Новини
 • Жовтень 01 Изображение Робота в Польщі по біометрії: що потрібно зна
  Средний рейтинг
  0 из 5 звезд. 0 голосов.

  Щорічно кількість громадян, які зацікавлені у працевлаштуванні за кордоном, збільшується.

  Особливо великий попит на робочі місця в сусідній державі – Польщі. Ця країна приваблює близьким розташуванням, великою різноманітністю вакансій, комфортними умовами праці та високою заробітною платою.

  Влаштуватися сюди набагато простіше, ніж в інші країни. Саме тому багато українців приїжджають сюди на заробітки або в якості постійного місця роботи, щоб надалі переїхати назовсім, тим більше, що є вакансії в Польщі по біометрії. Поява можливості в’їжджати в країни ЄС без наявності візи значно спростило процес працевлаштування.

  Особливості роботи в Польщі по біометрії

  Польща – єдина європейська країна, в яку можна офіційно влаштуватися на роботу без робочої візи. Однак не все так просто, як може здатися на перший погляд, адже все-таки потрібно врахувати деякі нюанси і заздалегідь розпочати підготовку документів і необхідних паперів. Щоб влаштуватися на роботу в Польщі по біометрії, є два способи:
  – наявне заяву від роботодавця про подальше намір вас влаштувати в свою компанію;
  – поїздка в країну без дозволу на роботу, в якості туриста.

  Зберігаються також і інші умови:
  – наявність страховки;
  – місце проживання на час поїздки;
  – фінансове забезпечення.

  Якщо вас цікавить робота по біометрії в Польщі, вам необхідно оформити дозвіл на роботу протягом 9 місяців для діяльності в сфері туризму, громадського харчування, садівництва або с / г. В інших сферах на запрошення можна працювати не більше 1 місяця.

  Для роботи в Польщі по біометрії по приїзду необхідно укласти договір, щоб в першу чергу убезпечити себе від неправомірних звільнень або не виплатити обумовленої заробітної плати. Крім цього, роботодавець зобов’язується подати заяву, щоб надати страховку кандидату і сплатити податки.

  Якщо договір не був зовсім підписаний або оформлений неправильно, то така співпраця не рахується офіційним і тому обкладається штрафом. Робота в Польщі по біометрії більше 90 днів можлива при наявності дозволу від воєводи, подачі документів на карту побиту.

  Рекомендації для роботи в Польщі по біометрії

  Перш ніж знайти роботу в Польщі по біометрії, потрібно врахувати безліч нюансів, щоб всі ваші дії були правомірними. Користуйтеся наступними рекомендаціями:
  визначте, на який термін ви хочете поїхати на заробітки;
  чим менше у вас є часу для роботи, тим меншу цінність ви надаєте для роботодавця;
  завжди заздалегідь обговорюйте з роботодавцем можливість оформлення запрошення та інші нюанси.

  Пошук вакансії для роботи в Польщі по біометрії – процес досить складний і довгий, адже потрібно перевіряти роботодавця, уточнювати всі деталі заздалегідь. Найкраще довірити цей процес професіоналам – агентству працевлаштування Work Life. Команда постійно відстежує зміни на ринку і може зібрати для вас тільки актуальні та вигідні пропозиції, орієнтуючись на наявні навички, досвід роботи в минулому і побажання щодо оплати та умов. Фахівці готові взяти оформлення вашого працевлаштування під ключ – від пошуку підходящої пропозиції до безпосередньо роботи. Звертайтеся за безкоштовною консультацією та знайдете всі відповіді на питання, що цікавлять.

  Переглянути
 • Липень 16 Изображение З України до Польщі та навпаки
  Средний рейтинг
  2 из 5 звезд. 1 голосов.
  З 1 липня відбулося б офіційне відновлення рейсів з України до Польщі та навпаки, але у зв’язку з відмінною польським урядом цієї постанови перельоти скасовані на невизначений термін.

