевлаштування в Польщі і відкрили рахунок у цьому банку, тоді закрити його можна:

  • за офіційним номером телефону;
  • у відділенні;
  • через інтернет-банкінг.

  Процедура може зайняти до 1 місяця і поки рахунок не буде закритий, потрібно проводити мінімальну активність по типу внесення 1000 злотих, безготівковий розрахунок і т. Д.

  Bank Pekao

  Цей банк дозволяє закрити рахунок через письмове звернення або в найближчому відділенні. Якщо віддати перевагу першому варіанту, то потрібно отримати стандартний формуляр і зателефонувати за офіційним номером для відключення карти. Після цього банківську карту розрізаєте, берете її і заповнений футляр, вкладаєте в конверт. Поки приводу не буде закрити, все одно буде стягуватися плата за карту.

  Bank BNP Paribas

  Закрити рахунок можна за допомогою дзвінка, листи або у відділенні. Останній варіант дозволяє зробити все відразу в один день, проте такий варіант вимагає вільного часу. Якщо віддаєте перевагу письму, то не забувайте, що в такому випадку вам потрібно буде ще завірити його у нотаріуса. Перед відправкою листа потрібно відключити карту, тобто заблокувати її.

  Переглянути
 • Листопад 10 Изображение Уряд Польщі збільшив мінімальну зарплату з 2021 року
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Заробітки в Польщі тепер будуть ще більш привабливими і привабливими, адже вже з наступного 2021 року мінімальна заробітна плата збільшиться! Причому така приємна новина стосується абсолютно всіх фахівців і для всіх типів трудових договорів. Уряд вже затвердив відповідні законодавчі проекти ще 15 вересня.

  Підвищення планується на 200 злотих – тепер це найнижча ставка. Як показує практика, 2021 рік четвертим роком поспіль, як Польща підвищує мінімальну зарплату для працівників.

  Отже, згідно з новим розпорядженням, нас чекають такі зміни:

  ● мінімалка – 2800 злотих при роботі по umowa o prace;
  ● мінімальна погодинна плата – 18,3 злотих.

  Правда, раніше планувалося підвищення до 3000 злотих, однак через негативного впливу пандемії на економіку, не вдалося втілити такі плани. Така новина – ще один привід знайти для себе підходящу вакансію через агентства з працевлаштування в Польщі.

  Переглянути
 • Как быстро найти работа в Варшаве сварщиком и вакансии в Польше, лучшие предложения подработка Забже в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • Катовице вакансии, а так же работа водителем в Польше от компании Worklife.
 • Компания Worklife предлагает работа в Варшаве сварщиком, а так же найти подработка Вроцлав сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа разнорабочим в Польше, а так же Польша сварщик
 • В нашем агенстве не составит труда найти водитель в Польшу, а так же работа в польковице на самых выгодных условиях.