Новини
 • Листопад 12 Изображение Як закрити банківський рахунок в Польщі
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Якщо ви влаштувалися в Польщу на роботу, то напевно зіткнетеся з деякими питаннями щодо рахунку в банку. Це невід’ємна частина повсякденного життя, однак якщо з відкриттям проблем ніколи не виникає, то закрити його буде складніше. У кожного банку є свої особливості, і про це потрібно знати.

  ING Bank Śląski

  Закрити рахунок ви можете у відділенні або надіславши листа. На офіційному сайті банку є спеціальний шаблон для такої ситуації. Однак тут знадобиться підпис власника, яка обов’язково посвідчується нотаріусом, а це – платна послуга. Перед закриттям рахунку вам потрібно буде деактивувати банківську карту – зробити це набагато простіше за допомогою мобільного додатку.

  Банк Millennium

  Якщо ви вибрали працевлаштування в Польщі і відкрили рахунок у цьому банку, тоді закрити його можна:

  • за офіційним номером телефону;
  • у відділенні;
  • через інтернет-банкінг.

  Процедура може зайняти до 1 місяця і поки рахунок не буде закритий, потрібно проводити мінімальну активність по типу внесення 1000 злотих, безготівковий розрахунок і т. Д.

  Bank Pekao

  Цей банк дозволяє закрити рахунок через письмове звернення або в найближчому відділенні. Якщо віддати перевагу першому варіанту, то потрібно отримати стандартний формуляр і зателефонувати за офіційним номером для відключення карти. Після цього банківську карту розрізаєте, берете її і заповнений футляр, вкладаєте в конверт. Поки приводу не буде закрити, все одно буде стягуватися плата за карту.

  Bank BNP Paribas

  Закрити рахунок можна за допомогою дзвінка, листи або у відділенні. Останній варіант дозволяє зробити все відразу в один день, проте такий варіант вимагає вільного часу. Якщо віддаєте перевагу письму, то не забувайте, що в такому випадку вам потрібно буде ще завірити його у нотаріуса. Перед відправкою листа потрібно відключити карту, тобто заблокувати її.

  Переглянути
 • Листопад 10 Изображение Уряд Польщі збільшив мінімальну зарплату з 2021 року
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 5 голосов.

  Заробітки в Польщі тепер будуть ще більш привабливими і привабливими, адже вже з наступного 2021 року мінімальна заробітна плата збільшиться! Причому така приємна новина стосується абсолютно всіх фахівців і для всіх типів трудових договорів. Уряд вже затвердив відповідні законодавчі проекти ще 15 вересня.

  Підвищення планується на 200 злотих – тепер це найнижча ставка. Як показує практика, 2021 рік четвертим роком поспіль, як Польща підвищує мінімальну зарплату для працівників.

  Отже, згідно з новим розпорядженням, нас чекають такі зміни:

  ● мінімалка – 2800 злотих при роботі по umowa o prace;
  ● мінімальна погодинна плата – 18,3 злотих.

  Правда, раніше планувалося підвищення до 3000 злотих, однак через негативного впливу пандемії на економіку, не вдалося втілити такі плани. Така новина – ще один привід знайти для себе підходящу вакансію через агентства з працевлаштування в Польщі.

  Переглянути
 • Листопад 09 Изображение Робота в Польщі – чи дійсно це вигідно?
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 1 голосов.

  Кожен прагне до фінансового благополуччя і для цього намагається знайти роботу, яка б оплачувалася гідно. На жаль, в Україні зробити це досить складно, особливо тим, хто досяг пенсійного віку або не має гарної спеціальності. Тому заробіток в Польщі часто є чудовим вирішенням  зі скрутного стану, тим більше що для отримання роботи за кордоном досить звернутися в надійне агентство праці. Самостійний пошук часто закінчується невдачею через незнання всіх тонкощів або невміння грамотно скласти резюме.

  У порівнянні із заробітною платою, яку отримують люди робочих спеціальностей в Україні, в Польщі вони можуть розраховувати на набагато більш високу зарплату. Наприклад, робота прибиральниці в Польщі найчастіше відбувається позмінно, оплата розраховується погодинно, при цьому переробки оплачуються окремо. Умови праці дозволяють користуватися сучасним обладнанням, що значно полегшує прибирання, в цілому навіть без певного досвіду є можливість заробити гідні гроші.