  30 червня відбулося засідання польського уряду на якому було запроваджено відновлення міжнародних рейсів до Польщі та з неї до інших країн. Дозвіл авіакомпаній на перельоти був би дійсним починаючи з 1 липня 2020 року.

  Усі авіасполучення були б дозволені виключно до країн ЄС, але не враховуючи Португалію та Швецію. Також до країн, які входять у Європейську асоціацію вільної торгівлі: Ісландію, Швейцарію, Норвегію та Ліхтенштейну. Перельоти можливі до Великобританії, Чорногорії, Грузії, Канади, Південної Кореї та Японії.

  Також, прикордонна служба республіки Польщі наголошувала, що пасажири, які прибувають на літаку з зазначених вище 7 країн не будуть відбувати карантину ізоляцію.

  Керівник, який відповідає за ряд питань прикордонних дій дав чіткі коментарі на рахунок цієї ситуації:

  «Опираючись на Постанову Ради Міністрів щодо встановлення певних обмежень під час COVID-19, з 1 липня 2020 року (включно), особи, які прибувають до кордону Польщі з аеропортів розташованих в України не будуть відбувати обов’язкову карантину  ізоляцію.»

  Але, хочемо ще раз зауважити, що уряд вирішив відкласти дану постанову і скасування карантинної ізоляції на цей момент не діє.

  Переглянути
 • Червень 16 Изображение Де отримати консультацію з питань нечесної роботи у Польщі?
  Средний рейтинг
  0 из 5 звезд. 0 голосов.
  Нечесний работодавець? Ми підготували список з усіма адресами та телефонами на які можна відправити скаргу при проблемах з роботодавцем, який не виплачує заробітну плату, або виплачує її не у повному обсязі.
  Куди дзвонити українським робітникам і де отримати консультацію з питань нечесної роботи у Польщі?
   Адреса, телефон, e-mail міста Варшава:

  Адреса, телефон, e-mail міста Кельце:

  • Алея Тисячоліття Польської держави 4
  • тел. 41 343 82 76
  • e-mail: [email protected]
  Адреса, телефон, e-mail міста Жешув:

  Адреса, телефон, e-mail міста Гданськ:

  Адреса, телефон, e-mail міста Вроцлав:

  Адреса, телефон, e-mail міста Краків:

  Адреса, телефон, e-mail міста Щецин:

  Адреса, телефон, e-mail міста Познань:

  Адреса, телефон, e-mail міста Лодзь:

  Адреса, телефон, e-mail міста Люблін:

  Адреса, телефон, e-mail міста Катовіце:

  Адреса, телефон, e-mail міста Зелена Гура:

  Адреса, телефон, e-mail міста Ополе:

  Адреса, телефон, e-mail міста Бялосток:

  Адреса, телефон, e-mail міста Ольштин:

  Адреса, телефон, e-mail міста Бидгощ:

   

  Переглянути
 • Червень 15 Изображение Які особи можуть в’їжджати до Польщі без відбування карантинного ізолювання?
  Средний рейтинг
  0 из 5 звезд. 0 голосов.

  Які особи можуть в’їжджати до Польщі без відбування карантинного ізолювання? Саме ці питання ми розглянемо у нашій статті: (more…)

  Переглянути
 • Червень 15 Изображение Новини з Польщі або які зміни чекають нас після карантину?
  Средний рейтинг
  0 из 5 звезд. 0 голосов.
  • Сигарети без ментолу

  Закон про заборону продажу сигарет з ментолом вступив в дію ще 20 травня 2020 року, тому придбати їх у звичайних точках на легальній основі буде неможливо. Як показує статистика більша частина населення Польщі не знає про вихід даного закону. Але опираючись на ту саму статистику, більше 20% опитуваних не сприймають це закон і готові шукати ментолові сигарети на так званому «чорному ринку».

