З Новим роком! Чого чекати від Польщі в 2020 році?

Грудень 30
Изображение
Средний рейтинг
0 из 5 звезд. 0 голосов.

Вітаємо всіх, ну і звичайно наших клієнтів нинішніх та майбутніх, З Новим 2020 Роком і Різдвом Христовим!

Увесь колектив компанії Work Life від щирого серця бажає Вам і Вашим близьким у 2020 році здійснення найзухваліших планів, зростаючого добробуту, безмірного щастя і сталевого здоров’я!

Дякуємо, що в році, що минає, Ви вибрали нас для досягнення своїх цілей і щиро сподіваємося на продовження співпраці в Новому Році!

Для підняття “бойового” духу та оптимістичного настрою трохи корисної й приємної інформації:
 • У січні офіційно не робочими святковими днями в Польщі визнані: 1 січня — святкування Нового Року і 6 січня — релігійне свято Богоявлення. До 6 січня додаються ще звичайні вихідні дні 4 і 5 січня. Разом ми маємо один “довгий” вікенд в першому місяці 2020 року.
 • Польський уряд ухвалив закон про підвищення мінімальної зарплати в країні з 01.01.2020 року на 15,6%. Цей закон дійсний для усіх офіційно працевлаштованих осіб, у тому числі й для іноземних громадян. При працевлаштуванні по договору «Умова про працю» мінімальна ставка збільшиться на 350 злотих і складатиме 2600 брутто (нетто – 1958 злотих), а по «Умовізлецення» — почасова ставка зросте до 17 брутто (нетто – 12,8 злотих).
 • Згідно зі змінами, в податковому законодавстві Польщі молоді люди до 26 років, які офіційно працевлаштовані будуть звільнені від сплати податків. А це означає, що фактично їх доходи збільшаться.
 • І під кінець хотілося б сказати пару слів про польське оподаткування. Усі особи, які отримують офіційнийдохід на території Польщі зобов’язані платити податки. Найчастіше польський працедавець сам відраховує їх із заробітної плати своїх співробітників. До 28 лютого наступного року після звітного періоду Ваш працедавець зобов’язаний вислати Вам форму PIT – 11. У цьому документі будуть вказані усі доходи, отримані Вами в минулому році та сума сплачених з них податків. До Вас прийде декілька форм PIT – 11, якщо Ви працювали не в одного працедавця. На підставі PIT – 11 кожен працівник повинен заповнити форму PIT – 37 і направити її в податкову службу до кінця квітня. Чим раніше Ви подасте податкову декларацію, тим швидше Вам відшкодують виплачені податки. Зазвичай це відбувається  продовж 3-х місяців після подання декларації. Тому не зволікайте час, а відразу після новорічних свят відвідаєте податкову службу Польщі.

Так що все вказує, що майбутній 2020 рік буде більш продуктивним ніж пройдешній і немає причин відмовляти собі в здійсненні поставлених цілей. Тим більше, коли з Вами команда професіоналів компанії Work Life. Разом ми сила, і у нас обов’язково все вийде в Новому Році!

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Листопад 12 Изображение Як закрити банківський рахунок в Польщі
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Якщо ви влаштувалися в Польщу на роботу, то напевно зіткнетеся з деякими питаннями щодо рахунку в банку. Це невід’ємна частина повсякденного життя, однак якщо з відкриттям проблем ніколи не виникає, то закрити його буде складніше. У кожного банку є свої особливості, і про це потрібно знати.

  ING Bank Śląski

  Закрити рахунок ви можете у відділенні або надіславши листа. На офіційному сайті банку є спеціальний шаблон для такої ситуації. Однак тут знадобиться підпис власника, яка обов’язково посвідчується нотаріусом, а це – платна послуга. Перед закриттям рахунку вам потрібно буде деактивувати банківську карту – зробити це набагато простіше за допомогою мобільного додатку.

  Банк Millennium

  Якщо ви вибрали працевлаштування в Польщі і відкрили рахунок у цьому банку, тоді закрити його можна:

  • за офіційним номером телефону;
  • у відділенні;
  • через інтернет-банкінг.

  Процедура може зайняти до 1 місяця і поки рахунок не буде закритий, потрібно проводити мінімальну активність по типу внесення 1000 злотих, безготівковий розрахунок і т. Д.

  Bank Pekao

  Цей банк дозволяє закрити рахунок через письмове звернення або в найближчому відділенні. Якщо віддати перевагу першому варіанту, то потрібно отримати стандартний формуляр і зателефонувати за офіційним номером для відключення карти. Після цього банківську карту розрізаєте, берете її і заповнений футляр, вкладаєте в конверт. Поки приводу не буде закрити, все одно буде стягуватися плата за карту.

  Bank BNP Paribas

  Закрити рахунок можна за допомогою дзвінка, листи або у відділенні. Останній варіант дозволяє зробити все відразу в один день, проте такий варіант вимагає вільного часу. Якщо віддаєте перевагу письму, то не забувайте, що в такому випадку вам потрібно буде ще завірити його у нотаріуса. Перед відправкою листа потрібно відключити карту, тобто заблокувати її.

  Переглянути
 • Листопад 10 Изображение Уряд Польщі збільшив мінімальну зарплату з 2021 року
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Заробітки в Польщі тепер будуть ще більш привабливими і привабливими, адже вже з наступного 2021 року мінімальна заробітна плата збільшиться! Причому така приємна новина стосується абсолютно всіх фахівців і для всіх типів трудових договорів. Уряд вже затвердив відповідні законодавчі проекти ще 15 вересня.

  Підвищення планується на 200 злотих – тепер це найнижча ставка. Як показує практика, 2021 рік четвертим роком поспіль, як Польща підвищує мінімальну зарплату для працівників.

  Отже, згідно з новим розпорядженням, нас чекають такі зміни:

  ● мінімалка – 2800 злотих при роботі по umowa o prace;
  ● мінімальна погодинна плата – 18,3 злотих.

  Правда, раніше планувалося підвищення до 3000 злотих, однак через негативного впливу пандемії на економіку, не вдалося втілити такі плани. Така новина – ще один привід знайти для себе підходящу вакансію через агентства з працевлаштування в Польщі.

  Переглянути
 • Как быстро найти работа в польковице и вакансии в Польше, лучшие предложения Ченстохова работа в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • В нашем агенстве не составит труда найти сварщик Польша, а так же работа во Вроцлаве вакансии на самых выгодных условиях.
 • Компания Worklife предлагает работа в городе Тыхы, а так же найти подработка Лодзь сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • Сварщик в Польшу, а так же работа для украинцев в Щецине от компании Worklife.
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа монтажником в Польше, а так же Рабочие вакансии