  Робота та проживання в Польщі – які умови пропонують роботодавці?

  Багатьох наших співвітчизників лякає невідомість, за розповідями родичів або знайомих може скластися невірне уявлення про умови проживання і вимогам до працівникам. Міжнародне польське агентство праці Work Life пропонує взаємовигідні умови співпраці для шукачів. Ми візьмемо на себе всі турботи, надамо:

  • допомога в оформленні всіх необхідних для виїзду за кордон і влаштування на роботу документів;
  • послуги з відкриття банківського рахунку в Польщі для щомісячного нарахування заробітної плати;
  • офіційне працевлаштування, доїзд до місця роботи, комфортне житло в хостелах, квартирах або будинках.

  Протягом всього періоду працевлаштування та роботи на території Польщі наші співробітники надають усіляку інформаційну та правову підтримку, виключаючи порушення умов трудового договору.

  • Оплата праці відбувається відповідно до трудового договору, налічується вона за кожну годину. При цьому нічні зміни і робота понаднормово оплачується окремо.
  • Заробітна плата нараховується один раз на місяць на банківську карту.
  • Житло часто оплачує роботодавець, деякі підприємства надають обіди або хорошу знижку на них, що дозволяє істотно зменшити витрати.

  Які професії найбільш затребувані в Польщі?

  Ринок праці нашого географічного сусіда з Євросоюзу постійно потребує різноробочих і людей робітничих спеціальностей, а також сфери обслуговування. Схожість наших мов роблять період адаптації коротким, якщо працівник показує старанність і бажання навчатися, він може розраховувати на підвищення по службі з більш високою оплатою праці. Здобувачі з України завжди можуть знайти підходящу для себе вакансію. Робота в місті Сважендз, Ченстохова, Щецін на виробництві, сільськогосподарських роботах і в сфері обслуговування принесе стабільний дохід і впевненість у завтрашньому дні.

  Працевлаштування в Польщі – відмінний шанс для тих категорій населення України, які не можуть знайти гідну оплату своєї праці в нашій країні. До них відносяться пенсіонери, люди без досвіду роботи, студенти і т.д. У Польщі вони можуть розраховувати на хорошу зарплату і перспективи подальшого її підвищення. Важливо звернутися до перевіреного агентству з бездоганною репутацією. В Україні це компанія Work Life, яка має великий досвід роботи на ринку праці.

  Переглянути
 • Листопад 06 Изображение Заробітки в Польщі: мрії здійснюються – або …?
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 2 голосов.

  Робота в Польщі – один із способів знайти пристойний заробіток для середньостатистичного українця. Польський ринок праці приваблює багатьох людей з кількох причин. Перш за все, при інших рівних умовах, заробітки в Польщі вище, ніж в Україні, а умови праці часто краще. Є й інші причини: територіальна близькість обох країн, схожість менталітету і мови, можливість з часом отримати польське громадянство. Виникає логічне запитання: чому в мережі періодично з’являються розповіді цілком реальних людей про те, що з пошуком вакансій в Польщі все, м’яко кажучи, далеко не так чудово, як хотілося б. Можливо, комусь банально не пощастило. Але основна причина криється в тому, що багато хто ставиться до пошуку роботи в Польщі не дуже серйозно і, як результат, стають жертвами шахраїв усіх мастей.

  Як не потрібно шукати роботу в Польщі?

  Найпоширеніші помилки новачка, який планує знайти підходящу вакансію для роботи в Польщі, – такі:

  • оплата за вакансію;
  • робота без підписання угоди;
  • робота нелегально;
  • неясні умови роботи.

  «Платні вакансії» – та сама наживка, на яку потрапляють новачки. Їм не терпиться у що б то не стало працевлаштуватися. Багато людей, намагаючись заощадити, звертаються не до спеціалізованого агентства, а до більш досвідченим і успішним співвітчизникам. Останні пропонують варіант роботи, але просять заплатити за послугу. При цьому немає ніяких гарантій, що здобувач буде працевлаштований і отримає очікувану заробітну плату. Що ж стосується «продавців вакансій», то вони після отримання винагороди просто зникають, не відповідав на дзвінки. Подібне трапляється не так вже й рідко.