  • Зміни для працівників, які приїжджають з-за кордону

  16 травня набув чину закон, який дозволяє роботодавцям корегувати та вносити правки умов працевлаштування для іноземних громадян без необхідності переробки дозвільних документів.

  Тому, при переведенні працівника з однієї посади на іншу, зміни кількості робочих годин або розміру заробітної плати, іноземним робітниками не потрібно робити нові «освядчення».  З цього можна зробити висновок, що роботодавець зможе змінити заробітну плату, яка вказана у договорі в односторонньому порядку, без будь-яких негативних наслідків для себе.

  • Припинення карантинного режиму для іноземних працівників

  17 травня Республіка Польща повідомила, що іноземні працівники можуть в’їжджати на її територію без відбування карантину. Також полегшились умови для тих, хто перетинає кордон транзитом. Але ці правила не стосуються українських громадян, а тільки іноземних працівників, які приїжджають з Європейського Союзу. Якщо казати про транзит, то без відбуття ізоляції можна буде проїхати через польський кордон тільки з 19:00 по 7:00.

  • Запрацювали внутрішні авіарейси у Польщі

  Відома польська авіакомпанія під назвою LOT оголосила, що почне свою роботу з 1 червня 2020 року на деяких внутрішніх маршрутах. На початкових етапах авіасполучення буде працювати тільки для 8 міст. Серед яких є:

  1. Варшава-Гданськ
  2. Варшава-Краків
  3. Варшава-Познань
  4. Варшава-Жешув
  5. Варшава-Вроцлав
  6. Варшава-Щецин
  7. Варшава-Зелена Гура
  8. Краків-Гданськ

   

  • Початок роботи Pendolino

  Швидкісні потяги Pendolino починають свою роботу з 22 травня. На даний момент потяг курсує тільки на 8 рейсах,  а квитки вже доступні до продажу.

  Пасажири, які будуть користуватися послугами потягу отримають індивідуальні набори, до складу яких входять: захисна маска, одноразові рукавички та дві дезінфікуючі серветки. У потягах буде чітке дотримання дистанції.

  Переглянути
 • Квітень 06 Изображение Три правила згідно, яких іноземці зможуть знаходитися на території Польщі на період епідемії COVID-19
  Средний рейтинг
  0 из 5 звезд. 0 голосов.

  У Польщі був прийнятий законопроект «Антикризовий щит», в якому написано перелік дій спрямованих на зменшення збитків для економіки країни під час епідемії. У цьому документі також ретельно прописана процедура узаконення перебування іноземців у ці нелегкі часи.

  Три правила, згідно з якими іноземці мають право перебувати легально на території Польщі під час епідемії коронавірусу:
  1. Всі національні візи, будуть продовжені автоматично на термін 30 днів с дати скасування епідемії.

  Тобто, у випадку коли дія національної візи закінчується у період епідемії коронавірусу, вона буде признана легальною на весь період епідемії та ще на 30 днів після скасування епідемічної загрози.

  Важливо: при таких обставинах, ніяких записів в закордонному паспорті ставити не будуть.

  1. Документ на тимчасове проживання, термін якого збігає під час епідемії COVID-19 також буде автоматично пролонгований. Процедура аналогічна з національними візами.

  Важливо: Протягом епідемії призупинено процедуру заміни та видачу нових карт побиту.

  1. Аналогічно буде пролонгований термін відведений на подання документів на дозвіл на життя у Польщі. Більш детальну інформацію по цьому питання можна прочитати у статті 15z Антикризового щиту.

  Важливо: проживання іноземця у Польщі впродовж 30 днів після скасування епідемії буде легальним, якщо він встигне подати заяву на дозвіл на проживання у цей часовий проміжок.

  Для того щоб Антикризовий щит набув законності після польського уряду його повинен затвердити Сейм. Але це суто формальна процедура. Цей документ став обов’язковий до виконання з 1.04.2020 року.

  Окрім затвердження заходів спрямованих на підтримку економіки країни, польський уряд вирішив виділити 212 мільярдів злотих на реалізацію цих антикризових заходів.

  Частина цих коштів піде на покриття 40% заробітної плати працівників підприємств, які зупинили свою діяльність без звільнення персоналу. Приватним підприємцям та працівникам, які працюють по umowа zlecenia, буде виплачено 80% мінімальної зарплати. При умові скорочення доходу вони зможуть отримати 2000 злотих, у якості разової допомоги.

  Усі ці грошові виплати можуть отримати і громадяни України, при умові легального працевлаштування.

  Переглянути
 • Березень 04 Изображение Корисні новини від торговельних мереж Польщі
  Средний рейтинг
  0 из 5 звезд. 0 голосов.

  Вже на початку 2020 року крупні торгові мережі в Польщі ввели ряд нововведень, яким ми хочемо присвятити цю статтю.

  Торговельна мережа Lidl почала активно продавати багаторазові пакети, які мають сертифікат Blue Angel. Цей сертифікат посвідчує, що пакети є безпечними для людини та природи. Вони на 80% зроблені з матеріалів вторинної обробки і після використання їх 100% перероблять повторно. Керівництво супермаркетів Lidl сподівається, що завдяки багаторазовим пакетам їм вдасться зменшити використання пластику (біля двох тисяч тон на рік).

  Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s саме у Польщі, вперше почали застосовувати соломки, чашки для десерту McFlurry та палички для повітряних кульок із паперу. Це було зроблено для того, щоб максимально скоротити використання матеріалів, які шкодять навколишньому середовищу та не підлягають повторній обробці. Це нововведення вже впроваджено у 440 ресторанах McDonald’s.

  Інтернет-платформа Eobuwie, яка дуже популярна в Польщі активно почала розвивати оффлайн мережу. На початку 2020 року було відкрито 3 стаціонарних магазинів у Ченстохові (Galeria Jurajska) та Варшаві (Galeria Północna та Westfield Arkadia).

  Тепер по всій Польщі загальна кількість таких магазинів Eobuwie складає 22 штуки.

  Поштова компанія InPost з 1 лютого 2020 року впровадила нову послугу «Доставлення у вихідні дні». Ця послуга розповсюджується лише на посилки, які мають бути доставлені до пачкоматів. За такий сервіс прийдеться заплатити трохи більше. Приватній особі отримання посилки у суботу або неділю обійдеться майже 5 злотих нетто, а юридичним організаціям – 4,06 нетто (без врахування VAT).

  І під кінець, мабуть, найкорисніша новина для заробітчан з України. У торговельній мережі Biedronka у січні 2020 року почав діяти експериментальна програма, яка направлена на боротьбу з марнування їжі. Товари, у яких термін використання підходить до кінця, коштують на 50% дешевше. Такі товари легко помітити, бо на них нанесена яскрава наклейка. Ця програма в основному відноситься до свіжого м’яса, молочних виробів, риби, суші. На що знижувати ціну будуть вирішувати менеджери у кожному магазині окремо.

  У рамках експерименту ця програма знижок впроваджена лише у 136 супермаркетів Biedronka із 1640 у всій Польщі. Супермаркети «щасливчики» розташовані в таких воєводствах:

  • Мазовецьке
  • Свентокшиське
  • Великопольське
  • Любуське
  • Любельське
  • Підкарпатське.

  Якщо вам пощастило жити або працювати неподалік від цих магазинів, то ви зможете дуже зекономити на харчових продуктах.

  Переглянути
 • Компания Worklife предлагает работа в Польше электриком, а так же найти седльце работа сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа Польша, а так же Мысловице работа
 • В нашем агенстве не составит труда найти горничная в Польшу, а так же работа во Вроцлаве вакансии на самых выгодных условиях.
 • Быдгощ вакансии, а так же работа в Катовице от компании Worklife.
 • Как быстро найти работа в Польше и вакансии в Польше, лучшие предложения сварщик Польша в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua