Екологічні покупки в Польщі

Липень 26
Изображение
Средний рейтинг
0 из 5 звезд. 0 голосов.

Все більше польських магазинів сприяють захищенню екології планети та заохочують до цього своїх клієнтів.

Вже сьогодні до багатьох магазинів можна приходити із власними пакунками для свіжих продуктів (овочі, фрукти, сир, вагові м’ясні вироби). Це можуть бути як банки, так і звичайні торбинки чи лотки.

Така можливість вже практикується у мережі гіпермаркетів Carrefour (а саме, у Бидгощі і Торуні).

Як це працює?
Работа в Польше без посредниковприходите в магазин зі своїми пакунками;
Работа в Польше без посредниковпередаєте вашу тару працівнику, який обслуговує відділ (продукти на вагу);
Работа в Польше без посредниковпрацівник заповнює вашу торбинку, зважує та прикріплює звичайний цінник.

Крім того, при гіпермаркеті діє бістро “Smacznie”, де вам наллють каву у власну термокружку.

Така ж процедура закупів діє в мережі Auchan, поки що тільки у Варшаві в парку Воля. Але до кінця серпня всі магазини повинні перейти в новий режим.

В мережах Biedronka та Lidl ви теж можете купувати овочі та фрукти у власних торбинках.

Якщо ви приєднуєтесь до екологічних закупів, рекомендуємо вам пакувати продукти окремо, адже касир може попросити вас вийняти продукти та переважити їх.

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Листопад 12 Изображение Як закрити банківський рахунок в Польщі
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Якщо ви влаштувалися в Польщу на роботу, то напевно зіткнетеся з деякими питаннями щодо рахунку в банку. Це невід’ємна частина повсякденного життя, однак якщо з відкриттям проблем ніколи не виникає, то закрити його буде складніше. У кожного банку є свої особливості, і про це потрібно знати.

  ING Bank Śląski

  Закрити рахунок ви можете у відділенні або надіславши листа. На офіційному сайті банку є спеціальний шаблон для такої ситуації. Однак тут знадобиться підпис власника, яка обов’язково посвідчується нотаріусом, а це – платна послуга. Перед закриттям рахунку вам потрібно буде деактивувати банківську карту – зробити це набагато простіше за допомогою мобільного додатку.

  Банк Millennium

  Якщо ви вибрали працевлаштування в Польщі і відкрили рахунок у цьому банку, тоді закрити його можна:

  • за офіційним номером телефону;
  • у відділенні;
  • через інтернет-банкінг.

  Процедура може зайняти до 1 місяця і поки рахунок не буде закритий, потрібно проводити мінімальну активність по типу внесення 1000 злотих, безготівковий розрахунок і т. Д.

  Bank Pekao

  Цей банк дозволяє закрити рахунок через письмове звернення або в найближчому відділенні. Якщо віддати перевагу першому варіанту, то потрібно отримати стандартний формуляр і зателефонувати за офіційним номером для відключення карти. Після цього банківську карту розрізаєте, берете її і заповнений футляр, вкладаєте в конверт. Поки приводу не буде закрити, все одно буде стягуватися плата за карту.

  Bank BNP Paribas

  Закрити рахунок можна за допомогою дзвінка, листи або у відділенні. Останній варіант дозволяє зробити все відразу в один день, проте такий варіант вимагає вільного часу. Якщо віддаєте перевагу письму, то не забувайте, що в такому випадку вам потрібно буде ще завірити його у нотаріуса. Перед відправкою листа потрібно відключити карту, тобто заблокувати її.

  Переглянути
 • Листопад 10 Изображение Уряд Польщі збільшив мінімальну зарплату з 2021 року
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Заробітки в Польщі тепер будуть ще більш привабливими і привабливими, адже вже з наступного 2021 року мінімальна заробітна плата збільшиться! Причому така приємна новина стосується абсолютно всіх фахівців і для всіх типів трудових договорів. Уряд вже затвердив відповідні законодавчі проекти ще 15 вересня.

  Підвищення планується на 200 злотих – тепер це найнижча ставка. Як показує практика, 2021 рік четвертим роком поспіль, як Польща підвищує мінімальну зарплату для працівників.

  Отже, згідно з новим розпорядженням, нас чекають такі зміни:

  ● мінімалка – 2800 злотих при роботі по umowa o prace;
  ● мінімальна погодинна плата – 18,3 злотих.

  Правда, раніше планувалося підвищення до 3000 злотих, однак через негативного впливу пандемії на економіку, не вдалося втілити такі плани. Така новина – ще один привід знайти для себе підходящу вакансію через агентства з працевлаштування в Польщі.

  Переглянути
 • Познань вакансии, а так же работа в Польше горничной от компании Worklife.
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа в Быдгоще для студентов, а так же Катовице работа
 • Компания Worklife предлагает работа на конфетной фабрике, а так же найти подработка в городе Лодзь сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • Как быстро найти работа сварщиком и вакансии в Польше, лучшие предложения карщиком в Польше в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • В нашем агенстве не составит труда найти Польша вакансии, а так же работа поваром в Польше на самых выгодных условиях.