  Робота в Польщі без попереднього укладення договору – ще одна поширена помилка. До такої виверту набувають недобросовісні роботодавці, щоб уникнути сплати податків. З місцевими працівниками такі номери не проходять, а з іноземцями, як правило, домовитися простіше. Насправді, укладення договору необхідно навіть при прийомі на випробувальний термін. Якщо є офіційний договір, можна захистити свої права, якщо оплата буде проведена несвоєчасно або в меншому розмірі.

  Нелегальне працевлаштування також є поширеною помилкою. Іноді можна заробити гроші в Польщі навіть на «чорному ринку» вакансій, але ні про який соціальний захист мови немає. Крім того, «нелегала» можуть звільнити, чи не виплативши заробітну плату і пригрозивши здачею владі.

  Отже, ви знайшли вакансію в Польщі, збираєтеся працювати за договором. Але чи варто підписувати його відразу? Звичайно, ні. Необхідно, щоб він був переведений на ваш рідну мову. Причина в тому, що ви не настільки володієте польською мовою, щоб зрозуміти можливі «підводні камені» угоди. У договорі прописані обов’язки здобувача, тривалість робочого часу, розмір і порядок виплати заробітної плати. Якщо ви не цілком ознайомлені з цією інформацією, роботодавець може обдурити з оплатою або значно збільшити обсяг виконуваної роботи.

  Чи можна уникнути всіх перерахованих проблем? Можна, якщо шукати вакансії для роботи в Польщі через професійні агентства, які співпрацюють лише з добросовісними роботодавцями.

  Переглянути
 • Листопад 04 Изображение Чи обов’язково знання мови для працевлаштування в Польщі?
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 2 голосов.

  Щорічно величезна кількість наших співвітчизників у пошуках гідної оплати своєї праці виїжджає на роботу за кордон. Саме там люди мають можливість за кілька місяців заробити кошти, які в Україні немає можливості отримати працюючи цілий рік. Традиційно саме Польща приймає найбільшу кількість працівників з нашої країни, цьому сприяє як географічне сусідство, так і схожість мов.

  Незважаючи на те, що зрозуміти поляків без знання мови можна, багатьох цікавить питання – чи є знання польської обов’язковою умовою при працевлаштуванні? Агентства з працевлаштування в Польщі пропонують різні вакансії – якщо кандидат претендує на посаду різноробочого, працівника на виробничу лінію або інших видів робіт, що не вимагають безпосереднього спілкування з людьми, то мова знати необов’язково. Якщо ж є бажання влаштуватися в сферу обслуговування, тут без знання мови вас точно не наймуть.

  Види вакансій, які не потребують знання польської мови

  Якщо здобувача цікавить підробіток в містах Тихи, Білостоці, Гдині, Глівіце і ін. (Польща), міжнародне польське агентство праці Work Life може запропонувати наступні вакансії:

  • робота на виробництві – в залежності від спеціальності або особистих переваг здобувача можна влаштуватися на виробничі лінії різного спрямування,
  • сільськогосподарські роботи – в теплицях або на полях завжди є потреба в робочій силі, за бажанням здобувача можна знайти як сезонну, так і постійну роботу в цій сфері;
  • різноробочі – завжди потрібні люди для будівельних, дорожніх робіт, прибиральники, вантажники, помічники фахівців і на інші види робіт, що не вимагають наявності певних навичок.

  Робота в Польщі завжди знайдеться всім бажаючим – для сімейних пар, студентів, чоловіків і жінок старше 55 років, актуальні вакансії регулярно оновлюються на нашому сайті. В процесі роботи і спілкування з місцевим населенням наші співгромадяни швидко засвоюють розмовний польську мову, що дозволяє їм розраховувати на отримання нової перспективної роботи з більш високою оплатою праці.

  Які документи потрібні для виїзду в Польщу на роботу?

