Де краще шукати роботу в Польщі?

Жовтень 05
Изображение
Средний рейтинг
5 из 5 звезд. 2 голосов.

Все більше українців хочуть виїхати в Польщу на роботу. Причин тому кілька, перш за все справа в більш високій заробітній платі. Та й до того ж роботодавці часто пропонують оплачуваний лікарняний, безкоштовне житло та навіть проїзд. Однак найперший крок у даному випадку – пошук підходящих вакансій в Польщі. Складність полягає в тому, що це віддалені домовленості, а, значить, ризик попастися на шахраїв чималий, та й до того ж потрібно заздалегідь обговорити всі нюанси. Саме тому виникає питання, де краще шукати пропозиції про роботу в Польщі.

Переваги роботи в Польщі

Насправді, багато країн дозволяють іноземцям отримати хорошу роботу, однак саме Польща отримала таку велику популярність серед українців. Причин тому кілька:

Суворе законодавство. Ви улаштовуєтеся часто на офіційну роботу, а тому отримуєте додається соціальні забезпечення. Роботодавець зобов’язаний дотримуватися всі прийняті державою норми.
Лояльне ставлення до іноземним працівникам. Більш того, до них ставляться з великою повагою, цінують на рівні працівників-співгромадян.
Легке працевлаштування. Не потрібно проходити мільйон перевірок і збирати величезну папку всіх можливих документів. Для отримання візи потрібно набагато менше зусиль, як у випадку з багатьма іншими державами.

Звичайно, не варто забувати, що є вакансії на роботу в Польщу самих різних напрямків і спеціальностей. Буквально кожен професіонал зможе знайти для себе відповідне місце. Не завжди це буде відразу висока посада, однак ніхто не забороняє вам підніматися кар’єрними сходами. Завдяки тому, що Польща розташована поруч з Україною, ви без проблем зможете побачити зі своїми близькими і рідними при необхідності, а в подальшому і зовсім переїхати в цю країну всією сім’єю, адже для цього тут є величезні можливості.

Як знайти відповідні вакансії на роботу в Польщі?

Є два ключових способу: через посередника і без нього. Останній варіант передбачає багато ризиків, особливо якщо ви – новачок:

 • немає можливості точно перевірити роботодавця;
 • немає розуміння, що саме і які деталі потрібно дізнаватися;
 • є величезний ризик допустити серйозних помилок.

Єдине, ви можете самостійно влаштуватися на роботу в Польщу за контрактом, якщо у вас є родичі або друзі, які мають досвід такого працевлаштування або в даний момент вже працюють. Зараз є багато груп в соціальних мережах, присвячені цій темі, тому нескладно запитати поради або відгуків у людей з різних куточків країни.

Однак для багатьох найкращим варіантом вважаються агентства з працевлаштування в Польщі. Перевага такого способу в тому, що ви не допустите можливі помилки і зможете знайти найактуальнішу вакансію, яка буде підходити вам по всім параметрам. Погодьтеся, це набагато простіше і швидше, тим більше якщо в минулому у вас немає відповідного досвіду підбору відповідних пропозицій.

Work Life – агентство для роботи в Польщі

Якщо ви плануєте поїхати на заробітки в Польщі, тоді варто заздалегідь заручитися підтримкою професіоналів з польського агентства праці Work Life. Вам не потрібно буде самостійно шукати щось і вести переговори, команда бере ваше працевлаштування під ключ. Це означає, що вона підбере для вас актуальні вакансії від перевірених підприємств і відповідно до ваших потреб, допоможе в отриманні візи та запрошення, а також забезпечить всім необхідним для безпроблемного працевлаштування в чужій державі.

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Листопад 12 Изображение Як закрити банківський рахунок в Польщі
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Якщо ви влаштувалися в Польщу на роботу, то напевно зіткнетеся з деякими питаннями щодо рахунку в банку. Це невід’ємна частина повсякденного життя, однак якщо з відкриттям проблем ніколи не виникає, то закрити його буде складніше. У кожного банку є свої особливості, і про це потрібно знати.

  ING Bank Śląski

  Закрити рахунок ви можете у відділенні або надіславши листа. На офіційному сайті банку є спеціальний шаблон для такої ситуації. Однак тут знадобиться підпис власника, яка обов’язково посвідчується нотаріусом, а це – платна послуга. Перед закриттям рахунку вам потрібно буде деактивувати банківську карту – зробити це набагато простіше за допомогою мобільного додатку.

  Банк Millennium

  Якщо ви вибрали працевлаштування в Польщі і відкрили рахунок у цьому банку, тоді закрити його можна:

  • за офіційним номером телефону;
  • у відділенні;
  • через інтернет-банкінг.

  Процедура може зайняти до 1 місяця і поки рахунок не буде закритий, потрібно проводити мінімальну активність по типу внесення 1000 злотих, безготівковий розрахунок і т. Д.

  Bank Pekao

  Цей банк дозволяє закрити рахунок через письмове звернення або в найближчому відділенні. Якщо віддати перевагу першому варіанту, то потрібно отримати стандартний формуляр і зателефонувати за офіційним номером для відключення карти. Після цього банківську карту розрізаєте, берете її і заповнений футляр, вкладаєте в конверт. Поки приводу не буде закрити, все одно буде стягуватися плата за карту.

  Bank BNP Paribas

  Закрити рахунок можна за допомогою дзвінка, листи або у відділенні. Останній варіант дозволяє зробити все відразу в один день, проте такий варіант вимагає вільного часу. Якщо віддаєте перевагу письму, то не забувайте, що в такому випадку вам потрібно буде ще завірити його у нотаріуса. Перед відправкою листа потрібно відключити карту, тобто заблокувати її.

  Переглянути
 • Листопад 10 Изображение Уряд Польщі збільшив мінімальну зарплату з 2021 року
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Заробітки в Польщі тепер будуть ще більш привабливими і привабливими, адже вже з наступного 2021 року мінімальна заробітна плата збільшиться! Причому така приємна новина стосується абсолютно всіх фахівців і для всіх типів трудових договорів. Уряд вже затвердив відповідні законодавчі проекти ще 15 вересня.

  Підвищення планується на 200 злотих – тепер це найнижча ставка. Як показує практика, 2021 рік четвертим роком поспіль, як Польща підвищує мінімальну зарплату для працівників.

  Отже, згідно з новим розпорядженням, нас чекають такі зміни:

  ● мінімалка – 2800 злотих при роботі по umowa o prace;
  ● мінімальна погодинна плата – 18,3 злотих.

  Правда, раніше планувалося підвищення до 3000 злотих, однак через негативного впливу пандемії на економіку, не вдалося втілити такі плани. Така новина – ще один привід знайти для себе підходящу вакансію через агентства з працевлаштування в Польщі.

  Переглянути
 • Как быстро найти работа в Польше женщинам и вакансии в Польше, лучшие предложения работе в Польше для женщин в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • Компания Worklife предлагает работа в городе Сважендз, а так же найти найти работу в Щецине сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • В нашем агенстве не составит труда найти рабочие вакансии в Польше, а так же работа во Вроцлаве на самых выгодных условиях.
 • Вакансии Быдгощ, а так же работа во Вроцлаве Польша от компании Worklife.
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа Лодзь Польша, а так же Подработка Щецин