З Новим роком! Чого чекати від Польщі в 2020 році?

Грудень 30
Изображение
Средний рейтинг
0 из 5 звезд. 0 голосов.

Вітаємо всіх, ну і звичайно наших клієнтів нинішніх та майбутніх, З Новим 2020 Роком і Різдвом Христовим!

Увесь колектив компанії Work Life від щирого серця бажає Вам і Вашим близьким у 2020 році здійснення найзухваліших планів, зростаючого добробуту, безмірного щастя і сталевого здоров’я!

Дякуємо, що в році, що минає, Ви вибрали нас для досягнення своїх цілей і щиро сподіваємося на продовження співпраці в Новому Році!

Для підняття “бойового” духу та оптимістичного настрою трохи корисної й приємної інформації:
 • У січні офіційно не робочими святковими днями в Польщі визнані: 1 січня — святкування Нового Року і 6 січня — релігійне свято Богоявлення. До 6 січня додаються ще звичайні вихідні дні 4 і 5 січня. Разом ми маємо один “довгий” вікенд в першому місяці 2020 року.
 • Польський уряд ухвалив закон про підвищення мінімальної зарплати в країні з 01.01.2020 року на 15,6%. Цей закон дійсний для усіх офіційно працевлаштованих осіб, у тому числі й для іноземних громадян. При працевлаштуванні по договору «Умова про працю» мінімальна ставка збільшиться на 350 злотих і складатиме 2600 брутто (нетто – 1958 злотих), а по «Умовізлецення» — почасова ставка зросте до 17 брутто (нетто – 12,8 злотих).
 • Згідно зі змінами, в податковому законодавстві Польщі молоді люди до 26 років, які офіційно працевлаштовані будуть звільнені від сплати податків. А це означає, що фактично їх доходи збільшаться.
 • І під кінець хотілося б сказати пару слів про польське оподаткування. Усі особи, які отримують офіційнийдохід на території Польщі зобов’язані платити податки. Найчастіше польський працедавець сам відраховує їх із заробітної плати своїх співробітників. До 28 лютого наступного року після звітного періоду Ваш працедавець зобов’язаний вислати Вам форму PIT – 11. У цьому документі будуть вказані усі доходи, отримані Вами в минулому році та сума сплачених з них податків. До Вас прийде декілька форм PIT – 11, якщо Ви працювали не в одного працедавця. На підставі PIT – 11 кожен працівник повинен заповнити форму PIT – 37 і направити її в податкову службу до кінця квітня. Чим раніше Ви подасте податкову декларацію, тим швидше Вам відшкодують виплачені податки. Зазвичай це відбувається  продовж 3-х місяців після подання декларації. Тому не зволікайте час, а відразу після новорічних свят відвідаєте податкову службу Польщі.

Так що все вказує, що майбутній 2020 рік буде більш продуктивним ніж пройдешній і немає причин відмовляти собі в здійсненні поставлених цілей. Тим більше, коли з Вами команда професіоналів компанії Work Life. Разом ми сила, і у нас обов’язково все вийде в Новому Році!

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Жовтень 15 Изображение Заробіток в Польщі – основні переваги
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 1 голосов.

  Прямий роботодавець – Польща – є чи не єдиною країною Євросоюзу, яка практично беззастережно приймає на роботу українців та видає національні робочі візи D-категорії (переміщення без додаткових обмежень). Відштовхуючись від вакансії роботи в Польщі (продавець, різноробочий, прибиральник і інші), середня заробітна плата може становити орієнтовно близько 60 грн / год. Саме тому число українців, що бажають працевлаштуватися в цій країні, безупинно збільшується з кожним місяцем. Польща надає актуальні вакансії в дуже великому обсязі і практично будь-яка робота, обрана здобувачем, принесе бажану заробітну плату. У більшості випадків ринок зайнятості в Україні на даний момент не може запропонувати гідну оплату праці для наших громадян. Виходячи з такого факту, потік людей, які тільки відправляються на заробітки або вже перебувають в Польщі, невблаганно зростає.

  Робота в Польщі – зимовий період

  Працевлаштування в Польщі взимку можливо, але таку привабливу пропозицію рекомендується оцінити і обдумати заздалегідь. Багато хто вважає, що займатися пошуком роботи в зимову пору року не слід з таких причин:

  • святкові дні – велика кількість свят випадає на цей сезон, що тягне за собою припинення дрібних робіт в Польщі;
  • мала кількість вакансій – ускладнюється пошук підходящої трудової діяльності;
  • оформлення візи – видача дозволу може зайняти від одного місяця до трьох (випадаючи на свято, термін збільшиться).

  Щоб працювати в Польщі зімойч слід попередньо (в осінній період) не тільки оформити документи для роботи, але і знайти підходящу посаду на цей сезон. При відкритій робочій візі і наявності завчасно закріпленого робочого місця вдале працевлаштування в Польщі забезпечено. Люди, які планують не залежати від сезонності виконуваних робіт, знаходять трудову діяльність в осінньо-зимовий період. Безліч вакансій для таких сезонів актуальні для українців з зайнятістю в опалювальних приміщеннях. Робота в Польщі покоївки, на кондитерській фабриці, вахтовим методом – ідеальний вибір для жінок, які хочуть працевлаштуватися на зимовий період і не тільки. У холодну пору року робота в Польщі для чоловіків буде прийнятною на складі, заводах і фабриках, станціях технічного обслуговування та інших теплих об’єктах.

  Переваги роботи взимку

  Розцінки оплати праці повністю залежать від сфери зайнятості людини. Таким чином, швачка може отримувати більшу в 1.5 рази заробітну плату, ніж працівник заводу. Їхати взимку в Польщу на роботу слід як мінімум через високого рівня зарплати, меншої вартості оформлення документів і перспектив для подальшого проживання в будь-якій країні Євросоюзу. Відповідальність співробітника підприємств в даній приймаючій країні винагороджується гідною заробітною платою.

  На нашому сайті польського агентства праці WorkLife, представництво якого знаходиться в Україні, можна знайти індивідуально відповідну сферу діяльності. Високооплачувана робота в Польщі на осінньо-зимовий період для жінок, чоловіків і сімейних пар є в місті Білосток, Гдиня, Глівіце та інших населених пунктах. Компанія WorkLife надає детальну інформацію по вакансіях, умовами перебування та роботі (безкоштовне харчування, проживання, наявність візи).

  Переглянути
 • Жовтень 13 Изображение Робота в Польщі для жінок – шанс хорошого заробітку!
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 1 голосов.

  Польський ринок праці дуже привабливий не тільки для чоловіків, але і для жінок. Причина в тому, що відсоток безробіття в країні невеликий. Відносно це пов’язано з частковою міграцією місцевого працездатного населення в інші країни ЄС. Друга причина великої кількості вакансій в Польщі – швидкі темпи розвитку економіки. Робочі руки потрібні на промислових і сільськогосподарських підприємствах по всій країні. Крім того, якщо жінка – «профі», вона може розраховувати на високооплачувану роботу викладача, IT-фахівця, медичного працівника. Розглянемо ТОП вакансій для роботи в Польщі для жінок, які особливо цінуються на польському ринку.

  Робота в Польщі: найбільш затребувані жіночі професії

  На сьогоднішній день, найбільш затребувані професії на польському ринку серед жінок:

  • швачки;
  • медичні сестри;
  • пакувальники;
  • офіціантки, покоївки.

  Професія швачки займає в списку почесне перше місце. Кваліфікованих швачок із задоволенням запрошують на польські швейні фабрики. При цьому умови роботи в Польщі досить хороші. Багато жінок можуть безкоштовно обідати на підприємстві. Важливий момент – кар’єрні перспективи, реальна можливість очолити зміну або цех, якщо швачка продемонструє хороші робочі якості. Жінки в швейних цехах працюють позмінно, тому вільний час є завжди. Є у роботи швачкою і ряд недоліків. Перш за все це висока конкуренція, настільки ж високі вимоги до якості роботи. Крім цього, на багатьох підприємствах тривалість робочого дня перевищує 8 годин, до яких звикли українські робітниці.

  Вакансію медсестри в Польщі може зайняти жінка зі спеціальною освітою та документально підтвердженим досвідом роботи за фахом від 1 року. Обов’язковими умовами також є проходження конкурсу та підтвердження знань. Робота медичної сестри вважається в Польщі престижною, оплачується високо. Медична сестра, працюючи в Польщі, може розраховувати на додаткове навчання. Надалі це дозволить їй працювати в інших країнах за більш високу заробітну плату.

  Робота офіціантками і покоївками в Польщі – переважно для молодих жінок. Ця робота популярна серед студенток, яким необхідні гроші на оплату проживання і навчання. Особливої ​​кваліфікації тут не потрібно, але вимог чимало: знання польської (і бажано англійської) мови, комунікабельність, ввічливість. Безумовний плюс – можливість поєднати роботу з відпочинком, якщо кафе або ресторан розташований в курортній зоні (робота офіціанткою в Польщі на літо – відмінний варіант для учнів). З недоліків можна назвати порівняно низьку заробітну плату. Ще один варіант затребуваною некваліфікованої роботи в Польщі – прибиральниця.

  Робота пакувальницею на підприємстві не вимагає високої кваліфікації. Крім того, добре знання польської мови не обов’язково. Умови праці пакувальниць непогані, зарплата досить висока. Це стосується легального працевлаштування. З мінусів можна відзначити високу конкуренцію.

  Як влаштуватися на роботу?

  Шукати вакансію на польському ринку праці як для жінки, так і для чоловіка, можна самостійно. У мережі є чимало сайтів з оголошеннями про роботу в Польщі. Однак не факт, що такий варіант працевлаштування буде легальним. У більшості випадків розраховувати на будь-які соціальні гарантії не доводиться. Розраховувати на допомогу досвідчених знайомих або навіть родичів – навряд чи реально, хоча б тому, що ви – потенційний конкурент.

  Більш надійний варіант – звернення в спеціалізоване агентство для пошуку роботи в Польщі. За послугу фахівців потрібно платити, але витрати окупаються досить швидко. За інших рівних умов варто віддавати перевагу агентствам, які конкурують на ринку досить довго – це ознака надійності і професіоналізму.

  Переглянути
 • Как быстро найти работа в польковице и вакансии в Польше, лучшие предложения Ченстохова работа в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • В нашем агенстве не составит труда найти сварщик Польша, а так же работа во Вроцлаве вакансии на самых выгодных условиях.
 • Компания Worklife предлагает работа в городе Тыхы, а так же найти подработка Лодзь сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • Сварщик в Польшу, а так же работа для украинцев в Щецине от компании Worklife.
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа монтажником в Польше, а так же Рабочие вакансии