  Для тих, хто збирається за кордон перший раз багато питань здаються складними і нерозв’язними. Варто звернутися до професіоналів, які візьмуть на себе всі питання, пов’язані з оформленням необхідних документів. В Україні це агентство праці Work Life, ми із задоволенням організуємо оформлення робочої візи до Польщі, запрошення від роботодавця і посприяємо в оформленні медичної страховки. Щоб перетнути кордон з метою працевлаштування необхідно пред’явити закордонний паспорт, робочу візу (якщо робота довгострокова), запрошення від роботодавця і медичну страховку.

  Робота в Польщі на складах, кондитерській фабриці, зварювальником, прибиральником і ін. Надає можливість українцям заробити гідну суму грошей. Умови проживання та праці при цьому гідні, так само як і оплата. По приїзду в здобувачем в обов’язковому порядку складається трудовий договір, згідно з яким він отримує зарплату. Переробки і нічні зміни зазвичай оплачуються за окремим вигідним тарифом. Звернувшись в наше агентство Work Life здобувач отримує можливість отримати роботу за кордоном відповідно до своїх вимог.

  Переглянути
 • Листопад 02 Изображение В Польщу на роботу – де шукати інформацію?
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 1 голосов.

  Саме в цю країну Євросоюзу щорічно виїжджають багато наших співвітчизників у пошуках гідної оплати за свою працю. Більшість при виборі роботи покладаються на досвід своїх знайомих або родичів, вже не раз побували за кордоном. Але не завжди ці відомості можуть бути корисними, так як у кожного свої переваги за умовами праці та проживання. У пошуках інформації багато відвідують форуми і сайти, на яких діляться своїм досвідом побували за кордоном люди. Така інформація також не завжди достовірна, тому для отримання відповідей на всі питання, що цікавлять питання, що стосуються роботи і проживання в Польщі краще звернутися до фахівців агентства з працевлаштування Work Life, що мають великий досвід в сфері надання подібного роду послуг. Ми надаємо вакансії для українців з досвідом роботи і без нього, працевлаштування офіційне на великих польських підприємствах, оплата праці гідна.

  Основні питання, що цікавлять хто шукає роботу в Польщі

  Якщо узагальнити найбільш часто виникають питання у тих, хто перший раз їде на роботу в Польщу, то вони виглядають приблизно так:

  • Чи потрібно оформлення робочої візи до Польщі? До 2017 року це було обов’язковою умовою для працевлаштування в цій країні. Зараз працівники мають можливість виїжджати на місце роботи по біометричного паспорту на період до 90 днів.
  • Де краще шукати оголошення про роботу в Польщі? В інтернеті можна знайти дуже багато пропозицій про вакантні місця за кордоном. Не всі вони відповідають реальному стану речей, варто розглядати тільки ті з них, які можуть підтвердити законність надання своїх послуг.
  • Чи затребувана робота різноробочим в Польщі? Так, в цій країні користуються попитом люди, які не мають досвіду роботи. Вони можуть бути зайняті як на зборі врожаю, так і на виробничих лініях або інших видах робіт, які не вимагають наявності спеціальних навичок.
  • Чи завжди є робота в Польщі для жінок і чоловіків або сімейних пар з України? Про те, що наших працівників цінують в цій європейській країні, свідчить той факт, що в’їзд на її територію з метою працевлаштування за безвізу доступний виключно українським громадянам.

  Важливо звернутися в офіційне агентство, яке має ліцензію Мінсоцполітики України на свою діяльність. Work Life працює на ринку праці не перший рік і має бездоганну репутацію у претендентів.

  Які документи потрібні для працевлаштування в Польщі?

  Щоб влаштуватися на довгострокову роботу за кордоном, необхідно обов’язково оформити робочу візу. Зробити це можна самостійно, подавши пакет документів в найближчий від вас візовий центр або ж довірити оформлення професіоналам. Якщо робота сезонна або ви плануєте підробіток на термін до 90 днів, можна поїхати по біометричного паспорту. При перетині кордону ви повинні надати запрошення від роботодавця. Краще також оформити медичну страховку, це буде запорукою того, що при необхідності вам нададуть кваліфіковану медичну допомогу.

