Боротьба за українських працівників

Липень 03
Изображение
Средний рейтинг
0 из 5 звезд. 0 голосов.

Польсько-українська господарча палата турбується про те, щоб українці, які працюють в Польщі, не виїхали в Німеччину.

Віце-голова Польсько-української господарської палати Андрій Дрозд повідомив “Польському радіо”: “Звичайно, польський ринок повинен бути привабливим для громадян України та інших країн. Роботодавці також повинні зважати на те, що винагорода працівників в перспективі також повинна змінитися. Зарплата повинна зрівнятися з іншими, які є в Польщі”.

Він також додав, що польські роботодавці повинні реагувати на поступки з боку Німеччини. Німеччина дозволила з 2020 року легально працевлаштовувати кваліфікованих фахівців іноземців.

За результатами дослідження польського видання Obserwatorfinansowy.pl, в найближчі 4 роки з Польщі до Німеччини може виїхати 20-25% трудових мігрантів з України. Йдеться саме про кваліфікованих фахівців.

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Листопад 12 Изображение Як закрити банківський рахунок в Польщі
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Якщо ви влаштувалися в Польщу на роботу, то напевно зіткнетеся з деякими питаннями щодо рахунку в банку. Це невід’ємна частина повсякденного життя, однак якщо з відкриттям проблем ніколи не виникає, то закрити його буде складніше. У кожного банку є свої особливості, і про це потрібно знати.

  ING Bank Śląski

  Закрити рахунок ви можете у відділенні або надіславши листа. На офіційному сайті банку є спеціальний шаблон для такої ситуації. Однак тут знадобиться підпис власника, яка обов’язково посвідчується нотаріусом, а це – платна послуга. Перед закриттям рахунку вам потрібно буде деактивувати банківську карту – зробити це набагато простіше за допомогою мобільного додатку.

  Банк Millennium

  Якщо ви вибрали працевлаштування в Польщі і відкрили рахунок у цьому банку, тоді закрити його можна:

  • за офіційним номером телефону;
  • у відділенні;
  • через інтернет-банкінг.

  Процедура може зайняти до 1 місяця і поки рахунок не буде закритий, потрібно проводити мінімальну активність по типу внесення 1000 злотих, безготівковий розрахунок і т. Д.

  Bank Pekao

  Цей банк дозволяє закрити рахунок через письмове звернення або в найближчому відділенні. Якщо віддати перевагу першому варіанту, то потрібно отримати стандартний формуляр і зателефонувати за офіційним номером для відключення карти. Після цього банківську карту розрізаєте, берете її і заповнений футляр, вкладаєте в конверт. Поки приводу не буде закрити, все одно буде стягуватися плата за карту.

  Bank BNP Paribas

  Закрити рахунок можна за допомогою дзвінка, листи або у відділенні. Останній варіант дозволяє зробити все відразу в один день, проте такий варіант вимагає вільного часу. Якщо віддаєте перевагу письму, то не забувайте, що в такому випадку вам потрібно буде ще завірити його у нотаріуса. Перед відправкою листа потрібно відключити карту, тобто заблокувати її.

  Переглянути
 • Листопад 10 Изображение Уряд Польщі збільшив мінімальну зарплату з 2021 року
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Заробітки в Польщі тепер будуть ще більш привабливими і привабливими, адже вже з наступного 2021 року мінімальна заробітна плата збільшиться! Причому така приємна новина стосується абсолютно всіх фахівців і для всіх типів трудових договорів. Уряд вже затвердив відповідні законодавчі проекти ще 15 вересня.

  Підвищення планується на 200 злотих – тепер це найнижча ставка. Як показує практика, 2021 рік четвертим роком поспіль, як Польща підвищує мінімальну зарплату для працівників.

  Отже, згідно з новим розпорядженням, нас чекають такі зміни:

  ● мінімалка – 2800 злотих при роботі по umowa o prace;
  ● мінімальна погодинна плата – 18,3 злотих.

  Правда, раніше планувалося підвищення до 3000 злотих, однак через негативного впливу пандемії на економіку, не вдалося втілити такі плани. Така новина – ще один привід знайти для себе підходящу вакансію через агентства з працевлаштування в Польщі.

  Переглянути
 • Компания Worklife предлагает работа сварщиком в Польше, а так же найти Вроцлав работа сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • В нашем агенстве не составит труда найти вакансии в Польше водителем, а так же работа в Польше в Варшаве на самых выгодных условиях.
 • Как быстро найти работа в Польше в Бельско и вакансии в Польше, лучшие предложения вакансии в Быдгоще в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа в Бельско, а так же Бяла работа
 • Вакансии в Познани, а так же работа в Польше на заводе от компании Worklife.