70% знижки на продукти

Липень 24
Изображение
Средний рейтинг
0 из 5 звезд. 0 голосов.

Польща запустила безкоштовний додаток для мобільних телефонів Too Good To Go. Додаток допомагає купити непродані страви та продукти з величезним знижкам. Поки що він працює тільки у Варшаві, але в планах вийти на інші міста Польщі.

Як це працює?

Магазини і ресторани щоденно пропонують свіжі продукти та страви, які не вдалось продати протягом дня. За допомогою додатку ви можете вибрати конкретний ресторан або магазин та замовити корзинку зі страв або продуктів.

Але на вас чекає сюрприз: ніколи не відомо, що саме може опинитись в асортименті даного дня.

Ви можете зв’язатись з рестораном, коли посилка вже готова, та запитати, що вона містить. В додатку є можливість обирати страви з м’ясом або без. Також доступна інформація про алергени.

Страви та продукти, куплені за допомогою додатку, як правило, коштують втричі менше.

Єдиний мінус – немає доставки. Потрібно самостійно приїхати на місце за посилкою.

Чому Польща долучилась до інших країн?

Близько третини всіх виробничих продуктів харчування у світі – це сміття. Поляки викидають 9 млн тонн в рік, а це 236 кг на людину!

Додаток Too Good To Go створили в Данії. І вже сьогодні ним користується близько 12 млн людей у Німеччині, Великобританії, Бельгії, Франції та інших країнах.

 

У Варшаві додаток співпрацює з 50 ресторанами, магазинами та пекарнями. Серед них: 77 sushi, Bibenda, Regina, Vege Miasto, Komu Komu, Le Diplomate, Warszawski Lukier, Mojo Picon тощо.

Повернутися до списку новин
Інші новини
 • Листопад 12 Изображение Як закрити банківський рахунок в Польщі
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Якщо ви влаштувалися в Польщу на роботу, то напевно зіткнетеся з деякими питаннями щодо рахунку в банку. Це невід’ємна частина повсякденного життя, однак якщо з відкриттям проблем ніколи не виникає, то закрити його буде складніше. У кожного банку є свої особливості, і про це потрібно знати.

  ING Bank Śląski

  Закрити рахунок ви можете у відділенні або надіславши листа. На офіційному сайті банку є спеціальний шаблон для такої ситуації. Однак тут знадобиться підпис власника, яка обов’язково посвідчується нотаріусом, а це – платна послуга. Перед закриттям рахунку вам потрібно буде деактивувати банківську карту – зробити це набагато простіше за допомогою мобільного додатку.

  Банк Millennium

  Якщо ви вибрали працевлаштування в Польщі і відкрили рахунок у цьому банку, тоді закрити його можна:

  • за офіційним номером телефону;
  • у відділенні;
  • через інтернет-банкінг.

  Процедура може зайняти до 1 місяця і поки рахунок не буде закритий, потрібно проводити мінімальну активність по типу внесення 1000 злотих, безготівковий розрахунок і т. Д.

  Bank Pekao

  Цей банк дозволяє закрити рахунок через письмове звернення або в найближчому відділенні. Якщо віддати перевагу першому варіанту, то потрібно отримати стандартний формуляр і зателефонувати за офіційним номером для відключення карти. Після цього банківську карту розрізаєте, берете її і заповнений футляр, вкладаєте в конверт. Поки приводу не буде закрити, все одно буде стягуватися плата за карту.

  Bank BNP Paribas

  Закрити рахунок можна за допомогою дзвінка, листи або у відділенні. Останній варіант дозволяє зробити все відразу в один день, проте такий варіант вимагає вільного часу. Якщо віддаєте перевагу письму, то не забувайте, що в такому випадку вам потрібно буде ще завірити його у нотаріуса. Перед відправкою листа потрібно відключити карту, тобто заблокувати її.

  Переглянути
 • Листопад 10 Изображение Уряд Польщі збільшив мінімальну зарплату з 2021 року
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Заробітки в Польщі тепер будуть ще більш привабливими і привабливими, адже вже з наступного 2021 року мінімальна заробітна плата збільшиться! Причому така приємна новина стосується абсолютно всіх фахівців і для всіх типів трудових договорів. Уряд вже затвердив відповідні законодавчі проекти ще 15 вересня.

  Підвищення планується на 200 злотих – тепер це найнижча ставка. Як показує практика, 2021 рік четвертим роком поспіль, як Польща підвищує мінімальну зарплату для працівників.

  Отже, згідно з новим розпорядженням, нас чекають такі зміни:

  ● мінімалка – 2800 злотих при роботі по umowa o prace;
  ● мінімальна погодинна плата – 18,3 злотих.

  Правда, раніше планувалося підвищення до 3000 злотих, однак через негативного впливу пандемії на економіку, не вдалося втілити такі плани. Така новина – ще один привід знайти для себе підходящу вакансію через агентства з працевлаштування в Польщі.

  Переглянути