  На сайті міжнародного агентства з працевлаштування в Польщі worklife.com.ua ви знайдете відповіді на всі питання, а також розгляньте створення успішної кар’єри в Польщі для чоловіків жінок і сімейних пар в різних містах країни. Ви можете ознайомитися з умовами роботи, проживання та оплати праці, а ми візьмемо на себе всі питання, пов’язані з оформленням, проїздом на роботу і супроводом протягом усього періоду трудового договору.

  Переглянути
 • Жовтень 29 Изображение Робота в Польщі по безвізу – хороший спосіб отримати гідний заробіток
  Средний рейтинг
  5 из 5 звезд. 1 голосов.

  Для багатьох українців регулярні поїздки за кордон з метою знайти високооплачувану роботу вже давно стали буденною справою. Дійсно, в країнах Євросоюзу існує потреба в працівниках для виконання самих різних видів робіт, починаючи від сезонних і закінчуючи вакансіями на великих міжнародних концернах. При цьому як умови праці, так і оплата разюче відрізняються в кращу сторону в порівнянні з українськими реаліями.

  Якщо раніше для того, щоб влаштуватися на роботу, необхідно було отримати робочу візу в Польщу, то з 2017 року польський уряд прийняв рішення про надання українцям можливості офіційно працевлаштуватися за безвізу. Саме Польща є країною, в яку найчастіше виїжджають наші співгромадяни. Це пояснюється як схожістю наших мов, так і географічним сусідством двох країн. Робота в Польщі по біометрії дозволяє уникнути тривалих бюрократичних процедур, а перелік доступних вакансій при цьому досить значний.

  Особливості працевлаштування в Польщі за безвізу

  Власне основним документом, який дає право в’їзду на територію сусідньої країни Євросоюзу, є біометричний паспорт. За документом старого зразка легально залишитися в країні на роботу не вийде. Крім цього, необхідно мати при собі:

  • запрошення від роботодавця з підтвердженням його намірів влаштувати іноземця до себе на роботу або дозвіл, яке діє на строк до трьох років з
  • можливістю продовження;
  • медичну страховку, незважаючи на те, що вона не є обов’язковою, краще заздалегідь подбати про її наявності, тоді в разі виникнення проблем зі здоров’ям ви зможете отримати своєчасну медичну допомогу.

  Робота в Польщі по біометрії передбачає легальне перебування українців на території країни протягом 90 днів. Перевищення цього терміну може вилитися в штраф, депортацією і забороною в’їзду в країну до трьох років. До кінця легального терміну перебування в країні працівник може подати документи на його продовження до відповідних польські держслужби.

  Переваги поїздки на роботу в Польщу по безвізу

  Варто зауважити, що особливі умови надаються виключно українським громадянам, у жителів інших країн пострадянського простору таких привілеїв немає. Сезонна робота в місті Зелена Гура, Гдині, Валбжіхе, Бидгощі та інших польських населених пунктах надає можливість заробити нашим студентам, представникам робітничих спеціальностей і пенсіонерам. Мінімум документів, необхідних для працевлаштування, а також гідна оплата праці роблять цей спосіб заробітку дуже привабливим. Багато хто не знає, з чого почати пошук підходящої роботи за кордоном, як отримати запрошення від роботодавця і уберегти себе від дій шахраїв. Щоб убезпечить себе від непередбачених неприємностей, варто звернутися за допомогою до професіоналів.

  В Україні давно плідно працює польське міжнародне агентство праці Work Life. Ми надаємо можливість отримати високооплачувану роботу за кордоном для будь-якого претендента. Якщо ви – автомеханік, автослюсар, мебляр або різноробочий, Польща стане тією країною, в якій ваша праця буде високо оцінений. До кожного здобувачеві у нас індивідуальний підхід, навіть без досвіду роботи ви можете розраховувати на позитивне рішення про своє працевлаштування в Польщі.

  Переглянути
 • Компания Worklife предлагает работа в Польше электриком, а так же найти седльце работа сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа Польша, а так же Мысловице работа
 • В нашем агенстве не составит труда найти горничная в Польшу, а так же работа во Вроцлаве вакансии на самых выгодных условиях.
 • Быдгощ вакансии, а так же работа в Катовице от компании Worklife.
 • Как быстро найти работа в Польше и вакансии в Польше, лучшие предложения сварщик Польша в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua