Робота в Польщі

Напишіть номер телефону і ми підберемо Вам найкращу роботу

Відправляючи форму, я погоджуюся на обробку персональних даних
Зароби з нами від 100 000 грн

При працевлаштуванні на 180 днів

Займаємося працевлаштуванням
і виготовленням документів
Тільки перевірені вакансії і офіційні документи
Популярні вакансії
Як влаштуватися працювати в Польщу
Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті. Наш менеджер допоможе вам підібрати вакансію, після чого почнеться сам процес працевлаштування:
ГАРАНТУЄМО ОТРИМАННЯ ВІЗИ!

У разі відмови консульством повертаємо вдвічі більше оплаченої суми за послуги компанії!

Нагороди
  • Изображение Компанія року 2018
  • Изображение Національний сертифікат

Зіткнулися з недобросовісною АГЕНЦІЄЮ?

Ви залишилися в Польщі без роботи або ваш роботодавець Вас обманює?

Є ПИТАННЯ ?

Изображение
Гаряча лінія
0 800 334 567
Підпишіться на нові вакансії
Отримуйте свіжі оновлення
через зручний для вас канал
Цікаво знати
1 жовтня 2020 р.

Щорічно кількість громадян, які зацікавлені у працевлаштуванні за кордоном, збільшується.

Особливо великий попит на робочі місця в сусідній державі – Польщі. Ця країна приваблює близьким розташуванням, великою різноманітністю вакансій, комфортними умовами праці та високою заробітною платою.

Влаштуватися сюди набагато простіше, ніж в інші країни. Саме тому багато українців приїжджають сюди на заробітки або в якості постійного місця роботи, щоб надалі переїхати назовсім, тим більше, що є вакансії в Польщі по біометрії. Поява можливості в’їжджати в країни ЄС без наявності візи значно спростило процес працевлаштування.

Особливості роботи в Польщі по біометрії

Польща – єдина європейська країна, в яку можна офіційно влаштуватися на роботу без робочої візи. Однак не все так просто, як може здатися на перший погляд, адже все-таки потрібно врахувати деякі нюанси і заздалегідь розпочати підготовку документів і необхідних паперів. Щоб влаштуватися на роботу в Польщі по біометрії, є два способи:
– наявне заяву від роботодавця про подальше намір вас влаштувати в свою компанію;
– поїздка в країну без дозволу на роботу, в якості туриста.

Зберігаються також і інші умови:
– наявність страховки;
– місце проживання на час поїздки;
– фінансове забезпечення.

Якщо вас цікавить робота по біометрії в Польщі, вам необхідно оформити дозвіл на роботу протягом 9 місяців для діяльності в сфері туризму, громадського харчування, садівництва або с / г. В інших сферах на запрошення можна працювати не більше 1 місяця.

Для роботи в Польщі по біометрії по приїзду необхідно укласти договір, щоб в першу чергу убезпечити себе від неправомірних звільнень або не виплатити обумовленої заробітної плати. Крім цього, роботодавець зобов’язується подати заяву, щоб надати страховку кандидату і сплатити податки.

Якщо договір не був зовсім підписаний або оформлений неправильно, то така співпраця не рахується офіційним і тому обкладається штрафом. Робота в Польщі по біометрії більше 90 днів можлива при наявності дозволу від воєводи, подачі документів на карту побиту.

Рекомендації для роботи в Польщі по біометрії

Перш ніж знайти роботу в Польщі по біометрії, потрібно врахувати безліч нюансів, щоб всі ваші дії були правомірними. Користуйтеся наступними рекомендаціями:
визначте, на який термін ви хочете поїхати на заробітки;
чим менше у вас є часу для роботи, тим меншу цінність ви надаєте для роботодавця;
завжди заздалегідь обговорюйте з роботодавцем можливість оформлення запрошення та інші нюанси.

