Де краще шукати роботу в Польщі?

Жовтень 05
Изображение
Средний рейтинг
5 из 5 звезд. 2 голосов.

Все більше українців хочуть виїхати в Польщу на роботу. Причин тому кілька, перш за все справа в більш високій заробітній платі. Та й до того ж роботодавці часто пропонують оплачуваний лікарняний, безкоштовне житло та навіть проїзд. Однак найперший крок у даному випадку – пошук підходящих вакансій в Польщі. Складність полягає в тому, що це віддалені домовленості, а, значить, ризик попастися на шахраїв чималий, та й до того ж потрібно заздалегідь обговорити всі нюанси. Саме тому виникає питання, де краще шукати пропозиції про роботу в Польщі.

Переваги роботи в Польщі

Насправді, багато країн дозволяють іноземцям отримати хорошу роботу, однак саме Польща отримала таку велику популярність серед українців. Причин тому кілька:

Суворе законодавство. Ви улаштовуєтеся часто на офіційну роботу, а тому отримуєте додається соціальні забезпечення. Роботодавець зобов’язаний дотримуватися всі прийняті державою норми.
Лояльне ставлення до іноземним працівникам. Більш того, до них ставляться з великою повагою, цінують на рівні працівників-співгромадян.
Легке працевлаштування. Не потрібно проходити мільйон перевірок і збирати величезну папку всіх можливих документів. Для отримання візи потрібно набагато менше зусиль, як у випадку з багатьма іншими державами.

Звичайно, не варто забувати, що є вакансії на роботу в Польщу самих різних напрямків і спеціальностей. Буквально кожен професіонал зможе знайти для себе відповідне місце. Не завжди це буде відразу висока посада, однак ніхто не забороняє вам підніматися кар’єрними сходами. Завдяки тому, що Польща розташована поруч з Україною, ви без проблем зможете побачити зі своїми близькими і рідними при необхідності, а в подальшому і зовсім переїхати в цю країну всією сім’єю, адже для цього тут є величезні можливості.

Як знайти відповідні вакансії на роботу в Польщі?

Є два ключових способу: через посередника і без нього. Останній варіант передбачає багато ризиків, особливо якщо ви – новачок:

 • немає можливості точно перевірити роботодавця;
 • немає розуміння, що саме і які деталі потрібно дізнаватися;
 • є величезний ризик допустити серйозних помилок.

Єдине, ви можете самостійно влаштуватися на роботу в Польщу за контрактом, якщо у вас є родичі або друзі, які мають досвід такого працевлаштування або в даний момент вже працюють. Зараз є багато груп в соціальних мережах, присвячені цій темі, тому нескладно запитати поради або відгуків у людей з різних куточків країни.

Однак для багатьох найкращим варіантом вважаються агентства з працевлаштування в Польщі. Перевага такого способу в тому, що ви не допустите можливі помилки і зможете знайти найактуальнішу вакансію, яка буде підходити вам по всім параметрам. Погодьтеся, це набагато простіше і швидше, тим більше якщо в минулому у вас немає відповідного досвіду підбору відповідних пропозицій.

Work Life – агентство для роботи в Польщі

Якщо ви плануєте поїхати на заробітки в Польщі, тоді варто заздалегідь заручитися підтримкою професіоналів з польського агентства праці Work Life. Вам не потрібно буде самостійно шукати щось і вести переговори, команда бере ваше працевлаштування під ключ. Це означає, що вона підбере для вас актуальні вакансії від перевірених підприємств і відповідно до ваших потреб, допоможе в отриманні візи та запрошення, а також забезпечить всім необхідним для безпроблемного працевлаштування в чужій державі.

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Жовтень 15 Изображение Заробіток в Польщі – основні переваги
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 1 голосов.

  Прямий роботодавець – Польща – є чи не єдиною країною Євросоюзу, яка практично беззастережно приймає на роботу українців та видає національні робочі візи D-категорії (переміщення без додаткових обмежень). Відштовхуючись від вакансії роботи в Польщі (продавець, різноробочий, прибиральник і інші), середня заробітна плата може становити орієнтовно близько 60 грн / год. Саме тому число українців, що бажають працевлаштуватися в цій країні, безупинно збільшується з кожним місяцем. Польща надає актуальні вакансії в дуже великому обсязі і практично будь-яка робота, обрана здобувачем, принесе бажану заробітну плату. У більшості випадків ринок зайнятості в Україні на даний момент не може запропонувати гідну оплату праці для наших громадян. Виходячи з такого факту, потік людей, які тільки відправляються на заробітки або вже перебувають в Польщі, невблаганно зростає.

  Робота в Польщі – зимовий період

  Працевлаштування в Польщі взимку можливо, але таку привабливу пропозицію рекомендується оцінити і обдумати заздалегідь. Багато хто вважає, що займатися пошуком роботи в зимову пору року не слід з таких причин:

  • святкові дні – велика кількість свят випадає на цей сезон, що тягне за собою припинення дрібних робіт в Польщі;
  • мала кількість вакансій – ускладнюється пошук підходящої трудової діяльності;
  • оформлення візи – видача дозволу може зайняти від одного місяця до трьох (випадаючи на свято, термін збільшиться).

  Щоб працювати в Польщі зімойч слід попередньо (в осінній період) не тільки оформити документи для роботи, але і знайти підходящу посаду на цей сезон. При відкритій робочій візі і наявності завчасно закріпленого робочого місця вдале працевлаштування в Польщі забезпечено. Люди, які планують не залежати від сезонності виконуваних робіт, знаходять трудову діяльність в осінньо-зимовий період. Безліч вакансій для таких сезонів актуальні для українців з зайнятістю в опалювальних приміщеннях. Робота в Польщі покоївки, на кондитерській фабриці, вахтовим методом – ідеальний вибір для жінок, які хочуть працевлаштуватися на зимовий період і не тільки. У холодну пору року робота в Польщі для чоловіків буде прийнятною на складі, заводах і фабриках, станціях технічного обслуговування та інших теплих об’єктах.

  Переваги роботи взимку

  Розцінки оплати праці повністю залежать від сфери зайнятості людини. Таким чином, швачка може отримувати більшу в 1.5 рази заробітну плату, ніж працівник заводу. Їхати взимку в Польщу на роботу слід як мінімум через високого рівня зарплати, меншої вартості оформлення документів і перспектив для подальшого проживання в будь-якій країні Євросоюзу. Відповідальність співробітника підприємств в даній приймаючій країні винагороджується гідною заробітною платою.

  На нашому сайті польського агентства праці WorkLife, представництво якого знаходиться в Україні, можна знайти індивідуально відповідну сферу діяльності. Високооплачувана робота в Польщі на осінньо-зимовий період для жінок, чоловіків і сімейних пар є в місті Білосток, Гдиня, Глівіце та інших населених пунктах. Компанія WorkLife надає детальну інформацію по вакансіях, умовами перебування та роботі (безкоштовне харчування, проживання, наявність візи).

  Переглянути
 • Жовтень 13 Изображение Робота в Польщі для жінок – шанс хорошого заробітку!
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 1 голосов.

  Польський ринок праці дуже привабливий не тільки для чоловіків, але і для жінок. Причина в тому, що відсоток безробіття в країні невеликий. Відносно це пов’язано з частковою міграцією місцевого працездатного населення в інші країни ЄС. Друга причина великої кількості вакансій в Польщі – швидкі темпи розвитку економіки. Робочі руки потрібні на промислових і сільськогосподарських підприємствах по всій країні. Крім того, якщо жінка – «профі», вона може розраховувати на високооплачувану роботу викладача, IT-фахівця, медичного працівника. Розглянемо ТОП вакансій для роботи в Польщі для жінок, які особливо цінуються на польському ринку.

  Робота в Польщі: найбільш затребувані жіночі професії

  На сьогоднішній день, найбільш затребувані професії на польському ринку серед жінок:

  • швачки;
  • медичні сестри;
  • пакувальники;
  • офіціантки, покоївки.

  Професія швачки займає в списку почесне перше місце. Кваліфікованих швачок із задоволенням запрошують на польські швейні фабрики. При цьому умови роботи в Польщі досить хороші. Багато жінок можуть безкоштовно обідати на підприємстві. Важливий момент – кар’єрні перспективи, реальна можливість очолити зміну або цех, якщо швачка продемонструє хороші робочі якості. Жінки в швейних цехах працюють позмінно, тому вільний час є завжди. Є у роботи швачкою і ряд недоліків. Перш за все це висока конкуренція, настільки ж високі вимоги до якості роботи. Крім цього, на багатьох підприємствах тривалість робочого дня перевищує 8 годин, до яких звикли українські робітниці.

  Вакансію медсестри в Польщі може зайняти жінка зі спеціальною освітою та документально підтвердженим досвідом роботи за фахом від 1 року. Обов’язковими умовами також є проходження конкурсу та підтвердження знань. Робота медичної сестри вважається в Польщі престижною, оплачується високо. Медична сестра, працюючи в Польщі, може розраховувати на додаткове навчання. Надалі це дозволить їй працювати в інших країнах за більш високу заробітну плату.

  Робота офіціантками і покоївками в Польщі – переважно для молодих жінок. Ця робота популярна серед студенток, яким необхідні гроші на оплату проживання і навчання. Особливої ​​кваліфікації тут не потрібно, але вимог чимало: знання польської (і бажано англійської) мови, комунікабельність, ввічливість. Безумовний плюс – можливість поєднати роботу з відпочинком, якщо кафе або ресторан розташований в курортній зоні (робота офіціанткою в Польщі на літо – відмінний варіант для учнів). З недоліків можна назвати порівняно низьку заробітну плату. Ще один варіант затребуваною некваліфікованої роботи в Польщі – прибиральниця.

  Робота пакувальницею на підприємстві не вимагає високої кваліфікації. Крім того, добре знання польської мови не обов’язково. Умови праці пакувальниць непогані, зарплата досить висока. Це стосується легального працевлаштування. З мінусів можна відзначити високу конкуренцію.

  Як влаштуватися на роботу?

  Шукати вакансію на польському ринку праці як для жінки, так і для чоловіка, можна самостійно. У мережі є чимало сайтів з оголошеннями про роботу в Польщі. Однак не факт, що такий варіант працевлаштування буде легальним. У більшості випадків розраховувати на будь-які соціальні гарантії не доводиться. Розраховувати на допомогу досвідчених знайомих або навіть родичів – навряд чи реально, хоча б тому, що ви – потенційний конкурент.

  Більш надійний варіант – звернення в спеціалізоване агентство для пошуку роботи в Польщі. За послугу фахівців потрібно платити, але витрати окупаються досить швидко. За інших рівних умов варто віддавати перевагу агентствам, які конкурують на ринку досить довго – це ознака надійності і професіоналізму.

  Переглянути
 • Как быстро найти работа в Польше женщинам и вакансии в Польше, лучшие предложения работе в Польше для женщин в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • Компания Worklife предлагает работа в городе Сважендз, а так же найти найти работу в Щецине сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • В нашем агенстве не составит труда найти рабочие вакансии в Польше, а так же работа во Вроцлаве на самых выгодных условиях.
 • Вакансии Быдгощ, а так же работа во Вроцлаве Польша от компании Worklife.
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа Лодзь Польша, а так же Подработка Щецин