Чи обов’язково знання мови для працевлаштування в Польщі?

Листопад 04
Изображение
Средний рейтинг
5 из 5 звезд. 2 голосов.

Щорічно величезна кількість наших співвітчизників у пошуках гідної оплати своєї праці виїжджає на роботу за кордон. Саме там люди мають можливість за кілька місяців заробити кошти, які в Україні немає можливості отримати працюючи цілий рік. Традиційно саме Польща приймає найбільшу кількість працівників з нашої країни, цьому сприяє як географічне сусідство, так і схожість мов.

Незважаючи на те, що зрозуміти поляків без знання мови можна, багатьох цікавить питання – чи є знання польської обов’язковою умовою при працевлаштуванні? Агентства з працевлаштування в Польщі пропонують різні вакансії – якщо кандидат претендує на посаду різноробочого, працівника на виробничу лінію або інших видів робіт, що не вимагають безпосереднього спілкування з людьми, то мова знати необов’язково. Якщо ж є бажання влаштуватися в сферу обслуговування, тут без знання мови вас точно не наймуть.

Види вакансій, які не потребують знання польської мови

Якщо здобувача цікавить підробіток в містах Тихи, Білостоці, Гдині, Глівіце і ін. (Польща), міжнародне польське агентство праці Work Life може запропонувати наступні вакансії:

 • робота на виробництві – в залежності від спеціальності або особистих переваг здобувача можна влаштуватися на виробничі лінії різного спрямування,
 • сільськогосподарські роботи – в теплицях або на полях завжди є потреба в робочій силі, за бажанням здобувача можна знайти як сезонну, так і постійну роботу в цій сфері;
 • різноробочі – завжди потрібні люди для будівельних, дорожніх робіт, прибиральники, вантажники, помічники фахівців і на інші види робіт, що не вимагають наявності певних навичок.

Робота в Польщі завжди знайдеться всім бажаючим – для сімейних пар, студентів, чоловіків і жінок старше 55 років, актуальні вакансії регулярно оновлюються на нашому сайті. В процесі роботи і спілкування з місцевим населенням наші співгромадяни швидко засвоюють розмовний польську мову, що дозволяє їм розраховувати на отримання нової перспективної роботи з більш високою оплатою праці.

Які документи потрібні для виїзду в Польщу на роботу?

Для тих, хто збирається за кордон перший раз багато питань здаються складними і нерозв’язними. Варто звернутися до професіоналів, які візьмуть на себе всі питання, пов’язані з оформленням необхідних документів. В Україні це агентство праці Work Life, ми із задоволенням організуємо оформлення робочої візи до Польщі, запрошення від роботодавця і посприяємо в оформленні медичної страховки. Щоб перетнути кордон з метою працевлаштування необхідно пред’явити закордонний паспорт, робочу візу (якщо робота довгострокова), запрошення від роботодавця і медичну страховку.

Робота в Польщі на складах, кондитерській фабриці, зварювальником, прибиральником і ін. Надає можливість українцям заробити гідну суму грошей. Умови проживання та праці при цьому гідні, так само як і оплата. По приїзду в здобувачем в обов’язковому порядку складається трудовий договір, згідно з яким він отримує зарплату. Переробки і нічні зміни зазвичай оплачуються за окремим вигідним тарифом. Звернувшись в наше агентство Work Life здобувач отримує можливість отримати роботу за кордоном відповідно до своїх вимог.

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Листопад 12 Изображение Як закрити банківський рахунок в Польщі
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Якщо ви влаштувалися в Польщу на роботу, то напевно зіткнетеся з деякими питаннями щодо рахунку в банку. Це невід’ємна частина повсякденного життя, однак якщо з відкриттям проблем ніколи не виникає, то закрити його буде складніше. У кожного банку є свої особливості, і про це потрібно знати.

  ING Bank Śląski

  Закрити рахунок ви можете у відділенні або надіславши листа. На офіційному сайті банку є спеціальний шаблон для такої ситуації. Однак тут знадобиться підпис власника, яка обов’язково посвідчується нотаріусом, а це – платна послуга. Перед закриттям рахунку вам потрібно буде деактивувати банківську карту – зробити це набагато простіше за допомогою мобільного додатку.

  Банк Millennium

  Якщо ви вибрали працевлаштування в Польщі і відкрили рахунок у цьому банку, тоді закрити його можна:

  • за офіційним номером телефону;
  • у відділенні;
  • через інтернет-банкінг.

  Процедура може зайняти до 1 місяця і поки рахунок не буде закритий, потрібно проводити мінімальну активність по типу внесення 1000 злотих, безготівковий розрахунок і т. Д.

  Bank Pekao

  Цей банк дозволяє закрити рахунок через письмове звернення або в найближчому відділенні. Якщо віддати перевагу першому варіанту, то потрібно отримати стандартний формуляр і зателефонувати за офіційним номером для відключення карти. Після цього банківську карту розрізаєте, берете її і заповнений футляр, вкладаєте в конверт. Поки приводу не буде закрити, все одно буде стягуватися плата за карту.

  Bank BNP Paribas

  Закрити рахунок можна за допомогою дзвінка, листи або у відділенні. Останній варіант дозволяє зробити все відразу в один день, проте такий варіант вимагає вільного часу. Якщо віддаєте перевагу письму, то не забувайте, що в такому випадку вам потрібно буде ще завірити його у нотаріуса. Перед відправкою листа потрібно відключити карту, тобто заблокувати її.

  Переглянути
 • Листопад 10 Изображение Уряд Польщі збільшив мінімальну зарплату з 2021 року
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Заробітки в Польщі тепер будуть ще більш привабливими і привабливими, адже вже з наступного 2021 року мінімальна заробітна плата збільшиться! Причому така приємна новина стосується абсолютно всіх фахівців і для всіх типів трудових договорів. Уряд вже затвердив відповідні законодавчі проекти ще 15 вересня.

  Підвищення планується на 200 злотих – тепер це найнижча ставка. Як показує практика, 2021 рік четвертим роком поспіль, як Польща підвищує мінімальну зарплату для працівників.

  Отже, згідно з новим розпорядженням, нас чекають такі зміни:

  ● мінімалка – 2800 злотих при роботі по umowa o prace;
  ● мінімальна погодинна плата – 18,3 злотих.

  Правда, раніше планувалося підвищення до 3000 злотих, однак через негативного впливу пандемії на економіку, не вдалося втілити такі плани. Така новина – ще один привід знайти для себе підходящу вакансію через агентства з працевлаштування в Польщі.

  Переглянути
 • Как быстро найти работа для женщин Польша и вакансии в Польше, лучшие предложения монтажник металлоконструкций в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • Компания Worklife предлагает работа на складах в Польше, а так же найти вакансии для женщин в Польше сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа водителем в Польше, а так же Польше на складе
 • Вакансии для женщин, а так же работа в Ополе для женщин от компании Worklife.
 • В нашем агенстве не составит труда найти вакансии в Катовице, а так же работа электросварщиком на самых выгодных условиях.