Пошук вакансії для роботи в Польщі по біометрії – процес досить складний і довгий, адже потрібно перевіряти роботодавця, уточнювати всі деталі заздалегідь. Найкраще довірити цей процес професіоналам – агентству працевлаштування Work Life. Команда постійно відстежує зміни на ринку і може зібрати для вас тільки актуальні та вигідні пропозиції, орієнтуючись на наявні навички, досвід роботи в минулому і побажання щодо оплати та умов. Фахівці готові взяти оформлення вашого працевлаштування під ключ – від пошуку підходящої пропозиції до безпосередньо роботи. Звертайтеся за безкоштовною консультацією та знайдете всі відповіді на питання, що цікавлять.

16 липня 2020 р.
З 1 липня відбулося б офіційне відновлення рейсів з України до Польщі та навпаки, але у зв’язку з відмінною польським урядом цієї постанови перельоти скасовані на невизначений термін.

30 червня відбулося засідання польського уряду на якому було запроваджено відновлення міжнародних рейсів до Польщі та з неї до інших країн. Дозвіл авіакомпаній на перельоти був би дійсним починаючи з 1 липня 2020 року.

Усі авіасполучення були б дозволені виключно до країн ЄС, але не враховуючи Португалію та Швецію. Також до країн, які входять у Європейську асоціацію вільної торгівлі: Ісландію, Швейцарію, Норвегію та Ліхтенштейну. Перельоти можливі до Великобританії, Чорногорії, Грузії, Канади, Південної Кореї та Японії.

Також, прикордонна служба республіки Польщі наголошувала, що пасажири, які прибувають на літаку з зазначених вище 7 країн не будуть відбувати карантину ізоляцію.

Керівник, який відповідає за ряд питань прикордонних дій дав чіткі коментарі на рахунок цієї ситуації:

«Опираючись на Постанову Ради Міністрів щодо встановлення певних обмежень під час COVID-19, з 1 липня 2020 року (включно), особи, які прибувають до кордону Польщі з аеропортів розташованих в України не будуть відбувати обов’язкову карантину  ізоляцію.»

Але, хочемо ще раз зауважити, що уряд вирішив відкласти дану постанову і скасування карантинної ізоляції на цей момент не діє.

16 червня 2020 р.
Нечесний работодавець? Ми підготували список з усіма адресами та телефонами на які можна відправити скаргу при проблемах з роботодавцем, який не виплачує заробітну плату, або виплачує її не у повному обсязі.
Куди дзвонити українським робітникам і де отримати консультацію з питань нечесної роботи у Польщі?
 Адреса, телефон, e-mail міста Варшава:

Адреса, телефон, e-mail міста Кельце:

  • Алея Тисячоліття Польської держави 4
  • тел. 41 343 82 76
  • e-mail: [email protected]
Адреса, телефон, e-mail міста Жешув:

Адреса, телефон, e-mail міста Гданськ:

Адреса, телефон, e-mail міста Вроцлав:

Адреса, телефон, e-mail міста Краків:

Адреса, телефон, e-mail міста Щецин:

Адреса, телефон, e-mail міста Познань:

Адреса, телефон, e-mail міста Лодзь:

Адреса, телефон, e-mail міста Люблін:

Адреса, телефон, e-mail міста Катовіце:

Адреса, телефон, e-mail міста Зелена Гура:

Адреса, телефон, e-mail міста Ополе:

Адреса, телефон, e-mail міста Бялосток:

Адреса, телефон, e-mail міста Ольштин:

Адреса, телефон, e-mail міста Бидгощ:

 

  • В нашем агенстве не составит труда найти заработок в Польше, а так же работа Ченстохова на самых выгодных условиях.
  • Как быстро найти работа в Польше на фабрике и вакансии в Польше, лучшие предложения монтажник металлоконструкций в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
  • В Польше горничной, а так же работа в Ченстохове от компании Worklife.
  • Компания Worklife предлагает работа в Сважендзе, а так же найти трудоустройство в Польшу сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
  • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа в Польше на кондитерской, а так же Срочные вакансии